Stránka 3 z 31 PrvníPrvní 123456713 ... PosledníPoslední
Výsledky 51 až 75 z 767

Téma: Ad vBulletin :)

  1. #51

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    No animovany moze byt len GIF. Asi to nejde preto, ze je to tak nastavene.
    1: Asus P2B 1.10 • Celeron 1100@1364/1.8V • 512MB SDRAM • Samsung SP1213N+WD AC28400 • Toshiba XM-6402B+SD-M1212 • PowerColor AR2L Radeon 9100 64MB • 3C900-Combo • Bt848A • ASB-3940UA • AWE-64 • DTK PTP-3007 • VisionMaster 405 • Umax UC630 • Star LC24-200 Colour 2: PCPartner TXB820DS • Cyrix MII PR300/1.8V • 256MB SDRAM • 2xSamsung HD400LD+IT8212F • Accesstek CW4001 • LS-120 • Mystique 4MB • Millennium II 4MB • 3C509 • CMI8329A+Dream MIDI • ADI ProVista E44 • SyncMaster 203B Notebook: DTK FortisPro TOP-5A • P166MMX/1.8V • 80MB EDO • Hitachi 5K80 40GB • 12,1" TFT Router: A-Trend ATC-1425B • i486DX 50@33/5V • 48MB FPM • WD AC14300 • UMC UM9003F • HP PC LAN 16/TP+ Car: Mazda 323P BA • Z5 1489ccm, 65kW@5500rpm, 134Nm@4000rpm

  2. #52
    Senior Member VIP Avatar uživatele Arteee
    Založen
    16.12.2002
    Bydliště
    Hey Prague
    Příspěvky
    1 767
    Vliv
    278

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal bitmap
    Jakto ze nejdou nahravat animovane avatary? Me to picuje ze to nejde, pritom Arteee ma hejbaci
    Asi to je tim, ze na to nemas prava Ted je tato funkce vypla, prozatim animovane obrazky muzou uploadovat jen clenove moderatorske grupy ... ale toto neni konecne reseni, je zde jeste hodne veci nastavit, a avatari jsou jiste na konci prioritni fornty.
    BA95 positive
    Jen mrtví poznají konec války. Platón

  3. #53

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Nevim, kdyz jeden cas se tady testovalo VB tak se mi to docela libilo. Tedka pocase nevim proc. Pockam na novy skin, mozna to bude lepsi.

    Kdyz jsem tady byl cca kolem poledne tak jsem videl sekci Bazar, Mimo misu a tedka ty sekce nevidim. Docela by me zajimalo kam zmily.
    ASUS P5B-VM, Intel Pentium IV 3.0GHz, 2x512MB DDR2 667MHz, Seagate Barracuda 7200.10 250GB 16MB cache, Liteon SOHW-1673S, CoolerMaster Centurion 541, Genius HT 5.1, Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 CZ černá OEM, Razer Diamondback Chameleon, Fujitsu-Siemens P19-2

  4. #54
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    2hYpn0: to bude tim, ze se postupne upravuji pravidla pro viditelnost. prave u Tebe se musim zeptat, jak to, ze mas tak nizkou karmu.

    jinak nove bude viditelnost bazaru zavisla na case ( predpokladame mesic ) od registrace, poctu prispevku ( zatim se nevi jiste kolik ) a samozrejme karme.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  5. #55

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Maxik
    otazka skinu, v novem OC skinu to bude i dole (doufam
    Super, to jsem rad, snad to tam bude, nejak jsem si zvykl na to ze kdyz dojedu na konec tak se vratim o uroven vyse apod.
    Intel Core 2 Quad Q9400@3.4GHz | Sapphire HD6950@6970 2GB | Asus Maximus Formula x38 | DDR2 Kingston HyperX CL4 4GB

  6. #56

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    rozhodne jsem taky pro textovy skin
    jokejinak bych byl rad kdybyste prestali pouzivat zkratku VB, je to z nekolika duvodu at jiz politickych ci osobnich)
    5D;550D; 17-40/4;50/1,8 II;100/2;Tamron 28-75/2,8; Biometar 85/2,8; Flektogon 50/4; Speedligt 430EX; Metz 30BCT4; Olympus OM4T,50/1.4,28/2.8; Minolta Himatic-F; Praktica MTL 5; Smena 8M Lubitel2; Belfoca 6x9 :) (to v avataru je bajkovej poezing matrix, jen kdyby nekdo nepoznal;))
    http://vincblack.deviantart.com/

  7. #57

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal mISHA
    2hYpn0: to bude tim, ze se postupne upravuji pravidla pro viditelnost. prave u Tebe se musim zeptat, jak to, ze mas tak nizkou karmu.

    jinak nove bude viditelnost bazaru zavisla na case ( predpokladame mesic ) od registrace, poctu prispevku ( zatim se nevi jiste kolik ) a samozrejme karme.
    Ted jsem na to prisel, me se reaktivoval ucet. menil jsem emailovou adresu
    ASUS P5B-VM, Intel Pentium IV 3.0GHz, 2x512MB DDR2 667MHz, Seagate Barracuda 7200.10 250GB 16MB cache, Liteon SOHW-1673S, CoolerMaster Centurion 541, Genius HT 5.1, Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 CZ černá OEM, Razer Diamondback Chameleon, Fujitsu-Siemens P19-2

  8. #58
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    POZOR POZOR POZOR PROSIM PRECTETE SI TENTO PRISPEVEK

    - v brzke dobe dostanete reaktivacni email, tak si prosim vsichni zkontrolujte funkcnost svych emailovych adres ( jeste na to budete upozorneni ).

    - zkontrolujte a opravte si sve podpisy dle pravidel. pote si je prosim zazalohujte. nejspise dojde kvuli prechodu k vymazu vsech podpisu!
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  9. #59

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Uživatel [jmeno_uzivatele] překročil maximální počet uložených soukromých zpráv a nemůže přijmout žádné další dokud nějaké neodstraní.

    Ehm...no, nešlo by to nějak změnit?
    sony vaio eb1e1e-wi | i3-330 2,13ghz | ati hd5470 (750/1800) | 4gb ram ddr3 | 320gb 5400rpm | 15,5'

  10. #60
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    2Crusheer: ano slo. dotycny si musi vymazat svou schranku.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  11. #61

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    2mISHA: Ano, ale on se o tom dozví, že mu chtěl někdo napsat?
    sony vaio eb1e1e-wi | i3-330 2,13ghz | ati hd5470 (750/1800) | 4gb ram ddr3 | 320gb 5400rpm | 15,5'

  12. #62
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    2Crusheer: dozvi. prijde mu info o tom, ze dotycny uzivatel mu chtel poslat sz, ale nemohl z duvodu plnosti schranky.

    Predmet: Prilis mnoho soukromych zprav na OverClocking Guru 4um
    Text: Dobrý den xxxxx,

    Uživatel yyyyy se pokusil vám zaslat soukromou zprávu, ale vaše schránka soukromých zpráv na fóru OverClocking Guru 4um je již plná. Pokud chcete dostávat další soukromé zprávy, je třeba nekteré z nich smazat. Pokud to chcete udělat, navštivte prosím následující stránku:
    http://4um.ocguru.cz/private.php

    S pozdravem,
    vaše fórum OverClocking Guru 4um

    EDIT: ale je to v reseni. nejlepsi by bylo, kdyby se o to uzivatele nemuseli starat.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  13. #63

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    jako že by se jim to mazalo automaticky? to neni moc eticky...
    jinak mate asi pravdu. 150 zprav musi stacit
    sony vaio eb1e1e-wi | i3-330 2,13ghz | ati hd5470 (750/1800) | 4gb ram ddr3 | 320gb 5400rpm | 15,5'

  14. #64
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    278

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Crusheer
    jinak mate asi pravdu. 150 zprav musi stacit
    Jak komu, tohle mi uprimne taky vadi...

    Ja jsem na tom ted takhle -
    Kód:
    Přijaté obsahuje 150 zpráv.
    Máte uloženo 546 zpráv, povolené maximum je 150.
    Nesnasim mazani mailu/PM/history.

    To abych to zacal hazet nekam na disk koukam.

    Jo jinak - nevim zda je to zrovna vhodne zde, nehlede na to, ze asi chci kravinu, ale neslo by prohodit tlacidla Nahledu prispevku a Odeslani jak jsme (jsem) na to zvykli ?

    Diky
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  15. #65
    Senior Member VIP Avatar uživatele Arteee
    Založen
    16.12.2002
    Bydliště
    Hey Prague
    Příspěvky
    1 767
    Vliv
    278

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Dawe
    To abych to zacal hazet nekam na disk koukam.
    no co ti brani, vsak Vbul to umi vse exportovat a pak muzes celou PM schranku smazat

    Citace Původně odeslal Dawe
    Jo jinak - nevim zda je to zrovna vhodne zde, nehlede na to, ze asi chci kravinu, ale neslo by prohodit tlacidla Nahledu prispevku a Odeslani jak jsme (jsem) na to zvykli ?
    Diky
    To je na skinu, takze cekej na novy, a snad to bude opacne(me to taky vadi)
    BA95 positive
    Jen mrtví poznají konec války. Platón

  16. #66

    Standardní Re: Ad vBulletin :)


    Kdyz se na to najede mysi tak se ukaze komentar, ktery je anglicky, ne ze by mi to nejak vadilo, ale je to jenom takovy detail
    (na tom testovacim ktere bylo predtim to prelozene bylo)
    Intel Core 2 Quad Q9400@3.4GHz | Sapphire HD6950@6970 2GB | Asus Maximus Formula x38 | DDR2 Kingston HyperX CL4 4GB

  17. #67
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    344

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Gratuluji k vB a dovolte takovou malou otázečku, pánové... je ve vB ekvivalent phpBB funkce "zobrazit vaše příspěvky"? Nějak jsem to nenašel, samozřejmě, že by to asi šlo přes vyhledání příspěvků přes "hledat" a vyplnění svého username, případně by to šlo přes "sledování" témat, ale je tu něco jako v phpBB, že člověk vidí, co nového je v threadech, kam přispíval/které založil?
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  18. #68
    Senior Member VIP Avatar uživatele Arteee
    Založen
    16.12.2002
    Bydliště
    Hey Prague
    Příspěvky
    1 767
    Vliv
    278

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Ehmm, top zde bylo uz psano ... procitaj si thready ohledne ted noveho vb
    viz http://4um.ocguru.cz/showpost.php?p=533582&postcount=17
    jinde bylo i receno, ze se v ramci prevodu neprevede k tobe udaje ohledne topicu, kde si prispival ... takze az zacnes prispivat, uvidis toto v uzivatelskem panelu
    BA95 positive
    Jen mrtví poznají konec války. Platón

  19. #69
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    344

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Jo díky, já jsem koukal do různejch threadů, ale v threadu o skinech mě to nenapadlo hledat, no

    Jinak co se týče převodu topiců neva, kšefty jsem stihl pouzavírat ještě na phpBB a nic dalšího zas tak akutně nehoří. Dík za odpověď
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  20. #70

    Question Re: Ad vBulletin :)

    Nový systém fóra? Grafický šok! Najetí systému bez informace ve Zprávách od Administrátorů spolu s odkazy na FAQ, návod k použití nebo tak něco? Pohrdání uživateli. Kritika diskutujících, že kdesi cosi nečetli? Samolibost a povýšenost. Není to zbytečné? Orientace v novém prostoru? Slabá. To jsme to dopracovali. Což takhle nějaký thread do FAQ co se to tady děje?

    NOVY POCITAC: P4 3GHz HT, 2.5GB RAM (Geil), ATI X1950 Pro 256MB, DVD*RW Samsung 203, ATI TV Wonder VE, USB tuner Acer Volar Hybrid VX, DVD-ROM Toshiba M1712, 19" CRT, Iomega ZIP IDE, ADSL WiFi modem/router, backup:Microcom DeskPorte 56K, LPT: HP950, M$ Explorer 3.0 mouse, 500W Fortron BlueStorm II.
    STARY POCITAC:
    Abit BH6 v1.0(bios SS), Celer 850@952+redukce, 512MB RAM, GeForce neco, Samsung SpinPoint 160GB ATA a neco v supliku na radici Kouwell, DVD*RW LG, 17" ViewPoint 1795VCT, Microcom 10Mbit s(h)itovka, 350W Fortron, zvuk Media Forte FM tuner & Sound Galaxy Washington 16 ISA ;o)
    WORK: Dell Latitude D630

  21. #71

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Doufam ze jsem to nekde neprehlidl, faq i asi deset ruznych topicu kazdej ubranej do offtopicu jsem sice projel, ale nenasel..

    Jak se podivam na mou karmu, kdo me a jak hodnotil? Jak se podivam na karmy ostatnich konkretneji? Na karmy postu?
    (dal bych to do topicu o karme ale je closed)
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  22. #72
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Ehmm, pokud si pamatuju, po dobu vypadku (cca pred mesicem) se jelo na vB s tim, ze se blizi prechod. Jelo to minimalne tyden, tudiz vetsine aktivnich uzivatelu muselo byt jasne, ze se na vB prejde. Jak to ovladat je ve FAQ a nemyslim ze je to az tak slozite.

    To ze nebylo zadne info predem je dano predevsim tim, ze prechod je zavisly na volnem case lidi a vetsina z nas proste nevi tyden nebo 14dnu dopredu zda bude mit cas to delat.

    Spousta veci se neda odladit jinak nez za provozu, vB jsme testovali cca 1/2 roku, mezi tim probihal preklad, ale jsou proste veci, ktere se pri 10ti uzivatelich neprojevi.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  23. #73
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Commander
    Doufam ze jsem to nekde neprehlidl, faq i asi deset ruznych topicu kazdej ubranej do offtopicu jsem sice projel, ale nenasel..

    Jak se podivam na mou karmu, kdo me a jak hodnotil? Jak se podivam na karmy ostatnich konkretneji? Na karmy postu?
    (dal bych to do topicu o karme ale je closed)
    Hodnoceni, jak uz bylo receno je UMYSLNE anonymni aby nedochazelo k pomstam a pod. Zbytek je zavisly na nastaveni a resi se to.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  24. #74

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Harry, vcera(teda dnes rano) uz jsem ten clanek sepsal. Ted se jen ceka az to ostatni trosku zkritizujou a hodi nejake pripominky. Dnes max. zitra bude vystaveny. Ten miniclanek vyjde spolu i s oficialnim prohlasenim. Omlouvame se za zpozdeni, ale lepe pozde nez nikdy

  25. #75

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Commander
    Doufam ze jsem to nekde neprehlidl, faq i asi deset ruznych topicu kazdej ubranej do offtopicu jsem sice projel, ale nenasel..

    Jak se podivam na mou karmu, kdo me a jak hodnotil? Jak se podivam na karmy ostatnich konkretneji? Na karmy postu?
    (dal bych to do topicu o karme ale je closed)
    No ono hlavne musis nejake hodnoceni mit, aby se ti to zobrazilo a potom to je v Control panel. Jak nemas hodnoceni, tak tam ten panel vubec neni.

    Jak nastavim pocet topicu pri vyhledavani? Byl jsem zvyklej na 50 a ted je to po 25, takze se mi vzdy zda ze toho tady pribylo moc a vubec no.. co jsem koukal tak se da nastavit pocet prispevku, coz je mi prd platne. Driv bylo kolik na stranku, kdyz uz jsme tu toho?

    btw: uz tomu celemu zacinam prichazet na kloub, hehe

    EDIT a jeste jedna vec, co je to Super moderator narozdil od normal Moderatora? Tento titul ma treba Rainbow

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •