Výsledky 1 až 14 z 14

Téma: Program na tvorbu hudby

  1. #1
    Senior Member
    Založen
    23.01.2004
    Bydliště
    Lednice, Southern Moravia
    Věk
    43
    Příspěvky
    519
    Vliv
    253

    Standardní Program na tvorbu hudby

    Čau, kdysi dávno jsem dělal v programu na tvorbu hudby, který se jmenoval FastTracker. Problém byl ten, že byl pouze pod DOS. Nedávno jsem v časopise viděl vyfocený screenshot z nějakého novějšího programu, který už běhá pod XPčkama, ale nevím, jak se jmenoval. Neznáte někdo nějaký program podobný starému FastTrackeru? Díky.
    AMD Barton Mobile 2600+@2,47GHz (215*11,5) 1,75V, EPoX 8RDA3+, 512 MB Kingston (Synchro Dual channel 2*256 2,5-3-3-11), ATI Radeon 9800 Pro Vmod, Biosmod @ 461/400, Sound Blaster Audigy, Leadtek WinFast TV2000, 80GB HDD, DVD Asus, CDRW HP, ModATX 300W+200W, AOC 7A+, CPU+GPU+NothBridge Watercooled, Powered by EHEIM.

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele J.Wade
    Založen
    01.11.2003
    Bydliště
    Praha-> Jížní Město
    Věk
    39
    Příspěvky
    685
    Vliv
    258

    Standardní Re: Program na tvorbu hudby

    Citace Původně odeslal Matio
    Čau, kdysi dávno jsem dělal v programu na tvorbu hudby, který se jmenoval FastTracker. Problém byl ten, že byl pouze pod DOS. Nedávno jsem v časopise viděl vyfocený screenshot z nějakého novějšího programu, který už běhá pod XPčkama, ale nevím, jak se jmenoval. Neznáte někdo nějaký program podobný starému FastTrackeru? Díky.
    Fruity Loops ??
    CPU: Q8200 @ 2,33Ghz, Graphyc:GTX 650 Ti, Gygabite 1150/5400 6GB patriot,Maxtor 500gb, Corsair 600W.

  3. #3
    Senior Member
    Založen
    23.01.2004
    Bydliště
    Lednice, Southern Moravia
    Věk
    43
    Příspěvky
    519
    Vliv
    253

    Standardní

    Fruity Loops asi není úplně to, co jsem myslel. Ten program vypadal opravdu hodně podobně jako FastTracker a v dolní části obrazovky byla naznačena klávesnice. Myslím, že se jmenoval něco jako sc@le, ale nejsem si tím jistý...
    AMD Barton Mobile 2600+@2,47GHz (215*11,5) 1,75V, EPoX 8RDA3+, 512 MB Kingston (Synchro Dual channel 2*256 2,5-3-3-11), ATI Radeon 9800 Pro Vmod, Biosmod @ 461/400, Sound Blaster Audigy, Leadtek WinFast TV2000, 80GB HDD, DVD Asus, CDRW HP, ModATX 300W+200W, AOC 7A+, CPU+GPU+NothBridge Watercooled, Powered by EHEIM.

  4. #4

    Standardní

    ModPlug tracker je windowsová obdoba starých tracker, pak je ještě jeden, kterej má integrovaný softwarový syntetizátory, takže zvouček z toho leze o něco lepší, ale já si nemůžu vzpomenout, jak se jmenoval

    EDIT: už sem si vzpomněl
    http://www.renoise.com
    ...všechno lze nějak udělat, otázkou je jak...

  5. #5

    Standardní Re: Program na tvorbu hudby

    Myslim, ze hladas prave toto: www.skale.org
    Je to priamy pokracovatel FastTrackeru!
    PC:CoolerMaster Centurion 534, M3A-H/HDMI, Gigabyte Superb 550P, AMD Phenom X3 8450, 2 x Kingston 2048 MB DDR2, wd2502abys, DVD-RW LG, NVIDIA XpertVision GeForce 8600GT, LCD ASUS VH226H, EIZO FlexScan F931 + F730
    BLACK MEDIA STATION:COOLER MASTER ELITE 330, Zalman Fan Mate 2, Fortron ATX-400PNF 400W, DFI LANPARTY NF3 ULTRA-D, Zalman ZM-NBF47, AMD Athlon X2 Dual-Core 3800+, AC Freezer 64 Pro, 2 x 512 MB Apacer DDR, ASUS N7600 GS SILENT, SkyStar HD2 + SG-2100, GENIUS LuxeMate 810MCE, Panasonic 42PV7/TH, wd2502abys, DVD-RW LG, M-Audio Revolution 7.1, Genius SW-HF5.1 5000
    HC:
    -32 bit Amiga 1200, HDD 20 MB
    -8 bit Didaktik Gama, D40, AY CHIP, DiVIDE, CF-IDE 512MB
    Video game console:
    -Nintendo Wii

  6. #6

    Standardní Re: Program na tvorbu hudby

    To vypadá zajímavě, zkouknu to, i když sem už trackery opustil před dlouhou dobou

    http://www.sonicspot.com/trackers.html
    Naposledy upravil Gappa; 22.12.2005 v 14:05. Důvod: Vzpomněl sem si na seznam trackerů :)
    ...všechno lze nějak udělat, otázkou je jak...

  7. #7

    Standardní Re: Program na tvorbu hudby

    Super, po Fast Trackeru se mi jeden cas take styskalo.

    EDIT:
    Tak jsem to vyzkousel, no ale to prostredi se mi zda uz docela zastarale.
    Naposledy upravil howard; 22.12.2005 v 15:38.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  8. #8

    Standardní Re: Program na tvorbu hudby

    Neni problém v tom programu, ale v celý koncepci - trackery prostě sou přežitý.
    Např. je dost nepraktický mít rozlezlej akord přes 3 stopy, když třeba v Reasonu to je prostě v jedný stopě toho nástroje konkrétního.
    ...všechno lze nějak udělat, otázkou je jak...

  9. #9

    Standardní Re: Program na tvorbu hudby

    Ja jsem si sosnul (trial) novej FL Studio 6.0.3 a je to super.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  10. #10

    Standardní Re: Program na tvorbu hudby

    Fruity Loops...

    Finale...ale to je spis na psani not


    CakeWalk

  11. #11

    Standardní Re: Program na tvorbu hudby

    Asi nej na hudbu je Reason, Fruity Loops a pak třeba Cubase, ProTools ve spolupráci s nějakejma VSTi, DXi a efektama
    ...všechno lze nějak udělat, otázkou je jak...

  12. #12

    Standardní Re: Program na tvorbu hudby

    Asi to nebude primo to, co autor zamyslel, nicmene pro nekoho s podobnym problemem:
    na tvorbu rockove/metalove (aj.) muziky je skvely Guitar Pro... daji se v tom skladat samozrejme nejen kytarove stopy na internetu je pak spousta pisnicek v tomhle formatu... je to neco na zpusob midi, ale zni to verohodneji a da se z toho naucit hrat danou pisen
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

  13. #13

    Standardní Re: Program na tvorbu hudby

    Citace Původně odeslal Wohmatak
    Asi to nebude primo to, co autor zamyslel, nicmene pro nekoho s podobnym problemem:
    na tvorbu rockove/metalove (aj.) muziky je skvely Guitar Pro... daji se v tom skladat samozrejme nejen kytarove stopy na internetu je pak spousta pisnicek v tomhle formatu... je to neco na zpusob midi, ale zni to verohodneji a da se z toho naucit hrat danou pisen
    Ne neco na zpusob midi, to jsou midi Teda krom GP5 s RSE

  14. #14

    Standardní Re: Program na tvorbu hudby

    Tak jak to zní záleží dycky na HW/SW bance zvuků, že
    ...všechno lze nějak udělat, otázkou je jak...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •