Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Flash biosu ECS L7S7A2

  1. #1

    Standardní Flash biosu ECS L7S7A2

    Zdravím fórum.
    Mám takovýto problém: koupil jsem grafiku Atlantis Saphire Radeon 9600Pro Advantage.
    Můj kompl: AthlonXP 1700+@2400+, 768MB RAM, deska ECS L7S7A2, zdroj 300W (nevím přesně jaký, nechce se mi lézt do skříně), WinXP SP2. Zaznamenal jsem pokles výkonu při práci v Inventoru 8 a výše i ACADu 2004 (u 3D) a výše - sekání při rotaci a posunu 3D modelů, (+ hry jako Doom III a jiné jsou taky divné). Je prostě horší než moje stará GF4 MX440. Zkoušel jsem různé možnosti atd., nyní stojím před zvýšením napětí na AGP portu na 1,6V. Problém je, že v mém biosu tato volba není. Rozhodl jsem se pro flash.

    Na krabici od desky (i v informacích Sandry 2005) se píše, že mám verzi desky 1.0, na desce samotné je vytištěno 1.1. Potom mi dělá v hlavě zmatek ještě písmeno A, které se objevuje na stránkách ECS.

    1. Nevíte, který nejposlednější bios by byl vhodný?

    Dále mám zmatek v postupu flashování. Četl jsem, že disketa při flashování by neměla obsahovat některé soubory, které má standardní spouštěcí disketa.

    2. Mohli byste poradit, které soubory by se měly na CD (nemám totiž disketovku) vyskytovat?

    3. Pomocí jaké utility by bylo nejlepší flash biosu této desky provést?

    Chtěl bych pokud možno postup přímo jak pro blbce, protože toto je myslím vždy nejlepší řešení. Na netu jsem prostě nenašel dostatečně uspokojivé informace o této problematice (nebo jsem blbě hledal).

    Díky za případné rady.

  2. #2
    Junior Member
    Založen
    09.04.2005
    Bydliště
    Kosice-okolie
    Příspěvky
    1
    Vliv
    0

    Standardní

    na flashnutie biosu existuje WINFLASH a mozno ze ho mas aj na cd od maticnej s tymto programom mozes bios flashnut vo wine a ten bios skus najst cez google...
    ECS K7VTA3/KT333| AMD AthlonXP 1700+ @ 2200+ (1833 MHz)| DDRAM 256MB/333| HDD Maxtor 40GB/7200RPM| GeForce2 MX/MX 400 (64MB)| CD-RW Asus 48x/24x/52x| CD-ROM LG 52x| zdroj Q-TEC 300W| CPU chladenie AC Cooper silent 2 rev.2 and Casefan pod zdrojom
    CPU temp: idle 45°C
    burn 53°C

  3. #3
    Junior Member Avatar uživatele bruk600
    Založen
    07.02.2005
    Bydliště
    Plzeň-venkov
    Příspěvky
    39
    Vliv
    0

    Standardní

    Mám taky tuto desku a chtěl bych nahrát nový BIOS.Zatím jsem příšel jen na modifikovaný Cheppobios.Ten by to měl umět.Nechá se to najít v sekci MB se SIS čipsetem.Jaké máš zušenosti s pčehráváním Biosu na této desce??Docela bych potřebovat polopaticky poradit jak na to.

  4. #4

    Standardní

    Bios na stranke ECS pre L7S7A PCB 1.1:
    http://www.ecsusa.com/downloads/l7s7a.html

    How to use WinFlash Utility :
    http://www.ecsusa.com/downloads/winFlash.html
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •