Stránka 5 z 8 PrvníPrvní 12345678 PosledníPoslední
Výsledky 101 až 125 z 186

Téma: Sbohem

  1. #101
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    278

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    Citace Původně odeslal Dawe
    Tak se posadime a pockame co filozofove vytasej dalsiho....
    ja bych rek ze klice
    Ja myslel druhou stranu revolucni barikady, od Te "vladni" strany jsem je cekal uz hodne davno

    Ale nak neprichazej, tak jsem se domnival, ze se tu zrfejme zalozi panoptikum masturbacnich nazoru.....
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  2. #102

    Standardní

    Citace Původně odeslal Baneshee2
    Napriklad tvuj podpis taky nema zrovna velkou informacni hodnotu a moc lidem nepomuze pri reseni problemu, ale nikomu to nevadi.
    Dle meho nazoru zadny podpis nema radnou informacni hodnotu, je to jen na pochlubeni se co zrovna mas, na nic jineho.
    Mne se vic libi, kdyz je v podpisu treba naky citat, kterym se dotycny ridi nebo neco podobnyho.

    A nechapu, co je tezkeho pochopit na tom pravidle, ze tam nemaj byt obrazky. Je to pravidlo?, Je, tak se musi dodrzovat.

    OT:tento dred se mi nelibi a je moc dlouhy, tak bych ho nechal radsi smazal /OT

  3. #103
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    311

    Standardní

    Citace Původně odeslal Baneshee2
    Taky tady nepadlo nic o tom ze tu nechceme ZADNY pravidla, me (a snad i vetsine ostatnich) vadi jen ty absurdne prehnany. Me se narozdil od tebe nelibi myslenka jakesi sucharske ucelene databaze, kde nemuzes ani dychat, chtel bych diskuzni forum kde se da pokecat o tom c nas zajima (v ramci IT samozdrejme).
    tak je priprav, kdo ti prece brani? je zajimave, jak vam vsem jde stekani, ale ze byste prispeli svou troskou do mlyna, to skutecne ne.
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  4. #104

    Standardní

    Citace Původně odeslal Anonymous
    Citace Původně odeslal Baneshee2
    Napriklad tvuj podpis taky nema zrovna velkou informacni hodnotu a moc lidem nepomuze pri reseni problemu, ale nikomu to nevadi.
    Dle meho nazoru zadny podpis nema radnou informacni hodnotu, je to jen na pochlubeni se co zrovna mas, na nic jineho.
    Mne se vic libi, kdyz je v podpisu treba naky citat, kterym se dotycny ridi nebo neco podobnyho.

    A nechapu, co je tezkeho pochopit na tom pravidle, ze tam nemaj byt obrazky. Je to pravidlo?, Je, tak se musi dodrzovat.

    OT:tento dred se mi nelibi a je moc dlouhy, tak bych ho nechal radsi smazal /OT
    Sorry, tento post sem psal ja, ale nevsim sem si, ze nejsem prihlasene
    IMHO Trance will never die...

  5. #105
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    343

    Standardní

    2janko_hrasko: hmmm tak ted si na me udelal dojem. jenze... nevim, co tvi zamestnanci delaji, ale v prikladu je to hypoteticky telefonni operator. tak a ted co reknes operatorovi, ktery proste bude mit naladu predstavit se jako pepa z depa a bude chtit byt vtipny jako oskarova hlasova schranka? proste byt vyrazny extrem? asi ho poprosis, jestli by se nemohl klidnit a kdyz se neuklidni, tak mu das padaka. nebo se mylim? a v cem je to tedy jine od naseho prikladu?

    a co do smajliku > uvedomuje si nekdo, ze smajlici rozhazuji radkovani ( jen tak mezi reci? )

    2Dawe&Fox: fakt ste me rozesmali. jen vic takovych
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  6. #106

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Tudiz se ptam, kde je problem, napsat modovi, kdyz s necim nesouhlasim? Udelal jsi to nekdy? Nebo ty Expe? No? Nebo si akorat umite opravdu stezovat, ze Vam to nevyhovuje?
    Docela by mě zajímalo, čím bych si pomohl,kdybych modovi poslal zprávu,která by obsahovala,že se mi nelíbila jeho arogantní reakce.

    Citace Původně odeslal mISHA
    2Exp: no zrovna ty mas co rikat. i kdyz je fakt, ze jsem souhlasil se zrusenim toho slepejse. ale plati tu pravidlo potrefene husy...
    Dyť já žádnýho slepejše nemam?Nebo si myslel to tágo?
    E2140 w/Gemin II, P35-DS3, 2GB Vitesta 800+, 8800GTS 512, Hitachi T7250, Samsung F3 HD502HJ, Logitech G5, Logitech K300, Dell 2209WA, Corsair HX520
    Olympus E-300 + ME-1|ZD 1445|ZD 4015|Auto-Yashinon DX 50/1.7|Pentacon Electric 135/2.8 MC
    Dali 850 Red Line (Seas + Vifa) | Rotel RC-971 | 2x SPV100p+ | Onkyo SE-200 | Paolo speaker cable
    Dell D610 (P-M Sonoma 2.26GHz, 2GB DDR2, 80GB 7.2k, Radeon X300, DVDRW, BT, IrDA, WiFi, 14.1" SXGA+)
    Xbox 360 | 120GB

  7. #107

    Standardní

    Citace Původně odeslal Exp
    Citace Původně odeslal jedik
    Tudiz se ptam, kde je problem, napsat modovi, kdyz s necim nesouhlasim? Udelal jsi to nekdy? Nebo ty Expe? No? Nebo si akorat umite opravdu stezovat, ze Vam to nevyhovuje?
    Docela by mě zajímalo, čím bych si pomohl,kdybych modovi poslal zprávu,která by obsahovala,že se mi nelíbila jeho arogantní reakce.
    Treba toho, ze by se ten moderator treba i zamyslel nad sebou, kdyby mu tech SZ(slusnych) prislo vic?

  8. #108
    Senior Member mince Avatar uživatele a_WerOOn
    Založen
    27.08.2003
    Bydliště
    Dobronín ----> work Jihlava
    Příspěvky
    677
    Vliv
    258

    Standardní

    slusna SZ... co to je ..??
    normalnich useru to umi hrstka..

    Intel Core Duo 1800Mhz- OC-3000Mhz, 2GB ram 800Mhz, HDD160 Sata II
    | CANON A510 | Nokia N70+512MB MMC|

  9. #109
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    344

    Standardní

    Jelikoz se me tenhle thread taky tak trochu tyka , tak bych rad uvedl par veci na pravou miru

    a) Smazani threadu o Grossovi mi rozhodne nezpusobilo srdecni kolaps, jen me trosku mrzelo, ze jsem byl tesne pred tim smaznutim jednim uzivatelem, jehoz nick si ted uz presne nevybavim a nedohledam, napaden (asi ne primo, mozna ne umyslne, ale "citoval" slova, ktera vubec nebyla moje). Takze jedine, proc mi vadilo, ze se thread obratem smazal bylo, ze jsem ztratil moznost obrany, ale cert to vem, vzhledem k urovni postu daneho pisatele ho vetsina lidi stejne nebrala vazne

    b) Pokud nekdo odejde JEN KVULI TOMUHLE pripadu, je to asi nepochopitelne, nicmene by se stalo za to zamyslet nad tim, jestli nahodou "causa GrossThread" neni jen spickou ledovce a vyvrcholenim situace.

    c) Proti humoru ze strany moderatoru nic nemam, pokud jde opravdu o humor. Stejne tak proti dodrzovani smysluplnych pravidel, viz treba podpisova. Myslim, ze zrovna mISHA muze dosvedcit, ze kdyz me upozornil, ze muj podpis nedopatrenim (pri editaci se mi tam vloudily dva prazdne radky navic) neodpovida pravidlum, bylo to opraveno asi do peti minut a jeste jsem ho pozadal, aby to skoukl, jestli je to OK. Nicmene mam pocit ze NEKTERI moderatori (ctete prosim opravdu NEKTERI, jeto jine nez VSICHNI) jen zkousi, jakou miru arogance jim pravidla dovoluji a kdyz zjisti, ze to prehnali, schovaji se za "tvrdsi humor"... To, ze je to obcas tezko rozpoznatelne, je bohuzel v posledni dobe celkem rozsireny trend.

    Takze bych to uzavrel asi takhle - co se zkusit obe strany nejak rozumne dohodnout, radovi useri nebudou hledat klicky v pravidlech, na oplatku si zase nekteri jedinci s titulem moderatora nebudou lecit na "obycejnych" uzivatelich svoje mindraky?

    Mel jsem rad forum drive hlavne pro jeho atmosferu. Ackoli informacni hodnota je nepopiratelna a obrovska, tak prave ATMOSFERA, ktera tu vladla jeste tak rok a pul zpatky, byla tim, co ho odlisovala. Bohuzel, ty doby uz jsou zda se nenavratne pryc, nebo se pletu?
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  10. #110
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    343

    Standardní

    ad b) da se rici, ze ano. ovsem neni to spicka ledovce, ktery si myslite. je to napjata atmosfera pred velkou zmenou. bohuzel ta zmena je nutna ( kdo to nepochopil, tak proste forum roste a nyni uz praska ve svech )

    ad c)
    podpis > ano, Davide patris mezi nastesti vetsi polovinu lidi, kteri zmenu provedli. zbytek nereaguje nijak, nekteri arogantne a nekteri, no posudte sami. ocituju zde jednu sz ( po nekolikerem upozornovani a proseni o zmenu ). nejen, ze nereagoval, ale
    Citace Původně odeslal ...
    a kcemu slouzi podpis ? to je jako elektronickej podpis ? da se nejak aktivovat nazpet po vymazani ?
    atmosfera > ano mas pravdu. atmosfera je jina. ale jak rikam, je to klid pred bouri. nekteri z vas si pamatuji situaci pred rokem. nerad bych se o tom dale rozepisoval, ale tenkrat byla podobna atmosfera. lidi je tu hodne a nekteri pravidla proste nectou. uz se mi nekolikrat stalo, ze uzivatel se branil tim, ze to videl u nekoho jineho. a kdyz jsem se ho zeptal na pravidla, tak "ja sem myslel, ze to tedy jde"...

    na silvestra ( ten thread tu jeste stale je ) jsem se omlouval za to, ze jsem nekdy az moc tvrdy a prosil jsem vas, byste brali v uvahu pravidla. nekteri to berou a nekteri proste ne a ne a ne.

    radovi uzivatele v pravidlech klicky nehledaji. pouze nekteri at uz v ramci sveho ega ( Mikusi, jak to tedy bude s tim rozloucenim atd? ), v ramci urciteho rozhorceni a "nejakeho impulzu" ( heh, nekdo nebere v uvahu to, ze i moderator je jenom clovek a kecy o tom, ze si to vybral dobrovolne jsou silne zcestne ) pripadne v ramci sve povahy ( nebudu jmenovat, ale je/bylo tu par uzivatelu, kteri proste musi ryt do posledni chvile. kdo vi co z toho maji. rikejme jim onanisti ) prijdou a pak zakladaji thready podobne tomuto.

    a tvrdsi humor? ja jsem se parkrat omluvil. dokazou to i ostatni. staci jen chtit.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  11. #111

    Standardní

    2David:

    K bodu c, bud konkretni. KDO presne. Takove neosobni osocovani nemam rad

  12. #112
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    40
    Příspěvky
    2 084
    Vliv
    284

    Standardní

    me jeno mzajima, kolik jeste ten Gross rozbije spolku!!!!!
    uz zku*rvil vladu, ted dela bordel aji na foru

    KDY TOHLETO SKONCI?

    grossomanie
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

  13. #113
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    311

    Standardní

    Citace Původně odeslal MISKOBOSS
    me jeno mzajima, kolik jeste ten Gross rozbije spolku!!!!!
    uz zku*rvil vladu, ted dela bordel aji na foru

    KDY TOHLETO SKONCI?

    grossomanie
    wtf?
    myslim, ze bys mel prestat hulit...
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  14. #114
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    344

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    2David:

    K bodu c, bud konkretni. KDO presne. Takove neosobni osocovani nemam rad
    Zcela zamerne nechci byt konkretni, protoze nechci vyvolavat flame. Ale asi by se stalo za to zamyslet nad tim, proc treba Rainbowem moderovana sekce Ostatni operacni systemy funguje napohled uplne v pohode?? Ze by mel kliku a "fasoval" jen bezproblemove uzivatele?

    2mISHA : Uz tady taky nejakej ten patek jsem a tusim, co bylo pred rokem. Bohuzel, nelze z toho vinit jen nove prichozi uzivatele. I nekteri VELMI zaslouzili tu delaji neustale dusno, napriklad neustalymi hadkami o podpis (Jediku, doufam , ze nemusim uvadet konkretni priklad, ani na to nemusis brat Search, staci se podivat do tehle sekce )

    Na druhou stranu, proc vuci novackum, kteri tu delaji bordel a chovaji se arogantne, neuplatnit daleko tvrdsi pristup? Kdyz nekdo vleze na forum ,pravidla necte, a na upozorneni moderatorem kasle, tak proc ne hned banan a vymaz nicku? Nekomu to mozna muze pripadat jako dvoji metr, ale myslim, ze rozdil oproti rok bezproblemovemu uzivateli, ktery jednou slapne vedle, by se delat mel. Nebot, jak rikaji anglicane, "You never get second chance to make first impression"
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  15. #115
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    344

    Standardní

    Citace Původně odeslal MISKOBOSS
    me jeno mzajima, kolik jeste ten Gross rozbije spolku!!!!!
    uz zku*rvil vladu, ted dela bordel aji na foru

    KDY TOHLETO SKONCI?

    grossomanie
    Ale no tak, ty sasku... Tohle preci vubec neni o grossovi... Kdyby jako priklad uvedl thread ze sekce Digitalni foto, tak sem zacnes psat posty typu "Fotte pouze na klasiku, digitaky rozbijeji komunity!"

    Jak psal riksa, zkus nekdy cist PRED TIM NEZ SI DAS SPEKA
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  16. #116
    Senior Member mince Avatar uživatele a_WerOOn
    Založen
    27.08.2003
    Bydliště
    Dobronín ----> work Jihlava
    Příspěvky
    677
    Vliv
    258

    Standardní

    Citace Původně odeslal D_a_v_i_d

    Na druhou stranu, proc vuci novackum, kteri tu delaji bordel a chovaji se arogantne, neuplatnit daleko tvrdsi pristup? Kdyz nekdo vleze na forum ,pravidla necte, a na upozorneni moderatorem kasle, tak proc ne hned banan a vymaz nicku? Nekomu to mozna muze pripadat jako dvoji metr, ale myslim, ze rozdil oproti rok bezproblemovemu uzivateli, ktery jednou slapne vedle, by se delat mel. Nebot, jak rikaji anglicane, "You never get second chance to make first impression"
    jenze .. mily hochu .. kolik lidi tady uvazuje jako ty ..??

    Intel Core Duo 1800Mhz- OC-3000Mhz, 2GB ram 800Mhz, HDD160 Sata II
    | CANON A510 | Nokia N70+512MB MMC|

  17. #117
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    344

    Standardní

    Citace Původně odeslal a_WerOOn
    Citace Původně odeslal D_a_v_i_d

    Na druhou stranu, proc vuci novackum, kteri tu delaji bordel a chovaji se arogantne, neuplatnit daleko tvrdsi pristup? Kdyz nekdo vleze na forum ,pravidla necte, a na upozorneni moderatorem kasle, tak proc ne hned banan a vymaz nicku? Nekomu to mozna muze pripadat jako dvoji metr, ale myslim, ze rozdil oproti rok bezproblemovemu uzivateli, ktery jednou slapne vedle, by se delat mel. Nebot, jak rikaji anglicane, "You never get second chance to make first impression"
    jenze .. mily hochu .. kolik lidi tady uvazuje jako ty ..??
    Nevim, muzem to dat odhlasovat, kdo si preje tvrdsi postup vuci novackum... Ja si pamatuju, ze kdyz jsem sem na novy forum vlezl, tak jsem se slusne zeptal na to co me zajimalo a slovo moderatora mi bylo svaty. Bohuzel dneska to uz vypada jinak, jak vidno...
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  18. #118

    Standardní

    Citace Původně odeslal D_a_v_i_d
    Na druhou stranu, proc vuci novackum, kteri tu delaji bordel a chovaji se arogantne, neuplatnit daleko tvrdsi pristup? Kdyz nekdo vleze na forum ,pravidla necte, a na upozorneni moderatorem kasle, tak proc ne hned banan a vymaz nicku? Nekomu to mozna muze pripadat jako dvoji metr, ale myslim, ze rozdil oproti rok bezproblemovemu uzivateli, ktery jednou slapne vedle, by se delat mel. Nebot, jak rikaji anglicane, "You never get second chance to make first impression"
    S timhle souhlasim,myslim že má D_a_v_i_d docela pravdu.Jinými slovy,když někdo přijde a píše nesmysly,na sz moderátorům odpovídá nadávkami atd.,nevidim důvod,proč by neměl dostat ban.Naopak když se tu pohádá někdo,kdo je na fóru dýl a měl nějakej přínos (Pirs,Trodas),určitě by se na ně nemělo chodit stejně jako na ty,který sem popsal výš.
    E2140 w/Gemin II, P35-DS3, 2GB Vitesta 800+, 8800GTS 512, Hitachi T7250, Samsung F3 HD502HJ, Logitech G5, Logitech K300, Dell 2209WA, Corsair HX520
    Olympus E-300 + ME-1|ZD 1445|ZD 4015|Auto-Yashinon DX 50/1.7|Pentacon Electric 135/2.8 MC
    Dali 850 Red Line (Seas + Vifa) | Rotel RC-971 | 2x SPV100p+ | Onkyo SE-200 | Paolo speaker cable
    Dell D610 (P-M Sonoma 2.26GHz, 2GB DDR2, 80GB 7.2k, Radeon X300, DVDRW, BT, IrDA, WiFi, 14.1" SXGA+)
    Xbox 360 | 120GB

  19. #119
    Senior Member mince Avatar uživatele a_WerOOn
    Založen
    27.08.2003
    Bydliště
    Dobronín ----> work Jihlava
    Příspěvky
    677
    Vliv
    258

    Standardní

    Citace Původně odeslal Exp
    Citace Původně odeslal D_a_v_i_d
    Na druhou stranu, proc vuci novackum, kteri tu delaji bordel a chovaji se arogantne, neuplatnit daleko tvrdsi pristup? Kdyz nekdo vleze na forum ,pravidla necte, a na upozorneni moderatorem kasle, tak proc ne hned banan a vymaz nicku? Nekomu to mozna muze pripadat jako dvoji metr, ale myslim, ze rozdil oproti rok bezproblemovemu uzivateli, ktery jednou slapne vedle, by se delat mel. Nebot, jak rikaji anglicane, "You never get second chance to make first impression"
    S timhle souhlasim,myslim že má D_a_v_i_d docela pravdu.Jinými slovy,když někdo přijde a píše nesmysly,na sz moderátorům odpovídá nadávkami atd.,nevidim důvod,proč by neměl dostat ban.Naopak když se tu pohádá někdo,kdo je na fóru dýl a měl nějakej přínos (Pirs,Trodas),určitě by se na ně nemělo chodit stejně jako na ty,který sem popsal výš.
    a proc ne..?? bordel jako bordel .. tohle se da resit jen stejnym metrem .. jinak si stary kusy budou moci delat co chtej jen proto ze maji X postu ..?

    Intel Core Duo 1800Mhz- OC-3000Mhz, 2GB ram 800Mhz, HDD160 Sata II
    | CANON A510 | Nokia N70+512MB MMC|

  20. #120

    Standardní

    Citace Původně odeslal a_WerOOn
    Citace Původně odeslal Exp
    Citace Původně odeslal D_a_v_i_d
    Na druhou stranu, proc vuci novackum, kteri tu delaji bordel a chovaji se arogantne, neuplatnit daleko tvrdsi pristup? Kdyz nekdo vleze na forum ,pravidla necte, a na upozorneni moderatorem kasle, tak proc ne hned banan a vymaz nicku? Nekomu to mozna muze pripadat jako dvoji metr, ale myslim, ze rozdil oproti rok bezproblemovemu uzivateli, ktery jednou slapne vedle, by se delat mel. Nebot, jak rikaji anglicane, "You never get second chance to make first impression"
    S timhle souhlasim,myslim že má D_a_v_i_d docela pravdu.Jinými slovy,když někdo přijde a píše nesmysly,na sz moderátorům odpovídá nadávkami atd.,nevidim důvod,proč by neměl dostat ban.Naopak když se tu pohádá někdo,kdo je na fóru dýl a měl nějakej přínos (Pirs,Trodas),určitě by se na ně nemělo chodit stejně jako na ty,který sem popsal výš.
    a proc ne..?? bordel jako bordel .. tohle se da resit jen stejnym metrem .. jinak si stary kusy budou moci delat co chtej jen proto ze maji X postu ..?
    Nesouhlasim.Tobě připadá,že někdo kdo je tu dýl a má mozek v pořádku,dokáže na fóru udělat tak obrovskej bordel (do každýho dredu napíše "děte do hajz*u"),napíše moderátorům sz že sou "*****" nebo tak něco,že za to musí dostat ban?Souhlasim s D_a_v_i_dem,má pravdu a dobrej nápad.
    E2140 w/Gemin II, P35-DS3, 2GB Vitesta 800+, 8800GTS 512, Hitachi T7250, Samsung F3 HD502HJ, Logitech G5, Logitech K300, Dell 2209WA, Corsair HX520
    Olympus E-300 + ME-1|ZD 1445|ZD 4015|Auto-Yashinon DX 50/1.7|Pentacon Electric 135/2.8 MC
    Dali 850 Red Line (Seas + Vifa) | Rotel RC-971 | 2x SPV100p+ | Onkyo SE-200 | Paolo speaker cable
    Dell D610 (P-M Sonoma 2.26GHz, 2GB DDR2, 80GB 7.2k, Radeon X300, DVDRW, BT, IrDA, WiFi, 14.1" SXGA+)
    Xbox 360 | 120GB

  21. #121
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    343

    Standardní

    no aby bylo celkem jasno. za posledni mesic je tu hromada banu na novacky. a myslim, ze jsme zatim dost benevolentni a kazdy z tech zabanovanych novacku dostal prilezitost. nevyuzili ji.

    a ohledne starsich uzivatelu. nezlob se na me, ale neni to tak dlouho, co ste nas tu vylozene servali za to, ze mame dvoji pravidla a ze pravidla maji byt jednotna. a ted najednou by to melo byt jinak? koneckoncu i ti byli novacci a nekteri tady take delali problemy... vid Exp?

    ovsem muzeme to uplatnit lokalne. trebas na nekoho v tomto postu nejmenovaneho ... problem delal. tak zpetne uplatnime to, s cim souhlasi, protoze druhou sanci nema a prvni dojem neudelal...

    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  22. #122

    Standardní

    2David: vis, ale pokud nebudes konkretni, tak tahle diskuze nema smysl. Takhle to je jen jako bys prisel k davu moderatoru ukazal prstem a rekl "Ano nekteri Z VAS panove" a utekl Problemy se daji resit jen a pouze primo, nebo snad chceme zas 5 stranek krouzit okolo niceho? Pokud se za sve nazory stydis tak jsi nemel ani prispivat

    2Exp: ver ze ani u Trdoase ani u Pirse to nebylo "jedno slapnuti vedle".

  23. #123
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    344

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    no aby bylo celkem jasno. za posledni mesic je tu hromada banu na novacky. a myslim, ze jsme zatim dost benevolentni a kazdy z tech zabanovanych novacku dostal prilezitost. nevyuzili ji.

    a ohledne starsich uzivatelu. nezlob se na me, ale neni to tak dlouho, co ste nas tu vylozene servali za to, ze mame dvoji pravidla a ze pravidla maji byt jednotna. a ted najednou by to melo byt jinak? koneckoncu i ti byli novacci a nekteri tady take delali problemy... vid Exp?

    ovsem muzeme to uplatnit lokalne. trebas na nekoho v tomto postu nejmenovaneho ... problem delal. tak zpetne uplatnime to, s cim souhlasi, protoze druhou sanci nema a prvni dojem neudelal...

    Takovejhle "dvoji metr" plati vsude... A celkem uspesne... Nebo myslis, ze k nekomu , kdo je ve firme dva dny, se pristupuje v pripade pruseru stejne, jako k nekomu, kdo je tam dva mesice?

    Nechci nekoho navadet ke stylu ja na brachu, bracha na me a na nas nemuzou, navzajem se obhajime. Jen si myslim, ze pokud se nekdo na foru "uvede" nadavkami na moderatory atd., tak proste tady nema co delat. Na druhou stranu si myslim, ze pokud nekdo seka rok, dva latinu a pak mu proste jednou neco "ujede", tak by se to melo zohlednit. Proste bych byl pro tvrdsi postup proti frajerum, kteri sem lezou proto, aby machrovali a zavadeli tu anarchii... Tot vse, co jsem chtel rict...
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  24. #124
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    343

    Standardní

    ohledne jednoho z predchozich prispevku o sekci Rainbowa. schvalne se podivejte, kolik je tam diskuznich temat, a kolik jich je trebas v sekci amd. a pak se podivejte na jeden zaslouzily prispevek http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=81506

    ad dvoji metr. samozrejme, ze pristupuji jinak k nekomu, koho znam a jinak k nekomu, kdo je tu novy. ale snazim se o maximalni objektivitu. porusil si pravidlo. prvni upozorneni. zadna reakce, druhe upozorneni. zadna reakce. oceneni ( rank/ban ).
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  25. #125

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    no aby bylo celkem jasno. za posledni mesic je tu hromada banu na novacky. a myslim, ze jsme zatim dost benevolentni a kazdy z tech zabanovanych novacku dostal prilezitost. nevyuzili ji.

    a ohledne starsich uzivatelu. nezlob se na me, ale neni to tak dlouho, co ste nas tu vylozene servali za to, ze mame dvoji pravidla a ze pravidla maji byt jednotna. a ted najednou by to melo byt jinak? koneckoncu i ti byli novacci a nekteri tady take delali problemy... vid Exp?

    ovsem muzeme to uplatnit lokalne. trebas na nekoho v tomto postu nejmenovaneho ... problem delal. tak zpetne uplatnime to, s cim souhlasi, protoze druhou sanci nema a prvni dojem neudelal...

    Jo,dělal sem problémy,dostal sem za to tágo a od tý doby myslim že žádný nedělám,pokud je to jinak tak mě oprav V tý době,co sem neudělal první dojem,tu byly trochu jinačí pravidla a nebyly takový postihy za ot v bazaru,takže to zase moc zpětně uplatnit nemůžeš,respektive můžeš,ale se spravedlností by si to moc netykalo.Shrnutí-nápad by byl,modům se to nelíbí.zase sme prohráli D_a_v_i_de
    E2140 w/Gemin II, P35-DS3, 2GB Vitesta 800+, 8800GTS 512, Hitachi T7250, Samsung F3 HD502HJ, Logitech G5, Logitech K300, Dell 2209WA, Corsair HX520
    Olympus E-300 + ME-1|ZD 1445|ZD 4015|Auto-Yashinon DX 50/1.7|Pentacon Electric 135/2.8 MC
    Dali 850 Red Line (Seas + Vifa) | Rotel RC-971 | 2x SPV100p+ | Onkyo SE-200 | Paolo speaker cable
    Dell D610 (P-M Sonoma 2.26GHz, 2GB DDR2, 80GB 7.2k, Radeon X300, DVDRW, BT, IrDA, WiFi, 14.1" SXGA+)
    Xbox 360 | 120GB

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •