Výsledky hlasování: Myslite, ze zakaz vstupu do bazaru pro likediho je neopodstatneny?

Hlasující
128. Nemůžete hlasovat
  • ANO

    35 27,34%
  • NE

    93 72,66%
Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Výsledky 51 až 72 z 72

Téma: Zákaz postování v bazaru

  1. #51
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní

    2ssnake: "většina z nás ma dva počítače..."
    => já mám dva bratry plus matka si chce dělat účetnictví. vystřídat se na jednom počítači je téměř nemožné...teď momentálně mám doma tři plně funkční zapojený počítače a dva notebooky (286 a T21-reklamacka), třetí kupuju. A pokuď mám nějaké volné peníze a počítač jako sestavu prodám jinde, než na fóru (kde se ceny sestav tlačí dolů), a za získané + volné koupím něco o chlup lepšího, jsem proto překupník?s postihováním OT souhlasím.

  2. #52
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal Ssnake
    Citace Původně odeslal Likedi
    2kon: a jak chces dolozit to, ze ten obchod byl proveden? co spis udelat pristup do bazaru pod podminkou urcitejch prispevku rocne treba...ne velkych...ale v takovem poctu by to foru lehce mohlo pomoct...
    placeny pristup do bazaru je blbost, plno lidi tam koupilo/prodalo tak malo veci ze by to bylo docela nefer (je rozdil prodat 100* P4 nebo 2*PI/II....)

    vstup do bazaru bych nechal jak je ale mnohem vice bych postihoval OTckare, kdejaka blba poznamka na jeden radek a cely obchod jde do ***, urcite se vam to uz stalo, snazite se prodat, nejaky "zastance prav" (podle me *** co si o sobe moc mysli a sere se kde nema, navic ani nechce koupit ale jen buzeruje) tam hodi poznamku a potencionalni kupec uz neexistuje...

    taky se mi nelibi kdyz nekdo vykupuju naprosto vse co je jen trosku lepsi nabidka, normalni uzivatel tu pak nema sanci se k necemu dostat, k cemu je nekomu treba 20* stejna vec? chapu ze ma treba spoustu pratel, ale kdyz to tak udela nekolikrat...vetsina lidi tady ma 1-2 kompy ktere se snazi vyladit a shani dily jak se da za nejlepsi cenu, a to uz nemluvim kdyz se tu objevi na prodej lepsi OC kousek...

    lidi kteri prodavaji (MaWa, R.S.) nikomu ksefty nekazi - nevykupujou to tu, ale prekupnici bazar nici...to uz aby se jeden bal tu neco nabidnout, zarucene mu nekdo napise neco o cene, kde se da koupit levneji (vetinou z velkoskladu kde normalni lidi nenakupujou), dalsi mu nabidnou smesnou cenu a jestli je to lepsi kousek (OC,kvalita) tak je jasne kde to skonci (=zadna sance pro lidi kteri chteji dobre koupit)
    Pod posledni dva odstavce bych se podepsal vlastni krvi, tohle mi taky neskutecne pije krev... Kdyz on je to spesl v tom poslednim pripade takovej neodstranitelnej nesvar, muzes mit tisickrat pravidla, ale stejne se najde ko.kot, co se s..e do threadu, kde sice vubec nic koupit ani prodat nechce, ale jen chce delat chytryho stylem "gheee, hossiii, tuhle vypalku za 400? Pouzitou? Dyk ja ji muzu mit za 475 novou!"... Takovy lidi bych kopal do kouli... At chodi do nakupni poradny, tam tyhle informace lidi urcite uvitaji A k notorickym vykupovacum se ani nebudu vyjadrovat... Nejaky trosku lepsi nabidky, to aby clovek sedel dnem i noci u fora (jak to asi delaji oni), mel permanentne nastartovany auto a x tisic cash stale u sebe... Protoze jinak neni sance...
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  3. #53
    Senior Member
    Založen
    22.07.2003
    Bydliště
    Ostrava - Homeless putující světem
    Příspěvky
    731
    Vliv
    261

    Standardní

    Pokud tady narazite na obtiznost sledovani ceny ci uskutecneni obchodu. Pak by mohlo byt jednoduche pravidlo v poctu threadu -- napr. maximalni pocet threadu za mesic - 3 . A kdo chce vice, tak musi prispet.
    Autor tohoto příspěvku je zpráskaná LAMA. Absolvoval 6 tříd ZŠ. Proto berte obsah příspěvku s rezervou.

  4. #54

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kon
    Pokud tady narazite na obtiznost sledovani ceny ci uskutecneni obchodu. Pak by mohlo byt jednoduche pravidlo v poctu threadu -- napr. maximalni pocet threadu za mesic - 3 . A kdo chce vice, tak musi prispet.
    mno to je dobra ptakovina :-) a kdyz bude mit normalni user vic veci v probehu mesice k mani? a co brani kseftari, aby po prodeji napsal "prodano mimo OC" ??

  5. #55
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kon
    Pokud tady narazite na obtiznost sledovani ceny ci uskutecneni obchodu. Pak by mohlo byt jednoduche pravidlo v poctu threadu -- napr. maximalni pocet threadu za mesic - 3 . A kdo chce vice, tak musi prispet.
    To je IMHO blbost... Treba ja to mam vetsinou dost narazovy, jeden mesic shanim treba ctyri, pet veci postupne, pak par mesicu nic... Tohle se neujme...
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  6. #56
    Moderátor Avatar uživatele daso
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Ceska Lipa
    Příspěvky
    2 462
    Vliv
    290

    Standardní

    nevymejslejte blbosti. kvuli par vyjimkam nebudem preci menit system, ktery funguje spolehlive nekolik let. bazar je zde pro potreby uzivatelu. kvuli dostupnosti a lepsim cenam. proste uzivatele uzivatelum. nedokazu si predstavit, ze by obchod zde - v normalnim meritku - byl nejak zpoplatnen. prispevky na chod fora byly vzdy dobrovolne a tak to pro uzivatele i zustane. (mluvim ted o normalnim uzivateli, at me nekdo nechyta za slovo)
    ASRock ALiveNF6P-VSTA | AMD Athlon64 (Orleans) 1,8@2,4 GHz 1,4 V | 2,5 GB DDR2 | nVIDIA GeForce 7600 GS | MAXTOR DM10 250 GB | LG GSA-4165B
    ---
    ◄ ΔΑςΙΔ ΒΟΩΙΕ ►
    On the 8th day God created David Bowie.

  7. #57

    Standardní

    Citace Původně odeslal daso
    nevymejslejte blbosti. kvuli par vyjimkam nebudem preci menit system, ktery funguje spolehlive nekolik let. bazar je zde pro potreby uzivatelu. kvuli dostupnosti a lepsim cenam. proste uzivatele uzivatelum. nedokazu si predstavit, ze by obchod zde - v normalnim meritku - byl nejak zpoplatnen. prispevky na chod fora byly vzdy dobrovolne a tak to pro uzivatele i zustane. (mluvim ted o normalnim uzivateli, at me nekdo nechyta za slovo)
    to je pravda, menit system je zbytecne.
    ale "kvuli dostupnosti a lepsim cenam" uz pravda neni, coz je velka skoda, a bazar se stava cim dal vic zbytecnejsi : chces koupit - nepodari se, chces prodat - nabidnou ti castku kterou dostanes na jakemkoliv online bazaru, pokud mas neco lepsiho jde to vetsinou k prekupnikum, ti si muzou dovolit nabidnout nejvic...
    aurora + 500W, maximus formula, 4*2GB, C2Q 9400, cnps10x ex., 560Ti HAWK, vertex 60GB, 2*3TB WD, Lenovo L220x, lycosa + diamondback
    Acer 1810T
    www.highdef.cz

  8. #58
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal Ssnake
    Citace Původně odeslal daso
    nevymejslejte blbosti. kvuli par vyjimkam nebudem preci menit system, ktery funguje spolehlive nekolik let. bazar je zde pro potreby uzivatelu. kvuli dostupnosti a lepsim cenam. proste uzivatele uzivatelum. nedokazu si predstavit, ze by obchod zde - v normalnim meritku - byl nejak zpoplatnen. prispevky na chod fora byly vzdy dobrovolne a tak to pro uzivatele i zustane. (mluvim ted o normalnim uzivateli, at me nekdo nechyta za slovo)
    to je pravda, menit system je zbytecne.
    ale "kvuli dostupnosti a lepsim cenam" uz pravda neni, coz je velka skoda, a bazar se stava cim dal vic zbytecnejsi : chces koupit - nepodari se, chces prodat - nabidnou ti castku kterou dostanes na jakemkoliv online bazaru, pokud mas neco lepsiho jde to vetsinou k prekupnikum, ti si muzou dovolit nabidnout nejvic...
    No a prave proto by se melo prekupnickum udelat pritrz... Lidi jako Likedi skupujou naprosto vsechno... Kdyby tady nekdo prodaval vlastni babicku a takovejhle prekupnik vedel, ze ji za par dni vyhodnejs proda, pujde do toho taky... Ono je to celkem lakavy a docela jednoduchej a bezpracnej zdroj prijmu... Priznavam se , ze kdyz jsem byl na foru uplne novej a videl jsem ty ceny v porovnani s jinymi bazary, tak me to taky chvili napadlo, ale nikdy jsem ten plan nerealizoval (no dobre, priznam se, jednou jsem tady koupil jeden disk a pak jsem ho nabidl i na pcbazaru, kdyz jsem ho prodaval zpatky... a jelikoz se borci zacli prebijet, tak jsem na tom pade trhnul )... Bohuzel diky "nakupcim" uz puvodni idea bazaru jako "overclockeri sobe" ztraci smysl, protoze vetsinu veci , ac je to k politovani, opravdu sezenete za stejnou cenu i jinde... Dobry je snad jedine to, ze NEKTERYM , co jsou tu dele, zalezi na povesti, tak nezahrajou na levacku, ale chovaj se ferove, v zajmu zachovani dobreho jmena...

    Jo a dalsi nesvar bazaru jsou lidi , ktere bych nazval jako "drazici-sportovci"... Uz jsem parkrat videl borce, co prihodi do kazde drazby, ale v zivote nakonec nic nekoupili... serioznimu zajemci se konecna cena zvedne o nejakejch dve ste, a hosi maj zabavu
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  9. #59

    Standardní

    Citace Původně odeslal Marty
    o bazaru se kdysi mluvilo tak, ze to je vysada pro ty, kteri pro forum neco udelali, ze "radi" .. pomahaji ostatnim - a ze slouzi pro vlastni potrebu.

    ...
    k tomu by mel bazar ZDE slouzit.
    Pokud vim, tak to, ze se o necem mluvi, jeste zdaleka neznamena, ze to tak je...
    Mj. rad bych se dozvedel, kde je definovane co je a co uz neni prinos pro forum? Jiste se nerozhoduje na zaklade toho, ze se nekdo spatne vyspal a nerad bych "spadl pod caru" stejne jako Likedi, tak se na to chci informovat.

    Navic kdyz uz se tu da vyjadrit, tak sam nevidim duvod proc mu zakazovat vstup. Za OT/PH jsou jine tresty (pri OT napr v sekci AMD taky neni zakazovan vstup) a to, ze je aktivnejsi nez ostatni snad neni na postih.

  10. #60

    Standardní

    Citace Původně odeslal wilik
    Citace Původně odeslal Marty
    o bazaru se kdysi mluvilo tak, ze to je vysada pro ty, kteri pro forum neco udelali, ze "radi" .. pomahaji ostatnim - a ze slouzi pro vlastni potrebu.

    ...
    k tomu by mel bazar ZDE slouzit.
    Pokud vim, tak to, ze se o necem mluvi, jeste zdaleka neznamena, ze to tak je...
    Mj. rad bych se dozvedel, kde je definovane co je a co uz neni prinos pro forum? Jiste se nerozhoduje na zaklade toho, ze se nekdo spatne vyspal a nerad bych "spadl pod caru" stejne jako Likedi, tak se na to chci informovat.

    Navic kdyz uz se tu da vyjadrit, tak sam nevidim duvod proc mu zakazovat vstup. Za OT/PH jsou jine tresty (pri OT napr v sekci AMD taky neni zakazovan vstup) a to, ze je aktivnejsi nez ostatni snad neni na postih.
    Myslim že si nepochopil podstatu věci-ot příspěvky v bazaru maj totiž většinou negativní vliv na prodej/koupi a to je podle mě o něco závažnější než ot příspěvky v amd sekci,kde to kromě zaplácanýho místa nic negatovního nezpůsobí.
    E2140 w/Gemin II, P35-DS3, 2GB Vitesta 800+, 8800GTS 512, Hitachi T7250, Samsung F3 HD502HJ, Logitech G5, Logitech K300, Dell 2209WA, Corsair HX520
    Olympus E-300 + ME-1|ZD 1445|ZD 4015|Auto-Yashinon DX 50/1.7|Pentacon Electric 135/2.8 MC
    Dali 850 Red Line (Seas + Vifa) | Rotel RC-971 | 2x SPV100p+ | Onkyo SE-200 | Paolo speaker cable
    Dell D610 (P-M Sonoma 2.26GHz, 2GB DDR2, 80GB 7.2k, Radeon X300, DVDRW, BT, IrDA, WiFi, 14.1" SXGA+)
    Xbox 360 | 120GB

  11. #61
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal Exp
    Citace Původně odeslal wilik
    Citace Původně odeslal Marty
    o bazaru se kdysi mluvilo tak, ze to je vysada pro ty, kteri pro forum neco udelali, ze "radi" .. pomahaji ostatnim - a ze slouzi pro vlastni potrebu.

    ...
    k tomu by mel bazar ZDE slouzit.
    Pokud vim, tak to, ze se o necem mluvi, jeste zdaleka neznamena, ze to tak je...
    Mj. rad bych se dozvedel, kde je definovane co je a co uz neni prinos pro forum? Jiste se nerozhoduje na zaklade toho, ze se nekdo spatne vyspal a nerad bych "spadl pod caru" stejne jako Likedi, tak se na to chci informovat.

    Navic kdyz uz se tu da vyjadrit, tak sam nevidim duvod proc mu zakazovat vstup. Za OT/PH jsou jine tresty (pri OT napr v sekci AMD taky neni zakazovan vstup) a to, ze je aktivnejsi nez ostatni snad neni na postih.
    Myslim že si nepochopil podstatu věci-ot příspěvky v bazaru maj totiž většinou negativní vliv na prodej/koupi a to je podle mě o něco závažnější než ot příspěvky v amd sekci,kde to kromě zaplácanýho místa nic negatovního nezpůsobí.
    OMFG ukaž mi jedinej můj OT příspěvek v bazaru!

    David: podle čeho soudíš, že když něco kupuju, mám jistej prodej dráž jinde? nevím co si myslíš, kolik z toho nerejžuju, ale pro příklad třeba nálepková akce, kterou jsem zorganizoval (to není přínos? tak to sry...si příště dám pozor abych se tomu vyhnul...), tak na tu jsem doplácel asi 500 ze svýho, což se mi nikdy nevrátilo...jen proto, abyste vy, kteří mě bombardovali kdy to bude kdy to bude( ale nebylo protože pár lidí nezaplatilo (viz thread nespolehlivých)), měli "svý" nálepky...ale to se asi taky počítá jako rejžák...mno tak si to napíšu pod čáru jako vyrejžovanejch -500.

    2ssnake: takže nabouráváš systém aukce? imho platí: kdo dá víc, bere, nebo to je taky OT když nabídnu víc než ty?

    ještě k tomu procentuelnímu zdanění...kdybyste chtěli například ty, co vozí z německa, ještě rejžovat(to je výraz těch, co argumentují proti mě ), jak by vám potom mohli udělat tak dobré ceny? to už to můžete koupit přes CC...

    Kon: souhlasím s ostatními, většina lidí kupuje/prodává nárazově...btw a co by ti bránilo dát víc věcí do jednoho threadu?

    2admins: pokuď mě chcete trestat (ale pořád jsem se nedozvěděl konkrétně za co...), udělejte zákaz do bazaru časově omezený, jako je slepejš, tágo nebo ban...

  12. #62

    Standardní

    Puvodne jsem sem nechtel vubec prispivat, ale pokud chces videt svuj OT prispevek, rad poslouzim

    http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?p...hlight=#858421

    Nevim co ma spolecnyho ananas s prodeji komponent

  13. #63

    Standardní

    Citace Původně odeslal Likedi
    2ssnake: takže nabouráváš systém aukce? imho platí: kdo dá víc, bere, nebo to je taky OT když nabídnu víc než ty?
    nenabouravam system aukce, ale kdyz je forum "pro vsechny" tak si myslim ze kdyz nekdo vykoupi xx stejnych veci tak to asi nema pro sebe ale na dalsi prodej, a aby na tom vydelal, a to je jen pro jeho osobni prinos, a tim ze jich koupi vice si muze kompenzovat ceny a tak nabidnout nejvic, prece kvuli jednomu procesoru nebudu kupovat 20ks a pak zas 19 prodavat aby me to vyslo levneji...a to se mi tu nelibi, klidne nabidni vyse, ale ne ve vsech nabidkach ktere maji aspon malinkaty smysl, kdyz koupis 100x vice veci nez ja tak ta jedna vec kterou bys nechal koupit nekoho jineho z tebe chudaka neudela

    a OTckar je kapitola sama pro sebe....v bazaru jen kazi ksefty, nechapu jak nekdo neco prodava a dalsich xx lidi jeho nabidku rozebira na nekolika strankach, vetsinou kde to je za jakou cenu a za kolik to muzou mit oni...kdyby to byly jen prihozy nebo info-dotazy tak by to vypadalo jinak ne?

    Citace Původně odeslal Likedi
    ještě k tomu procentuelnímu zdanění...kdybyste chtěli například ty, co vozí z německa, ještě rejžovat(to je výraz těch, co argumentují proti mě ), jak by vám potom mohli udělat tak dobré ceny? to už to můžete koupit přes CC...
    ti co vozi z nemecka NABIZEJI, a to nijak nenabourava neci obchody, kdezto prekupnik vykoupi dobre nabidky, a taky nekteri dovozci maji sve vlastni www na ktere tady jen upozornuji co je skladem a co muzou dovezt, nabizej tady kolik chces, ale kdyz vykoupis kazdou lepsi nabidku tak snizujes prinos bazaru pro ostatni cleny ocfora....

    a moje nazory se nevztahuju primo k tobe, ale ke kazdemu kdo se tak chova (a to ani netvrdim ze ty jo), nechce se mi rozebirat kdo jak co v bazaru pise ale jen jsem chtel upozornit na par veci co s tim souvisi a ktere se (nejen) me nelibi, navic vetsina tech veci se neda kontrolovat a skoda ze nekteri lidi jsou tak vysrani ze musi koupit kazdou vec kterou muzou prodat za par korun vic, ikdyz nekteri tady to shani pro svou potrebu a jinou moznost kde to koupit nemaji
    aurora + 500W, maximus formula, 4*2GB, C2Q 9400, cnps10x ex., 560Ti HAWK, vertex 60GB, 2*3TB WD, Lenovo L220x, lycosa + diamondback
    Acer 1810T
    www.highdef.cz

  14. #64

    Standardní

    Citace Původně odeslal Likedi
    Citace Původně odeslal Exp
    Citace Původně odeslal wilik
    Citace Původně odeslal Marty
    o bazaru se kdysi mluvilo tak, ze to je vysada pro ty, kteri pro forum neco udelali, ze "radi" .. pomahaji ostatnim - a ze slouzi pro vlastni potrebu.

    ...
    k tomu by mel bazar ZDE slouzit.
    Pokud vim, tak to, ze se o necem mluvi, jeste zdaleka neznamena, ze to tak je...
    Mj. rad bych se dozvedel, kde je definovane co je a co uz neni prinos pro forum? Jiste se nerozhoduje na zaklade toho, ze se nekdo spatne vyspal a nerad bych "spadl pod caru" stejne jako Likedi, tak se na to chci informovat.

    Navic kdyz uz se tu da vyjadrit, tak sam nevidim duvod proc mu zakazovat vstup. Za OT/PH jsou jine tresty (pri OT napr v sekci AMD taky neni zakazovan vstup) a to, ze je aktivnejsi nez ostatni snad neni na postih.
    Myslim že si nepochopil podstatu věci-ot příspěvky v bazaru maj totiž většinou negativní vliv na prodej/koupi a to je podle mě o něco závažnější než ot příspěvky v amd sekci,kde to kromě zaplácanýho místa nic negatovního nezpůsobí.
    OMFG ukaž mi jedinej můj OT příspěvek v bazaru!

    David: podle čeho soudíš, že když něco kupuju, mám jistej prodej dráž jinde? nevím co si myslíš, kolik z toho nerejžuju, ale pro příklad třeba nálepková akce, kterou jsem zorganizoval (to není přínos? tak to sry...si příště dám pozor abych se tomu vyhnul...), tak na tu jsem doplácel asi 500 ze svýho, což se mi nikdy nevrátilo...jen proto, abyste vy, kteří mě bombardovali kdy to bude kdy to bude( ale nebylo protože pár lidí nezaplatilo (viz thread nespolehlivých)), měli "svý" nálepky...ale to se asi taky počítá jako rejžák...mno tak si to napíšu pod čáru jako vyrejžovanejch -500.

    2ssnake: takže nabouráváš systém aukce? imho platí: kdo dá víc, bere, nebo to je taky OT když nabídnu víc než ty?

    ještě k tomu procentuelnímu zdanění...kdybyste chtěli například ty, co vozí z německa, ještě rejžovat(to je výraz těch, co argumentují proti mě ), jak by vám potom mohli udělat tak dobré ceny? to už to můžete koupit přes CC...

    Kon: souhlasím s ostatními, většina lidí kupuje/prodává nárazově...btw a co by ti bránilo dát víc věcí do jednoho threadu?

    2admins: pokuď mě chcete trestat (ale pořád jsem se nedozvěděl konkrétně za co...), udělejte zákaz do bazaru časově omezený, jako je slepejš, tágo nebo ban...
    Doted jsem nemel potrebu a ani chut se tohoto nadmiru trapneho sporu ucastnit, ale kdyz uz pisu.

    Likedi: Nic proti Tobe, ale smir se s verdiktem. Je opravneny a timhle kricenim . "PROC, PROC, PROC ja??", akorat donutis nekoho napsat, jak to doopravdy se vsemi obchody bylo. Bud rad, ze ses pres svuj mlady vek nezaplet do zadne "poradne" levarny, ale radim, bud opatrnejsi a snaz se opatrit penize bezpecnejsim zpusobem - usetri me prosim, ze vsechny obchody ve kterych si jel, byly ciste jak lilie. Ono bys tam ani nemusel mit pristup, ja treba videt, ze ti mam posilat neco postou, nebo,ze si pro to jedes ty, prodam klidne nizsi nabidce.

    Ohledne tech nalepek, uznavam, ze to bylo od Tebe prinos, ale porad, jako bych v tom citil ucelove vylepsovani pozice na tomhle foru. Ale nechme toho, proste a jednoduse, muj nazor na tenhle problem je jasny. Bud rad, ze je to takhle, zklidni se a doufej, ze se na to zapomene a treba pak pristup dostanes. Stejne ted delas vetsinu obchodu pres SZ, tak se tady moc neohanej. Jinak onehda si mel skvely napada, ze si zalozis nove forum kseft.com, z toho seslo?

    Mno to jsem se zase rozepsal - pokud nejaky admin, ci mod uzna tento prispevek nejakym zpusobem nevyhovujicim nebo OT, klidne to smazte, zlobit se nebudu
    "Work"Station: E8400||4GB RAM||WIN 7||ATI||Samsung 24"||X25 SSD

  15. #65

    Standardní

    Citace Původně odeslal motorolarulez
    Puvodne jsem sem nechtel vubec prispivat, ale pokud chces videt svuj OT prispevek, rad poslouzim

    http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?p...hlight=#858421

    Nevim co ma spolecnyho ananas s prodeji komponent
    To, ze to blbe napsal... Je fakt, ze to mohlo byt pres SZ, ale hod jinej priklad...
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem) [thx no-x]
    اضحك يضحك العالم معك وابك تبك وحدك

  16. #66

    Standardní

    Citace Původně odeslal Honny
    Citace Původně odeslal motorolarulez
    Puvodne jsem sem nechtel vubec prispivat, ale pokud chces videt svuj OT prispevek, rad poslouzim

    http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?p...hlight=#858421

    Nevim co ma spolecnyho ananas s prodeji komponent
    To, ze to blbe napsal... Je fakt, ze to mohlo byt pres SZ, ale hod jinej priklad...
    Likedi zadal o - ukaž mi jedinej můj OT příspěvek v bazaru! Prani jsem vyhovel, nepotrebuju hledat dalsi. Nepopiram, ze tu muze byt jeden jediny OT, ale proste tu je. Vim, ostatni OT kolikrat hazej taky, ale aspon se pak neohani tim, ze nema jedinej OT prispevek - samozrejme stat se to muze kazdymu, ale jde tu o onen princip. Navic se k tomuhle nechci moc vyjadrovat, protoze, reknu to na rovinu, nedokazu Likediho spravedlive posoudit. Resil jsem s nim jeden problemek a od te doby mu uz prilis neverim.[/b]

  17. #67

    Standardní

    Citace Původně odeslal motorolarulez
    ...
    ok... Myslim, ze pokud neporusuje pravidla, tak by nemel byt trestanej. Pokud je porusuje, tak samozrejme jo. Ja nevim, jestli je porusuje. To by meli posoudit modi/admini.
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem) [thx no-x]
    اضحك يضحك العالم معك وابك تبك وحدك

  18. #68
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    343

    Standardní

    Mel bych takovej navrh, mozna kapku mimo diskuzi... Co uz to tady locknout? Myslim, ze kdo k tomu mel co rict, tak uz se vypovidal, i Likedi dostal dost sanci se obhajit, takze nac z toho delat zbytecnej flame na xxx stran? Stejne uz se nic novyho nedozvime, Likedi bude dokola opakovat "Ja nic", pripadne "Delaj to i vostatni!", zbytek lidi to bude komentovat pripadne mu dokazovat, ze dela neco jinyho... Trochu uz to postrada smysl, nemyslite?
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  19. #69
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    342

    Standardní

    jiny offtopic prispevek? dovolim si citovat to, co uz na druhe strance bylo receno ( btw mozna bych to v archivu jeste nekde vyhrabal a docela dobre si to pamatuji )

    Citace Původně odeslal Jezevec
    Mimochodem ta citace kdy Likedi nechape wocogo (asi predcasna skleroza) je prispevek do jiz neexistujiciho threadu v bazaru, kde nekdo chtel prevest(prodat) tusim CDMA smlouvu. Ma tu snad nekdo pocit ze Likedi cini timto postem nabidku ke koupi ? Naopak z meho pohledu je to snaha nekomu zkazit obchod kecama.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  20. #70

    Standardní

    for Likedi: divej chlape, ja taky dost casto nakupuju a nebo se snazim prodavat v Bazar sekci, ale je to vetsinou pro me, max pro mou rodinu nebo kdyz me nejakej kamos pozada ze neso shani. Ale neni den, kdybych v bazar sekci nevidel nejakej tvuj post.....jen me prijde ze to uz trosku prehanis-kdyby jsi tam postoval trosku min tak nereknu ani slovo, ale takhle sem se musel ozvat....



    °°PC již nemám, na svém 12" Thinkpadu nejde hrát, takže se výhradně věnuji jen své práci a to prodeji koupelnvého vybavení a koupelnového nábytku přes e-shop KOUPELNY-CZ.cz , njn co nadělám°°

  21. #71
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal Neller
    for Likedi: divej chlape, ja taky dost casto nakupuju a nebo se snazim prodavat v Bazar sekci, ale je to vetsinou pro me, max pro mou rodinu nebo kdyz me nejakej kamos pozada ze neso shani. Ale neni den, kdybych v bazar sekci nevidel nejakej tvuj post.....jen me prijde ze to uz trosku prehanis-kdyby jsi tam postoval trosku min tak nereknu ani slovo, ale takhle sem se musel ozvat....



    Ja jsem si vytahl posty z bazaru, kam Likedi prispel, a mam pocit, ze ten clovek ma snad porad bazar otevrenej a refreshuje to po minute? Z namatkove otevrenych cca 10 byl tak v sedmi az osmi pripadech prvni post (mysleno prvni reakce na nabidku) od Likediho
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  22. #72
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    55
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    358

    Standardní

    Myslím, že stačilo, řečeno bylo vše a hlasování je reprezentativní...

    LOCK
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •