Stránka 4 z 8 PrvníPrvní 12345678 PosledníPoslední
Výsledky 76 až 100 z 186

Téma: Sbohem

  1. #76

    Standardní

    Citace Původně odeslal janko_hrasko
    Ak to bolo tuna .. skusal si toho dotycneho porposit nech si to skusi upravit ? Ak ste takyto pristup k miernemu obmedzeniu skusili tak sa ospravedlnujem. Ale neratajte do toho vyzvi k upraveniu si podpisu podla tychto pravidiel, pretoze to niekoho kto tam xce mat aspon smajla vobec nepotesi a tym vetsie su snim problemy. Samozrejme vy to potom vyriesite zmazanim no. Ale bolo by od veci skusit tu moju metodu ?
    uprimne, nemas ale pocit ze ten user by si mel precist pravidla a chovat se podle nich aniz by se ho o to nekdo doprosoval?
    pochop ze modi ani admini tady za to nejsou placeny takze tu nemuzou sedet 24/7 a kazdymu userovi psat 30sztek a skemrat jesli by nahodou nebyl od ty dobroty a nezmenil si podpis. imo kdyz je zadost o zmenu podpisu slusna, musi to stacit.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  2. #77
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    47
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    312

    Standardní

    Mozem si aj ja dat taky podpis ? Ale este 10x vedcie pismo a 10x hrubsie
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  3. #78

    Standardní

    Citace Původně odeslal AjsTi
    Mozem si aj ja dat taky podpis ? Ale este 10x vedcie pismo a 10x hrubsie
    ja bych rek ze ten muj jako demonstrace staci.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  4. #79

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    Citace Původně odeslal janko_hrasko
    Ak to bolo tuna .. skusal si toho dotycneho porposit nech si to skusi upravit ? Ak ste takyto pristup k miernemu obmedzeniu skusili tak sa ospravedlnujem. Ale neratajte do toho vyzvi k upraveniu si podpisu podla tychto pravidiel, pretoze to niekoho kto tam xce mat aspon smajla vobec nepotesi a tym vetsie su snim problemy. Samozrejme vy to potom vyriesite zmazanim no. Ale bolo by od veci skusit tu moju metodu ?
    uprimne, nemas ale pocit ze ten user by si mel precist pravidla a chovat se podle nich aniz by se ho o to nekdo doprosoval?
    pochop ze modi ani admini tady za to nejsou placeny takze tu nemuzou sedet 24/7 a kazdymu userovi psat 30sztek a skemrat jesli by nahodou nebyl od ty dobroty a nezmenil si podpis. imo kdyz je zadost o zmenu podpisu slusna, musi to stacit.
    Skoda ze si mi neodpovedal na otazku, pretozse pokial ja viem, tak aj tak posielate uporoznovacie spravy na podpisi ... takze som vychadzal stoho. Samozrejeme co vsetko ste uz skusali to ja neviem, preto som zase skusil navrh podla poznatkov ktore mam a prislo mi to celkom fer ... ak ste to uz skusali alebo nieco take si za tym samozrejme netrvam, pretoze to bol len moj navrh ako by sa to dalo riesit inak.
    HP Compaq 8710p: T9300 | 4GB DDR2 | 250GB | Quadro NVS 320M @ 700/1730/950 |WSXGA+ 1680x1050 | Win7x64u ...

  5. #80

    Standardní

    Citace Původně odeslal janko_hrasko
    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    Citace Původně odeslal janko_hrasko
    Ak to bolo tuna .. skusal si toho dotycneho porposit nech si to skusi upravit ? Ak ste takyto pristup k miernemu obmedzeniu skusili tak sa ospravedlnujem. Ale neratajte do toho vyzvi k upraveniu si podpisu podla tychto pravidiel, pretoze to niekoho kto tam xce mat aspon smajla vobec nepotesi a tym vetsie su snim problemy. Samozrejme vy to potom vyriesite zmazanim no. Ale bolo by od veci skusit tu moju metodu ?
    uprimne, nemas ale pocit ze ten user by si mel precist pravidla a chovat se podle nich aniz by se ho o to nekdo doprosoval?
    pochop ze modi ani admini tady za to nejsou placeny takze tu nemuzou sedet 24/7 a kazdymu userovi psat 30sztek a skemrat jesli by nahodou nebyl od ty dobroty a nezmenil si podpis. imo kdyz je zadost o zmenu podpisu slusna, musi to stacit.
    Skoda ze si mi neodpovedal na otazku, pretozse pokial ja viem, tak aj tak posielate uporoznovacie spravy na podpisi ... takze som vychadzal stoho. Samozrejeme co vsetko ste uz skusali to ja neviem, preto som zase skusil navrh podla poznatkov ktore mam a prislo mi to celkom fer ... ak ste to uz skusali alebo nieco take si za tym samozrejme netrvam, pretoze to bol len moj navrh ako by sa to dalo riesit inak.
    upozorneni odeme ma vetsinou zhruba takovouhle formu.
    Citace Původně odeslal upozorneni ze vcerejska
    tvuj podpis neni podle pravidel, tak s tim prosim neco udelej.
    dle meho nazoru to neni nijak represivni, natlakove a dokonce je tam sluvko 'prosim'.
    me to prijde adekvatni.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  6. #81
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    2janko_hrasko: aha. a ty mas nejaky zkusenosti s vedenim lidi pripadne vychovou deti? uvedomujes si, ze to co jsi napsal je neskutecna kravina? nikdy nedocilis urciteho radu jenom tim, ze si neco budes prat a nekoho o neco poprosis.
    dovolim si to zopakovat. protoze ty jsi evidentne uplne mimo misu.

    a poprosit dotycneho? vis, kolik lidi jsem uz prosil o zmenu podpisu pravidel? velice malo z nich ( a jsem rad, ze se nasli alespon taci ), tu zmenu provedlo.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  7. #82

    Standardní

    ale tady de o to že já třeba mam takovej podpis jakej mam, mam ho už cca 2 měsíce, nikdo mě neupozornil že na něm je neco v nepořádku,( a kdybych se tady nevložil do týhle diskuze tak bych mo měl asi ještě hooodně dlouho...) proč asi ?
    protože prostě na něm neni nic co by někomu vadilo...
    AMD XP-M@2,6GHZ ,1GB RAM ,X1950GT@607,1580
    http://casemod1.wz.cz
    SONY Vaio VGN-CR11S/W
    levné letenky do USA

  8. #83

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    Citace Původně odeslal mISHA
    2janko_hrasko: aha. a ty mas nejaky zkusenosti s vedenim lidi pripadne vychovou deti? uvedomujes si, ze to co jsi napsal je neskutecna kravina? nikdy nedocilis urciteho radu jenom tim, ze si neco budes prat a nekoho o neco poprosis.
    dovolim si to zopakovat. protoze ty jsi evidentne uplne mimo misu.

    a poprosit dotycneho? vis, kolik lidi jsem uz prosil o zmenu podpisu pravidel? velice malo z nich ( a jsem rad, ze se nasli alespon taci ), tu zmenu provedlo.
    Prave ide o ten rad, ze vy chcete nieco co je imho pre kazdeho neprirodzene. A ktym skusenostiam ... tak to vyzera ze stym mas ty velke skusenosti ak si myslis ze sa normalnou SZ neda zredukovat nieco co je ovela prirodzenjsie ako to co robite vy. To nieje o radu ale o ohladuplnosti z oboch stran. A neverim ze proste sa tu zrovna tu tak strasne nebude drzat v medziach normy, ak sa to vsade inde normalna vec. Uz som hovoril aj o specialnych pripadoch .. ale pozri sa na vsetky prispevky od adminov/modov na demostraciu mojho nazoru a precitaj si este raz ocom som si pisal z foxom. Zase sa dostavame od podstaty a zatial nevidim zeby to niekdo skusal. Najprv to bolo ze to nestihate posielat a nakoniec aj tak sz posielate ... a povedz mi ze aky je rozdiel ci posles to co pisal fox zze to posiela, alebo to ze das userovi volnu ruku a akurat pri secialnom pripade ho uvedomis o zauzivanych veciach ? Teda mne pride ze ked si niekdo nexce zmenit nieco tak si to nezmeni a pridete nato sami ze je special, ale myslim ze si to skor zmeni aj ten special2 ked mu napises o tom co chcem ja ako ked mu napises ze si to zmen podla pravisiel. Ale ako tak pozeram na celu tuto diskusiu tak vidim ze to skonci pri starom a aj to co teraz pisem je vlastne nanic. A uz som pisal ze sa tu zato nechcem bit ani nic, len je to moj navrh, ktory sa ale zae ani nevyskusa ani nic a vsetko ostava pri starom. Tkze to asi pomaly zacneme uzatvarat, prtoze je to zbytocne a uznavam ze to nieje idealne riesenie a podla mna je lepsie ako vase, ktore podla mna od zaciatku u usera vytvara odpor a pocit ze zije v byvalom rezime. Nieco asi natom bude ze pravda je niekde uprostred ... tak sa to snazte priblizit tomu stredu.
    HP Compaq 8710p: T9300 | 4GB DDR2 | 250GB | Quadro NVS 320M @ 700/1730/950 |WSXGA+ 1680x1050 | Win7x64u ...

  9. #84

    Standardní

    Citace Původně odeslal -martin-
    ale tady de o to že já třeba mam takovej podpis jakej mam, mam ho už cca 2 měsíce, nikdo mě neupozornil že na něm je neco v nepořádku,( a kdybych se tady nevložil do týhle diskuze tak bych mo měl asi ještě hooodně dlouho...) proč asi ?
    protože prostě na něm neni nic co by někomu vadilo...
    Hele kazdemu vadi nieco ine ... to si miesas ... ide oto priblizit sa tomu stredu ... ale tam urcite teraz niesme. Ja by som mohol povedat ze mi to vadi .. chapes ?
    HP Compaq 8710p: T9300 | 4GB DDR2 | 250GB | Quadro NVS 320M @ 700/1730/950 |WSXGA+ 1680x1050 | Win7x64u ...

  10. #85
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    ne tomu tak neni. jenom si ho nikdo nevsiml. az budeme mit automaticky nastroj na kontrolu podpisu, tak pak to nebude problem. ale do te doby je to na lidech ( a bohuzel nejvic na tech, kteri si podpisy zakladaji ).

    vas je totiz nekolik tisic a nas moderatoru je "par". v tom je ten for.

    stale a neustale si totiz nikdo z vas neuvedomuje, ze vy jste tu jenom okamzik a prectete si co vas zajima. zatimco moderatori tu sleduji nekolik desitek diskuzi, s nekolika lidma zaroven se bavi pres sz a resi jeste dalsi problemy. tomu se totiz rika nezasveceny pohled. take jsem si to nedokazal predstavit do doby, nez jsem zacal byt moderatorem.

    schvalne, komu z vas co tu doted prispeli ( vyjma moderatoru a administratoru ) chodi denne trebas 30 SZ?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  11. #86
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    Citace Původně odeslal mISHA
    2janko_hrasko: aha. a ty mas nejaky zkusenosti s vedenim lidi pripadne vychovou deti? uvedomujes si, ze to co jsi napsal je neskutecna kravina? nikdy nedocilis urciteho radu jenom tim, ze si neco budes prat a nekoho o neco poprosis.
    dovolim si to zopakovat. protoze ty jsi evidentne uplne mimo misu.

    a poprosit dotycneho? vis, kolik lidi jsem uz prosil o zmenu podpisu pravidel? velice malo z nich ( a jsem rad, ze se nasli alespon taci ), tu zmenu provedlo.
    dovolim si to opet zopakovat. zatim si mi totiz neodpovedel. anebo jsi politik a popises nekolik stranek bez odpovedi?

    EDIT: ohledne pravidel > jen tak mezi reci. zatimco se tu povida, vsiml si nekdo toho, ze se tu registroval uzivatel a hned v prvnich dvou prispevcich porusil jedno pravidlo diskuzniho fora a jedno pravidlo nakupni poradny? a dalsi novacek porusil pravidla bazaru... a tohle vsechno neustale nekdo musi sledovat... ( janko_hrasko > ty reaguj jenom na to, co je pred EDITem )

    EDIT2: dalsi porusil pravidlo bazaru...

    a takhle je to stale. ano, budme asertivni. nakonec se to TREBA nauci, ze?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  12. #87

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    Citace Původně odeslal mISHA
    Citace Původně odeslal mISHA
    2janko_hrasko: aha. a ty mas nejaky zkusenosti s vedenim lidi pripadne vychovou deti? uvedomujes si, ze to co jsi napsal je neskutecna kravina? nikdy nedocilis urciteho radu jenom tim, ze si neco budes prat a nekoho o neco poprosis.
    dovolim si to zopakovat. protoze ty jsi evidentne uplne mimo misu.

    a poprosit dotycneho? vis, kolik lidi jsem uz prosil o zmenu podpisu pravidel? velice malo z nich ( a jsem rad, ze se nasli alespon taci ), tu zmenu provedlo.
    dovolim si to opet zopakovat. zatim si mi totiz neodpovedel. anebo jsi politik a popises nekolik stranek bez odpovedi?
    Som uz nejaku tu chvilu veduci tymu v telemarketingovej spolocnosti kde ma kazdy moj clovek flexibilnu pracovnu dobu. A mozem povedat ze rad riesi menej ako dohoda z oboch stran. Ja by som tiez mohol na mojich ludi vrieskat a a byt knim arogantny, pretoze maju denne tak nie 30"SZ" ale 300 a okrem toho sa nsimi musi dohadovat na xy veciach. Myslim ze ty si tiez tu pracu nevies predstavit a ale ja si neodvazim dovolit byt arogantny, pretoze som si to vybral ja ze budem pod tlakom a musim to znasat. Samozrejme nemam niekolko tisic ludi ale ani tu neprispieva aktive niekolko tisic ludi ale ked si vsimam pritomnost ludi na fore tak asi tolko kolko ich mam ja v tyme, popripade v celom centre aj s ostatnymi vedicimi. ROzdiel je ze mna za to platia co nieje vobec zanedbatelny rozdiel ale nikdo ta do toho nenuti.
    HP Compaq 8710p: T9300 | 4GB DDR2 | 250GB | Quadro NVS 320M @ 700/1730/950 |WSXGA+ 1680x1050 | Win7x64u ...

  13. #88

    Standardní

    Taky cumite, co se tady z toho vyvinulo?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  14. #89
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Taky cumite, co se tady z toho vyvinulo?
    Ne, protoze takhle to dopadne vzdycky.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  15. #90
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Imho jediny to tu zatial vystihol Croog.
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  16. #91

    Standardní

    Ok tak to nechame tak a svoj nazor si necham pre seba vy si ho nemusite vsimat ... ospravedlnujem sa vsetkym koho som sa dotkol a ze som to tu trosku zaOToval mojim nazorom na vylepsenie respektive posunutim sa k stredu aby sa to tu mozno mnoho ludom prestalo zdat ako v byvalom rezime. Ono to nieje az tak hrozne, len som chcel vyhadrit svoj nazor .. tak sorry. Bohuzial sa mi potvrdilo ze sa tu zavrhuje skoro vsetko aj ked argumenty proti tomu su nedostatocne. Ale nieje to moje forum a ja tu namozem nic menit. Tak fandim modom aby im vydrzali nervy a aby im tu chodili len normalni ludia pretoze kvoli tym "nenormalnym" vetsina tychto pravidiel musela vzniknut. Odvadaju fajn pracu aj ked niekedy by sa mohli drzat nad hladinou s humorom a nie naopak aj ked verim ze to vzdy neide. GL a cest praci
    HP Compaq 8710p: T9300 | 4GB DDR2 | 250GB | Quadro NVS 320M @ 700/1730/950 |WSXGA+ 1680x1050 | Win7x64u ...

  17. #92
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Jezis, ja nechapu co tu furt resite, zese kilometrovej thread o hov.ne.

    Kdyz vlezu do hospody, kde je pravidlem rvat na vrchniho "delej ty lina kuze, at uz kua mam to pivo na stole", tak se asi prizpusobim, jinak to pivo nedostanu. Kdyz ovsem stejnym proslovem zahajim prichod do 1ckovy resturacky, tak me do 10s vynese ochranka v zubech ven.
    Je nezajima ze sem holt widlak a neumim se chovat, to sem se mel naucit nez sem do ty hospody vlez. Ovsem presne takto se chova jista cast useru tohoto 4a.

    Pro vasi informaci, regnul se tu novy nick, jeho prvni post
    hmm
    Na upozorneni at si laskave precte pravidla me poslal do prdele => ja, ostatni modi a admini sem ta ochranka co ho vynese do tech 10s v zubech. Nas proste nezajima ze je to widlak co se neumi chovat a je nam uplne u prd.ele ze v jiny hospode mu to projde.

    Jmenujte tu jediny trochu vetsi a solidnejsi 4um na netu, kde nemaj zadna pravidla. Opak je pravdou, jsou jeste daleko tvrdsi nez ta nase. Jsou 4a a konfrerence, kde i opakovany dotaz na totez je duvodem k okamzitemu vyhozeni. Od toho je vyhledavani, archiv, ... . Na oplatku useri vetsinou dostanou dokonale prehlednou databazi znalosti, kde najdou co potrebujou. Opravdu miluju lidi, kteri nejsou schopni pouzit tech svycg nekolik malo neuronu a pouzit search. Spousta veci se da popsat jedinym slovem a ke spouste dotazu je odpoved hned na prvnim miste.

    K podpisum:
    Nevim proc se to zase resi a zase to jsou stejni lide, je to stale dokola. Jakou ma podpis informacni hodnotu ? Minimalni. Jakou informacni hodnotu ma obrazek v nem ? NULOVOU.
    Na jinych 4ech, kde podpisy omezene nejsou, v nich useri maji bezne obrazek tak vysoky, ze z cele delky stranky je tak 5-10% informace, zbytek jsou podpisy. Pokud ma nekdo potrebu se zviditelnovat obrazky, tak si je muze dat na vlastni web.

    Chci tu slyset JEDINY argument, proc je nutny obrazek v podpisu. Jediny rozumny duvod, cokoli co nelze rozumne vyjadrit textem.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  18. #93

    Standardní

    tak a poslední otázku k tématu, proč byl zilla až do včerejška uveden tučným písmem v seznamu useru co jsou přihlášený ? znamenalo to snad až do včerejška měl možnost '' Moderovat ''
    AMD XP-M@2,6GHZ ,1GB RAM ,X1950GT@607,1580
    http://casemod1.wz.cz
    SONY Vaio VGN-CR11S/W
    levné letenky do USA

  19. #94
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    Citace Původně odeslal -martin-
    tak a poslední otázku k tématu, proč byl zilla až do včerejška uveden tučným písmem v seznamu useru co jsou přihlášený ? znamenalo to snad až do včerejška měl možnost '' Moderovat ''
    Soucast aprilu. Moderovat mohl jen aprilovou Mimo misu.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  20. #95

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Citace Původně odeslal -martin-
    tak a poslední otázku k tématu, proč byl zilla až do včerejška uveden tučným písmem v seznamu useru co jsou přihlášený ? znamenalo to snad až do včerejška měl možnost '' Moderovat ''
    Soucast aprilu. Moderovat mohl jen aprilovou Mimo misu.
    jo to sem pochopil ze to bylo kvuli aprílu ale včera nebylo 1.4
    AMD XP-M@2,6GHZ ,1GB RAM ,X1950GT@607,1580
    http://casemod1.wz.cz
    SONY Vaio VGN-CR11S/W
    levné letenky do USA

  21. #96
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    Citace Původně odeslal -martin-
    Citace Původně odeslal Masster
    Citace Původně odeslal -martin-
    tak a poslední otázku k tématu, proč byl zilla až do včerejška uveden tučným písmem v seznamu useru co jsou přihlášený ? znamenalo to snad až do včerejška měl možnost '' Moderovat ''
    Soucast aprilu. Moderovat mohl jen aprilovou Mimo misu.
    jo to sem pochopil ze to bylo kvuli aprílu ale včera nebylo 1.4
    Prava mel pouze jeden den a to 1.4, to ze jeho jmeno bylo tucne je vec phpBB.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  22. #97

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Citace Původně odeslal -martin-
    Citace Původně odeslal Masster
    Citace Původně odeslal -martin-
    tak a poslední otázku k tématu, proč byl zilla až do včerejška uveden tučným písmem v seznamu useru co jsou přihlášený ? znamenalo to snad až do včerejška měl možnost '' Moderovat ''
    Soucast aprilu. Moderovat mohl jen aprilovou Mimo misu.
    jo to sem pochopil ze to bylo kvuli aprílu ale včera nebylo 1.4
    Prava mel pouze jeden den a to 1.4, to ze jeho jmeno bylo tucne je vec phpBB.
    oki díky za vysvětlení...
    AMD XP-M@2,6GHZ ,1GB RAM ,X1950GT@607,1580
    http://casemod1.wz.cz
    SONY Vaio VGN-CR11S/W
    levné letenky do USA

  23. #98

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jezevec
    ...
    Nikdo nerikal ze tu mate nechavat idioty co se zaregistruji a zacnou delat, bordel, na to si nikdo nestezoval. Sem rad ze si (modi a admini) davate praci s tim ze je od tud vykopate, proti tomu ani burt, nevim proc to sem tahas a co to ma spolecnyho s tematem.
    Taky tady nepadlo nic o tom ze tu nechceme ZADNY pravidla, me (a snad i vetsine ostatnich) vadi jen ty absurdne prehnany. Me se narozdil od tebe nelibi myslenka jakesi sucharske ucelene databaze, kde nemuzes ani dychat, chtel bych diskuzni forum kde se da pokecat o tom c nas zajima (v ramci IT samozdrejme).
    A do tretice, vetsina lidi nevyzaduje obri obrazek v podpisu, ale jeden blbej smajl! Nevim proc by mel mit iformacni hodnotu, nekomu se proste libi, ja bych si ho tam nedal, ale kdyz ho nekdo chce, tak at ho tam ma. Napriklad tvuj podpis taky nema zrovna velkou informacni hodnotu a moc lidem nepomuze pri reseni problemu, ale nikomu to nevadi.
    CPU AMD Phenom II 810 @ 3250MHz (250x13) at 1.25V | FAN Scythe Ninja rev.B | RAM A-Data Vitesta 2x2GB DDR 800MHz CL4 | HDD WD 6400AAKS + Samsung F3 1500GB | VGA Gigabyte 8800GT 512MB | Mobo Gigabyte 790X-DS4 | Case Thermaltake Soprano black & Seasonic S-12 430W | LCD HP w2207h 22" | DVD Toshiba 1912 & NEC 3540A

  24. #99
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    278

    Standardní

    Citace Původně odeslal AjsTi
    Uz zacala bitka ?
    Taky cekam, a voni furt jenom melou o vejci a slepici


    Nejlepsi hlod je

    Citace Původně odeslal janko_hrasko
    Tak moj nazor je ze modovia nemaju zdaleka argumenty na to, co sa tu riesi.
    It makes you think




    e-penis je ale svine co panove ukrivdeni ?

    Citace Původně odeslal PiT
    Imho jediny to tu zatial vystihol Croog.
    Copy that



    Tak se posadime a pockame co filozofove vytasej dalsiho....
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  25. #100

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe
    Tak se posadime a pockame co filozofove vytasej dalsiho....
    ja bych rek ze klice
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •