Výsledky hlasování: Myslite, ze zakaz vstupu do bazaru pro likediho je neopodstatneny?

Hlasující
128. Nemůžete hlasovat
  • ANO

    35 27,34%
  • NE

    93 72,66%
Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Výsledky 26 až 50 z 72

Téma: Zákaz postování v bazaru

  1. #26

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jezevec
    V bazaru prodavaji i dalsi lide "na kseft", ale ti alespon nepostuji do kazdeho threadu voloviny, vetsinou maji jediny svuj thread kde sve ksefty resi a hlavne si na nic nehraji (nijak se netaji tim ze to je na kseft).
    jsem tedy toho nazoru, ze likedi do bazaru uz radeji ne, a taky sem to rekl v hlasovani, ale takhle veticka me zarazi... takze kdyby si udelal jen dred "Likediho veci" a jinam nelezl, tak by ted bylo vse ok? Nezastavam se ho :-) jen bych rad slysel odpoved.

  2. #27
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    55
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    359

    Standardní

    Citace Původně odeslal Grizzzzly
    Citace Původně odeslal Jezevec
    V bazaru prodavaji i dalsi lide "na kseft", ale ti alespon nepostuji do kazdeho threadu voloviny, vetsinou maji jediny svuj thread kde sve ksefty resi a hlavne si na nic nehraji (nijak se netaji tim ze to je na kseft).
    jsem tedy toho nazoru, ze likedi do bazaru uz radeji ne, a taky sem to rekl v hlasovani, ale takhle veticka me zarazi... takze kdyby si udelal jen dred "Likediho veci" a jinam nelezl, tak by ted bylo vse ok? Nezastavam se ho jen bych rad slysel odpoved.
    Noo, pokud by to prodával stejně jako oni coby seriozní prodejce, to znamená nové, s dokladem, ceníkem a rozumnými dodacími lhůtami, pak IMHO ano. Navíc by pak jistě stejně jako oni čekal, až mu bude umožněna inzerce na stránkách, za kterou by také byl stejně jako oni ochoten zaplatit...
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

  3. #28

    Standardní

    Citace Původně odeslal Darth Maul
    Citace Původně odeslal Grizzzzly
    Citace Původně odeslal Jezevec
    V bazaru prodavaji i dalsi lide "na kseft", ale ti alespon nepostuji do kazdeho threadu voloviny, vetsinou maji jediny svuj thread kde sve ksefty resi a hlavne si na nic nehraji (nijak se netaji tim ze to je na kseft).
    jsem tedy toho nazoru, ze likedi do bazaru uz radeji ne, a taky sem to rekl v hlasovani, ale takhle veticka me zarazi... takze kdyby si udelal jen dred "Likediho veci" a jinam nelezl, tak by ted bylo vse ok? Nezastavam se ho :-) jen bych rad slysel odpoved.
    Noo, pokud by to prodával stejně jako oni coby seriozní prodejce, to znamená nové, s dokladem, ceníkem a rozumnými dodacími lhůtami, pak IMHO ano. Navíc by pak jistě stejně jako oni čekal, až mu bude umožněna inzerce na stránkách, za kterou by také byl stejně jako oni ochoten zaplatit... :wink:
    rozumim, takhle to zni lip ;-)

  4. #29

    Standardní

    Takže já taky. Podle mě tu hlavně mícháte dvě věci.
    1) OT příspěvky do bazaru. Podle mě je to velký problém, blbou poznámkou je možno odradit potenciálního kupce v ve kšeftu, který je bezproblémový. Na druhou stranu... Všiml jsem si, že se tu čas od času vyskytne něco dost podivného a nejlepší je, že to prodávající nedokáže vysvětlit. Proto bych se odvážil navrhnout nové pravidlo bazaru. Pokud kdokoliv bude mít pocit, že je nějaký kšeft v nepořádku, napíše příslušnému adminovi, který položí prodávajícímu požadavek na zpřesnění informací, který prodávající NEBUDE SMĚT ODMÍTNOUT. Pokud to nezodpoví, bude smazán. Tím by se mělo zamezit, aby kdejaký tajtrlík dělal z prodávajícho blbce. A naopak potenciaílní kupec bude mít lepší pocit, že se dozvěděl pravdivé informace, protože odpověď adminovi by měla mít váhu. (A tím nemám v úmyslu komukoliv podlézat!)
    2) Likedi kšeftující. Pokud by v bazaru bylo pouze něco jako "Prodám záslepku do skříně" nebo "vyměním panel CD-ROM za černý", vůbec bych do bazaru nechodil a myslím, že ani nikdo další. Chodíme do bazaru proto, že tu můžeme sehnat spoustu užitečných věcí. Myslíte, že Likedi na tom rejžuje těžký prachy? Já myslím, že ne. V bazaru je pár lidí jako Likedi, u kterých můžu sehnat to, co zrovna potřebuju. Vloni jsem pokur--- procesor a díky bazaru jsem měl za pár dní jiný. To bych jinde nesehnal. Takže pokud vytýkáte Likedimu to, že pomůže spoustě lidí vyřešit problém, který mají s nákupem a který by jinak nevyřešili (málokdo si bude kupovat něco nového za 8 klacků, ale když to tady může koupit skoronové za 5, tak ano), tak je to dost velký problém. Řešením by bylo udělat celý další oddíl, kde by si tito "kšeftaři" za malý příspěvek mohli dělat reklamu na svoje kšefty. A já bych tam rád chodil a za dobrou cenu koupil. Řekl bych, že vy taky...?
    Honza
    Am386 DX 40

  5. #30
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    343

    Standardní

    ad 1) toto pravidlo ( nepsane ) tu uz je a je vykazovano moderatory. administratori maji jine veci na praci ( ty se zapoji az ve chvili, kdy uz je uzivatel opravdu nechutne mimo misu ). jinak vetsi veci neresi jeden moderator, ale diskutuje se o tom a posleze hlasuje.

    ad 2) samozrejme s tebou souhlasim v tom smyslu, ze takovy blesi trh je o nicem. nicmene ja uz jsem tu koupil i prodal par veci a nikdy jsem neobchodoval s "nakupcimi". a ze na tom nevydelavaji? nezlob se na me, ale trebas konkretne Likedi to sam priznal. nakupci mi samozrejme lezi v krku. nebudu to ted dokazovat vecma z archivu, ale obcas to prehaneji. NICMENE to se tu neresi pokud vim.

    doplneni k bodu 2) > vis, pokud by opravdu necim foru prispivali krome toho bazaru, tak bych nebyl proti. ale...

    prosim drzte se tematu. diky.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  6. #31
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    344

    Standardní

    2HonzaRez : O to vic by ti mel lezet takovy "nakupci" v krku, kdyz ocenujes, ze jsi prostrednictvim fora byl schopen hned sehnat jiny procak... Kdybysme tu takoveho Likediho meli desetkrat, tak skoupi uplne vsechno a ten procak bys pak sehnal kde, he
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  7. #32
    Senior Member
    Založen
    22.07.2003
    Bydliště
    Ostrava - Homeless putující světem
    Příspěvky
    731
    Vliv
    262

    Standardní

    Já navrhuji těm, kteří Bazar využívají pro kšeft toto zdanit např. 1% z obchodu na účet fora. Zároveň jim zakázat přístup di jiných sekcí. Takto by se Bazar stal výdělečnou části fora a kšeftaři by měli možnost si obchodovat čile jak chtějí-
    Autor tohoto příspěvku je zpráskaná LAMA. Absolvoval 6 tříd ZŠ. Proto berte obsah příspěvku s rezervou.

  8. #33

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kon
    Já navrhuji těm, kteří Bazar využívají pro kšeft toto zdanit např. 1% z obchodu na účet fora. Zároveň jim zakázat přístup di jiných sekcí. Takto by se Bazar stal výdělečnou části fora a kšeftaři by měli možnost si obchodovat čile jak chtějí-
    hm, a jak bys to zduvodnil pred bernakem? :-) jako dar? ale dar organizaci take spada do ucetnictvi, ne? nebo formou "dobrovolnych prispevku" ? :)

  9. #34
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    311

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kon
    Já navrhuji těm, kteří Bazar využívají pro kšeft toto zdanit např. 1% z obchodu na účet fora. Zároveň jim zakázat přístup di jiných sekcí. Takto by se Bazar stal výdělečnou části fora a kšeftaři by měli možnost si obchodovat čile jak chtějí-
    tohle povazuju za genialni napad, ale bohuzel neni proveditelny
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  10. #35
    Senior Member
    Založen
    22.07.2003
    Bydliště
    Ostrava - Homeless putující světem
    Příspěvky
    731
    Vliv
    262

    Standardní

    Citace Původně odeslal riksa
    tohle povazuju za genialni napad, ale bohuzel neni proveditelny
    Proč by nebyl
    1) cena je snad v kazdem threadu tzn. zaklad pro zdaneni je znam
    2) Nejaky mod (asi nejaky k tomuto ucelu urceny + staral by se o Bzar jako celek) by to sledoval a mel tabulku obratu.
    3) Pokud by se kseftar nepodilel na nakladech fora , tak by byl upozornen a posleze vykazan.

    Nemyslim si , ze by to nutne muselo byt nejakou castkou zavislou na obratu, ale stacio by aby to bylo nejak v relaci. NEbo by se mohl napr. podilet tim, ze ma jiste hromadu PC komponentu a nektere z nich by venoval na upgrade serveru.

    Grizzzly: - normalne by to fungovalo jako tedka - formou dobrovolnych prispevku. Akorat, ze by se jednalo o "dobrovolne" prispevky.

    Nemam paru v jakem objemu tam dochazi ke kseftareni, ale myslim si , ze by prispevky byly celkem tak max par tis. Kc za rok.
    Autor tohoto příspěvku je zpráskaná LAMA. Absolvoval 6 tříd ZŠ. Proto berte obsah příspěvku s rezervou.

  11. #36

    Standardní

    mno nevim, ucetni nejsem, ale takhle jednoduchy mi to nesedi... to, ze to tak fungovalo doted neznamena, ze je to v poradku :-)

  12. #37

    Standardní

    2Kon: napad to neni spatny a nejsi prvni koho to napadlo. Vic k tomu nereknu

  13. #38

    Standardní

    myslím , že sou tu i větší ryby než je likedi
    Pašák erda.

  14. #39
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    40
    Příspěvky
    2 084
    Vliv
    283

    Standardní

    Citace Původně odeslal Erda
    myslím , že sou tu i větší ryby než je likedi
    bud konkretni
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

  15. #40

    Standardní

    Prostě a jednoduše. Pokud zde (v bazaru) bude chtít postovat obchodník (kšeftař), tak jen zadá odkaz na své www stránky, s tím že nabízí to a to (s tímto jsem se zde na foru již také setkal >R.Š.<). Pokud bude mít někdo nějaké dotazy bude to řešit buďto přez "SZ", popřípadě zadá (prodávající) odkaz na thread mimo bazar.
    Takový obchodník dostane namísto penízku logo (například) "IČO", bude míti vlastně řečeno reklamu "zadarmo" a když bude chtít přispět na forum OC Guru, tak přispěje jako fizická osoba (tak jako ostatní). V threadu "Zprávy od adminů" se potom dočteme například toto: Děkujeme uživateli xxx yyy, za přispění do fora OC Guru...

  16. #41
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní

    Bez bazaru to tu pro mě není problém přežít (jako vicemene pasivni uzivatel v ostatnich sekcich, kazdy obcas mame problem ci resime flash biosu), ale přiznávám, že bazar je většina mé aktivity zde. Co se výdělku týče, když něco kupuju (až na pár vyjímek - PC celer 800 od Minimema napr) vsechno kupuju pro sebe (jak hradecaci vedi - mil17, overclocker.cz, deadly_hawk, vauxhall.uk a dalsi, kdo vidi, co mam doma...), mam to mesic a pak to vymenim, protoze mam moznost to slusne prodat nekomu...neni to dlouho, co jsem jel na PII350...naskytla se moznost vymeny(vinc black) nepotrebny ddr pameti za silnejsi stroj tak jsem to udelal...to, ze tocim hw(ano, krome narazovych akci typu CPU nebo pameti, ale to nejsem jedinej...activer, riss, k1ll3r) vice nez vetsina jinych ale neznamena, ze na tom rejzuju. kdyz bych si to podtrhnul a secetl, spis prodelavam, za to, ze to doma chvili mam, hraju si s tim, resim problemy, vzdelavam se, ziskavam zkusenosti.

    navrhuji navrhnout neco, cim bych foru prispel dostatecne, aby se me vyuzivani bazaru protivazilo mimochodem, kamarad rikal neco o firme blizko hk, ktera nalepky, ktere delal drive millisx, dela za lepsi ceny, podrobnosti zjistim

    mimochodem, já nejsem kšeftař, ani neberu ze skladu, ani nemám sklad, ani nemám web ani nemám cokoliv souvisejícího...jen koupím pro sebe a časem prodám nebo vyměním apod...

    erda: proč si myslíš, že jsem ryba? opravdu žiju z jinejch prostředků...

    2kon: a jak chces dolozit to, ze ten obchod byl proveden? co spis udelat pristup do bazaru pod podminkou urcitejch prispevku rocne treba...ne velkych...ale v takovem poctu by to foru lehce mohlo pomoct...

    2david: ale ja ty procaky nekupuju...a to jestli jsem nekomu neco vyfoukl...mel nabidnout lepe

    2marty: o te disketovce jsem uvazoval vzhledem k tomu, ze o svoji original IBM notesu jsem prisel diky bratrovi, kterej na ni postavil zidli...chces fotku?

  17. #42

    Standardní

    Citace Původně odeslal Likedi
    erda: proč si myslíš, že jsem ryba? opravdu žiju z jinejch prostředků...
    omg ty si ale kůn , promin , ze sem se te zastal, hlasoval jsem , abys tam nechodil a nelituju toho [/quote]
    Pašák erda.

  18. #43

    Standardní

    podstata tohoto threadu zde neni o tvem kseftovani , prodeji ci koupe v bazaru, ale styl ala bigbalu tj defakto posthunting v bazaru , prispivani do kazdeho threadu v bazaru a pritom pomer poctu threadu kde jsi uzavrel obchod a poctu threadu kde si prispival je 1:200 , jestli jsem to spravne pochopil jedna se zde o tento problem
    zivot je pes, trva nez se ho naucite zit

  19. #44
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    287

    Standardní

    Citace Původně odeslal Likedi
    Bez bazaru to tu pro mě není problém přežít (jako vicemene pasivni uzivatel v ostatnich sekcich, kazdy obcas mame problem ci resime flash biosu), ale přiznávám, že bazar je většina mé aktivity zde.
    ...
    navrhuji navrhnout neco, cim bych foru prispel dostatecne, aby se me vyuzivani bazaru protivazilo
    Pokud to bez bazaru pro tebe neni problem, tak "nenavrhuj navrhovat" a vsem nam to ukaz tim, ze tam ted dlouhou dobu nepolezes a nebudes tam jen zaplacavat thready svym OT - jak proste...
    BTW je mi naprosto jedno, cim se zivis a z ceho beres penize, ale jestli se tvoje chovani tady na foru neda popsat jako kseftovani, tak uz opravdu nevim, co by lepe vystihlo definici toho slova...
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  20. #45
    Senior Member Avatar uživatele sasha
    Založen
    26.10.2002
    Bydliště
    Kuttenberg
    Příspěvky
    1 113
    Vliv
    280

    Standardní

    pardon jsem se uklepl

    ale kdyz uz tak by se mozna mely resit celkove priciny / a to je nedodrzovani pravidel bazaru - a to velice cast....
    Q9450.R4850.SM215tw.P5Q-Deluxe.x500.NZC130.Pix-501.xen

  21. #46

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kon
    Já navrhuji těm, kteří Bazar využívají pro kšeft toto zdanit např. 1% z obchodu na účet fora. Zároveň jim zakázat přístup di jiných sekcí. Takto by se Bazar stal výdělečnou části fora a kšeftaři by měli možnost si obchodovat čile jak chtějí-
    ehm, to je pekna blbost
    Full GAS...

  22. #47

    Standardní

    Citace Původně odeslal dutch3s
    Citace Původně odeslal Kon
    Já navrhuji těm, kteří Bazar využívají pro kšeft toto zdanit např. 1% z obchodu na účet fora. Zároveň jim zakázat přístup di jiných sekcí. Takto by se Bazar stal výdělečnou části fora a kšeftaři by měli možnost si obchodovat čile jak chtějí-
    ehm, to je pekna blbost
    Uplny suhlas je somarina
    [size=9]Hitachi`s PC:P4 3.0E @ 3.2GHz Prescott LGA 775 (1.36V)» Primecooler PC-HC 4+ » MSI 915P Combo » 2*256 MB DDR Apacer 400 Dualchannel » MSI Radeon X600XT (500/365) 128 MB» Maxtor 120GB 8MB SATA » MSI Tv@nywhere » MSI DR-A8 DVD±RW » 2x Speeze » Benq 931 (1280*1024@75Hz)» internet chello easy

  23. #48
    Senior Member Avatar uživatele sAd
    Založen
    20.04.2004
    Bydliště
    FM & HK
    Příspěvky
    538
    Vliv
    254

    Standardní

    Citace Původně odeslal Hitachi
    Citace Původně odeslal dutch3s
    Citace Původně odeslal Kon
    Já navrhuji těm, kteří Bazar využívají pro kšeft toto zdanit např. 1% z obchodu na účet fora. Zároveň jim zakázat přístup di jiných sekcí. Takto by se Bazar stal výdělečnou části fora a kšeftaři by měli možnost si obchodovat čile jak chtějí-
    ehm, to je pekna blbost
    Uplny suhlas je somarina
    blbost to není, ale jak už tu někdo psal, není jak to uhlídat a btw. tohle už je trochu hodně OT...
    YUKI > HP 6710b > Intel Core 2 Duo Mobile T7250 2 GHz > 2×1024 MB Nanya DDR2, 667 MHz > intel X25-M G2 80 GB SSD > dokovací stanice HP 2008 120W > LCD HP LP2275w
    SORA > Intel Little Falls 2 > Intel Atom 330 1,6 GHz > 1×2048 MB Corsair DDR2, 667 MHz > Samsung SpinPoint F1 HD322HJ 320 GB
    ERI > Nokia 700 > Belle FP1

  24. #49
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní

    2K1ll3r: 1:200 to určitě není a za samozřejmost považuju, že když někdo přehodí můj cenovej strop, obchod neuzavřu (ale nepoškodí to prodávajícího, naopak...on dostane víc, než by mohl dostat ode mě), každopádně ukaž mi thread, kde jsem nabídl, držel nejvyšší nabídku a nekoupil? kromě snad dvou výjimek, kdy se prodávající dlouho neozýval (s Ximou jsme chteli od nekoho ze SR koupit celerony D napriklad...opet pro moji/bratrovu potrebu, mam v reklamacce MSI 865PE, viz thread v intel cipsetech...)...a bigbalu je trosku jiny kafe...ukaz mi kdy on co koupil...

    2Zilla: podloz svoje tvrzeni...napriklad OT?

  25. #50

    Standardní

    Citace Původně odeslal Likedi
    2kon: a jak chces dolozit to, ze ten obchod byl proveden? co spis udelat pristup do bazaru pod podminkou urcitejch prispevku rocne treba...ne velkych...ale v takovem poctu by to foru lehce mohlo pomoct...
    placeny pristup do bazaru je blbost, plno lidi tam koupilo/prodalo tak malo veci ze by to bylo docela nefer (je rozdil prodat 100* P4 nebo 2*PI/II....)

    vstup do bazaru bych nechal jak je ale mnohem vice bych postihoval OTckare, kdejaka blba poznamka na jeden radek a cely obchod jde do ***, urcite se vam to uz stalo, snazite se prodat, nejaky "zastance prav" (podle me debil co si o sobe moc mysli a sere se kde nema, navic ani nechce koupit ale jen buzeruje) tam hodi poznamku a potencionalni kupec uz neexistuje...

    taky se mi nelibi kdyz nekdo vykupuju naprosto vse co je jen trosku lepsi nabidka, normalni uzivatel tu pak nema sanci se k necemu dostat, k cemu je nekomu treba 20* stejna vec? chapu ze ma treba spoustu pratel, ale kdyz to tak udela nekolikrat...vetsina lidi tady ma 1-2 kompy ktere se snazi vyladit a shani dily jak se da za nejlepsi cenu, a to uz nemluvim kdyz se tu objevi na prodej lepsi OC kousek...

    lidi kteri prodavaji (MaWa, R.S.) nikomu ksefty nekazi - nevykupujou to tu, ale prekupnici bazar nici...to uz aby se jeden bal tu neco nabidnout, zarucene mu nekdo napise neco o cene, kde se da koupit levneji (vetinou z velkoskladu kde normalni lidi nenakupujou), dalsi mu nabidnou smesnou cenu a jestli je to lepsi kousek (OC,kvalita) tak je jasne kde to skonci (=zadna sance pro lidi kteri chteji dobre koupit)
    aurora + 500W, maximus formula, 4*2GB, C2Q 9400, cnps10x ex., 560Ti HAWK, vertex 60GB, 2*3TB WD, Lenovo L220x, lycosa + diamondback
    Acer 1810T
    www.highdef.cz

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •