Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Prosim o radu s Geforce PCX 5900 PCIE

  1. #1

    Standardní Prosim o radu s Geforce PCX 5900 PCIE

    Ahoj lidi, prosím o radu ohledně nového PC, které jsem právě složil. Jedná se o desku Foxconn NF4K8AB soc 754 - chipset NF4, Mem 2 x Apacer 512 MB, HDD Maxtor 160, CPU 3000+, palirna a grafika Albatron PCX5900 PCIE.
    Vše bylo složeno, naistalováno widle, drivery etc. Vše stabilní - Prime 3 hodky. Ale průser nastal po nainstalování NFS underground. Chtěl jsem zkusit něco 3D pro jistotu. Nainstaluju, nabíhá demo a asi po 30 sec se rozpadl obraz /červené pruhy/ a PC zatuhlo. Po restartu nenabíhá ani do biosu
    Zkoušel jsem přehazovat paměti, vytahnou grafiku ze slotu a dát ji zase zpět. Bios jsem resetoval asi 100x, ale po každé když nyní zpustím PC naběhne jenom bios grafiky v úvodu a do biosu už se nedostanu. PC se zapne, ale vidím jen bios grafiky a když se chce přepnout do zobrazení POSTU zůstane jen černá obrazovka a konec. Prosím o jakoukoliv radu.
    Dum spiro, spero

  2. #2

    Standardní

    Mno..kdo vi co to je...muze to byt deska nebo grafika..chce to rozdelit a otestovat grafiku na desce ktera zarucene jede a pak do desky strcit zarucene jedouci grafiku...

    Znacku Foxxconn neznam, takze nevim jak je na tom s kvalitou a albatrony nakupuje AT standartne takze nejaky smecko to snad nebude..btw mel si radeji poridit 6600GT nez FX5900...udelal by si lepe...Nak
    Athlon XP-M 2,4GHz
    Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.

  3. #3

    Standardní

    Foxconn je jedním z velmi kvalitních výrobců Mobos, známý hlavně v USA, pod ně spadá taky Leadtek, když už jsme u toho.

    Být tebou, tak bych zkusil vyndat tu grafiku a dát tam nějakou PCI klasiku, jenom pro vyzkoušení, jestli je to opravdu grafikou.

    Synology DS213j - 2x2TB WD Red
    MacMini, 8GB RAM Crucial / Intel 330 180GB
    MacBook Pro 13 (mid 2012), 8GB RAM Crucial, Crucial m4 256GB
    iPad Pro / iPhone SE

  4. #4

    Standardní

    No jasně, jenomže ten comp. není můj. Já ho jenom dával do kupy.komponenety si objednával chlapík, pro ktereého to dělám. Nicméně grafika mě napadla, ale Já mám jenom AGP a ještě k tomu s vodníkem, takže netestnu nic. Zvláštní je, že teď jsem ho zapnul po 3 hodinách a naběhnul alespoň bios, ale s rozhašenýma barvama. Jakmile jsem ho nastavil a dal restart, začal nabíhat systém a zase krach. Zdá se, že to bude grafika. Ještě zkusím testnout nový bios, pokud to půjde vůbec flashnout . Zatím díky .
    Dum spiro, spero

  5. #5
    Senior Member Avatar uživatele DOC_ZENITH
    Založen
    24.05.2005
    Bydliště
    Praha 14 hloubětín.
    Příspěvky
    1 296
    Vliv
    254

    Standardní

    Hlavně nic neflashuj na nestabylním systému, víš jak tohle dopadá........

  6. #6

    Standardní

    No flashovat to nebudu, protze uz to zase nejede, netoci se ani vetrak na grafice. Takze pujde mrcha k panu.
    Dum spiro, spero

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •