Výsledky hlasování: sledujete pravidelne pravidla bazaru a oznameni o neduveryhodnych osoby?

Hlasující
159. Nemůžete hlasovat
  • ano ( zalezi mi na tom a vsimam si i lidi, se kterymi obchoduji )

    140 88,05%
  • ne ( je mi jedno, jestli porusuji pravidla anebo jestli naletim podvodnikovi )

    7 4,40%
  • ano ( pravidla ctu, ale obchodovat budu s kymkoliv )

    12 7,55%
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 37

Téma: Nové pravidlo do bazaru - ZÁKAZ OT!

  1. #1

    Standardní Nové pravidlo do bazaru - ZÁKAZ OT!

    Takže jelikož se v tématu o Likedim nic nevyřešilo (jsem blb, tajně jsem v to doufal) a příspěvky byly víceméně osobní (aniž by to dotyční přiznali...?), a kšeftování, ať už jeho nebo někoho jiného, mě vůbec nezajímá, zakládám toto téma a koleduju si tím o nějaké pěkné označení od adminů...
    Zásadně žádám nové a PSANÉ! (s nepsanými pravidly jděte k šípku) pravidlo, že jakýkoliv OT v bazaru se bude přísně trestat! Jediným možným postupem by mělo být, pokud bude někdo prodávat nebo poptávat nesmysly nebo vyloženě podezřelé věci, upozornit na to příslušné adminy a ti by měli dotyčného zpacifikovat. Pokud si někdo splete ananas s datovými průchody, stačí mu napsat SZ, samozřejmě, ale rozhodně se chci zasadit o to, aby tu nikdo neprodával noťasy s vymazaným výrobním číslem "přímo od firmy" nebo aby "krasavci inteligentní" psali někomu poznámky, že za tu cenu si to můžou koupit nové! Takže doufám, že jsem svůj postoj vysvětlil dost jasně, kdo četl můj příspěvek k výše zmiňovanému tématu, tak snad chápe, o co mi jde, a doufám, že se tu vyjádří další OC-kolegové. Pokud by to bylo možné, rád bych tu měl hlasování, šlo by to? Díky. Rovněž doufám, že jsem se nacpal do správné sekce, protože tu chci vytvořit zprávu pro administrátory, že si uživatelé přejí pořádek. Díky všem za ochotu a trpělivost.
    Honza
    Am386 DX 40

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    40
    Příspěvky
    2 079
    Vliv
    284

    Standardní

    citace:
    Pokud si někdo splete ananas s datovými průchody

    to bych jeste jako OT prekousl, samozrejme je lepsi to resit pres SZ

    citace:
    ale rozhodně se chci zasadit o to, aby tu nikdo neprodával noťasy s vymazaným výrobním číslem "přímo od firmy" nebo aby "krasavci inteligentní" psali někomu poznámky, že za tu cenu si to můžou koupit nové!

    toto me taky strasne vadi a slouhlasim s HonzaRez
    pokud se nekomu nezda cena, nebo cokoliv jinyho, at nepise nic

    toto jsou nepsany pravidla, ale uz je cas aby to bylo NAPSANY cerny na bilym
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

  3. #3
    Junior Member
    Založen
    25.07.2003
    Bydliště
    Plzeň ...... město piva
    Příspěvky
    75
    Vliv
    253

    Standardní

    Citace Původně odeslal MISKOBOSS
    citace:
    pokud se nekomu nezda cena, nebo cokoliv jinyho, at nepise nic
    Sry ale na todle musim reagovat .... to je zaklad trhu ze nabizejici se snazi dostat co nejvysi cenu a kupujici co nejnisi a smlouvaji spolu
    jiste posty typu "drahy" nebo tak sou vonicem ......
    Nový stroj se bude stavět.. zatím Gigabyte EP45-DS4; Corsair 2x2GB DDR2 1066 MHz Twinx Dominator CL5; Core2DuoE8400@stock; Radeon HD4850@stock + Accelero S1+12cm fan; ENERMAX LIBERTY DXX 500 W

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    40
    Příspěvky
    2 079
    Vliv
    284

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kill All
    Citace Původně odeslal MISKOBOSS
    citace:
    pokud se nekomu nezda cena, nebo cokoliv jinyho, at nepise nic
    Sry ale na todle musim reagovat .... to je zaklad trhu ze nabizejici se snazi dostat co nejvysi cenu a kupujici co nejnisi a smlouvaji spolu
    jiste posty typu "drahy" nebo tak sou vonicem ......
    napsal jsem to blbe, nechtel jsem to cely vypisovat
    myslel jsem ty reakce typu==>za tu cenu si to muzu sehnat novy, nekde jinde, pres moje kamose atd
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

  5. #5
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    tak ja to trosku rozeberu do sire ( zrovna se mi to hodi )

    ohledne offtopic tu mame pravidlo c.1. ano, nebude od veci ho mirne poupravit. i kdyz moderatori tam sem tam nejaky offtopic pridat museji.

    ohledne ceny tu mame pravidlo c.2. v nem se jasne hovori, ze na nerealnost ceny staci upozornit pouze jednou.

    no a trosku zduraznim i pravidlo c.4. posledni dobou se tu mnozi obchody typu SZ/ICQ. a uz tu mame i prvniho castecne poskozeneho. pravidlo c.4 zna, ale stejne obchod dohodl mimo thread... znovu vsem opakuji, ze obchody dohodnute mimo toto forum NEBUDEME RESIT!!!!

    koneckoncu uprimne mi povezte, kdo z vas sleduje thread bazarovych pravidel a thread o provinilcich? na toto tema zde zakladam informativni hlasovani. co do upravy pravidla c.1 se pobavim s kolegy.

    pravidla bazaru ZDE
    neduverihodni uzivatele ZDE
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  6. #6
    Member mince
    Založen
    22.12.2003
    Bydliště
    Brno,většinou Řečkovice
    Příspěvky
    121
    Vliv
    249

    Standardní

    Sleduji pravidla bazaru,ale nezajímají mě nedůvěryhodné osoby.Pokud to jen trochu jde,tak se snažím uzavřít obchod z ruky do ruky/hlavně když kupuji/ a pokud dojde přece jenom na poslání poštou,není přece problém nechat si peníze poslat předem na účet.Zas tak moc nekupuji ani neprodávám/spíš málo až nic/,ale musím 3x zaťukat zatím vše proběhlo dobře.I tak mě ale vadí OT o tom,když někdo napíše,že určitou věc mají tam a tam za tolik a tolik.Pokud např. nabídnu spálenej procesor P75 za dvě stovky a někdo ho koupí,tak proč bych měl od někoho poslouchat,že si ho mám přitlouct na zeď ?/to bylo jako příklad/.Já to vidím takhle:jsem prodávající-něco nabídnu,dám svoji cenu,JÁ budu řešit s případným kupujícím možnou slevu.No a samozřejmě naopak.Pokud mě do toho někdo bude šťourat a navíc ani nechce kupovat,tak je to jasný OT a chce to postih.Asi tak.

  7. #7
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal wescom
    Sleduji pravidla bazaru,ale nezajímají mě nedůvěryhodné osoby.Pokud to jen trochu jde,tak se snažím uzavřít obchod z ruky do ruky/hlavně když kupuji/ a pokud dojde přece jenom na poslání poštou,není přece problém nechat si peníze poslat předem na účet.Zas tak moc nekupuji ani neprodávám/spíš málo až nic/,ale musím 3x zaťukat zatím vše proběhlo dobře.I tak mě ale vadí OT o tom,když někdo napíše,že určitou věc mají tam a tam za tolik a tolik.Pokud např. nabídnu spálenej procesor P75 za dvě stovky a někdo ho koupí,tak proč bych měl od někoho poslouchat,že si ho mám přitlouct na zeď ?/to bylo jako příklad/.Já to vidím takhle:jsem prodávající-něco nabídnu,dám svoji cenu,JÁ budu řešit s případným kupujícím možnou slevu.No a samozřejmě naopak.Pokud mě do toho někdo bude šťourat a navíc ani nechce kupovat,tak je to jasný OT a chce to postih.Asi tak.
    a) ano, co kdyz ale ty kupujes a dotycny chce penize na ucet? nemuzes to jen brat z jednoho pohledu ( prodavajiciho anebo nakupciho )!
    b) trosku tu zachazis mimo tema. toto v pravidlech uz je.

    c) pravidlo c.14 tu take neni jen tak pro nic za nic. bylo zavedeno prave kvuli tomu, ze dotycny uzivatel se znovu registroval a sam sobe do threadu prihazoval a zvysoval cenu. pokud nesledujes s kym obchodujes, je tu spousta rizik. bohuzel si to vetsina lidi neuvedomuje. sice je tu hromada lidi ferova, ale vetsinou jsou to ti, kterym na existenci tuna na foru zalezi.

    EDIT:
    d) jeste me napadla jedna vec. tebe nezajima, s kym obchodujes. proc by nas melo pak zajimat, az si budes na nekoho stezovat?

    ... doplneny hlasovaci otazky
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  8. #8

    Standardní

    K tomu upozornovani na cenu: Kdyz nekdo neco prodava a ja bych mel zajem, ale jeho cena se me zda moc vysoka, tak snad muzu napsat ze tady a tady to maji novy za tolik, tak by mohl cenu podle toho upravit ne?? Samozdrejme kdyz mam alespon nejakej zajem, ne ze budu prolizat vsechny thready a do vsech hustit jak to maj drahy.
    CPU AMD Phenom II 810 @ 3250MHz (250x13) at 1.25V | FAN Scythe Ninja rev.B | RAM A-Data Vitesta 2x2GB DDR 800MHz CL4 | HDD WD 6400AAKS + Samsung F3 1500GB | VGA Gigabyte 8800GT 512MB | Mobo Gigabyte 790X-DS4 | Case Thermaltake Soprano black & Seasonic S-12 430W | LCD HP w2207h 22" | DVD Toshiba 1912 & NEC 3540A

  9. #9
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal Baneshee2
    K tomu upozornovani na cenu: Kdyz nekdo neco prodava a ja bych mel zajem, ale jeho cena se me zda moc vysoka, tak snad muzu napsat ze tady a tady to maji novy za tolik, tak by mohl cenu podle toho upravit ne?? Samozdrejme kdyz mam alespon nejakej zajem, ne ze budu prolizat vsechny thready a do vsech hustit jak to maj drahy.
    ehh v pravidlech to ale je napsaný...můžeš upozornit...ale jen jednou...aby v tom threadu nebylo dvacet příspěvků "ta cena je moc" "uber" apod...

  10. #10
    Senior Member Avatar uživatele bukva
    Založen
    23.02.2003
    Bydliště
    Brno / Mladá Boleslav
    Věk
    38
    Příspěvky
    792
    Vliv
    280

    Standardní

    Ja souhlasim s Banesheem, ale s drobnou upravou. Muzu upozornit na to, ze nekde je podobny zbozi - novy a s plnou zarukou - za nizsi nebo obdobnou cenu. Ale musim uvest primej link, nesmi jit o VO, nebo cenu bez DPH, protoze tyhle veci proste normalni lidi nezajimaji.
    Ale operovat s tim, ze to muzu mit z VO v JAR a bez DPH za nizsi cenu se mi zda trochu nefer...
    Myšlení zkresluje realitu.

  11. #11
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    ja nevim, jak dlouho mas v povedomi toto forum, ale ono "kedysi" tu take nebylo tolik lidi a v bazaru se povetsinou nekseftovalo ( i kdyz pamatuju i tam urcite jakoby kseftare ).
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  12. #12

    Standardní

    Hm, tak hlasování jsem si představoval trochu jinak, většina tu píše blbosti, protože se neobtěžovali přečíst si, co jsem napsal, nebo se dokonce zamyslet nad tím, co jsem tím myslel, takže sumasumárum tu vlastně nikdo žádný problém nemá a všechno to vyšumí...
    ZAMKNOUT
    Díky
    Honza
    Am386 DX 40

  13. #13
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    co do upravy pravidla c.1 se pobavim s kolegy.
    muj prvni post v tomto threadu... to ti nestaci?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  14. #14

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    Citace Původně odeslal mISHA
    co do upravy pravidla c.1 se pobavim s kolegy.
    muj prvni post v tomto threadu... to ti nestaci?
    Díky, stačí, ale chtěl jsem tu hlavně názory uživatelů, jelikož jsem si myslel, že ty potíže taky pociťují, ale to jsem spletl. Ve skutečnosti jsou všichni spokojeni s nastavením systému, jen je občas nas--- ten nebo onen blbec. Něco mi to připomíná... Ale pokud tohle téma bude mít aspoň malinkatej výsledek u adminů, budu rád.
    Honza
    Am386 DX 40

  15. #15
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    to vis. lide vetsinou nepocituji/necti pravidla dokud je nezacnou porusovat/nejsou poskozeni nekym.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  16. #16
    Senior Member Avatar uživatele Marek
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Home - PU, Skola - TT
    Příspěvky
    1 076
    Vliv
    274

    Standardní

    No moj nazor na bazar:
    K upozornovaniu na cenu - vacsinou je opravnene, nejak som si nevsimol ze by tu niekto pisal ze to moze mat z VO lacnejsie.Ked niekto predava 1-2 mesiace staru vec a zlavi 5% tak nch sa nehneva.
    Osobne mi je jedno ci nietko niekam pise OT, lebo ked chce niekto predat a najde si kupca s ktorym sa dohodne tak myslim ze je jedno kolko blbosti tam nejake hovado napise.
    Inac ja osobne sa radsej s kupujucim/predavajucim ktory prejavi zaujem/ponukne nieco co potrebujem dohodnem cez ICQ - je to pohodlnesjie rychlejsie.
    A ak v bazare postne niekto nieco taketo:
    Predam 10ks 17"LCD SONY - cena 4500/ks,nove, moznost odskusat, zaruka neni, info ICQ.
    Tak aj navzdory tomu ze je jasne ze tie veci su kradnute tak je mi to sumafuk-u mna je na prvom mieste cena.Takze ani takyto dred by som nemazal kym predavajuci nezacne priamo v drede rozpsisovat detaily ako k danemu hardwaru "prisiel."Moznoze chce len spravit dobry skutok a tak ich nakupil a teraz ich predava za 1/4 ceny.Neviete.

    Co sa tyka toho ze si niekto necha poslat veci za 20k na dobierku od cloveka ktory ma zatial vseho vsudy 1 post v bazare(viem ze je to proti pravidlam) tak nech sa nehneva, ten sa bud narodil s velkou davkou dovery alebo ma dost penazi-tak nech sa potom necuduje ze mu pride zabalena tehla.
    ale to je uz zas trochu OT.

    takze tak.
    C2D @ 3GHz + Ninja || 2GB RAM || Wide 20" p-mva LCD || M-Audio revo 5.1 || Sennheiser HD595 || Logitech G5 mouse

  17. #17
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal Marek
    Inac ja osobne sa radsej s kupujucim/predavajucim ktory prejavi zaujem/ponukne nieco co potrebujem dohodnem cez ICQ - je to pohodlnesjie rychlejsie.
    ano. v pripade toho, ze te dotycny napali ( coz uz jsem psal na predchozi strance, ale je to uplne jedno... ) ovsem nechod za nama. takovy obchod proste neni veden pres forum a je to tvuj problem.

    Citace Původně odeslal Marek
    Tak aj navzdory tomu ze je jasne ze tie veci su kradnute tak je mi to sumafuk-u mna je na prvom mieste cena.Takze ani takyto dred by som nemazal kym predavajuci nezacne priamo v drede rozpsisovat detaily ako k danemu hardwaru "prisiel."Moznoze chce len spravit dobry skutok a tak ich nakupil a teraz ich predava za 1/4 ceny.Neviete.
    a ses si vedom toho, ze krom poskozovani povesti fora ti takovy majetek muzou klidne zabavit bez nahrady skody?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  18. #18

    Standardní

    To Marek: Promin, ale ty jses predpokladam presnej typ, kteryho nic nezajima, jen do te doby, nez zjisti, ze ten levnej koupenej LCD, kterej bude klidne cornutej musi reklamovat a bude hrozne dotcenej, kdyz mu ten prodavajici rekne at si trhne, ze ho kupoval s tim, ze za 1/4 ceny nemuze preci dostat i zaruku...

    K cenam: v civilizovanych obchodech plati, ze nabidka se ridi poptavkou, tedy pokud si podam v bazaru inzerat, ze prodam 10 let starou mys a chci za ni 500,- tak tim padem o ni nebude zajem, nikdo se neozve a to asi svedci o tom, ze o zbozi za tuto cenu neni rozhodne zajem,

    a OT posty typu, "ja tu vec sezenu levnejs, bez dph" atd mne taky iritujou, pokud to sezenu levnejs, kupuju jinde, pokud mam o vec zajem, musim akceptovat cenu, nebo jit opet nakupovat jinam, samozrejme se da diskutovat o vysi ceny, nevidim ani problem napsat (pokud nekdo jiny neprojevuje zajem a pokud neni striktne stanovena minimalni cena), ze bych mel zajem, ale za nizzsi cenu a je na prodejci, kam to pak nasmeruje, jestli odmitne nebo na nabidku pristoupi...
    Ad ICQ: je to sice mozna rychlejsi a pohodlnejsi, ale tato komunikace by mela byt dodatkova (k upresneni stavu veci, detailum, mozne doprave atd atd) a ne o cene a domluve za "zady" ostatnich zucastnenych (jak je bohuzel dost obvykle)
    Tak alespon chapu bazar ja.

    Nepral bych ti nic zleho, ale s tim kupovanim kradeneho zbozi za nizkou cenu (jen pro tu cenu) a pristupem, "vsichni jsou mi volni, hlavne kdyz jsem happy ja", by te mel zivot trosku vyucit, myslim ze takhle kdyby lide nemysleli a nejednali, bylo by na svete hned trochu lepe...
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

  19. #19
    Senior Member Avatar uživatele Marek
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Home - PU, Skola - TT
    Příspěvky
    1 076
    Vliv
    274

    Standardní

    Mozno bol to s tymi LCD blby priklad(nie mozno ale isto)

    2tiktak: to ze na to neni zaruka som tam tiez napisal v tom "vzorovom inzerate" A k tomu ze na prvom miete je cena a je jedno aky je povod, to som zle sformuloval.Chcel som poukazat ze exustuje taky typ ludi, nie ze som to ja.

    2mISHA:to ze obchod bude cely prebiehat na fore a ze meno cloveka sa potom objavi v na to urcenom drede mi moje prachy stejnak nevrati(aj ked to pomoze dalsim).Inac si ma asi zle pochopil.Samozrejme ze ten clovek po tom co sa dohodneme cez ICQ napise do svojho dredu v bazare komu a za kolko predal a poziada o lock(teda aspon tak by sa to myslim malo robit).Takze vlastne to ze som detaily dohodol mimo fora nijak vec nemeni.
    A tiez dohoda cez ICQ pripada samozrejme v uvahu len v pripade ze o ponukany hardware nema nikto iny zaujem.Ak tam uz prihadzuje 6 ludi tak to samozrejme nema zmysel.
    C2D @ 3GHz + Ninja || 2GB RAM || Wide 20" p-mva LCD || M-Audio revo 5.1 || Sennheiser HD595 || Logitech G5 mouse

  20. #20

    Standardní

    Citace Původně odeslal Marek
    Mozno bol to s tymi LCD blby priklad(nie mozno ale isto)

    2tiktak: to ze na to neni zaruka som tam tiez napisal v tom "vzorovom inzerate"
    2mISHA:to ze obchod bude cely prebiehat na fore a ze meno cloveka sa potom objavi v na to urcenom drede mi moje prachy stejnak nevrati(aj ked to pomoze dalsim).Inac si ma asi zle pochopil.Samozrejme ze ten clovek po tom co sa dohodneme cez ICQ napise do svojho dredu v bazare komu a za kolko predal a poziada o lock(teda aspon tak by sa to myslim malo robit).Takze vlastne to ze som detaily dohodol mimo fora nijak vec nemeni.
    A tiez dohoda cez ICQ pripada samozrejme v uvahu len v pripade ze o ponukany hardware nema nikto iny zaujem.Ak tam uz prihadzuje 6 ludi tak to samozrejme nema zmysel.
    Souhlas viz muj případ.Koupim procák přes fórum,má rozštípaný jádro=nefunguje.A je mi totálně k ničemu,že byl obchod dohodnut v dredu.Dotyčný se neobjevil ani v nedůvěryhodných osobách.Takže je jedno,jestli si obchod domluvim přes telefon nebo v dredu.
    E2140 w/Gemin II, P35-DS3, 2GB Vitesta 800+, 8800GTS 512, Hitachi T7250, Samsung F3 HD502HJ, Logitech G5, Logitech K300, Dell 2209WA, Corsair HX520
    Olympus E-300 + ME-1|ZD 1445|ZD 4015|Auto-Yashinon DX 50/1.7|Pentacon Electric 135/2.8 MC
    Dali 850 Red Line (Seas + Vifa) | Rotel RC-971 | 2x SPV100p+ | Onkyo SE-200 | Paolo speaker cable
    Dell D610 (P-M Sonoma 2.26GHz, 2GB DDR2, 80GB 7.2k, Radeon X300, DVDRW, BT, IrDA, WiFi, 14.1" SXGA+)
    Xbox 360 | 120GB

  21. #21
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    2Exp: ale toto je trosku jina vec. tady neni prokazatelna ucast kohokoliv z vas. popravde stale je to v urcitem reseni.

    ono se vubec pracuje na spouste veci. coz ovsem neznamena, ze tu okamzite vypisu vse. for je take v tom, ze je tu spousta vyresenych problemku, o kterych se nepise. vytahne se jenom ta spina...

    holt lidske svine se najdou vzdy a jedina obrana proti nim jsou jeste drsnejsi pravidla. ovsem to zase bude na obtiz klasickym uzivatelum...

    takze pravidla tu jsou pro vas, ale nikoliv jako jedine a svate. zalezi jen na vas, pokud je budete dodrzovat. muzete sobe i ostatnim ulehcit zivot. ale neznamena to, ze obchod probehne 100% uspesne ( zvlast u lidi, kteri tu registrovali vcera jenom kvuli bazaru ).
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  22. #22

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    2Exp: ale toto je trosku jina vec. tady neni prokazatelna ucast kohokoliv z vas. popravde stale je to v urcitem reseni.

    ono se vubec pracuje na spouste veci. coz ovsem neznamena, ze tu okamzite vypisu vse. for je take v tom, ze je tu spousta vyresenych problemku, o kterych se nepise. vytahne se jenom ta spina...

    holt lidske svine se najdou vzdy a jedina obrana proti nim jsou jeste drsnejsi pravidla. ovsem to zase bude na obtiz klasickym uzivatelum...
    docela rad bych videl nejaky konkretni pripad toho jak jste vy - tvurci bazarovych pravidel - vyresili nejaky nekaly obchod
    nekamaradim s vama

  23. #23
    Senior Member mince Avatar uživatele Halen
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Martinice v Krkonoších
    Věk
    56
    Příspěvky
    1 742
    Vliv
    283

    Standardní

    Rozhodne bych byl proti jakymokoli postovani prispevku s "upozornenim" ze cena je prehnana. Bazar neni zadna spanelska drazba, kdy se de od zacatku dolu s cenou. Proto bych uvital jednoznacne pravidlo "posty doporucujici snizit cenu prisne zakazat". Prece mame SZ a je mozny nekoho kdo prepali cenu upozornit takto.
    AMD A64-7750-X2-BE 2700@3000MHz (15x200/1,3V) | AC Freezer Extreme | 4xArctic FAN Pro TC 80x80 | Gigabyte MA78G-DS3H | A-DATA 2x2GB 1066Mhz 5-5-5-15-2T | WD 320GB/16MB | Samsung 500GB/16MB | Samsung SH-S223F | SAMSUNG 226BW | SB X-Fi Fatal1ty Champion+Thomson DPL2000+HomeMade bedny+subwoofer 12" 30-125Hz (-3dB) | Leadtek PX8800GT default+AC Accelero+ AC fan 12-1000ot/m | Microsoft Intelli Mouse Explorer 3.0 | Chieftec MATRIX SILVER+ FORTRON Blue Storm 400W |
    3DMk01 3DMk03 3DMk05

  24. #24
    Moderátor Avatar uživatele wong
    Založen
    08.11.2002
    Bydliště
    Brno
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 452
    Vliv
    296

    Standardní

    Citace Původně odeslal Halen
    Rozhodne bych byl proti jakymokoli postovani prispevku s "upozornenim" ze cena je prehnana. Bazar neni zadna spanelska drazba, kdy se de od zacatku dolu s cenou. Proto bych uvital jednoznacne pravidlo "posty doporucujici snizit cenu prisne zakazat". Prece mame SZ a je mozny nekoho kdo prepali cenu upozornit takto.
    ja myslim, ze tady ma spis jit o upozorneni pro ostatni kupujici...
    taky se mi to vetsinou moc nelibi, ale obcas mam 100 chuti taky nekomu neco napsat

  25. #25

    Standardní

    Citace Původně odeslal wong
    Citace Původně odeslal Halen
    Rozhodne bych byl proti jakymokoli postovani prispevku s "upozornenim" ze cena je prehnana. Bazar neni zadna spanelska drazba, kdy se de od zacatku dolu s cenou. Proto bych uvital jednoznacne pravidlo "posty doporucujici snizit cenu prisne zakazat". Prece mame SZ a je mozny nekoho kdo prepali cenu upozornit takto.
    ja myslim, ze tady ma spis jit o upozorneni pro ostatni kupujici...
    taky se mi to vetsinou moc nelibi, ale obcas mam 100 chuti taky nekomu neco napsat >:E
    mno nevim... kdo je zachrance sveta, ten at hodi kamenem, ale myslim ze je na kazdem z nas, aby si rozhodl, kolik za jakou vec chce dat penez...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •