Stránka 1 z 8 12345 ... PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 186

Téma: Sbohem

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní Sbohem

    Citace Původně odeslal Ja jsem v 'Mise' zhruba tohle
    Citace Původně odeslal zilla pod [url
    http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=81352][/url]
    Citace Původně odeslal D_a_v_i_d
    Citace Původně odeslal Zilla
    Ten thread jsem nechal smazat JA, protoze mam tady na foru jisty vliv, jestli se vam to nelibi, poslete mi SZ a ja necham smazat i vase konto...
    Me je to celkem jedno, zajima me akorat DUVOD... Jinak na tom dredu nijak nevisim, stejne to nikam nevedlo po tom, co si tam ten... No ani na jmeno mu neprijdu, zacal vylejvat svoje dusevni vejblitky
    Uprimne - duvod je ten, ze uz se mi to zdalo moc dlouhy a vubec nezazivny, takze jsem se rozhodl, ze to proste zmizi. Je to ferovy vysvetleni?

    a z rozhodnuti Zilly je lock i zde... mISHA
    Tak tohle nevypada na srandu ani trochu a vysvetluje to mnohe dosud tezko pochopitelne reakce madu a adminu. Pan Majitel se vybarvil.

    Pred casem jsem opustil svou zem, protoze jsem nic nezmoh z lidma tohodle typu a nemoh se jinak vymanit z jejich vlivu. Zadek jim lizat jsem nebyl ochoten. Ze stejnyho duvodu opustit tohle forum mi nebude delat vetsi potize. Se SZ se kvuli tomu unavovat nebudu.

    A vsichni, kdo takovymu cloveku lezete do zadku, stydte se!
    Na tom trvam a byl bych rad, kdyby tady duvod myho odchodu zustal viset trochu dyl, nez jen par hodin, nez si toho vsimne prvni potrefena husa.

    Vubec se mi nezda, ze by to byla mnou nepochopena sranda, jak tam k tomu kdosi pripsal driv, nez to nekdo jinej stacil cely smazat a z Davidovy formulace je zrejme, ze ani on to za srandu nepovazuje.

    Musim rict, ze ten arogantni styl cenzury a nahubku, co se tady praktikuje, mi uz dlouho leze krkem. Dosud jsem nic nerek (az na jednu vyjimku, kdy jsem za to byl samozrejme promptne patricne sepsut jak malej harant), ale tohle je prece jenom trochu silny kafe.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

  2. #2

    Standardní

    Pravda Zilla ma trosku zvlastni humor, ktery kazdemu nemusi sednout, lec STALE OPRAVDU jde o humor

    Predevsim Zilla tady neni zadny pan direktor, kteremu by nekdo lezl do zadku(s tou nadrazenosti opet vtip)

    Jak jsem tu reakci pochopil ja, tak chtel jen ukazat na to, ze v Mise se muze proste mazat cokoliv BEZ DISKUZE. Tak to stoji v pravidlech. To, ze se tomu nekdo divi, udivuje naopak me

    Je to JEN A POUZE(kdyby tu bylo jeste tlustejsi pismo tak ho pouziju) na rozhodnuti nekereho admina/moda, NE usera.

    Nevim, proc to nekterym stale leze krkem....

  3. #3

    Standardní

    Uprimne - duvod je ten, ze uz se mi to zdalo moc dlouhy a vubec nezazivny, takze jsem se rozhodl, ze to proste zmizi. Je to ferovy vysvetleni?

    a z rozhodnuti Zilly je lock i zde... mISHA
    tady to vypada trosku jako ze by ten direktor i mohl byt...prece kdybych ja napsal ze nejaky dred je dlouhy a nezazivny (coz se mi jich zda hodne) tak se nestane vubec nic...
    aurora + 500W, maximus formula, 4*2GB, C2Q 9400, cnps10x ex., 560Ti HAWK, vertex 60GB, 2*3TB WD, Lenovo L220x, lycosa + diamondback
    Acer 1810T
    www.highdef.cz

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal Ssnake
    Uprimne - duvod je ten, ze uz se mi to zdalo moc dlouhy a vubec nezazivny, takze jsem se rozhodl, ze to proste zmizi. Je to ferovy vysvetleni?

    a z rozhodnuti Zilly je lock i zde... mISHA
    tady to vypada trosku jako ze by ten direktor i mohl byt...prece kdybych ja napsal ze nejaky dred je dlouhy a nezazivny (coz se mi jich zda hodne) tak se nestane vubec nic...
    Kupodivu urcite mnohych i dokonce mISHA ma smysl pro humor = nadsazka

  5. #5
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    jedik: Nam se viditelne neveri

    For all: BYL TO VTIP
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    jedik: Nam se viditelne neveri
    No ja uz vidim Zillu jak si mne ruce jak pekne zmatl prinejmensim pulku 4a

    Ja bych byl pro exemplarni potrestani

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    jedik: Nam se viditelne neveri

    For all: BYL TO VTIP
    no tak mozna byste to nemeli s tim humorem prehanet viz
    .... opustit tohle forum mi nebude delat vetsi potize...
    tohle se mi jako humor uz nezda...
    aurora + 500W, maximus formula, 4*2GB, C2Q 9400, cnps10x ex., 560Ti HAWK, vertex 60GB, 2*3TB WD, Lenovo L220x, lycosa + diamondback
    Acer 1810T
    www.highdef.cz

  8. #8
    Senior Member Avatar uživatele sasha
    Založen
    26.10.2002
    Bydliště
    Kuttenberg
    Příspěvky
    1 113
    Vliv
    280

    Standardní

    no jestli jsem to precetl spravne .... tak stejne nechapu proc Mikus vidi v tomhle duvod odejit......
    ale mozna je to tim ze v mise ctu jen obcas srandicky a vsemu politickymu uz se radsi jen vyhybam....
    Q9450.R4850.SM215tw.P5Q-Deluxe.x500.NZC130.Pix-501.xen

  9. #9
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    se muze proste mazat cokoliv BEZ DISKUZE. Tak to stoji v pravidlech. To, ze se tomu nekdo divi, udivuje naopak me

    Je to JEN A POUZE(kdyby tu bylo jeste tlustejsi pismo tak ho pouziju) na rozhodnuti nekereho admina/moda, NE usera.

    Nevim, proc to nekterym stale leze krkem....
    Mise se muze mazat cokoliv BEZ DISKUZE. Tak to stoji v pravidlech.
    Prave pro tohle.

    50 let se v tyhle zemi taky nevyzadovalo nic vic, nez dodrzovani pravidel BEZ DISKUZE.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

  10. #10
    Senior Member
    Založen
    22.07.2003
    Bydliště
    Ostrava - Homeless putující světem
    Příspěvky
    731
    Vliv
    262

    Standardní Re: Sbohem

    Citace Původně odeslal Mikus
    Musim rict, ze ten arogantni styl cenzury a nahubku, co se tady praktikuje, mi uz dlouho leze krkem. Dosud jsem nic nerek (az na jednu vyjimku, kdy jsem za to byl samozrejme promptne patricne sepsut jak malej harant), ale tohle je prece jenom trochu silny kafe.
    Se divím, že tě tady ještě něco vůbec překvapuje. - Tady není nic nemožné -
    POkud sis to ještě spojil se snahami uživatele Zilly aspirovat na nějaké funkce na tomto foru, pak sis utvořil dobrý obrázek snad.

    Modma(s)sters: opravdu nejde jakékoliv jednání odbýt způsobem - byl to vtip
    Autor tohoto příspěvku je zpráskaná LAMA. Absolvoval 6 tříd ZŠ. Proto berte obsah příspěvku s rezervou.

  11. #11
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní



    Omlouvam se, ale ja se u toho valim smichy, at se k tomu vyjadri nejaky admin, protoze nam se tu evidentne neveri.

    Pokud byl neco vtip, tak to byl vtip, ja nechapu co dalsiho k tomu chcete jeste slyset.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  12. #12

    Standardní

    Mikus: Len tak mimochodom, tvoj podpis nesplna pravidla
    Intel Core i7-6700K @4.4 GHz | Noctua NH-D14 | GA-Z170-HD3 | 4x 8GB 2400 MHz CL12 DDR4 RAM | Sapphire HD 7770 GHz Edition Vapor-X | Samsung 850 EVO 250 GB SSD | Adaptec 71685 | RAID 5: 4x Samsung F2 HD154UI (1500GB, 32MB cache, 5400rpm) | RAID5: 4x WD30EFRX (WD Red 3TB) | Asus DRW-2140L1T | Dell U2515H | Seasonic X-750 | Fractal Design Define R2 black | 3x Noctua NF-P14 FLX | Noctua NF-S12B FLX | APC Smart-UPS XL 750VA
    Intel Core 2 Quad Q9300 | 2x 2GB A-DATA Vutesra 800 MHz DDR2 RAM | Adaptec 5405 | RAID1: 2x WDC R3 WD57502ABYS (750GB, 32MB cache, 7200rpm) | Fractal Design Define R3 black | APC Smart-UPS XL 750VA + APC Smart-UPS XL 24V Battery Pack
    Nikon F100 | AF 35/2 D | SB-800 | Velbon Sherpa 450n | JOBY Gorillapod SLR-Zoom | Lowepro Mini Trekker | Lowepro Orion Trekker II | Crumpler Pretty Boy 2500 (M)
    Dell Latitude D830 | Intel Core 2 Duo T7300 @2GHz, 4MB L2 cache, 800MHz FSB | Intel 965 (Santa Rosa) | 2x 1GB DDR2 RAM, 667MHz | GMA X3100 | 15,4" WSXGA+ LCD | Hitachi 120GB HDD, 7200rpm 16MB cache | Wifi 802.11 b/g/n
    Lenovo Thinkpad X200s | Intel Core 2 Duo SL9400 @1,86 GHz, 6MB L2 cache | 2x 4GB DDR3 RAM | Intel HD 4500 | 12" LED WXGA+ LCD | Intel 320 80GB SSD

  13. #13
    Senior Member Avatar uživatele sasha
    Založen
    26.10.2002
    Bydliště
    Kuttenberg
    Příspěvky
    1 113
    Vliv
    280

    Standardní

    Citace Původně odeslal e1
    Mikus: Len tak mimochodom, tvoj podpis nesplna pravidla
    a to je take mysleno vtipne nebo je to mysleno vyzne?

    mozna je to legrace pro mody a dminy kteri jsou asi stale nad veci a rozzureni se pozna jen dle toho ze neodpovidai a vse zamykaji atd.... nevim...
    proste asi obe strany k tomu pristupuji trochu spatne pripomina mi to ten chat kdy na jedne strane sedi tlustej chlap a pise ze je mlady blondacek a na druhe strane dalsi chlap co pise ze je pekna blondynka -> rande

    proto tu asi budou ty EMOTICONY aby se poznalo kdo co jak mysli.....
    ale dost uz.
    Q9450.R4850.SM215tw.P5Q-Deluxe.x500.NZC130.Pix-501.xen

  14. #14

    Standardní

    jestli chces odejit kvuli tydle srande tak prosim adminy at ti ihned smazou ucet a daj bann pac takovydle lidi tady nepotrebujem spousta lidi si mysli kdyz je demokracie ze si muzou delat co chteji ale to se seredne milej !! Tady jsou nejaky pravidla a kdo je nechce dodrzovat tak at si sbali svejch pet svestek a vypadne odsud.

    to neplati jen pro mikuse ale pro vsechny ostatni.

    jestli se to nekomu zda ze to je moc vostry tak at jde taky odsud nemuze byt na Vas stale hodny musime kdyz je to potreba vycenit zuby zakousnout se a vyhodit to do kose.

    to je asi vse.

    s Pranim hezkeho dne Voky
    i5 2500K @ 4ghz 1,18V ,GELID Solution Tranquillo,ASUS P6P67-M-PRO,Kingston HyperX Blu 8GB (2x4GB) DDR3 1600 XMP,GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable OC 1GB

  15. #15

    Standardní

    tohle myslim obecne ... :

    Lidi, vykaslete se na misu. Ja tam prestal chodit a od ty doby jsem nemel jediny konflikt s kymkolilv.

    A nereste porad neco. Nema to cenu a nikoliv proto, ze by moderatori byli pani sveta, ale proste proto, ze tohle je jenom diskuzni forum a nema cenu se kvuli nicemu rozcilovat. A uz vubec ne odchazet.

    Chapu, ze je nekdo nastvany a chce na to upozornit, kolik z nas si neco takoveho prozilo nejen zde na ocguru.
    Kdyz vas nekdo nastve, vykaslete se na to, vsichni tu nejsou spatni a zkazeni

    Budte proste v pohode.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  16. #16
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    311

    Standardní

    2Mikus: take it easy, chlape - zilla si delal srandu ; chapu, ze to v tobe tenhle druh humoru moze vyvolavat reminiscence na dobu nedavno minulou, ale nemyslim, ze bys z toho mel vyvozovat takovy zavery.
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  17. #17
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní

    Citace Původně odeslal moderator Voky
    jestli chces odejit kvuli tydle srande tak prosim adminy at ti ihned smazou ucet a daj bann pac takovydle lidi tady nepotrebujem spousta lidi si mysli kdyz je demokracie ze si muzou delat co chteji ale to se seredne milej !! Tady jsou nejaky pravidla a kdo je nechce dodrzovat tak at si sbali svejch pet svestek a vypadne odsud.

    to neplati jen pro mikuse ale pro vsechny ostatni.

    jestli se to nekomu zda ze to je moc vostry tak at jde taky odsud nemuze byt na Vas stale hodny musime kdyz je to potreba vycenit zuby zakousnout se a vyhodit to do kose.

    to je asi vse.

    s Pranim hezkeho dne Voky
    Tak to vypada na to, ze se dohodnem. Pokud skutecne tenhle ton - na ktery uz skoro 25 let nejsem zvykly - je zakladem tohodle fora, tak jsem se nemylil a skutecne tu nemam co pohledavat.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

  18. #18

    Standardní

    Některé moderátory musíš prostě ignorovat ale taky myslím že nemá cenu se nervovat kvůli takové blbosti..
    PROJECT: Digital Fantasy
    Více projektů na mých www

  19. #19
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    287

    Standardní

    Doba nazrala, abych prispel svou troskou i ja...
    Smysl pro humor je vec relativni a veskrze individualni, takze chapu, ze moje vtipy jsou nekdy prijimany jako saskarny a nekdy dokonce jako naprosto pravdiva vec. Ovsem neni moje chyba, ze lidi nedokazou obcas predvest trosku nadhledu, nad vecmi se nezamysli a reaguji na zaklade vyvolanych emoci.
    O thredu s Grossem a spol: ten den, kdy zmizel, jsem nebyl cely den doma, kdyz jsem dorazil ke kompu, uz tu nebyl a v Mise byla jen Mikusova stiznost. Jelikoz jsem do threadu sam prispival a sledoval ho, zajimalo me, jestli se mod, ktery ho smazl (a mel na to dle pravidel plne pravo) ozve a vysvetli to. Protoze se tak nestalo, nenapadlo me nic jineho, nez vsadit na paranoidne-xfilovske tendence spousty uzivatelu a napsal jsem tam, ze thread jsem nechal zamknout ja. To, ze se nekdo zepta, proc jsem to udelal, mi bylo jasne a odpoved mi nedala moc prace. Zvolil jsem ji presne v arogantnim-a-ty-mi-polib-pr.del stylu, ktery prisuzuji uzivatele vetsine modu a ktery tim padem podle uzivatelu vypada "verohodne". mISHA muj vtip samozrjeme pochopil a hned se pridal a to zrejme byla ta posledni kapka pro milovniky tajnych spiknuti.
    Lidi se na to chytli, coz me samozrejme tesilo, protoze dobry vtip potrebuje napalene duverivce, ovsem nikdy by me nenapadlo, ze nekdo dokaze prijit s teorii, ze jsem MAJITEL tohoto fora. Rad bych zduraznil, ze na 4u nemam ani funkci moderatora a opravdu z nej nevlastnim naprosto nic. Nemam ani pochybne sexualni styky s adminy fora, ani s jejich znamymi ci pribuznymi a tudiz mi neplynou jakekoliv vyhody spojene s touto bohulibou cinnosti.
    Byl bych opravdu nerad, kdyby Mikus z tohoto fora odesel kvuli podobne kravine, ale na druhou stranu na vas chci apelovat, abyste se trosku zamysleli:

    * jako MAJITEL fora asi budu mit trosku jina prava nez ostani uzivatele, tudiz nebudu muset ZADAT moderatora, aby neco zamkl a smazal
    * i kdybych o podobne vyhody nestal, uricte se na vas nebudu vytahovat u irelevantniho threadu v Mise, ktery stejne za chvili zmizi, ale vytahnu to pri opravdu dulezite debate, napr. o nazvu fora
    * proc bych mazal thread, ktery sam sleduju? Zde bych rad poznamenal, ze nejsem masochista, tudiz podobne vysvetleni se me netyka

    Myslim, ze tohle je uz vic nez dostatecne vysvetleni, ale pro uplnou jistotu to tady jeste zopauju: BYL TO VTIP, JA NEJSEM MAJITEL FORA a ZADNEMU MODOVI NEBO ADMINOVI NIC NEPRIKAZUJU.

    To co delame s Dolbym na jejich chate o vikendech je nase soukroma zalezitost a fora se netyka...

    Jeste maly vzkaz Mikusovi: doufam, ze te to nastvani na me brzy prejde a nebudes mi ty vtipky vycitat, koneckoncu jak rika Wohmatak "kazde forum musi mit svoji dev.ku", tak alespon vis, kdo to je u nas...

    BTW pred komunisty se da emigrovat, ale pred vlastnim egem dost tezko. A to se tyka zejmena lidi, kteri ztu ziji uz od 50. let minuleho stoleti...
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  20. #20

    Standardní

    Citace Původně odeslal Zilla
    hodne dlouhej a dobrej post a ja se pod nej musim podepsat pac to napsal uplne vyborne.
    Holt je mezi nama spousta druhu lidi a holt nekteri to nedokazou zkousnout.
    i5 2500K @ 4ghz 1,18V ,GELID Solution Tranquillo,ASUS P6P67-M-PRO,Kingston HyperX Blu 8GB (2x4GB) DDR3 1600 XMP,GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable OC 1GB

  21. #21
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    a ja bych to uzavrel taktez nekolika vetama.

    2XPM: ano, zkus me ale ignorovat pri porusovani pravidel a pak si budes moci zkouset administratorske figle leda na vlastnim diskuznim foru

    2Mikus:

    a) UPRAV SI PODPIS DLE PRAVIDEL! a myslim to vazne. prijdes o nej...
    b) ano byl to vtip. stejne jako ty to nepochopil ani D_a_v_i_d, s nimz jsem se o tom pobavil skrz SZ. NE NELEZU nikomu do ... NIKDO MI NIC neprikazuje. s threadem ohledne grosse nemam nic spolecneho. dokonce jsem ho ani necetl. v mise NEMAZU pokud to neni vylozene offtopic ( trebas bazar atd - coz se navic presouva a nemaze ) anebo pokud me o to nepozada dotycny uzivatel.

    to, ze si Zilla vymyslel vtipnou odpoved na tema V MISE NENI DEMOKRACIE, PRISPIVATE TAM NA VLASTNI TRIKO! tak ja na to vtipne kontroval, ze na to neni trebas dal diskutovat. pokud to nekomu nesedlo, necht se pokusi poposednout.

    a jestli tohle vidis jako duvod k odchodu, tak se na me nezlob, ale jak uz psal Zilla, mucednik z tebe nebude. za chvili po tobe nikdo ani nevzdechne. a proc? protoze zivot jde dal...

    pokud jsem to napsal moc tvrde, tak se omlouvam, ale je to fakt. myslim, ze je tu mnohem vice dulezitejsich problemu nez nejaky thread v mise.

    btw chces za to zmenit rank? v zive pameti mam par jedincu, kteri tohle zkouseli take. o smazanych prispevcich v mise se totiz NEDISKUTUJE!

    EDIT: a jsem zvedavej, jestli dokazes priznat svuj omyl ( stejne jako ja jsem tam priznam nedal smajlik ).
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  22. #22

    Standardní

    tak jsem to nemyslel, myslel jsem přehlížet některé jejich výroky. k nimž patří třeba Vokyho výrok.
    PROJECT: Digital Fantasy
    Více projektů na mých www

  23. #23

    Standardní

    ano, Voky je vskutku originalni, viz nekdejsi reakce -> http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?p=790229#790229

    Lidi, bud do misy nechodte, nebo se tam nesnazte VUBEC NIC resit !!!
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  24. #24

    Standardní

    Ja jen doplnim proc se nediskutuje. Je videt, ze to je treba vysvetlovat stale dokola a dokola.

    Uz tu nekolik "verzi Mis" bylo. Vzdy s velmi benevolentnimi pravidly. A taky to dopadlo jak to dopadlo. PRAKTICKY VZDY kdyz nekdo neco zamkl/smazal tak byl OKAMZITE humbuk typu "Proc ja a on ne?!?!?", "Co to kua je za sparvedlnost?!?!?", "On si na me zasedl!!" atd. Jednou to skoncilo i smazanim cele Misy.

    A takhle to OPRADVU NESLO ANI NEJDE. Chapeme tedy proc jsou pravidla jake jsou?

  25. #25
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    heh kazdy mame svuj den. i ja se priznam. nicmene mi ten jeho prispevek nakonec prijde vtipny...
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •