Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 26

Téma: Podivne praktiky v TSBOHEMII

  1. #1

    Standardní Podivne praktiky v TSBOHEMII

    Reklamoval jsem desku, protoze nefungovala. Reklamace byla uznana a jelikoz je to jiz podruhe, tak chci vratit penize. Ale nabizeji mne jinaci produkt (podobny) a jeste k tomu pouzity. Maji na to pravo? Cetl jsem po internetu ze nee ,ale pak jsem narazil na zarucni podminky firmy kde je deska koupena i reklamovana a tam pisi toto :

    Prodávající si vyhrazuje právo nahradit reklamované zboží zbožím jiným (jinou znaèkou) se stejnými nebo vyššími funkèními parametry, tak aby doba vyøízení reklamace byla co nejkratší, pøièemž se prodlužuje záruka o dobu reklamace. Vyøízené reklamace budou kupujícímu zasílány pøepravní službou nebo uschovány v provozovnì prodávajícího, tak jak bude vyznaèeno v Reklamaèním protokolu. Pøi opakovaných neoprávnìných reklamacích si prodávající vyhrazuje právo úètovat poplatek za práci technika (max.900Kè/hod). V tomto pøípadì bude reklamované zboží zasláno nebo pøedáno až po uhrazení poplatku.

    A hned v uvodu toto :
    Tento reklamaèní øád byl stanoven dle platných zákonù a vztahuje se na zboží, jež bylo zakoupeno u firmy ...

    Coz asi podle zakonu neni.
    Co na to rikate? Dekuji

    PS: Ted koukam ze je to jak od prasete, omouvam se. nezkontroloval jsem kodovani.

  2. #2

    Standardní

    tohle já nevím ale vím že jsem reklamoval v TSbohemii jednou a naposledy a už si tam nekoupím ani vytisklej ceník...
    Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to výzva. Nemožné je nevyužitá síla. Nemožné je dočasný stav. NEMOŽNÉ NEEXISTUJE. Muhamad ali

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele Valhalla
    Založen
    26.08.2003
    Bydliště
    PCE
    Věk
    36
    Příspěvky
    539
    Vliv
    264

    Standardní

    S TSBohemii sem mel taky problemy s reklamacema
    PS. ne ze bych se chtel fusovat nejak pravnikum do prace, ale myslim, ze penize ti muzou vratit pouze, kdyz se 3x opakuje stejna vada a nebo je to na reklamacce uz po 4ty
    猿も木から落ちる。

    MacBook White 2010, 5GB RAM, 250GB disk
    Yama-jii: Asus 6738RB (1,6GHz Dothan, 1GB+192MB RAM, 9100 IGP (64MB)
    mobility provided by HTC Wizard (T-mobile MDA Vario I version)

  4. #4

    Standardní

    Podle §622 odst. 2 OZ platí, že v případě vady neodstranitelné má kupující právo na výměnu zboží, nebo vrácení peněz ("odstoupit od smlouvy"). To který s těchto způsobů zvolí je na kupujícím.
    Deska je neopravitelna tak se me snazi nabidnout novou (starou)

  5. #5

    Standardní

    No ono je taky dost dulezity, jestli s to kupoval jako pravnicka, nebo fyzicka osoba. Pak se to totiz ridi uplne jinym zakonikem. Pokud to beres na firmu, je to jednoduse receno mnohem horsi, protoze maji volnejsi moznosti jak tu reklamaci vyridit
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal Aigor
    No ono je taky dost dulezity, jestli s to kupoval jako pravnicka, nebo fyzicka osoba. Pak se to totiz ridi uplne jinym zakonikem. Pokud to beres na firmu, je to jednoduse receno mnohem horsi, protoze maji volnejsi moznosti jak tu reklamaci vyridit
    Byl jsem dneksa za poradcem v tehle vecech (jsou v kazdem vetsim meste a pracuji zadara) a rikala totez! pokud jsem to kupoval jako pravnicka osoba nebo jen firma ktera si to dala do nakladu tak uz se reklamace neresi podle obcanskeho zakoniku, ale podle obchdniho zakoniku. V nem nejsou dany presne zakony jak reklamaci vyrizovat a vicemene zalezi na obchodnikovi.

    Starsi desku me muzou dat nahradou za moji rozbitou, ale musi byt plne f-cni a nesmi byt po vlastnostech horsi (aby nechybela nejaka vlastnost)

    A prave na tomhle jsem uspel. Nove nabidnuta deska nemela USB PC2PC, takze bych mel dostat penize z5...

    Je to boj (doporucuji fakt navstivit poradce na slovo vzateho)

  7. #7
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    312

    Standardní

    2blackdot&aigor: musim vas opravit: to rozliseni mezi rezimem OZ a ObchZ nestoji na tom, jestli jste fyzicka nebo pravnicka osoba, ale na tom, jestli jste podnikatelem ktery vec kupuje pro ucely podnikani nebo ne. jinymi slovy, jakmile si tu koupi date do ucetnictvi do nakladu, jde to podle obchodniho zakoniku
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal riksa
    2blackdot&aigor: musim vas opravit: to rozliseni mezi rezimem OZ a ObchZ nestoji na tom, jestli jste fyzicka nebo pravnicka osoba, ale na tom, jestli jste podnikatelem ktery vec kupuje pro ucely podnikani nebo ne. jinymi slovy, jakmile si tu koupi date do ucetnictvi do nakladu, jde to podle obchodniho zakoniku
    JJ mas samozdrejme pravdu! Nejak jsem se do toho zamotal Diky

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal riksa
    2blackdot&aigor: ...jakmile si tu koupi date do ucetnictvi do nakladu, jde to podle obchodniho zakoniku
    Aha, to jsem nevedel, thx

    Takze kdyz jsem treba podnikatel, mam obchod s VT, z TSB si dovezu za dealerskou pro VO MoBo, dam ji doma klukovi a on ji za mesic odpali, tak presto ze nakup je "jako velkoobchodni", tak se to bude ridit OZ, jelikoz to nemam v ucetnictvi

    Ja nepodnikam, ale obcas ve VO nakupuju na registraci ZL rodicu , reklamaci jsem zatim resit nemusel (klep, klep), ale jednou to urcite prijde
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

  10. #10
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Maxik
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Luziny
    Příspěvky
    2 285
    Vliv
    291

    Standardní

    no imho zalezi na tom jakym vztahem to koupis... kdyz to koupis z VO jako podnikatel (to ze si tonedas do ucta je tvoje - ) tak se to uz neridi dle OZ ne ?

    PC - Pentium G3258 - 4.5GHz, Gigabyte GA-Z97P-D3, DDR3 3x8GB 1866, MSi GTX970 Gaming 3.5G, nejaky to 256GB SSD a par tera HDD, case Zalman Z9 U3
    NTB - HP EliteBook 8470p - Core i5-3320M (2.6GHz), 8GB RAM, ATi 7570M 1GB, 500GB+250GB HDD a dalsi serepaticky okolo
    Bike - Honda VFR 800 V-tec, 80kW/10500, 244Kg, obuti Michelin Pilot Road, mist k sezeni: 2, SVO faktor = stredni (zalezi na pilotovi)


  11. #11
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    312

    Standardní

    Citace Původně odeslal Maxik
    no imho zalezi na tom jakym vztahem to koupis... kdyz to koupis z VO jako podnikatel (to ze si tonedas do ucta je tvoje - ) tak se to uz neridi dle OZ ne ?
    s tim uctem je to mysleno, ze bys to tam mel dat, ne ze to tam das

    jinak, zakon to rika takto: "Tato cast zakona (tedy ObchZ - pozn.) upravuje zavazkove vztahy mezi podnikateli, jestlize pri jejich vzniku je zrejme s prihlednutim ke vsem okolnostem, ze se tykaji jejich podnikatelske cinnosti."
    takze: kdyz jde pan vopicka, ktery podnika na zivnostak a ma kram s komponentama, a koupi od velkoobchodu nejaky LCD, tak se tenhle vztah bude ridit obchodem. kdyz ten samy vopicka pujde do samosky koupit rohliky, tak to bude podle obcana
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  12. #12

    Standardní

    Citace Původně odeslal riksa
    Citace Původně odeslal Maxik
    no imho zalezi na tom jakym vztahem to koupis... kdyz to koupis z VO jako podnikatel (to ze si tonedas do ucta je tvoje - ) tak se to uz neridi dle OZ ne ?
    s tim uctem je to mysleno, ze bys to tam mel dat, ne ze to tam das

    jinak, zakon to rika takto: "Tato cast zakona (tedy ObchZ - pozn.) upravuje zavazkove vztahy mezi podnikateli, jestlize pri jejich vzniku je zrejme s prihlednutim ke vsem okolnostem, ze se tykaji jejich podnikatelske cinnosti."
    takze: kdyz jde pan vopicka, ktery podnika na zivnostak a ma kram s komponentama, a koupi od velkoobchodu nejaky LCD, tak se tenhle vztah bude ridit obchodem. kdyz ten samy vopicka pujde do samosky koupit rohliky, tak to bude podle obcana
    A co kdyz pan vopicka nema obchod s komponentama a ale treba s rohlikama a pujde si do firmy koupit pocitac. Podle ceho se to ridi?

  13. #13
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    312

    Standardní

    Citace Původně odeslal Blackdot
    Citace Původně odeslal riksa
    Citace Původně odeslal Maxik
    no imho zalezi na tom jakym vztahem to koupis... kdyz to koupis z VO jako podnikatel (to ze si tonedas do ucta je tvoje - ) tak se to uz neridi dle OZ ne ?
    s tim uctem je to mysleno, ze bys to tam mel dat, ne ze to tam das

    jinak, zakon to rika takto: "Tato cast zakona (tedy ObchZ - pozn.) upravuje zavazkove vztahy mezi podnikateli, jestlize pri jejich vzniku je zrejme s prihlednutim ke vsem okolnostem, ze se tykaji jejich podnikatelske cinnosti."
    takze: kdyz jde pan vopicka, ktery podnika na zivnostak a ma kram s komponentama, a koupi od velkoobchodu nejaky LCD, tak se tenhle vztah bude ridit obchodem. kdyz ten samy vopicka pujde do samosky koupit rohliky, tak to bude podle obcana
    A co kdyz pan vopicka nema obchod s komponentama a ale treba s rohlikama a pujde si do firmy koupit pocitac. Podle ceho se to ridi?
    a jsme u toho: kdyz si ho koupi domu, tak podle obcana a tim padem si to nemuze dat do ucetnictvi. kdyz si ho koupi k provozovani sve podnikatelske cinnosti, tak si ho da do nakladu (a tedy i do ucetnictvi)
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  14. #14

    Standardní

    mě jednou zdroj odpálil skorco všechny součástky v počítači (až na paměti) a v TS Bohemii sem reklamoval nefunkční grafiku (inno 3d Ti4200) na první pohled byla v pořádku až a to že nefungovala

    za 14 dní sem dostal fungl novou super grafaranu od Leadteku, která měla navíc AG8x a super chladič. No koukal sem na to jak tele na nový vrata , tak sem zbalil tu krabici dřív než si to ten v reklmaci rozmyslí a upaloval domů
    Intel Core 2 Duo 8400@3.8GHz, CoolerMaster Gemin II, Gigabyte EP35-DS3, GF Asus 8800GTS 512MB,
    Corsair 4GB DDR2 @ 1060Mhz, Western Digital 650 GB HDD, Skříň NZXT Hush silver, SB Audigy 2 + Logitech Z-5500, DVD-RW NEC-3540, 550W Corsair, 20" monitor Samsung 206BW

  15. #15
    Member Avatar uživatele Johny_g
    Založen
    07.11.2003
    Bydliště
    Brno, Mohelnice (SU)
    Příspěvky
    269
    Vliv
    254

    Standardní

    Já mám taky s Bohemkou zatím! dobrý zkušenosti, z asi cca 5 reklamací vše v pohodě, dokonce jednou sem za Athlona 550 (ještě ve slotu A) dostal 650, v té době to byla celkem bomba. Ale asi záleží na koho člověk natrefí.
    Gigabyte P35-DS3, E2160@3 GHz, 2x2048 MB A-Data, WD6400AAKS, Soundblaster Live!, MSi GTX 275 TwinFrozr OC, Corsair VX450, Toshiba 1612 DVDROM, Samsung DVDRW, Samsung 214T

  16. #16

    Standardní

    je to tam samej debil..
    Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to výzva. Nemožné je nevyužitá síla. Nemožné je dočasný stav. NEMOŽNÉ NEEXISTUJE. Muhamad ali

  17. #17

    Standardní

    jo v dnesni dobe jetezky narazit na rozumny lidi bohuzel.....Bohemka nei ani spat ani dobra proste prumer....ceny maj celkem solidni....
    Power Station: AMD AthlonXP 1600+ @1800+ (1569 MHz;10,5 x 149,5) 1,725V ; max.49,5°C| MSI KT3 Ultra-ARU (MS-6380e) BIOS v5.7 rev.1| Green Fan Ball |Nanya Technology 256MiB 333@385MHz CL 2,5-3-3-6| Abit Siluro GeForce 4 TI 4200 64MiB OTES TV-Out,DVI 275/550@308/610(4xAGP,Memory HYNIX 3,6ns) | HDD Seagate Barracuda 120GiB cache 8MiB 7200rpm | Audio Sound Blaster Live! 1024 | CD-RW LG 32x10x40 cache 8MiB | Sony DVD-ROM DDU 1611 16x | Realtek Fast Ethernet RTL8139 PCI Adapter 100/10Mbps | ATX CODEGEN 300W MODEL 300X1|WI-FI D-Link DWL-G520+ PCI||-:WinXP CZ SP2:-|

  18. #18

    Standardní

    Ceny jsou dobry, ale to chovni je des alespon u nas ve Zline
    MB:GIGABYTE UD3R, CPU:C2D E8400, RAM 2x 2048 MB A-DATA EE, GK: ASUS Matrix 4850, ZK: SB Audigy + CR Inspire 5300, HDD: Hitachi 250Gb + 500Gb + 640Gb, DVD Pioneer 106, CD-RW Teac 552E, Liteon 1693s, Monitor: Samsung 970p
    NTB: HP nc 6320

  19. #19

    Standardní

    Já mám s bohemkou zatím (klep klep) dobrý zkušenosti, nějaká reklamačka f poho, dokonce co jsem si jednou odnesl cd-rom "Delta" a po tejdnu přestala číst a rachotila jak vrtačka, tak mi ji asi do minuty vymenili bez jediného slova za teac (2x dražší ).
    Co tam byl nedávno jeden můj "neznalý" kámoš kupovat paměti, a nevěděla vlastně co chce (chtěl sdramy), tak mu ochotně řekli ať si je veme domů, koukne jestli sou stejný, jestli pasujou, a že je může přijít vyměnit
    A teď před pár dnama co tam byl další podobný neznalý ( ) kámoš, tak mu ochotně poradili, doporučili, popsali funkce, atd atd atd...
    Bohemka bývala opravdu na ubohé úrovni, ale lepší se to!
    AMD Opteron 144 @ 2800Mhz 1.488V, Freezer64
    Gainward GeForce 7800GT 400/1000@ 495/1175
    DFI LP nF4 Ultra-D, Coolermaster 450-ACLY

  20. #20

    Standardní

    tak tomu nevěřím
    Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to výzva. Nemožné je nevyužitá síla. Nemožné je dočasný stav. NEMOŽNÉ NEEXISTUJE. Muhamad ali

  21. #21
    Senior Member
    Založen
    17.10.2002
    Bydliště
    Ostrava / Olomouc
    Příspěvky
    1 550
    Vliv
    279

    Standardní

    yooo bohemka - kapitola sama o sobě

    ja teda nastesti v poho - reklamoval jsem jen piskajici zdroj a ten jsem dostal na miste novej a par kamosu dostalo taky vse

    jednomu blesk odrovnal pulku pc a dostal to vsechno ale vim taky o hodne pripadech kdy proste nevyreklamujou

    ten obchod je hodne ulet

    kamos tam sel koupit oem 5700U a odnesl si leadteka
    oem ddr 450 - a-data skoda ze je uz nemaj
    ten obchod to je jedna velka haluz - kdyz skladate pc tak tam pul veci nemaj
    ASUS P5E WS Pro || Intel Core 2 Quad Q93OO @ 3GHz + Xigmatek S 1284 || A-Data Vitesta Extreme Edition 8OO+ 4x1GB || MSI GTX28O Super OC [700/2300] || Seagate Barracuda 72OO.9 4OOGB SATA II || Enermax PRO82+ 425W || AeroCool BayDream + Noctua NF-P12

  22. #22
    Senior Member mince Avatar uživatele rombo
    Založen
    13.10.2002
    Bydliště
    Olomouc
    Věk
    40
    Příspěvky
    1 462
    Vliv
    284

    Standardní

    no jo Bohemka je cela divna, hlavne pobocka Brna to je teprv masakr .. I kdyz na Olomoucky reklamace si stezovat nemuzu
    HOME: Intel Pentium G2120@3348MHz (Ivy Bridge), Gigabyte Z77-D3H r1.1, 8GB DDR3 Crucial Ballistix LP 1600@1512MHz 8-8-8-24 Turbo, Intel HD + Gigabyte ATI Radeon HD4850 1GB w Accelero S1 (Noctua NF-P12) + Virtu MVP, A-DATA XPG SX900 128GB + Western Digital 6400AAKS, LG BD-RE BH08LS20, Gigabyte 3DAurora w Enermax PRO82+ 425W, Primecooler PC-MP1, Samsung 24'' P2450H, Logitech Z-2300 w Creative X-Fi Titanium PCI-E, Microsoft Wireless Laser 7000, =-SILENT PC-=

    WORK: HP Mini
    110c :).. servis PC a notebooků v Olomouci

  23. #23
    Senior Member Avatar uživatele PetrT
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Brno/Ždánice
    Příspěvky
    3 133
    Vliv
    320

    Standardní

    neco pro zasmani:
    znamy udelal objedavku sestavu (barbone), bylo mu receno ze tuto stredu (30.3.) bude k vyzvednuti. Dnes pro to jel a scot jeste neni. Nikdo z firmy se ani nenamahal zavolat, ze nestihaji. Prodavajici se omlouval, navrhl zda by snizeni ceny sestavy o 1000,- byla adekvatni omluva. Znamy to prijal a az ted si vsiml, ze sleva na nove fakture je jen necelych 500,-
    Jsem zvedavy, zda bude sestava v pondeli hotova (prodejce se dusoval, ze bude)...

    web: Apple MacMini 2018 | Intel i5 3.0GHz | 16GB RAM | 512GB SSD | Dell U2412M
    games: Intel i5-2500K@4GHz | GB Z68MA-D2H | Kingston HyperX 8GB DDR3 | MSI GTX770 Lightning | Samsung 840 EVO 120GB + Crucial MX300 525GB | Seasonic M12II 620W
    data: Intel G2020 | GB B75M-D3V | Transcend 4GB DDR3 | 4x WD RED 3TB | Ubuntu Server

  24. #24

    Standardní

    To ja se zase musim za Bohemku (alespon za tu Hradeckou) primluvit, protoze pristup prodavacu je bezproblemovy. Ciste z osobnich duvodu (estetika ) jsem chtel vymenit LCD display Eurocase a bez reci mi vsechny vysazel na stul, at si vyberu, kterej se mi libi, aniz by po mne chtel nejakej papir, ze jsem to tam koupil. V tom ma u mne Bohemka VELKY + .
    Lenovo ThinkPad T400s (Intel Centrino 2 vPro 2.4GHz, 8GB RAM, Intel GMA 4500MHD, 250GB HDD 1.8" Toshiba)

  25. #25
    Member mince Avatar uživatele abel
    Založen
    10.01.2003
    Bydliště
    Praha - Uhříněves
    Příspěvky
    173
    Vliv
    262

    Standardní

    Citace Původně odeslal IntEx
    To ja se zase musim za Bohemku (alespon za tu Hradeckou) primluvit, protoze pristup prodavacu je bezproblemovy. Ciste z osobnich duvodu (estetika ) jsem chtel vymenit LCD display Eurocase a bez reci mi vsechny vysazel na stul, at si vyberu, kterej se mi libi, aniz by po mne chtel nejakej papir, ze jsem to tam koupil. V tom ma u mne Bohemka VELKY + .
    uff, to se mi ulevilo, mám v hradci rezervovanou grafuli .
    C2D E6550, Gigabyte GA-P35-DS3R, 2 x 2048MB Kingston HyperX, 2x 640GB WD AAKS, 160GB Hitachi 7K250, Palit X1950GT, LG GSA-4167B, SoundBlaster X-Fi Platinum, Dell Ultrasharp 2209WA, WIN 7 x64

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •