Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Problem s nacitanim Sata disku

  1. #1

    Standardní Problem s nacitanim Sata disku

    Asi mesic mam sata disk, WD 250GB sata2 nedavno me zacalo delat problemy s tim ze pri kazdem startu me pocitac skenoval F-ko coz byl oddil disku ktery mel asi 150 GB pak jednoho dne me spadl net a tak jsem si chtel restartnout kompa a uz jsem to poradne nenastartoval chovalo se to podobne jako kdyz me kdysi zkolaboval disk desne dlouho najizdel komp a pak byl desne pomalej a po nejake dobe zkolaboval tak jsem se rozhodl ze zkusim hodit muj disk k bratrovy abych si zkopiroval oblibene a tak nez to sejmu a nahodim znova wydle jenze jsem mu ho tam dal zacaly nabihat windowsi a prd jak je ta cerna obrazovka slogem a nacita dole prouzek ta to udelalo lup a restart. tak jsem to pak popletl a dal jsem tam v raidu striping ale pak jsem ho zas odendal jenze od te doby me po startu neustale nabiha nejakej BOT ci co pise neco s mac adresou pak sama FFFF-FFFFF-FFFFFFFFFF a nakonec DHPC ci jak to je a dal me to nepusti jak se toho zbafim?

  2. #2

    Standardní

    ted jsem zkousel tam hodit tam win xp ze bych to opravil a pise me to ze je tam nanformatovany oddil
    bych se z toho po**al

  3. #3
    Member mince
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Frýdlant n.O.
    Příspěvky
    250
    Vliv
    266

    Standardní

    Pokud jsi dělal RAID,tak jsi bráchovi smazal data!A ten výpis s MAC adresou a DHCP znamená,že se komp snaží nabootovat ze sítě(musíš si to vypnout v BIOSu).
    Intel Core i5 2500K, Asus P8Z68V Pro Gen 3, 2x4GB/1600MHz Corsair, Gigabyte Radeon HD 7950 ,Intel SSD 520 180GB , WD Caviar Black WD1002FAEX 1TB, LG GH22LS70, Asus Xonar DX, FS P19-2.

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal Robert
    Pokud jsi dělal RAID,tak jsi bráchovi smazal data!A ten výpis s MAC adresou a DHCP znamená,že se komp snaží nabootovat ze sítě(musíš si to vypnout v BIOSu).
    JJ muj a jeho disk je v hajzlu hlasi se to jako nenaformatovany oddil ... dalo by se aspon neco z toho vytahnout? defakto ty data tam jsou jen o nich nefi

  5. #5
    Member mince
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Frýdlant n.O.
    Příspěvky
    250
    Vliv
    266

    Standardní

    Citace Původně odeslal McMarty
    Citace Původně odeslal Robert
    Pokud jsi dělal RAID,tak jsi bráchovi smazal data!A ten výpis s MAC adresou a DHCP znamená,že se komp snaží nabootovat ze sítě(musíš si to vypnout v BIOSu).
    JJ muj a jeho disk je v *** hlasi se to jako nenaformatovany oddil ... dalo by se aspon neco z toho vytahnout? defakto ty data tam jsou jen o nich nefi
    Zkus program Get data back,ale pochybuji,ze neco obnovis.
    Intel Core i5 2500K, Asus P8Z68V Pro Gen 3, 2x4GB/1600MHz Corsair, Gigabyte Radeon HD 7950 ,Intel SSD 520 180GB , WD Caviar Black WD1002FAEX 1TB, LG GH22LS70, Asus Xonar DX, FS P19-2.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •