Citace Původně odeslal Perfect_
Tak ten zrcadlovej je teda pěkaná sviňárna . K té smlouvě - co jsem si to kdysi četl, tak tam samozřejmě bylo něco jako, že si můžou změnit co chcou. Ale spíš by mě zajímalo reálný riziko, vím, že nejseš věštec, ale já jen jestlis něco na tom dsl 4u nezaslechls . Díky.
No hele, ten P2P omezovač už je v "ostrém" testu to znamená, že už údajně někteří uživatelé pocítili jeho účinky... A neoficiálně to potvrdil i zaměstnanec Nextry... Jak to bude dál nevím, ale podle mě když koupili Nextru a TELENOR, tak k tomu asi dokopu všechny, co jedou na drátech Telenoru... a to je ten internet od Volnýho, o kterým se bavíme, taktéž...

Jinak ad smlouva : Třeba já jsem s Nextrou podepsal smlouvu, kde je FUP samozřejmě specifikovaná... To, že měli "akci" od prosince 2004 do srpna 2005, kdy jej neuplatňovali, je věc jiná... Jestli tam máš že po překročení daného objemu dat může být rychlost snížena atd.. tak tě mají a divil bych se, kdyby si tohle neošetřili, co vím, tak nějakou takovou klauzulku typu "my můžem skoro všechno, ty nám za to smíš tak akorát platit" tam má skoro každej poskytovatel...

Citace Původně odeslal Rainbow
Linku mam na to, aby som si prenasal to, co potrebujem a vtedy, ked potrebujem. Nie je to o tom, ze ju budem vyuzivat na x%. Potrebujem poslat mail, tak ho poslem. Potrebujem stiahnut Linux? Tak ho stiahnem za hodinku a mozem hned instalovat - keby som mal pomalu linku, tak to bude na druhy den - lenze to je neskoro. Jednoducho mam zaplatenych 10GB dat a prenesiem ich vtedy, ked treba co najrychlejsie. Ale ked to chce niekto na warez a filmy, tak mu to samozrejme nestaci.
Tímhle odstavcem mi mluvíš naprosto z duše...