Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: konfiguracia phpmyadmina

  1. #1

    Standardní konfiguracia phpmyadmina

    pri konfiguracii PhpMyadmin mi vyhdzuje stale tuto hlasku:

    Parse error: parse error, expecting `')'' in ./libraries/common.lib.php on line 334

    Parse error: parse error, expecting `')'' in ./libraries/select_theme.lib.php on line 62

    Fatal error: Call to undefined function: pma_setfontsizes() in c:\www\phpmyadmin\index.php on line 29


    Neviem co s tym

    toto mi vyhadzuje stale aj ked necham subo config.inc.php tak alebo v nom nieco zmenim...

  2. #2

    Standardní

    Nemohlo se stát, že se Ti při uploadu poškodily některý souborsy, nebo že se dokonce nějaký nenahrály?
    -- under construction --

  3. #3

    Standardní

    no pokusam sa to rozbehat na localhoste, ale mam podozrejne ze phpMyAdmin nespolupracuje s MySql...
    Ale zase ked chcem preinstalovat MySQL server tak mi vzdy vyhodi nejaku chybu pri instalacii

  4. #4

    Standardní

    Kód:
    Parse error: parse error, expecting `')'' in ./libraries/common.lib.php on line 334
    
    Parse error: parse error, expecting `')'' in ./libraries/select_theme.lib.php on line 62
    
    Fatal error: Call to undefined function: pma_setfontsizes() in c:\www\phpmyadmin\index.php on line 29
    Tohle jsou chyby PHP při parsování kódu ... Já bych to viděl na neúplnou instalaci ... Ale můžu se plést ...
    -- under construction --

  5. #5
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Presne tak, neco ti tam chybi, pripadne je nekterej ze souboru poskozenej, vzdyt si staci precist ty hlasky, hlasi ti problemy s neuzavrenejma zavorkama => muze nekde chypet, nebo si pri uprave konfiguraku zapomel nekam napsat strednik a pod.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •