Takže jelikož se v tématu o Likedim nic nevyřešilo (jsem blb, tajně jsem v to doufal) a příspěvky byly víceméně osobní (aniž by to dotyční přiznali...?), a kšeftování, ať už jeho nebo někoho jiného, mě vůbec nezajímá, zakládám toto téma a koleduju si tím o nějaké pěkné označení od adminů...
Zásadně žádám nové a PSANÉ! (s nepsanými pravidly jděte k šípku) pravidlo, že jakýkoliv OT v bazaru se bude přísně trestat! Jediným možným postupem by mělo být, pokud bude někdo prodávat nebo poptávat nesmysly nebo vyloženě podezřelé věci, upozornit na to příslušné adminy a ti by měli dotyčného zpacifikovat. Pokud si někdo splete ananas s datovými průchody, stačí mu napsat SZ, samozřejmě, ale rozhodně se chci zasadit o to, aby tu nikdo neprodával noťasy s vymazaným výrobním číslem "přímo od firmy" nebo aby "krasavci inteligentní" psali někomu poznámky, že za tu cenu si to můžou koupit nové! Takže doufám, že jsem svůj postoj vysvětlil dost jasně, kdo četl můj příspěvek k výše zmiňovanému tématu, tak snad chápe, o co mi jde, a doufám, že se tu vyjádří další OC-kolegové. Pokud by to bylo možné, rád bych tu měl hlasování, šlo by to? Díky. Rovněž doufám, že jsem se nacpal do správné sekce, protože tu chci vytvořit zprávu pro administrátory, že si uživatelé přejí pořádek. Díky všem za ochotu a trpělivost.
Honza