Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: pri kopirovani na ftp se mi restartuje windows

  1. #1

    Standardní pri kopirovani na ftp se mi restartuje windows

    Na vytvoreni ftp pouzivam bulletproofserver. Kdyz nekdo ode mne kopiruje tak pri prenosu nejakeho souboru se mi restartuje pocitac. Pak kdyz se ten soubor pokusim kopirovat znovu opet se restartuje pocitac. Vzdy je to nejaky jiny soubor vestinou veliky. Ted jsem zjistil ze to funguje i opacne. Na jednom pocitaci jsem vytvoril ftp server a zacal kriticky soubor kopirovat. Opet se mi resetoval muj komp. Zkousel jsem vypnout antivir i netlimiter veskere veci co meri zatizeni site, ale nic nepomohlo. Pokud kopiruju po siti pres windows sdileni tak vse jede ok. Nevi nekdo kde muze byt chyba? Potiz je vtom ze to nehodi zadnou hlasku, ale kompl se primo resetne. Mam winXP SP2 na obou strojich.

  2. #2
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Hmm, zeby integrovana sitovka ? Pro zacatek zkus jinej ftp server, melo by to bejt rychlejsi reseni nez zacit hledat chybu v HW, ale klidne to muze byt tim ze se ti prehrejva swab na MB, protoze pri M$ sdileni dosahnes tak 50% traffic proti ftp.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  3. #3

    Standardní

    Prave jsem zkousel jinej ftp server a dela to to same zacalo to delat nedavno. HW chyba si myslim ze to nebude protoze to dela i kdyz kopiruju pres internet treba 200kb/s takze po vnitrni siti to vitizim vic i pres sdileni windows. Ale vyzkousim jeste inkriminovany soubor nakopirovat nekam na web pres ftp co to udela

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •