Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Scripty vo Winamp-e???

  1. #1

    Standardní Scripty vo Winamp-e???

    cafko lidi. mam mensi dotaz. da sa pre winampe urobit nejaky script, ktory by mi automaticky pustal presnicky po sebe a skakal by na voperd dane miesta v presnicke - napr. do stredu alebo na koniec (zadal by som si to v precentach dlzky songu)?
    MB ECS Sis 735 K7S5A,Duron 700, 256 SD-RAM, Maxtor 80 GB 7200 rpm, nVidia GeForce 2MX-200 32 MB, SB Live!, NEC DVD+-RW 3520A, LG Combo 4480B...

  2. #2

    Standardní Re: Scripty vo Winamp-e???

    Citace Původně odeslal debo1
    cafko lidi. mam mensi dotaz. da sa pre winampe urobit nejaky script, ktory by mi automaticky pustal presnicky po sebe a skakal by na voperd dane miesta v presnicke - napr. do stredu alebo na koniec (zadal by som si to v precentach dlzky songu)?
    tak aby šly po sobě tak ti stačí playlist. a když sou dlouhý songy tak to můžeš nějakym programem na úpravu songů upravit

  3. #3

    Standardní Re: Scripty vo Winamp-e???

    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal debo1
    cafko lidi. mam mensi dotaz. da sa pre winampe urobit nejaky script, ktory by mi automaticky pustal presnicky po sebe a skakal by na voperd dane miesta v presnicke - napr. do stredu alebo na koniec (zadal by som si to v precentach dlzky songu)?
    tak aby šly po sobě tak ti stačí playlist. a když sou dlouhý songy tak to můžeš nějakym programem na úpravu songů upravit
    toto nieje riesenie. ja to potrebujem na kontrolu hlavne koncov pesniciek. samozrejme, ze si najprv vytvorim playlist,ale ja xem aby mi winamp robil nasledovne: spustim playlist, skoci na asi 5 sekund pred koncom pesnicky, dohra,prejde na dalsiu pesnicku a znova skoci na poslednych 5 sekund dalsej pesnicky. ide o to aby som nemusel zakazdym klikat jak taky robot, vsak sme predsa racionalne stroje, nie....
    MB ECS Sis 735 K7S5A,Duron 700, 256 SD-RAM, Maxtor 80 GB 7200 rpm, nVidia GeForce 2MX-200 32 MB, SB Live!, NEC DVD+-RW 3520A, LG Combo 4480B...

  4. #4

    Standardní

    a koukal ses sem http://www.winamp.com/plugins/index.php jestli na to neni plug-in?

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    a koukal ses sem http://www.winamp.com/plugins/index.php jestli na to neni plug-in?
    kuknem ale pochybujem ze tam take nieco najdem....
    asi si budem musiet vytvorit vlastny plugin, ale az take dobre vedomosti z programovania nemam......
    MB ECS Sis 735 K7S5A,Duron 700, 256 SD-RAM, Maxtor 80 GB 7200 rpm, nVidia GeForce 2MX-200 32 MB, SB Live!, NEC DVD+-RW 3520A, LG Combo 4480B...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •