Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Abit AN7, mrtvej bios, kde v Praze prerogramovat? *vyreseno*

  1. #1

    Standardní Abit AN7, mrtvej bios, kde v Praze prerogramovat? *vyreseno*

    Zdravim,

    dneska jsem pridal do PC nove ramky (1g kingmax) a PC byl nestabilni (v prime95 chyby). Tak jsem zvysil mirne napeti na ramkach, ale to byla chyba. PC se 3x resetoval a psal cervenou hlasku "Do not power of while bios saving your setings." Po treti to zdechlo natrvalo. Zkousel jsem uz snad vsechno:
    - reset biosu
    - vyndat nasadit baterku
    - drzet J a S
    - odpojit z elektriny
    - rozmontovat smontovat
    - navod na levi s disketou (tu to ani nezaregistrovalo, porad je to mrtvy, nemelo by se treba neco drzet jako u AMI?)

    A tak bych potreboval radu, kde my co nejrychleji (nebo aspon vubec) v Praze muzou preprogramovat bios. Mel by byt vydelavatelny.

    Predem dik, fakt to specha, bez PC jsem marnej!

  2. #2

    Standardní Re: Abit AN7, mrtvej bios, kde v Praze prerogramovat? SPECHA

    Tak jsem to vyresil!

    Pro vsechny, co by mohl potkat stejny problem za 5 minut v GM Electronics v maloobchodu, Sokolska 32 v Praze za 100Kc, coz je trochu lepsi nez nova deska Vemte si s sebou disketu s biosem nebo jim predem zavolejte.

    peknej den vsem, ja ho urcite ted mam !

  3. #3
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    No kdybys pouzil search, tak to najdes hned, resilo se to tu nekolikrat.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    No kdybys pouzil search, tak to najdes hned, resilo se to tu nekolikrat.
    fast answer:
    jisteze jsem pouzil search, ale nenasel jsem nic kloudnyho nebo jsem pouzival spatna klicova slova, kazdopadne je to vyreseny a resit stejnej problem nikomu nepreju a 1 topic navic, kterej pomuze byt jednomu cloveku se vyplati!

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •