Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: nvmcp.sys zpusobuje BSOD

  1. #1

    Standardní nvmcp.sys zpusobuje BSOD

    Koupil jsem si FireWire kartu a od te doby se vicemene nahodne objevuje restart pocitace - vypnul jsem automaticky restart a problem je v ovladaci nvmcp.sys konkretne IRQ_IS_LESS_OR_EQUAL ... nebo tak nejak podobne.

    Vymenil jsem zdroj za novejsi a silnejsi, firewire kartu prehodil do jinyho slotu a porad to dela.

    FireWire funguje normalne uz jsem pres to nagraboval asi 2,5 hodiny zaznamu v kuse. Pak jsem to v pohode sestrihal i vyexportoval na DVD a vsechno v poradku. Pak sem tam se to zase restartovalo a to bezelo napriklad jenom DC++.

    Pak jsem hral treba KOTOR2 a vsechno v pohode ale GTA nevydrzi dyl nez hodku.

    Do doby pridani firewire se to nikdy nestalo a kompl byl stabilni.

    ten soubor nvmcp.sys je asi ovladac zvukovky na zakladni desce. Nevite jaky mam pouzit (ted mam ten posledni z webu nvidie). (predpokladam ze nvmcp.sys je ovladac zvukovky )

    Zakladni deska GigaByte 7N400 s nForce2 chipsetem
    pak sempron 2300+ na FSB 200 MHz, ramky synchrone.
    Asus GF6600
    pak dva disky a DVDromka

  2. #2

    Standardní

    ...skus odinstalovat nVidia Audio driver a pouzit namiesto neho Realtek ALC AC97 Audio Driver v3.73a, odkaz najdes v tejto sekcii
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •