Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: prehravani videa

  1. #1

    Standardní prehravani videa

    jsem po cerstvym preinstalu XP SP2 a mma problemy s prehravanim videa..

    Kdyz vemu jakykoliv format videa (mpeg,avi,rm, ...) tak se mi sice video prehrava, ale je "nasycene" kontrastem a je to cele takove nekoukatelne.. kdyz udelam screenshot z vide pres fraps, tak je screenshot oproti rehravanemu videu v poradku..

    Uz jsem vyzkousel hromady kodeku : ace PRO cedecs pak, allinone, divx5.11 a dalsi ale problem stale pretrvava.

    zkousel jsem to i vsechno vymlatit a pustit si video na cistym kompu bez kodeku kde si winmediaplayer stahnul sve kodeky ale vse bylo stejne jako predtim...

    podotykam ze jsem video zkousel prehravat i v jinych prehravacich (allplayer,bsplaer,winamp....)

    co s tim

  2. #2

  3. #3

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Na 99% kodeky -> FAQ http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=86407 sekce Kodeky
    tak jsem asi to jedno procento, jelikoz po nainstalovani divx5.11, XviD, ALLINONE 6027 je video porad **nekoukatelne..

    **nekoukatelne : Rozmazane, kostickovane a zaroven moc kontrastni az z toho boli oci..

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    297

    Standardní

    Zkusil bych promazat kodeky + ovladače od grafárny, odebrat gk ze systému, nechat jí znova najít a znova nainstalovat ovladače + kodeky.
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal Peca-on-line
    Zkusil bych promazat kodeky + ovladače od grafárny, odebrat gk ze systému, nechat jí znova najít a znova nainstalovat ovladače + kodeky.

    Díky nikdy by me nenapadlo ze tomuze byt ovladaceme ke graficke karte... odinstaloval jsem ty posledni a dal ty predchozi a uz to funguje



    PROSIM LOCK THIS THREAD VYRESENO

  6. #6

    Standardní

    Este doplnim, ze to mohlo byt nastavenim farieb na karte ovladaca, sekcia overlay !!
    DIYS gripmeen >> CPU Wolfdale E8200 MOBO Gigabyte GA-P35-DS3R rev 2.1 RAM A-DATA DDRII 800+ EE VGA Gigabyte 3850 512MB HDD SAMSUNG 500GB HD501LJ
    Fujistu Siemens Scenic >> CPU Pentium III 1000MHz MOBO unknown RAM 256 + 128MB VGA int. i810 HDD 20GB neznameho typu

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal iPoK Xpert
    Este doplnim, ze to mohlo byt nastavenim farieb na karte ovladaca, sekcia overlay !!
    Je to mozna kazdopadne me pomohla preinstalace GK ...

    PS: nejednalo se jen o kontrast ale bylo to i kostickovany mel sem sadyno na kodek, ale nakonec to bylo uplne jinde )

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •