Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Mozilla Firefox

  1. #1

    Standardní Mozilla Firefox

    Zdravím, mám problém, a to konkrétně s Mozillou Firefox V 1.0.2 CZ. Pustím to, a tak 2 sec to jede, pak se to kousne, ukáže se neodpovádí, a pak po 30 sec se rozjede a pak pracuje v pořádku. Říkal jsem si že to bude nějakej bug v nejnovější verzi, tak jsem tam dal 1.0 CZ a je to to samý. Pak jsem nabootoval do linuxu a tam mi šlape. Myslel jsem že to bude tím, že hledá aktualizace a čeká na server mozilly(kterej je možná nefunkčí) a protože by bylo to čekání než to se zase rozjede, ale i když jsem vypl updatování tak nic Odinstaloval jsem i všechny pluginy a nic A thunderbird mi jede v pohodě, tak už nevím co s tím Help, nemám rád IE :P
    Desktop: MB MSI 865PE Neo | CPU P4 2.4 GHz | RAM 512MB DDR | HDD Seagate 120 GB, 7200 rpm, 8 MB | VGA Ati Radeon 9500 128MB(Unlock) | DVD Teac 16x / 40x | SOUND on MB | MIDLE TOWER, 300W | 17\" AOC | MX 518 ||| Notebook

  2. #2

    Standardní

    tak smaz jeste celej profil ff v doc & settings. obcas se v nem neco po...e a firefox se nekdy nemuze ani spustit...

  3. #3

    Standardní

    neblokuje ti to nakej fw?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  4. #4

    Standardní

    Pouzivas Switch proxy tool??
    MB:GIGABYTE UD3R, CPU:C2D E8400, RAM 2x 2048 MB A-DATA EE, GK: ASUS Matrix 4850, ZK: SB Audigy + CR Inspire 5300, HDD: Hitachi 250Gb + 500Gb + 640Gb, DVD Pioneer 106, CD-RW Teac 552E, Liteon 1693s, Monitor: Samsung 970p
    NTB: HP nc 6320

  5. #5

    Standardní

    Jo tak stačilo to pěkně smazat v Data aplikací a je to v pohodě :P
    Firewall : Firewall mám, ale i když jsem ho vypl tak to dělalo.
    Switch Proxi : používám, ale už delší dobu a vždy to jelo, a navíc i když jsem switch proxi odinstaloval tak to dělalo znova.
    Díky za pomoc.
    Desktop: MB MSI 865PE Neo | CPU P4 2.4 GHz | RAM 512MB DDR | HDD Seagate 120 GB, 7200 rpm, 8 MB | VGA Ati Radeon 9500 128MB(Unlock) | DVD Teac 16x / 40x | SOUND on MB | MIDLE TOWER, 300W | 17\" AOC | MX 518 ||| Notebook

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •