Stránka 5 z 5 PrvníPrvní 12345
Výsledky 101 až 103 z 103

Téma: Bazar zavisly na karme

  1. #101
    Member Avatar uživatele vauxhall.uk
    Založen
    06.09.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Věk
    40
    Příspěvky
    341
    Vliv
    246

    Thumbs up Re: Bazar zavisly na karme

    Citace Původně odeslal J.Wade
    hele prvnich par minut to pro me bylo taky zlo, absolutne sem nevedel kde co je a co jak funguje... po tejdu mi pripada ze snad ani zadna zmena neprobla (tada az na vylepseni s karmou) jinak mi to pripada ze se clovek musi slozite proklikavat nez se nekam dostane, ale treba jeste zjistim ze to de kratsi cestou ¨ ale nijak zvlast si nestezuju...
    moje řeč. já když jsem se sem po Vánocích přihlásil, málem mě omejvali nějak jsem si s Vb neporozumněl, když běželo dočasné fórum, které jsem tolik nenavštěvoval, protože jsem čekal až se nahodí zpět phpBB. po Vánocích ale nebylo vyhnutí a musel jsem se s tím naučit, protože už nebylo úniku. na první pohled to celé vypadá složitě, ale člověk si na to kupodivu rychle zvyká a ten rozsah začíná využívat alespoň z 20% je pravda, že je zde spousta položek, které jsem ještě nezkoušel/neprozkoumával, ale není nač spěchat
    On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit and you touch this limit, and you think, ‘Okay, this is the limit.’ As soon as you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.

  2. #102
    Senior Member Avatar uživatele -=HaDeS=-
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    44
    Příspěvky
    708
    Vliv
    277

    Standardní Re: Bazar zavisly na karme

    tak konecne som sa preluskal az nakoniec a neda mi tiez nieco nenapisat.

    Bazar je Addon fora, nie forum addon bazaru neviem preco tu tolko ludi vykrikuje ze sa potom nemoze/nebude moct dostat do bazaru.
    IMO ruku na srdce, ked uz ti co kricia ze tam nebudu moct, nechodia sem primarne koli bazaru tak v akom pomere maju bazar/forum ? 45:55? 50:50 ?

    pripomina mi to velmi situaciu, ked bola na locknuta a skryta sekcia Mimo mishu, vtedy sa tiez udelilo myslim zopar kuskov juzneho zlteho ovocia.
    Ak si spominam dobre, tak tvedy skakali najviac juzri co chodili fakt koli mise.
    Pomerne dlho som tu nebol neviem ako je to teraz ale predpokladam ze zas sa "narod" nevie vysporiadat s mocou ktora mu bola udelena.
    Ked mali "moc" v rukach Admini/Modi tak dav nadaval ako je utlacany.
    typicky priklad Juzer XYZ "preco ked mam 49 postov nemozem ist do bazaru"
    a hura niekde pohuntit nejake tie posty a dufat ze sa v dave skryje.

    ale teraz mame inu situaciu... mame pravidlo kde sa hodnotime sami... a problem je na svete. holt lahko sa obvinuje mala hrstka (nazvime ju pracovne: Vedenie) a zvali sa vsetko zle na nu, tazsie sa obvinuje vlastna ci uz blbost alebo laxnost v pristupe.
    ta karma je prenesena " ciastocna moc" adminov/modov na kazdeho uzivatela. Holt niektori sa s tym asi tazsie vyrovnavaju.
    kludne by som to zdvihol aj na 500 ci 700 bodov mnozno aj viac.
    jednak je to teda motivacia pre uzivatela, aby postoval ZMYSLUPLNE a PRINOSNE POSTY cim jednak forum a komunita len a len ziska, a tak isto uzivatel bude odmeneny pristupom do bazaru. preco to pre boha nemozete brat ako nazvime to mzdu za pracu na fore.... v zivote to akceptujete tu nie ?
    1)Damned CPU: 3930k@4.8Ghz HT ON; MoBo: Asus Rampage 4 Gene ; RAM: 16GB ; HDDs: Samsung PRO 256GB, VelociRaptor 300GB, WDC WD15EADS 1.5TB ; Graphic adapter: Asus GTX 580; Asus HD 5850
    2)Mobile Dell XPS 1730 CPU: T8300 ; RAM: 4GB ; HDDs: 2x 160GB Graphic adapter: 8800 GTX SLI

    Slave 1: i7 920@3.9GHz Slave 2: i7 920@3.7GHz, Slave 3: AMD 1055T@4GHz Slave 4: AMD 1055T@3.9GHz Slave 5: i7 930@3.9GHz Slave 6: i7 930@3.9HGz Slave 7: i7 920@3.8HGz

  3. #103

    Standardní Re: Bazar zavisly na karme

    Mno jednoduse, co se da delat, lidstvo nebo mozna jen CZ+SK nemuzu zit v nejake ultra demokracii nebo nejake svobodne utopii, protoze co pred nastolenim chteji, po nastoleni do toho akorat ryjou.

    zakladni problem, bazar tu je bonus, mno co se da dela.

    Klidne se to jeste muze zvednout, protoze pravidla jsou pro nas a ne proti nam. A prijde mi zbytecne tohle resit, "vedeni" muze delat co chce, a asi bychom nemeli kde, co hned rozebirat, proste se zmenila pravidla z postu na karmu, a to je taky diky zmene fora tipuju.

    One more turn, one more turn, one more turn .....

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. základní použití filtrů pro DF
    Založil Jakubisko v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 215
    Poslední příspěvek: 28.02.2012, 19:12
  2. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 20:56
  3. Prechazime na vBulletin
    Založil jedik v sekci fóra FAQ - často kladené otázky
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 01.02.2007, 23:29
  4. 2xRaptor36 v RAID0 @ Silicon Image 3112
    Založil Dr4k3 v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 18
    Poslední příspěvek: 20.07.2004, 10:28

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •