Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Výsledky 26 až 29 z 29

Téma: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

  1. #26

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Zkoušet v obchodě je strašně zcestný, hlavně pokud se bude monitor používat za tmy, osobně jsem si při nákupu dohodnul s prodejcem vyzkoušení s možností vrácení, monitor jsem koupil, zjistil že LCD ne, vrátil a dostal peníze zpět mínus půjčovné 200kč a to jsem byl rád protože by to byla opravdu špatná investice (20" S-MVA) viz můj přízpěvek někde v :

    http://4um.ocguru.cz/showthread.php?t=38372

  2. #27

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Citace Původně odeslal pavsko
    Chystám se na nákup dražšího LCD (SIEMENS P19-2) a nechci kupovat zajíce v pytli. Jaké prodejny v Praze a okolí (nebo E-shopy s osobním odběrem v nějaké prodejně) jsou natolik přívětivé, že umožní před koupí LCD vyzkoušet?
    Jedná se mi zejména o zjištění vadných pixelů (vím, že jsou nějaké normy a tento má normu č.2 tj. umožňuje mít více vadných pixelů). Ale v posledku je stejně přeci na volbě zákazníka, zda daný konkrétní výrobek koupí nebo odmítne...
    nechtelo se mi to cist cely ale kupoval jsem postupne asi za pul roku P19-2 a P20-2 oboje v mironetu hlavni centrala praha nejen ze tam mely dobrou cenu ale jeste mi pustily program na odzkouseni dokonce pousteli 3dmark abych se kouknul jak vypadaji barvy atd ... ja jsem s nima spokojenej.

  3. #28

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    ahoj,
    když jsem si kupoval svou Belineu 191020
    tak jsem ji chtěl taky vidět předem,
    vyšli mi vstříc v obychodě
    www.sirius.cz
    v praze (mezi palmovkou a kobylysy)
    předvedli, v klidu jsem si prohlédl... a koupil.
    (jinak v alzasoftu na to šli mazaně (před rokem) to si za předvedení monitoru nechali zapalatit... myslím cca 200-300Kč-nevím jestli to platí pořád, ale mohl to být kšeft, předvádět monitory ::--))
    myslím že v czechcomputeru ti věc taky přinesou nahoru, rozbalí a ukážou, nevim jak s monitorama...

    každopádně bych se dycky zeptal předem (telefonicky) esi mi to předvedou a podle toho třeba i objednal.
    Co bys ještě chtěl stihout v tomhle životě_?
    přemejšlej o tom aspoň 10 vteřin !

  4. #29
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Citace Původně odeslal chvostoskok
    (jinak v alzasoftu na to šli mazaně (před rokem) to si za předvedení monitoru nechali zapalatit... myslím cca 200-300Kč-nevím jestli to platí pořád, ale mohl to být kšeft, předvádět monitory ::--)).
    Hmm, zajimavy info, az budu v Praglu, tak se ta stavim a necham si jich predvist aspon 5, jelikoz to je jejich povinost ze zakona, bude to urcite zabavne vyjednavani (pravdepodobne za pritomnossti COI a PCR).
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Pokud chcete LCD, mrkněte sem, link na supr stránky!
    Založil JardaMeloun v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 22.07.2004, 09:38
  2. [OLD] 17" LCD - kde a aky kupit
    Založil pelo v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 16.07.2004, 02:14
  3. Rozlisenie 1024*768 na 19" LCD
    Založil user v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 25.11.2003, 20:40
  4. Tak jsem koupil nové LCD - je to fakt nářez
    Založil Namornik v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 131
    Poslední příspěvek: 19.05.2003, 21:12

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •