Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: problem s Leadtek WinFast A400 GT TDH GeForce6800GT

  1. #1

    Standardní problem s Leadtek WinFast A400 GT TDH GeForce6800GT

    na teto karte jsem vymenil orig. chladic za zalman VF700-AlCu. potom jsem kartu opet nainstaloval a pri spusteni se v biosu zobrazujou divny znaky a pres obraz jsou videt zelene artefakty (vodorovne zelene cary), pocitac nenabehne s ovladaci graf.k. ani do windows, ve stavu nouze jo, ale porad jsou vsude ty zeleny artefakty
    musel jsem neco pokazit pri instalaci chladice, ale pripada mi to porad divny - s kartou jsem zachazel vic nez opatrne ..

    nevite co s tim je

  2. #2

    Standardní Re: problem s Leadtek WinFast A400 GT TDH GeForce6800GT

    Citace Původně odeslal xDAVEx
    na teto karte jsem vymenil orig. chladic za zalman VF700-AlCu. potom jsem kartu opet nainstaloval a pri spusteni se v biosu zobrazujou divny znaky a pres obraz jsou videt zelene artefakty (vodorovne zelene cary), pocitac nenabehne s ovladaci graf.k. ani do windows, ve stavu nouze jo, ale porad jsou vsude ty zeleny artefakty
    musel jsem neco pokazit pri instalaci chladice, ale pripada mi to porad divny - s kartou jsem zachazel vic nez opatrne ..

    nevite co s tim je
    Pravděpodobně špatně nasazený chladič nebo statická elelktřina. Pokud je v záruce, reklamovat
    ASUS P5Q-SE, CD 5200@3,3Ghz 1,28V, 4GB DDR2, 1x Samsung F1 1TB, 2x640GB WDC AAKS, ASUS HD4850 1GB, Corsair HX520

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele DOC_ZENITH
    Založen
    24.05.2005
    Bydliště
    Praha 14 hloubětín.
    Příspěvky
    1 296
    Vliv
    254

    Standardní

    Karta je tuhá, asi jsi ji při tom něak poškodil. Jdi to reklamovat, vrať tam ten původní chladič a modli se, ať to nepoznaj.
    The best Unreal Tournament maniac.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •