Stránka 3 z 8 PrvníPrvní 1234567 ... PosledníPoslední
Výsledky 51 až 75 z 186

Téma: Sbohem

  1. #51
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    nedalo mi to a musel jsem jeste zareagovat

    2Banshee2: pamatujes stare YaBB forum? ja bych rekl, ze ne. pravidla tam byla minimalni. a proc? protoze tam byli lide, kteri tam chteli byt a nebyli tam idio.ti, kvuli kterym se pravidla pritvrzuji ( a hleda se vyvazeny kompromis ).

    2Exp: no zrovna ty mas co rikat. i kdyz je fakt, ze jsem souhlasil se zrusenim toho slepejse. ale plati tu pravidlo potrefene husy...

    2Mikus: ano, jde to i jinak. trebas na mem oblibenem foru na grafika.cz. ale pokud bys tam chodil, zjistil bys, ze funkce vyhledavat je tam temer zbytecna. toho balastu tam...

    pokud chces opravdu byt s Bohem, tak si zazadej o zabanovani uctu, aby te to zpet nelakalo. a samozrejme pocitam s tim, ze tu nebudes jako nekteri velkoustaci opet akorat ze pod jinym nickem...

    vsem bych vam pral alespon na 2 mesice dostat funkci moderatora trebas prave bazaru. to bychom pak videli tu vasi asertivitu a z prominutim plnou hubu kecu na tema jak se to da delat jinak.

    EDIT:

    2THX: ano. je tu par pravidel pro zprehledneni. a jsou tu lide, jejich ego je tak velke, ze proste nejsou schopni akceptovat tyto banalni pravidla. ohledne arogantnosti viz odstavec vyse...
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  2. #52

    Standardní

    Citace Původně odeslal THX
    Citace Původně odeslal Jezevec
    Citace Původně odeslal THX
    Rozdiel medzi demokraciou a diktatom je ten, kto tie pravidla vytvara.
    Velmi oblibeny omyl neznalych/naivnich. Jedini rozdil mezi demokracii a diktaturou je ten, ze v diktarure: "ja tu sem pan a vy me budete poslouchat", v demokracii: "muzete si vybrat, bud ja nebo ja".
    A prostrednictvom tohto vyberu mozem menit pravidla, pretoze ti dvaja ich nemusia mat rovnake. Inac povedane, chcete mi povedat ze sem vobec nemusim chodit, cize si mozem vybrat medzi tymto aj inym forom. Ako vidite, tento pristup vadi mozno viacerym ludom, ktori takto odchadzaju, co je vasa skoda, pretoze niektori z nich znamenaju skutocne stratu. A pritom odchadzaju koli takym blbostiam ako je obcas arogantny pristup - to vedie k odchodu tychto uzivatelov, ale inac co sa tym dostiahne? Myslim ze nejake lepsie dodrziavanie pravidiel nie.
    jj tak přesně tohle hlavně viz Trodas a Pirs myslim že to byli lidi kteří skutečně uměli poradit a vyznali se.. no nic no prostě škoda doufám že to nebude pokračovat...
    AMD XP-M@2,6GHZ ,1GB RAM ,X1950GT@607,1580
    http://casemod1.wz.cz
    SONY Vaio VGN-CR11S/W
    levné letenky do USA

  3. #53
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    Aha, takze kvuli tomu, ze sem prijde nekdo kdo se vyzna, ale neni schopen dodrzet jednoducha pravidla (ve vetsine pripadu je neni ani ochoten cist! ) je budeme menit co?

    Tohle vam prijde rozumny?

    Zadny navrh na zmenu jsem tady jeste nevidel, je to porad dokola to same: Me se to nelibi, zmente to, iniciativa veskera zadna.

    Na tuhle situaci se pekni hodi tenhle citat:
    Každý blázen umí kritizovat, odsuzovat - a většina jich to dělá.

    ...jsem zvedav jaka husa se ozve na tohle...
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  4. #54

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Aha, takze kvuli tomu, ze sem prijde nekdo kdo se vyzna, ale neni schopen dodrzet jednoducha pravidla (ve vetsine pripadu je neni ani ochoten cist! ) je budeme menit co?

    Tohle vam prijde rozumny?

    Zadny navrh na zmenu jsem tady jeste nevidel, je to porad dokola to same: Me se to nelibi, zmente to, iniciativa veskera zadna.

    Na tuhle situaci se pekni hodi tenhle citat:
    Každý blázen umí kritizovat, odsuzovat - a většina jich to dělá.

    ...jsem zvedav jaka husa se ozve na tohle...
    no tak návrhů tady bylo hodně, oba dva dostali ban za podpis, za který tady dost lidí urguje aby moch být trochu víc volnější... např. ten jeden smile v podpisu...
    AMD XP-M@2,6GHZ ,1GB RAM ,X1950GT@607,1580
    http://casemod1.wz.cz
    SONY Vaio VGN-CR11S/W
    levné letenky do USA

  5. #55
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    287

    Standardní

    Citace Původně odeslal -martin-
    jj tak přesně tohle hlavně viz Trodas a Pirs myslim že to byli lidi kteří skutečně uměli poradit a vyznali se.. no nic no prostě škoda doufám že to nebude pokračovat...
    Pokud jsem to pochopil spravne, tak Pirs ma BAN jen na jeden mesic, takze se neboj, urcite ho tu jeste uvidis.
    Trodas je jina kategorie, ten udelal tu velkou chybu, ze chtel zmenit pravidla tim, ze to proste ukeca. Ale kdyz uz chci zmenit neco zavedeneho, tak musim predlozit inteligentni a promyslene argumenty, mezi nez se veta "Ja to tak CHCI" rozhodne nepocita...
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  6. #56

    Standardní

    Citace Původně odeslal -martin-
    jj tak přesně tohle hlavně viz Trodas a Pirs myslim že to byli lidi kteří skutečně uměli poradit a vyznali se.. no nic no prostě škoda doufám že to nebude pokračovat...
    J to me dostalo, Trodas tak hrozne porusoval pravidla ze dostal bann (ano to byl ten 1 smajlik v podpisu - 219bytů)
    2mISHA: Dusujes se jak ti de jenom o pravidla a za nic jinyho nebuzerujes, de ti jen o dobro fora atd... http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t...er=asc&start=0 - tenhle thread sem nijak nevyhledaval, nahodou sem na nej narazil, protoze me zaujal nazev. Zamknul si to i kdyz jedinej duvod byl to, ze se ti nesla pod nos reakce useru na tvuj AROGANTNI a NEPRIMERENEJ post, kterym si tam vnucoval svuj nazor (nerikam ze je spatnej, ale to ted resit nebudem)
    CPU AMD Phenom II 810 @ 3250MHz (250x13) at 1.25V | FAN Scythe Ninja rev.B | RAM A-Data Vitesta 2x2GB DDR 800MHz CL4 | HDD WD 6400AAKS + Samsung F3 1500GB | VGA Gigabyte 8800GT 512MB | Mobo Gigabyte 790X-DS4 | Case Thermaltake Soprano black & Seasonic S-12 430W | LCD HP w2207h 22" | DVD Toshiba 1912 & NEC 3540A

  7. #57

    Standardní

    Citace Původně odeslal Zilla
    Citace Původně odeslal -martin-
    jj tak přesně tohle hlavně viz Trodas a Pirs myslim že to byli lidi kteří skutečně uměli poradit a vyznali se.. no nic no prostě škoda doufám že to nebude pokračovat...
    Pokud jsem to pochopil spravne, tak Pirs ma BAN jen na jeden mesic, takze se neboj, urcite ho tu jeste uvidis.
    Trodas je jina kategorie, ten udelal tu velkou chybu, ze chtel zmenit pravidla tim, ze to proste ukeca. Ale kdyz uz chci zmenit neco zavedeneho, tak musim predlozit inteligentni a promyslene argumenty, mezi nez se veta "Ja to tak CHCI" rozhodne nepocita...
    tak trodas tady uvedl CCA 30 fór kde je zaregistrovanej s tím podpisem kde ma ten smile, to bych považoval za docela dost velkej argument ke změně pravidla o podpisu...
    AMD XP-M@2,6GHZ ,1GB RAM ,X1950GT@607,1580
    http://casemod1.wz.cz
    SONY Vaio VGN-CR11S/W
    levné letenky do USA

  8. #58
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    47
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    312

    Standardní

    Uz zacala bitka ?
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  9. #59
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    Citace Původně odeslal -martin-
    no tak návrhů tady bylo hodně, oba dva dostali ban za podpis, za který tady dost lidí urguje aby moch být trochu víc volnější... např. ten jeden smile v podpisu...
    Zapomnel jsem napsat rozumnych navrhu. Nevidim zadny prinos v tom, ze by se napr. povolili smajlici v podpisu. Jinak viz. Zilla.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  10. #60
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    287

    Standardní

    Citace Původně odeslal -martin-
    Citace Původně odeslal Zilla
    Citace Původně odeslal -martin-
    jj tak přesně tohle hlavně viz Trodas a Pirs myslim že to byli lidi kteří skutečně uměli poradit a vyznali se.. no nic no prostě škoda doufám že to nebude pokračovat...
    Pokud jsem to pochopil spravne, tak Pirs ma BAN jen na jeden mesic, takze se neboj, urcite ho tu jeste uvidis.
    Trodas je jina kategorie, ten udelal tu velkou chybu, ze chtel zmenit pravidla tim, ze to proste ukeca. Ale kdyz uz chci zmenit neco zavedeneho, tak musim predlozit inteligentni a promyslene argumenty, mezi nez se veta "Ja to tak CHCI" rozhodne nepocita...
    tak trodas tady uvedl CCA 30 fór kde je zaregistrovanej s tím podpisem kde ma ten smile, to bych považoval za docela dost velkej argument ke změně pravidla o podpisu...
    Promin, ale to neni argument, to je jako bys chtel zmenit zakon na zaklade toho, ze v jinych 3 zemich ho maji taky v jinam zneni. Registraci na TOTO forum souhlasis s tim, ze budes respektovat pravidla dana prave pro nej, takze proc se ohanet tim, ze jinde to maji jinak? Jinde si zrejme muzou dovolit velkej bandwidth, extra rychly server a neuveritelne namaklou linku, tady to tak neni.
    A NIKDY nevychazej z toho, ze jeden smajlik nic neznamena - povolit jednu vec (byt by vypadala naprosto nedulezita) znamena povolit tu vec VSEM uzivatelum a to uz dela z minivecicky vec velkou...
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  11. #61
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    287

    Standardní

    Povazuju jeste za dulezite napsat, ze tady prezentuju svoje vlastni nazory a postoje a v zadnem pripade se ted nesnazim podlezat autoritam, abych si to u nich "vyzehlil".
    To, ze jsem byl spoustecim mechanizmem Mikusova odchodu, me opravdu mrzi, ale mam pocit, ze by se neco podobneho drive nebo pozdeji stejne odehralo.
    Moje vtipy nejsou nikdy mysleny tak, aby nekomu skutecne ublizily, naopak se snazim donutit lidi k trosce zdraveho nadhledu, aby tu nedochazelo ke zbytecnym osobnim vypadum nebo nesmyslnym emotivnim vylevum, ktere nikomu nepomuzou. Ted to nemyslim vubec konkretne (tzn. ne na Mikuse, aby bylo jasno), ale ono je nekdy opravdu tezke sdelit nekomu, ze se chova jako kre.ten, jelikoz napsat mu to primo nejde (je to poruseni pravidel) a diplomacie bohuzel casto nezabira.
    Jinak se za sve chovani nestydim a v jsem ochotnej za nej kdykoliv nest zodpovednost...
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  12. #62
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní

    Snad uz opravdu naposled:

    Citace Původně odeslal mISHA
    vsem bych vam pral alespon na 2 mesice dostat funkci moderatora trebas prave bazaru. to bychom pak videli tu vasi asertivitu a z prominutim plnou hubu kecu na tema jak se to da delat jinak.
    Jsou urcity momenty, kdy mam i pro tvrdsi postup jakz takz pochopeni. Az prilis casto se tu ale dejou veci, nad kterejma rozum zustava stat.

    Citace Původně odeslal mISHA
    pokud chces opravdu byt s Bohem, tak si zazadej o zabanovani uctu, aby te to zpet nelakalo. a samozrejme pocitam s tim, ze tu nebudes jako nekteri velkoustaci opet akorat ze pod jinym nickem...
    Mam tu taky par svejch veci, takze je mozny, ze se na ne prijdu v budoucnu nekdy podivat. To jenom pro pripad, kdyby nahodou nekdo chtel delat senzaci z toho, kdyz me tu nekdy uvidi prihlasenyho nebo objevi svycarskou IP neprihlasenyho hosta s tim, ze sem ze Svycarska krome me nikdo neleze. Jako aktivni ucastnik ovsem ne, leda ze bych se nejakym zpusobem dopatral, ze se tu zasadne zmenila situace, pak nevylucuju moznost, ze bych se vratil. Ale urcite se nebudu schovavat za nejaky pokoutny novy nicky.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

  13. #63

    Standardní

    Citace Původně odeslal Baneshee2
    Citace Původně odeslal jedik
    ....
    ...
    Vis, to, co sem napsal o tom zastrasovani, jsem napsal celkem zamerne a cekal jsem, kdo se ozve. A trosku me udivuje, ze jen ty(nemysleno osobne) a Exp(s tagem). Myslel jsem, ze situace bude daleko horsi

    Tudiz se ptam, kde je problem, napsat modovi, kdyz s necim nesouhlasim? Udelal jsi to nekdy? Nebo ty Expe? No? Nebo si akorat umite opravdu stezovat, ze Vam to nevyhovuje?

  14. #64
    Senior Member Avatar uživatele Marek
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Home - PU, Skola - TT
    Příspěvky
    1 076
    Vliv
    274

    Standardní

    Skoncil som s citanim na druhej stranke a neviem k comu tento dred je.(mozno keby ste tie posty niektori nepisali take dlhe tak by som to aj docital )

    EDIT:neprestavam sa divit nad tym ze o com niektori ludia rozmyslaju namiesto robenia uzitocnejsich veci.
    C2D @ 3GHz + Ninja || 2GB RAM || Wide 20" p-mva LCD || M-Audio revo 5.1 || Sennheiser HD595 || Logitech G5 mouse

  15. #65

    Standardní

    Tak moj nazor je ze modovia nemaju zdaleka argumenty na to, co sa tu riesi. Stale vytahuju nove veci a bla bla ...
    Uricte sa staviam na mikusovu a trodasovu stranu a za vsetky ich argumenty. Akurat nechapem co za super-navrh musim na podpisi spravit aby vami presiel ... co tam ako xcete mat ? Proste vsetci tu chcu aby si tam clovek mohol dat aspon smajla a pismo + riadkov kolko chce. A ak sa vam nieci podpis nebude tak velmi pacit tak ho cez SZ pekne poprosite ci si to nemoze prisposobit vetsine, pretoze je to tu tak zvykom (alebo nieco v tom zmysle). Ak to odmietne tak bude mat proste podpis aky chce mat a nemyslim ze to zase tak niekomu (okrem vas) vadi. A ak sa stazuju ty co maju pomale linky, ze to je vela obrazkov tak by som im povedal ze nech si zrusia otvaranie obrazkov alebo nech tu nechodia ked im to vadi .. pretoze to ie ICH problem a je to vsade tak (to by mohli na vsetky weby sveta pisat nech tam nedavaju obrazky).

    Inak ja sam pravidla dodrzujem ak ked sa mi rozne nepacia, ale o tom podpise sa mi neda nevyjadrit, prtoze to uz je fakt z vasej strany dost velke obmedzenie. K tomuto pravidlu skoro nieje co riesit a ma nato urcite prevazna vetsina podobny nazor, tak si myslim ze by stym bolo nieco potreba spravit. K ostatnym pravidla sa moc nevyjadrujem pretoze sam nanich nemam ziadne novy navrh ktory by sa mohol uplatnit v praxi. A tu pracu adminov z casti chapem ale aroganciu a presadzovanie vlastnych zaujmov by som u adminov (modov) prosil viac oddvovodnit ako tym ze si to skuste sami a uvidite ... pretoze to pre mna nieje argument. Ja nehovorim ze by som to ja osobne robil lepsie, ale ak nato niekdo nema nervy tak nech to nerobi, ale vyssie spomynane nedostatky adminov/modov by sa tu proste mali vyskitovat len v extremnych pripadoch a to tiez s dostatocnym vysvetlenim.

    TOTO JE LEN MOJ NAZOR
    HP Compaq 8710p: T9300 | 4GB DDR2 | 250GB | Quadro NVS 320M @ 700/1730/950 |WSXGA+ 1680x1050 | Win7x64u ...

  16. #66
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    298

    Standardní

    Soudit nikoho nebudu, ale taky přidám svoji trošku do mlýna. Občas mi reakce moderátorů opravdu připadaly dost přehnané a zbytečné, ale čím víc tady sleduji diskuze o povolení nebo zakázání toho čí onoho, tak musím jenom dát za pravdu moderátorům. Jmenovat nebudu, ale mám pocit že někteří uživatelé se opravdu chovají jak to děcko co řve "mamí, já to autíčko chci! a chci! a chci!" ....Můj soukromý názor

    jo a ještě k těm podpisům: Lidi zamystete se nad sebou! To jsou opravdu ty malý modrý kulatý nesmysly to nejduležitější ve vašem životě
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  17. #67

    Standardní

    Citace Původně odeslal janko_hrasko
    Tak moj nazor je ze modovia nemaju zdaleka argumenty na to, co sa tu riesi. Stale vytahuju nove veci a bla bla ...
    Uricte sa staviam na mikusovu a trodasovu stranu a za vsetky ich argumenty. Akurat nechapem co za super-navrh musim na podpisi spravit aby vami presiel ... co tam ako xcete mat ? Proste vsetci tu chcu aby si tam clovek mohol dat aspon smajla a pismo + riadkov kolko chce. A ak sa vam nieci podpis nebude tak velmi pacit tak ho cez SZ pekne poprosite ci si to nemoze prisposobit vetsine, pretoze je to tu tak zvykom (alebo nieco v tom zmysle). Ak to odmietne tak bude mat proste podpis aky chce mat a nemyslim ze to zase tak niekomu (okrem vas) vadi. A ak sa stazuju ty co maju pomale linky, ze to je vela obrazkov tak by som im povedal ze nech si zrusia otvaranie obrazkov alebo nech tu nechodia ked im to vadi .. pretoze to ie ICH problem a je to vsade tak (to by mohli na vsetky weby sveta pisat nech tam nedavaju obrazky).

    Inak ja sam pravidla dodrzujem ak ked sa mi rozne nepacia, ale o tom podpise sa mi neda nevyjadrit, prtoze to uz je fakt z vasej strany dost velke obmedzenie. K tomuto pravidlu skoro nieje co riesit a ma nato urcite prevazna vetsina podobny nazor, tak si myslim ze by stym bolo nieco potreba spravit. K ostatnym pravidla sa moc nevyjadrujem pretoze sam nanich nemam ziadne novy navrh ktory by sa mohol uplatnit v praxi. A tu pracu adminov z casti chapem ale aroganciu a presadzovanie vlastnych zaujmov by som u adminov (modov) prosil viac oddvovodnit ako tym ze si to skuste sami a uvidite ... pretoze to pre mna nieje argument. Ja nehovorim ze by som to ja osobne robil lepsie, ale ak nato niekdo nema nervy tak nech to nerobi, ale vyssie spomynane nedostatky adminov/modov by sa tu proste mali vyskitovat len v extremnych pripadoch a to tiez s dostatocnym vysvetlenim.

    TOTO JE LEN MOJ NAZOR
    takze podle tebe by to foru prospelo kdyby kazdej mel podpis jako ja ted ?

    Edit: vsadim se ze by to 4um hoodne zprehlednilo
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  18. #68
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    2-martin- kdyz uz jsme u toho, tvuj podpis take odporuje pravidlum ( ma 4 radky )

    2Banshee2: ano, take neni tak dlouho, co bylo jasne receno, ze takovehle "bleskovky" proste v sekci nebudou. pokud o tom mermomoci chcete diskutovat, tak v mise.

    ohledne podpisu> to je proste neuveritelne. uz se o tom snad tisickrat diskutovalo. takze o tom nebudeme diskutovat dal. byly zakazany i UD a to jenom kvuli tomu, ze si tu nekdo mastil sve ego ( nebudu nikoho jmenovat, ale dotycni vi ).

    btw hosi, kdyz uz jsme u toho. cas od casu sem pridete, pokecate a zase odejdete. moderatori a administratori tu musi byt kazdy den a to nekolik hodin denne ( prikladne ja jsem ted v praci a dost me to rusi ). a vetsina z nas i na forum prispela financni castkou. vidite v tom ten rozdil? paklize ne, tak opravdu neni o cem diskutovat.

    jsem velice zvedav, jake argumenty a jake "navrhy" se tu jeste objevi. jinymi slovy kdyz uz nekdo zacal rebelii, tak se do toho poradne opreme a udelame co nejvetsi bordel... ze?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  19. #69
    Senior Member Avatar uživatele SajmoN
    Založen
    21.06.2003
    Bydliště
    live@nDca
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 391
    Vliv
    276

    Standardní

    pani, tento thread vyzera ako z fora pre ufrflanych starych dedkov co sa uz vedia len posierat do plienok a nadavat, ake bolo kedysi lacne pivo a zenske nenosili podprdy ..
    jankohrasko, ked si chces nahanat svoj e-penis, tak si daj do podpisu link, a tam si naser pre mna za mna 10 megovy flash so svojim super strojom .. mna len malo veci nasere viac ako ked mam 70% strany s threadom zasranej polmetrovymi podpismi pod dvojslovnou odpovedou ktora je cistym PH (to je uplne bezne na bt, xs a ostatnych forach)
    a ad to ze to chcu ludia ... a co ? ja poznam hafo ludi ktorym sa nepaci 130 max na dialnici .. tak pojdeme na dopravak a budeme tam buchotat na dvere ze nas je vela a chceme jazdit rychlo ?

    vsetkym nevytazenym stazovacom a analnym alpinistom snad len tolko .. kazdopadne dosiahnete prd a ani neviete ako ma to tesi .. aspon tu nevladne vacsina blbcov
    | intel i3 12100f | noctua NH-U12F | asus TUF Z690-plus | kingston 32GB 3600 | gigabyte RTX2070 super
    | samsung SSD 860 EVO 250GB | wd 20earx | benq cosi 27"| logitech G600 | microsoft X6
    | seasonic
    S12-430 | diy acrylic ikea kallax case
    | “The future is already here—it is just unevenly distributed.”

  20. #70
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    2janko_hrasko: aha. a ty mas nejaky zkusenosti s vedenim lidi pripadne vychovou deti? uvedomujes si, ze to co jsi napsal je neskutecna kravina? nikdy nedocilis urciteho radu jenom tim, ze si neco budes prat a nekoho o neco poprosis.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  21. #71

    Standardní

    2FOX .. u kolkych ludi si tu videl takyto podpis ? Respektive u kolkich ludi si videl takyto podpis na forach kde chodis inam a nieje tam taketo pravidlo o podpisoch ? Mozem povedat ze som aktivnym clenom viacerych for a zatial som na ziadon nevidel takyto podpis a dokonca ani trosku podobny tomuto. Ak ak uz by si to nejaky clovek dal, tak sa mu posle inteligentna sprava, a ak nieje dement tak si ten podpis upravy aspon do trosku znesitelnej formy.
    Too cim si mi teraz argumentovat ty je dost mimo si myslim ... skus popremyslat a skus nieco lepsie.

    2misha : co sa podpisu tyka, tak si myslim ze by to nebol az taky problem. Nehovorim ze chcem mat povolene mat v podpise obrazok 1024x768 (ktory si tam ziadny aspon TROSKU rozumny clovek neda) .. ale nemoznost tam mat ani smajla je imho fakt drsne. Inak plati to co som pisal foxovi ... proste urcite je par blaznov ktory si naschval daju podpis ako blazni ale myslim ze je ich natolko malo ze je taketo pravidlo o podpisoch ako je teraz prehnane.
    HP Compaq 8710p: T9300 | 4GB DDR2 | 250GB | Quadro NVS 320M @ 700/1730/950 |WSXGA+ 1680x1050 | Win7x64u ...

  22. #72

    Standardní

    Citace Původně odeslal janko_hrasko
    2FOX .. u kolkych ludi si tu videl takyto podpis ? Respektive u kolkich ludi si videl takyto podpis na forach kde chodis inam a nieje tam taketo pravidlo o podpisoch ? Mozem povedat ze som aktivnym clenom viacerych for a zatial som na ziadon nevidel takyto podpis a dokonca ani trosku podobny tomuto. Ak ak uz by si to nejaky clovek dal, tak sa mu posle inteligentna sprava, " tak si ten podpis upravy aspon do trosku znesitelnej formy.
    Too cim si mi teraz argumentovat ty je dost mimo si myslim ... skus popremyslat a skus nieco lepsie.
    bohuzel zapominas na to ze "a ak nieje dement" je hodne nevhodnej predpoklad. zvlaste na internetu. kvuli takovym je tu asi tak 50% pravidel fora.
    a nevidel jsem presne takovej ale videl jsem dost podobnejch poskladanejch z 30ti obrazku.
    jo a uz jsem videl i 2MB podpis
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  23. #73
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    Jen tak mimochodem, uz se tu nasel jeden expert co mel podpis na 14 radku !

    Jinak nechapu, proc vam podpisy tak strasne lezi v zaludku, ja bych se opravdu nerad dockal toho, ze bude mit nekdo misto podpisu obrazek, nejlepe pres pul stranky.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  24. #74

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Jen tak mimochodem, uz se tu nasel jeden expert co mel podpis na 14 radku !

    Jinak nechapu, proc vam podpisy tak strasne lezi v zaludku, ja bych se opravdu nerad dockal toho, ze bude mit nekdo misto podpisu obrazek, nejlepe pres pul stranky.
    Ak to bolo tuna .. skusal si toho dotycneho porposit nech si to skusi upravit ? Ak ste takyto pristup k miernemu obmedzeniu skusili tak sa ospravedlnujem. Ale neratajte do toho vyzvi k upraveniu si podpisu podla tychto pravidiel, pretoze to niekoho kto tam xce mat aspon smajla vobec nepotesi a tym vetsie su snim problemy. Samozrejme vy to potom vyriesite zmazanim no. Ale bolo by od veci skusit tu moju metodu ?


    2SajmoN : prepac .. ale tvoje prispevky uz budem vzdy ignorovat a nereagovat na nich ... mam svoje dovody a bol by som rad ak by si aj ty mna ignoroval (samozrejeme nikdo ta nenuti, len ta prosim).
    HP Compaq 8710p: T9300 | 4GB DDR2 | 250GB | Quadro NVS 320M @ 700/1730/950 |WSXGA+ 1680x1050 | Win7x64u ...

  25. #75

    Standardní

    Tady jsou dvě skupiny lidí. Ta první "o tom ví svoje" (admini, moderátoři, uživatelé s nimi souhlasící a uživatelé s tím vyrovnaní) a ta druhá, která "o tom ví svoje" (ostatní). Rozdílem je, že ta první si uvědomuje, že kompromis neexistuje a válka mezi těmito skupinami odstranit NEJDE.

    K podpisu: Zde nejde o absurditu pravidla, ale o to, že jestli se nedokážete smířit s tím tam ten smajlík nemít, tak vás mnoho lidí zákonitě nemůže považovat za dostatečně inteligentní na to se s vámi o této věci bavit..

    .. Pravda je ale samozřejmě někde uprostřed.. jen se s tím smířit.
    CPU Athlon XP-M 2500+@2300MHz(1.575V), AC Copper Silent 2 TC rev.2, MB Abit NF7-S rev.2 + Zalman NB47J, RAM 1536MB DDR400, GK Sapphire Radeon 9600 128MB, HDD Samsung SpinPoint (P80 160GB + T166 500GB), CD/DVD LG GSA-4160B, DVD-ROM Pioneer 106S, další DVB-T Technisat Airstar, VFD Noritake 20x2, MSI Bluetooth, ICY BOX čtečka 8in1, skříň Logic Q11 + Fortron FSP350-60PN(PF), monitor LCD Dell 2007FP, LCD Samsung 32" LE32A457, repro Genius SW-5.1 HT, OS Windows XP + Media Portal, Dell D630, SE Vivaz Pro

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •