Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: chyba v sekci ostatni HW

  1. #1

    Standardní chyba v sekci ostatni HW

    Tak tedkom nevim, jestli to dela jenom mi, ale jak jsem otevrel sekci Ostatni Hardware, tak to vypada tak, ze ze dne 8.zari tam je
    4x tema "Jak nejlepe na televizi/satelit na notebooku v kamionu?"
    nad tim
    7x tema "Jak na televizi / satelit na notebooku v kamionu?"
    2x tema "Televize, satelit na notebooku v kamionu - poradte jak", z nichz v jednom jsou dve odpovedi (o tech vim, ty jsou v poradku)
    Tolik temat jsem ROZHODNE nezakladal, to vim na beton, tak netusim co to je, vsechny temata maji 0 odpovedi, takze je muzu smazat (zakladal jsem to ja, moc dobre si sice nevzpominam, ale myslim, ze jsem zakladal jen jedno tema asi na starem foru a mozna jedno v novem VB(ted uz byvalem), to ale vazne nevim jiste, nejspis jen na tom starem.

    Je dost mozne, a asi to bude tim, ze jsem to JEDNO tema (ktere jsem vlozil) pak upravoval (hnedka po vlozeni - tomu odpovidaji casy), a system to nejak nepochopil
    . . . if you dont live for something you will die for nothing
    Q9300 + Ninja | EP35-DS4 | 8GB | HD4670 + AC S1 | 640 AAKS, 320GB YS, 1.5TB EVDS | SH-S203B | Corsair VX450 | HP ZR24w
    M-Audio Revolution 5.1 | Marantz PM4001 | EPOS ELS-3 | Sennheiser HD555->595
    C7D | 17-40, 50/1.4, 100/2.8, 70-300 | 430 EX II

  2. #2
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    nevim proc. ale smazano.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  3. #3
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Nebolo to nahodou tesne pred padom 4a, ked sa po postnuti objavila chyba ?
    Ak si daval refresh, tak kazdy refresh = nove tema...
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  4. #4

    Standardní

    nekdo postnul novy tema , hodilo chybu -> postnul znova aniz by se podival jesli se to postlo ... a tak furt dokola...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  5. #5

    Standardní

    Nevim, na detaily si moc nevzpominam. Vim, ze v tu dobu uz to dost padalo, ale nemyslim si, ze bych zakladal tema tolikrat, kdyby mi to hodilo chybu, i kdyz JE to mozne...
    . . . if you dont live for something you will die for nothing
    Q9300 + Ninja | EP35-DS4 | 8GB | HD4670 + AC S1 | 640 AAKS, 320GB YS, 1.5TB EVDS | SH-S203B | Corsair VX450 | HP ZR24w
    M-Audio Revolution 5.1 | Marantz PM4001 | EPOS ELS-3 | Sennheiser HD555->595
    C7D | 17-40, 50/1.4, 100/2.8, 70-300 | 430 EX II

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele SajmoN
    Založen
    21.06.2003
    Bydliště
    live@nDca
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 391
    Vliv
    276

    Standardní

    ten thread s tym tunerom tam bol len raz co si pamatam
    | intel i3 12100f | noctua NH-U12F | asus TUF Z690-plus | kingston 32GB 3600 | gigabyte RTX2070 super
    | samsung SSD 860 EVO 250GB | wd 20earx | benq cosi 27"| logitech G600 | microsoft X6
    | seasonic
    S12-430 | diy acrylic ikea kallax case
    | “The future is already here—it is just unevenly distributed.”

  7. #7

    Standardní

    Puvodne tam byl jen jedno( s tema dvema, trema odpovedma). Ale ted po oprave fora se na to podivam a je to tam asi desetkrat. Kdyby mi to puvodne pri postovani psalo nejakou chybu, ale presto by to ty temata pridavalo, urcite bych si vsiml.
    A zakladal jsem to 8.zari, posledni prispevek 9.zari. Forum padlo pzdeji, ale blblo mi to uz tehdy (samozrejme nejen mi...).
    Snazim si vzpomenout ...no myslim, ze jsem nove tema (jeste bez prispevku) chtel upravit, ale hazelo to chybu, tak jsem to zkousel znova, pak o neco pozdeji a porad to neslo. Nechce se mi verit, ze bych to zkousel desetkrat, ale asi jo Urcite tam bylo ale jen jedno tema.
    . . . if you dont live for something you will die for nothing
    Q9300 + Ninja | EP35-DS4 | 8GB | HD4670 + AC S1 | 640 AAKS, 320GB YS, 1.5TB EVDS | SH-S203B | Corsair VX450 | HP ZR24w
    M-Audio Revolution 5.1 | Marantz PM4001 | EPOS ELS-3 | Sennheiser HD555->595
    C7D | 17-40, 50/1.4, 100/2.8, 70-300 | 430 EX II

  8. #8
    Senior Member Avatar uživatele Hynchenzo
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Karlovy Vary, Plzen
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 188
    Vliv
    279

    Standardní

    tahle chyba je i v bazaru od strany 5 a dale..
    KVFREE.net - Freediving Karlovy Vary
    Olympus E-410 + Zuiko ED 14-42mm + Zuiko ED 40-150mm

  9. #9
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Citace Původně odeslal Hynchenzo
    tahle chyba je i v bazaru od strany 5 a dale..
    To nie je chyba, ale to, ze v case, ked to po postnuti topicu/prispevku vyhodilo DEBUG error, vsetci ti, co ho postovali - prispievali znova alebo mackali refresh bez toho, aby sa pozreli do tej sekcie, ci to dany prispevok pridalo...
    Uz 2hy raz vravim, ze to sice error hodilo, no prispevok to pridalo...
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  10. #10

    Standardní

    staci se podivat na cas tech prispevku a na to ze maj po sobe jdouci thread id...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •