Výsledky 1 až 15 z 15

Téma: O2 zrychluje a snizuje ceny?

  1. #1
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 011
    Vliv
    340

    Standardní O2 zrychluje a snizuje ceny?

    Ted jsem na to nahodou narazil.

    http://telefonica-o2-czech-republic.adsl.cz/
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  2. #2

    Standardní Re: O2 zrychluje a snizuje ceny?

    Pěkná analýza k chystané nabídce O2 vyšla na Lupě: http://www.lupa.cz/clanky/azdsl-vse-az-na-8-mbits/
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  3. #3

    Standardní Re: O2 zrychluje a snizuje ceny?

    Radši bych uvítal zrušení výpalného od Telecomu/O2...

    Btw nevíte někdo jak zjistit kde je nejbližší DSLAM ústředna? Existuje nějaký veřejný seznam, anebo něco takového?
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

  4. #4
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 011
    Vliv
    340

    Standardní Re: O2 zrychluje a snizuje ceny?

    Jestli ti jde o zjisteni jakou rychlost bys mohl mit k dispozici, tak jsem koukal na www.zrychlujeme.cz. Mne to pise o max. dosazitelne rychlosti 9216/512 Kb/s, nepredpokladam, ze to bude kdovijak presne, ale lepsi nez dratem do oka Dokonce se tam dozvis i datum, kdy te prehodi.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  5. #5

    Standardní Re: O2 zrychluje a snizuje ceny?

    Citace Původně odeslal Masster Zobrazit příspěvek
    Jestli ti jde o zjisteni jakou rychlost bys mohl mit k dispozici, tak jsem koukal na www.zrychlujeme.cz. Mne to pise o max. dosazitelne rychlosti 9216/512 Kb/s, nepredpokladam, ze to bude kdovijak presne, ale lepsi nez dratem do oka Dokonce se tam dozvis i datum, kdy te prehodi.
    To se dozvíš pouze pokud máš ADSL od O2... a to není můj případ.

    Btw ČRa mají sympatickou cenu 699 Kč za ADSL 8mb+voice bez pevné linky od O2... to taky nezní špatně...
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

  6. #6
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 011
    Vliv
    340

    Standardní Re: O2 zrychluje a snizuje ceny?

    No tak se zda, ze pokud mate stesti a zvedne vam to nekdo normalni, tak dostanete navyseni u O2 uz i dnes
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele Jirka_koffee
    Založen
    03.02.2003
    Bydliště
    Kralupy n/Vlt
    Příspěvky
    704
    Vliv
    267

    Standardní Re: O2 zrychluje a snizuje ceny?

    Ano, zdvihnuti rychlosti pro soucasne zakazniky prichazi pouze v pripade zrizeni DUO/TRIO balicku. Zajimave je urcite 8Mbit + 300min z pevne na pevnou za 899,- s DPH.
    Q6600 | Gigabyte GA-EP45-UD3R | 4 GB A-Data Vitesta EE | NV9600GT HP | Seagate ST3320613AS | Enermax PRO425W | Antec Three Hundered | Samsung 2243BW

  8. #8

    Standardní Re: O2 zrychluje a snizuje ceny?

    Nenašel by se tu mezi vámi nějaký O2 Insider, který by věděl, jestli O2 nechystá na listopad nějakou akční nebo "crazy week" nabídku na ADSL připojení?

    Posledního listopadu končím u Novery a podle situace také možná i u O2. Bohužel akční "crazy week" z minulého týdne jsem ještě nemohl využít.
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

  9. #9
    Member Avatar uživatele tnema
    Založen
    07.11.2004
    Bydliště
    Pustiměř
    Věk
    46
    Příspěvky
    363
    Vliv
    245

    Talking Re: O2 zrychluje a snizuje ceny?

    Podělím se o malý poznatek s O2:
    teď do 26.10 mají akci na 8mb za 500 kč za 8mb + pevná(300min do pevné) na rok, po roce 899 kč

    v sobotu 18 jsme se o tom dozvěděl, hned jsem volal na podporu, operátor mi sdělil že stávající zákazníci nemohou, tato akce platí pouze pro nové,jasně chápu maj takovou politiku a hlavně to mají jistě zakázané od vedení, to bych jako manager nepodporoval taky,
    jenže já už jsem jednou vypovídal smlouvu a znova zakládal novou u O2, tak sem mu to objasnil, jak to jde, a dle mě to tak prostě je,
    já v jeden monent ukončím smlouvu, samozřejmě počítám s tím že poruším smluvní podmínky a doplatím jejich poměrnou část (824 bez dph), ale v té chvíli kdy vypovím tak ve stejný moment uzavírám novou smlouvu,
    no s tímto jsme prostě v sobotu u jednoho operátora nepochodil, tak si říkám počkám do pondělí a zkusím jiného,
    to se v pondělí stalo, domluvil jsem se s ním že mi pošlou new smlouvu, já pošlu na centrálu doporučený dopis s ukončením pevné linky vč internetu, tak se stalo,
    v úterý jsem kontaktoval operátora abych se ujistil o stavu mé obejdnávky (zrušení a rovnou zřízení new linky), ten mi řekl že tam je a divil se že mi toto jeho kolega nabídl,
    dnes mi poštou došla nová smlouva,
    tak si říkám zavolám jim, zase, abych si domluvil termín s technikem na připojení new linky,
    a co se nestalo,
    operáto mi říká, požadavek na zřízení new linky zde máme, ale na zrušení stávající nee, vydzžte přepojím Vás na techniky, kteří se tímto zabývají,
    přepojeno, a co se nestalo:
    Ano to jde ale já vám nabídnu něco jineho, nastavím do systému abyste měl internet 8mb + 300min do pevné za 500kc vc dph na 12 mes, od dnesniho dne,
    zadna smlouvu posilat nemusite, s technikem se nedomlouvejte, zadny doplatek navic platit nebudete........
    Byl jsme v šoku, necekal jsem takove supr jednani......

    Co z toho plyne? - volat jim furt, uhánět a máte cca 4800kč za rok v kapse

  10. #10
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 011
    Vliv
    340

    Standardní Re: O2 zrychluje a snizuje ceny?

    No vypada to, ze u majitelu O2TV a ADSL je prechod na vyssi rychlost tak jak jsem si to predstavoval ja trosku v nedohlednu...
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  11. #11
    Member Avatar uživatele tnema
    Založen
    07.11.2004
    Bydliště
    Pustiměř
    Věk
    46
    Příspěvky
    363
    Vliv
    245

    Standardní Re: O2 zrychluje a snizuje ceny?

    Ano, už jsme to tu trošku nakousli dříve, že jejich politika je opravdu k zamyšlení,
    novým vyjdou vždy vstříc s různými akčními nabídkami,
    ale stávající zákazníci kteří jim X let platí vyšší sumy za jejich služby si můžou akorát tak políbit šos.

  12. #12

    Standardní Re: O2 zrychluje a snizuje ceny?

    Za 2 týdny nastane chvíle kdy skončím s ADSL u Novery a začnu se poohlížet po nové smlouvě někde jinde.
    V úvahu padají jen 2 možnosti, zrušení pevného tarifu u O2 a přechod k ČRa za 699 Kč, anebo v rímci nějaké akční nabídky O2 pořízení jejich ADSL, nebo toho tarifu O2 Duo ADSL... ale jen v nějaké akci tipu "Crazy week", za 899 Kč to nepadá v úvahu.

    Není mezi vámi nějaký insider vobraze, který by věděl, jestli e na počátek prosince v O2 nějaká akce neplánuje? Případně jestli je s O2 nějaká rozumná dohoda při objednání (když druhá alternativa je zrušení pevné linky)?

    Díky za vaše zkušenosti.
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

  13. #13
    Senior Member Avatar uživatele Jirka_koffee
    Založen
    03.02.2003
    Bydliště
    Kralupy n/Vlt
    Příspěvky
    704
    Vliv
    267

    Standardní Re: O2 zrychluje a snizuje ceny?

    Od 17.11 bude zase "crazy week" - O2 Trio na 1 rok za 900 mesicne = 8mbit ADSL, 300 min do pevne site a O2TV Zabava.. Podminkou je nova aktivace obou sluzeb (TV+ADSL)
    Q6600 | Gigabyte GA-EP45-UD3R | 4 GB A-Data Vitesta EE | NV9600GT HP | Seagate ST3320613AS | Enermax PRO425W | Antec Three Hundered | Samsung 2243BW

  14. #14

    Standardní Re: O2 zrychluje a snizuje ceny?

    Citace Původně odeslal Jirka_koffee Zobrazit příspěvek
    Od 17.11 bude zase "crazy week" - O2 Trio na 1 rok za 900 mesicne = 8mbit ADSL, 300 min do pevne site a O2TV Zabava.. Podminkou je nova aktivace obou sluzeb (TV+ADSL)
    Díky moc za informaci. Jen je škoda, že není akce na O2 Duo, co bych dělal s televizí.
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

  15. #15
    Senior Member
    Založen
    17.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 476
    Vliv
    290

    Standardní Re: O2 zrychluje a snizuje ceny?

    Aktuálně probíhá akce na Internet Komplet 8M za 951 Kč měsíčně:
    http://www.cz.o2.com/soho/cz/interne...plet_8192.html
    V ceně je ADSL 8M bez FUP + CDMA až 1024 kb/s (FUP 2,8 GB/týden, 50 hodin/měsíc) + na jaře byla v ceně ještě zákl. pevná tel. linka, teď v odkazu nic nepíšou...
    Aktivace za korunu, modem CDMA za korunu (na jaře byl za korunu i modem ADSL, nyní neuvádějí).

    Tady něco podobného za 1082 Kč měsíčně: http://www.cz.o2.com/soho/cz/interne...ness_8192.html
    Rozdíly: CDMA 140 hodin měsíčně
    Naposledy upravil Kankal; 23.12.2008 v 12:41.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. platnost ceny v internetovom obchode
    Založil Markoff v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 17
    Poslední příspěvek: 05.06.2007, 10:25
  2. Reklamacia neuspesna! = UZ UKONCENA -ZAZRAK !
    Založil AjsTi v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 65
    Poslední příspěvek: 02.04.2006, 16:20
  3. Pojdu ceny DDR hore???????
    Založil snake v sekci fóra Paměti
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 12.03.2003, 20:59

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •