Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: Existuji drivery pro Audigy 2 NX USB krome Creative ?

  1. #1
    Member
    Založen
    24.04.2005
    Bydliště
    Světlá nad Sázavou / Praha
    Příspěvky
    181
    Vliv
    233

    Standardní Existuji drivery pro Audigy 2 NX USB krome Creative ?

    Zajimalo by mne, jestli existuji i jine drivery nez ty zakladni pro zvuk. kartu Creative Audigy 2 NX USB. Slysel jsem cosi o KX drivetech a PAX driverech, ale nedari se mi je nainstalovat. Tyto pry jsou lepsi pro hudbu a snad i pro filmy, takze bych je rad vyzkousel. Diky za odpovedi a popripade nejakej ten link

  2. #2

    Standardní

    KX nejdou na USB kreatifech, ja sem koupil MayuEX5 a zatim obrovska spokojenost...
    [dance before the police come]

  3. #3
    Member
    Založen
    24.04.2005
    Bydliště
    Světlá nad Sázavou / Praha
    Příspěvky
    181
    Vliv
    233

    Standardní

    Takze rikas, ze pro poslech hudby a naky ty fulmy je ta MayaEX5 slusna? No mrknu se co je to zac, kdyztak jeste napis nejaky zkusenosti s touhle zvukovkou.

  4. #4
    Member
    Založen
    24.04.2005
    Bydliště
    Světlá nad Sázavou / Praha
    Příspěvky
    181
    Vliv
    233

    Standardní

    Jeste bych rad vedel, kdes ji koupil a za kolik. Nako se mi nedari najit slusnej web
    Lenovo ThinkPad X301
    M-AUDIO Transit
    Logitech Z 5500 digital 505 W RMS THX

  5. #5
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  6. #6
    Member
    Založen
    24.04.2005
    Bydliště
    Světlá nad Sázavou / Praha
    Příspěvky
    181
    Vliv
    233

    Standardní

    Diky moc, prachy jsou, takze si myslim, ze neco bude
    Lenovo ThinkPad X301
    M-AUDIO Transit
    Logitech Z 5500 digital 505 W RMS THX

  7. #7
    Member
    Založen
    24.04.2005
    Bydliště
    Světlá nad Sázavou / Praha
    Příspěvky
    181
    Vliv
    233

    Standardní

    Snad jeste jeden malej dotaz: Mel jsi zkusenost porovnat kvalitu zvuku u hudby napr. s Audigy 2 ZS nebo tou moji NX ? Ono 1900 neni tolik, ale nerad bych, aby byla treba hudba jeste horsi nez z Creative. Zkus mi jeste napsat par zkusenosti, na 90% jsem rozhodnutej, ze si ji koupim
    Lenovo ThinkPad X301
    M-AUDIO Transit
    Logitech Z 5500 digital 505 W RMS THX

  8. #8

    Standardní

    kup radeji tady: http://www.audiotek.cz/ASP/open.asp?ID=2475&DB=N

    prece jen sem ji tam kupoval ja, tak at maji nejakej kseft i kdyz je to asi moc nevytrhne...heh

    jinak recenze te mayi je tady: http://www.svethardware.cz/art_doc-D...40073664C.html

    v porovnani s tema co xces,....

    gl
    [dance before the police come]

  9. #9
    Member
    Založen
    24.04.2005
    Bydliště
    Světlá nad Sázavou / Praha
    Příspěvky
    181
    Vliv
    233

    Standardní

    V testech na hudbu vychazi MAYA jako nejlepsi, coz je good. Jeste jsem se tady docetl o M-Audio SONICA THEATER USB ( http://www.audiotek.cz/ASP/open.asp?ID=2439&DB=N ). Sice je drazsi, ale myslim si, ze bude lepsi nez ta MAYA. Nemas s touhle zvukovkou nejaky zkusenosti?
    Lenovo ThinkPad X301
    M-AUDIO Transit
    Logitech Z 5500 digital 505 W RMS THX

  10. #10

    Standardní

    ad M-Audio SONICA THEATER USB, ne, ani sem o ni neuvazoval...ta EX5ka mi uplne staci...jen co je treba podotknout, tak zere docela dost CPU time a na moji P3@666 je to docela znat, ale to se tebe asi netyka...

    gl
    [dance before the police come]

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •