Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: RSS citacka

  1. #1
    Member
    Založen
    11.12.2002
    Bydliště
    Topolcany, Zilina
    Příspěvky
    291
    Vliv
    264

    Standardní RSS citacka

    pouzivate to a ak ano tak aky soft konretne? popripade aj oblubene alebo zaujimave rss stranky mozte uviest ale ten soft ma zaujima najviac
    AMD Barton 2500+ | Spire Skive Stream II | Epox 8KRAI | 2 * 256 PQI 400 cl 2 | Leadtek A350XT | Hitachi 80 GB PATA | AVANCE B030 | Chill Innovation 400 W | Eizo FlexScan F520 | MS Wireles Desktop EE

  2. #2

    Standardní

    IMHO the best je cesky RSS Point

    Nejaky ten patek pouzivam a nemuzu najit neco co by mi vadilo

    Jako zdroj treba http://www.kratce.cz nebo http://topindex.cz/

  3. #3
    Member
    Založen
    11.12.2002
    Bydliště
    Topolcany, Zilina
    Příspěvky
    291
    Vliv
    264

    Standardní

    celkom sa mi pozdava akurat ze sa mi stava ze nezobrazuje nazvy stlpcov a ani obsah iba vydim prazdne polozky
    AMD Barton 2500+ | Spire Skive Stream II | Epox 8KRAI | 2 * 256 PQI 400 cl 2 | Leadtek A350XT | Hitachi 80 GB PATA | AVANCE B030 | Chill Innovation 400 W | Eizo FlexScan F520 | MS Wireles Desktop EE

  4. #4

    Standardní

    Ja pouzivam RSS v Opere.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal aragorn
    celkom sa mi pozdava akurat ze sa mi stava ze nezobrazuje nazvy stlpcov a ani obsah iba vydim prazdne polozky
    Tak na to se podivej na jejich forum jestli se to uz nekomu nestavalo. Parkrat jsem tam radu nasel.

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Ja pouzivam RSS v Opere.
    ja taktez...opera to ma celkem jednoduse a prehledne poresene...ostatne jako vse
    IBM X60

  7. #7

    Standardní

    Da sa nejakym readerom nastavit aby novu spravu atomaticky poslal na email adresu? Pod linuxom som nasiel nieco ako rss2email... len ja potrebujem nieco co pojde pod winxp.

    Alebo to nejako oblbnut aby sa tie spravy dali dohromady a potom by stacilo len copy paste do emailu, to by bolo tiez dobre.

    Pozeram na ten rsspoint

    akce pro vstupní filtr - zvuková signalizace, posílání zprávy e-mailem (Professional)

    Tak to je asi to co hladam, len ci by sa to dalo nejako zaonacit....

  8. #8
    Senior Member mince Avatar uživatele puki
    Založen
    17.05.2003
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    683
    Vliv
    273

    Standardní

    pouzivam RSS v dvoch softoch - firefox + sage extension a thunderbird
    firefox pouzivam na veci ktore len prezrem, preletim a necham tak - typicky news a pod
    thunderbird pouzivam na tie kde je vysoky turnover rate takze by mi nieco uslo a chcem vediet co vsetko tam bolo napr. medzi rannym a vecernym pozretim - napr /. a hromadne blogy

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •