Stránka 4 z 32 PrvníPrvní 1234567814 ... PosledníPoslední
Výsledky 76 až 100 z 790

Téma: Ad vBulletin :)

  1. #76

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Skodik
    EDIT a jeste jedna vec, co je to Super moderator narozdil od normal Moderatora? Tento titul ma treba Rainbow
    To znamena ze muze moderovat vsechny sekce.

  2. #77
    Moderátor Avatar uživatele wong
    Založen
    08.11.2002
    Bydliště
    Brno
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 452
    Vliv
    296

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Skodik
    EDIT a jeste jedna vec, co je to Super moderator narozdil od normal Moderatora? Tento titul ma treba Rainbow
    tak tohle bylo uz i na starym forum, jsem pro slepejse

    a v zasade super moderator muze moderovat vsechny sekce

    EDIT: jedik me predbehl

  3. #78
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Skodik
    Jak nastavim pocet topicu pri vyhledavani? Byl jsem zvyklej na 50 a ted je to po 25, takze se mi vzdy zda ze toho tady pribylo moc a vubec no.. co jsem koukal tak se da nastavit pocet prispevku, coz je mi prd platne. Driv bylo kolik na stranku, kdyz uz jsme tu toho?
    zkus podivat do sveho profilu/uzivatelskeho panelu. tam to najdes

    a driv bylo pokud se nepletu 15 ci 20 prispevku na stranku, ale uz je to preci jen dlouha doba.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  4. #79

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal mISHA
    zkus podivat do sveho profilu/uzivatelskeho panelu. tam to najdes

    a driv bylo pokud se nepletu 15 ci 20 prispevku na stranku, ale uz je to preci jen dlouha doba.
    no to uz jsem se koukal, jinak bych nepsal Pokud myslis, ze je to toto "Počet příspěvků k zobrazení na stránku" tak to to neni, to je na nastaveni zobrazeni prispevku v topicu a ne na pocet vyhledanych polozek pri hledani (v mem pripade Nove prispevky)

    Wong, Jedik je sorry, ale jsem to nejak prosvihl, omlouvam se.

    btw: ta rychla odpoved a EDIT to je uzasne, jak to cele jede pres JS a nemusi se pomalu nic reloadovat.

  5. #80
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    2Skodik: whups, tak to je moje chyba. spatne jsem si to precetl. pak tedy odpoved nevim. zkus ohrany FAQ
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  6. #81
    Senior Member Avatar uživatele HollyG
    Založen
    12.01.2004
    Bydliště
    Praha
    Věk
    38
    Příspěvky
    1 054
    Vliv
    272

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Skodik
    btw: ta rychla odpoved a EDIT to je uzasne, jak to cele jede pres JS a nemusi se pomalu nic reloadovat.
    Jo to je supr, stranou ponechme ze i s tim reloadovanim sem to mel tak 2x rychlesi
    Lidi o mně říkají, že jsem flegmatik. Mně je to ale jedno!
    I'm not arrogant...I'm just better than you!

  7. #82

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    A preco nemoze byt to okno na rychlu odpoved normalne aktivne, ale musim niekde klikat ?

    Este dotaz .. nemozte nastavit viac moznosti pre pocet zobrazovanych sprav na stranu ? 5 je malo a 25 je na mna vela.

  8. #83

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal janko_hrasko
    A preco nemoze byt to okno na rychlu odpoved normalne aktivne, ale musim niekde klikat ?

    Este dotaz .. nemozte nastavit viac moznosti pre pocet zobrazovanych sprav na stranu ? 5 je malo a 25 je na mna vela.
    No protoze je tenhle system zalozeny na tom, ze se sestavuje strom kdo na co odpovida, cehoz muzes vyuzit v moznostech zobrazeni. Tedy proste klikas na ten prispevek, na ktery reagujes.

  9. #84
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Viz Skodik, aby bylo jasny, na co reagujes. Ne vzdy se reakce vztahuje na posledni post. Ten jeden klik uz snad nikoho nezabije.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  10. #85

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal janko_hrasko
    A preco nemoze byt to okno na rychlu odpoved normalne aktivne, ale musim niekde klikat ?

    Este dotaz .. nemozte nastavit viac moznosti pre pocet zobrazovanych sprav na stranu ? 5 je malo a 25 je na mna vela.
    a ja myslel ze jsem tam tech 15 daval ...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  11. #86

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Jezevec
    Viz Skodik, aby bylo jasny, na co reagujes. Ne vzdy se reakce vztahuje na posledni post. Ten jeden klik uz snad nikoho nezabije.
    To je mi jasne. Ja som to skor myslel tak, ze nechcem reagovat na ziaden post, ale chcem pridat novy vlastny post .. cez rychlu odpoved. Len ma to zaujima ako to cele funguje a ci mozem aj vtom mojom pripade kliknut na niekoho post a napisat tam svoju vec (samozrejme nedam citovat) ?
    To len tak pre zaujimavost, pretoze hlavna vec co som chcel bol ten pocet postov na stranu. Dik

  12. #87
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Ehm, asi nechapu tve myslenkove pochody, ale thread je od toho abys reagoval na uvodni, pripadne nejaky dalsi post => kdyz do nej neco pises, tak proste musis reagovat ne neco, protoze jinak ses OT a nemas tam co psat.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  13. #88
    Senior Member Avatar uživatele PetrT
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Brno/Ždánice
    Příspěvky
    3 133
    Vliv
    320

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Super design fora, nic min prehledneho jsem v posledni dobe nevidel Jdu prohledat moznosti nastaveni a nejak si to zkusit prizpusobit (snad to pujde), protoze v tomto aby se prase vyznalo...

    web: Apple MacMini 2018 | Intel i5 3.0GHz | 16GB RAM | 512GB SSD | Dell U2412M
    games: Intel i5-2500K@4GHz | GB Z68MA-D2H | Kingston HyperX 8GB DDR3 | MSI GTX770 Lightning | Samsung 840 EVO 120GB + Crucial MX300 525GB | Seasonic M12II 620W
    data: Intel G2020 | GB B75M-D3V | Transcend 4GB DDR3 | 4x WD RED 3TB | Ubuntu Server

  14. #89

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal PetrT
    Super design fora, nic min prehledneho jsem v posledni dobe nevidel Jdu prohledat moznosti nastaveni a nejak si to zkusit prizpusobit (snad to pujde), protoze v tomto aby se prase vyznalo...
    jde o zvyk, a jde o skin. zvyk neni a skin taky ne. tak vydrz
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  15. #90
    Senior Member mince Avatar uživatele Frost
    Založen
    30.07.2003
    Bydliště
    Český Brod / Praha
    Věk
    40
    Příspěvky
    528
    Vliv
    261

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Sry že to dávám sem, ale nit o karmě je zamčená a nebudu zakládat novou, můj dotaz se vlastně týká tématu o vBulletin. V uživatelském panelu máme možnost si prohlédnout "Poslední obdržené hodnocení", ale kde si je možné zobrazít ty ostatní? Mám tam pouze jedno, takže si nejsem jistý zda to nebolo myšleno v množném čísle a při věčím počtu se zobrazí další, ale dle slova "obdrežené" (ne obdržená) si myslím že lze zobrazit jen jedno.
    PC1:Intel i5 2500K@5GHz 1.38V watercooled Cawedog Zouy 2, Gigabyte Z68XP-UD5, Kingston 2x4Gb 1600MHz 9@8.9.9.28 1.65V, ZOTAC GTX560Ti AMP GPU 1000MHz 1.05V /MEM 4800MHz watercooled Laing DDC 3.2 with XSPC TOP |1x SSD Samsung 840 PRO 256Gb, Samsung 2Tb 32Mb, 2x WD 3Tb 64Mb watercooled|NEC 3551A | NEC EA244WMi 24" | Chieftec BX-02B-B-SL | Seasonic X-760 | Microsoft Wireless IntelliMouse Explorer 2.0 | Genius SW-HF 5.1 5000 | Dolby Keyboard |
    PC2: CoreDuo e5200 2.5GHz @4GHz 1.25V watercooled |Gigabyte P35-DS4 |watercooled-Galaxi&EHEIM 1046 300l/h :-) | GF 9800GTX+|2x2048Mb OCZ 1066@1066MHz cl5.5.5.15|
    Notebook: DELL E6410 Core i5 | 4Gb | 120Gb SSD Crucial M4 |

  16. #91
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  17. #92

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Jezevec
    Ehm, asi nechapu tve myslenkove pochody, ale thread je od toho abys reagoval na uvodni, pripadne nejaky dalsi post => kdyz do nej neco pises, tak proste musis reagovat ne neco, protoze jinak ses OT a nemas tam co psat.
    nj, to je jasne, ale co kdyz ma thread 20 stranek, jako priklad uvedu VTIPY v mise, jsem na posledni strance, dle tebe bych mel vlastne reagovat na prvni prispevek(i kdyz je to zrovna v tom threadu trochu nesmyslne) takze si prepnu na prvni stranku, dam rychlou odpoved u prvniho prispevku a pisu. A z rychle odpovedi se timto stava odpoved pomala. Ono by proste stacilo na konec stranky dat tlacitko rychla odpoved, ktera by se nevazala na zadny prispevek.
    Intel Core 2 Quad Q9400@3.4GHz | Sapphire HD6950@6970 2GB | Asus Maximus Formula x38 | DDR2 Kingston HyperX CL4 4GB

  18. #93
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    2Standa: rychlou odpoved mas u kazdeho prispevku, ne?

    EDIT: i kdyz nevim, jaky vliv to ma na stromovou strukturu zobrazeni, ale tu stejne nepouzivam.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  19. #94

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Standa_
    nj, to je jasne, ale co kdyz ma thread 20 stranek, jako priklad uvedu VTIPY v mise, jsem na posledni strance, dle tebe bych mel vlastne reagovat na prvni prispevek(i kdyz je to zrovna v tom threadu trochu nesmyslne) takze si prepnu na prvni stranku, dam rychlou odpoved u prvniho prispevku a pisu. A z rychle odpovedi se timto stava odpoved pomala. Ono by proste stacilo na konec stranky dat tlacitko rychla odpoved, ktera by se nevazala na zadny prispevek.
    uprimne, jak casto to pouzijes? ja mimo uz existujici vlakno prispivam tak jednim z 20ti prispevku a to mi nevadi kliknou na post reply.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  20. #95

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Fox!MURDER: Ale proc to delat? na co to potom rychla odpoved je? To je tka tezke dat tam jedno tlacitko?(ja nevim, v tom ja se nevyznam)

    mISHA: Vim ze je u kazdeho prispevky, psal jsem to tam, ze pry to ovlivnuje ten stromovy vypis
    Intel Core 2 Quad Q9400@3.4GHz | Sapphire HD6950@6970 2GB | Asus Maximus Formula x38 | DDR2 Kingston HyperX CL4 4GB

  21. #96

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Mozna trochu OT, ale jak casto, ze pouzivate tu rychlou odpoved? Ja temer pokazde, tak 1/10 je pres post reply bych si dovolil tvrdit..

  22. #97

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Standa: jde to(resp. je to v mozno nastavit v administraci) a ja uprimne bych byl taky radsi kdyby to bylo povoleno bez nutnosti klikat na ikonu Rychle odpovedi.

  23. #98
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal jedik
    Standa: jde to(resp. je to v mozno nastavit v administraci) a ja uprimne bych byl taky radsi kdyby to bylo povoleno bez nutnosti klikat na ikonu Rychle odpovedi.
    Problem tohodle nastaveni je, ze se ti vsechny posty zaradi pod zakladni post threadu => zadna struktura ...
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  24. #99

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Jezevec
    Problem tohodle nastaveni je, ze se ti vsechny posty zaradi pod zakladni post threadu => zadna struktura ...
    No to je pak otazka kolik lidi pouziva stromovou strumturu vypisu. To zas imho min nez lidi, kteri by ocenili, ze muzou rovnou rychle odpovedet. Drtiva vetsina bude zvykla na linearni vypis ala phpBB.

  25. #100

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Suhlasim a tiez som za bud bezklikovu FR, alebo tam aspon pridajte este jedno tlacitko, ktore spravi FR k prvemu postu (takze k nazvu/teme dredu), stym ze tlacitka u jednotlivych postov ostanu a kludne sa mozu pouzivat aj tie a tym by sa dalo rychlo odpovedat aj na jednotlive posty.

    2Jezevec: pridavat novy post bez toho, aby som na nejaky reagoval a este ktomu to nebolo OT sa samozrejme da a nieje to tak zriedkave. Pretoze skor ako na prvy ci iny post, reagujem (prispievam svojimi poznatkami ci otazkami) na nazov dredu. Ukazkovy priklad ti ked tak kludne poslem na SZ.

    Btw .. dik za pridane moznosti v pocte postov na stranku

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •