Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Sorry, jeste naposled

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    268

    Standardní Sorry, jeste naposled

    mam proste ve zvyku, kdyz jsem osloven ci napaden, odpovedet, tentokrat k tomuhle

    Citace Původně odeslal T613
    jsem taky motorkar a je to smutne ale absolutne nechapu proc to jako cpes na toto forum
    Kdyz tahle kauza pred rokem vznikla, potrebovala v inkriminovane oblasti co nejvetsi publicitu. Proto jsem to sem tenkrat dal, byla nadeje, ze lze zachranit lidsky zivot. Protoze se v minulych dnech objevily nove, mozna rozhodujici skutecnosti a jsem presvedcen, ze si to vetsina lidi tady z minuleho roku pamatuje, usoudil jsem za vhodne o tom informovat. Nic vic.

    Citace Původně odeslal mISHA
    2Mikus: a nebylo to promptne.
    Bylo to do 24 hodin, driv nez jsem se na to stihnul poprvy po postnuti podivat.

    Citace Původně odeslal Nakadah Al Jaffa
    Hod to spis na forum.motorkari.cz - tam se hned strhne debata, tady to nikoho nezajima....bohuzel... Nak
    Dik za tip . Tenkrat jsem o "motorkarich" nevedel, videl jsem ale, ze je treba nejak pomoct, tak jsem to dal na mista, kde jsem mel kontakt a kde jsem predpokladal lidi, co se aspon trochu koukaj kolem sebe a treba si nahodou nekdo nekde vsimne. Dnes tomu klukovi sotva nekdo jeste muze pomoct. Jde jen o to, usvedcit ty, co se na tom podileli a tady vidim minimalni nadeji, ze k tomu muze v soucasne dobe nekdo na tomhle foru nebo na "motorkarich" ucelne prispet; ma to jen informativni charakter.

    Citace Původně odeslal Marty
    proc bohuzel ...
    Neco takoveho bych se stydel vyslovit.

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    a taky sem vubec nepochopil proc nekdo kdo odsud desne teatralne odchazel se sem potom vraci postovat tu offtopic ...
    Neodesel jsem teatralne, odesel jsem se zduvodnenim. Nebyl jsem to ja, kdo se rozhodl, misto aby se nad sebou zamyslel, to nechat prerust v to, co nekdo zjevne povazuje za vhodne oznacit jako teatr. V tom mem dredu na rozloucenou je pouhych 4,3% prispevku mych vlastnich. Na forum jsem se vracet neminil, jeho soucasny styl vedeni je i nadale v prikrem rozpru s tim, abych to moh udelat s dobrym svedomim. Proc jsem sem prispevek vlozil, jsem uz vysvetlil.
    V souladu s pravidly misy je ciste tvuj subjektivni nazor, ze moje zprava o pripadu pohresovaneho motocyklisty je offtopic, muj nazor to neni; otazka, proc ja se sem vracim, abych ja postoval offtopic, tudiz naprosto neni na miste.
    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    aaaa koukam kandidat minimalne na slepejse ... spis na tago ...
    precti si pravidla mimo misu ...
    Kdo chce psa bit, vzdycky hul si najde.


    Howgh.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

  2. #2

    Standardní

    Vyborne, mas posledni slovo, vsichni jsme snad uz spokojeni.

    LOCK

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •