Mám takovej problém. Do nedávna jsem používal nějaký starší ovladače od HighPointu (na verzi už si nevzpomenu) a všechno fungovalo normálně. Nedávno jsem reinstaloval win a při té přilezitosti jsem si stáhnul nové ovladače v2.31 (HighPoint). Při instalaci jsem je tam dal (vyběr SCSI ovladačů přes F6 hned na začátku instalace). Po nainstalovani win všechno fungovalo tak jak mělo a tak jsem tu starší verzi ovladačů smazal (což byla chyba ). Na první problém jsem narazil když jsem po konfiguraci systému a naistalovaní všech ovladačů chtěl vytvořit RESTORE POINT. Windousy mi vypsali ERROR že RESTORE POIT nelze vytvořit a ať restartuji PC. Tak jsem ho restartoval a zkusil to znovu. Opět to samé . Chvilku jsem to ješte skoušel a nakonec jsem se rozhodl funkci OBNOVENÍ SYSTÉMU vypnout úplně. Hlasilo mi to podobné chyby, ale nakonec se to nechalo přesvědčit a asi tak na 3 pokus jsem to konečne vypnul. Na další problém jsem narazil vzápětí. Když kopiruju data z disku na disk (stačí i z jedné partition do jiné) tak se mi PC pěkně zpomalí. To si pak pripadam jako kdybych měl CPU 200MMX. Přitom se zátež CPU pohybuje do 20% a všude mam DMA zapnuté. Ten HPT370 mam s BIOSem 2.31. Nevite někdo co by to mohlo způsobovat + kde bych našel nějaký funkční ovladače (klidně i nějaký starší). Dík LM.
PS: Koukám že jsem se nějak moc rozepsal