Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Jak zlikvidovat vir Win32/Jeefo.B?

  1. #1

    Standardní Jak zlikvidovat vir Win32/Jeefo.B?

    Chytil jsem od kámoše ze sítě tenhle vir, je to moje chyba nedávno jsem instaloval antivir a nějak jsem neměl jak se dostat k aktualizaci a tak byla 2 roky stara ale teď už to je jedno proste ho mam a teď mě zajímá jak se ho zbavit... Vir mě napadl asi přes 700 *.EXE souborů a NOD32 je neumí vyléčit a na netu jsem žádnej jednoůčelovej antivir na tenhle typ viru nenašel... Jak se ho teda mám zbavit? Jsou ty exace nevratně poškozeny? Pomůže jen format? Jestě jedna otázka: jde NOD32 aktualizovat jinak než přes internet? Ja doma zatim nemám připojení na net... Třeba když má kámoš aktualizovanýho NODa tak jak bych z něj mohl tu aktualizaci dostat?
    NTB MSI EX600, CPU Intel Core 2 Duo T5550@1,83Ghz, 2GB RAM, GF8400M-G 256MB, HDD 320GB...

  2. #2

    Standardní

    Zkus se obratit na
    http://www.esetsoftware.cz/forum/

    Nevim, jestli je tohle jediny nazev toho viru, ale prekvapuje me, ze Symantec ho v DB nema (jen A), AEC take ne a Google je take dost strohy.

    Nasel jsem akorat zoufalce (no i na jinych forech, ale bez reseni) na http://www.2db.pl/forum/index.php?showtopic=2972 a koukam, ze je to pekna svina (pokud je ten vypis k tomuto viru), sifruje to soubory.. to jsem od dob OneHalfa nevidel.

    Obecne pokud nemas pristup na web, tak pouzij CD z nejakeho casopisu - Chip ma v KAZDEM cisle nejake free antiviry vcetne AVG a ruzne aktualizace.

    NOVY POCITAC: P4 3GHz HT, 2.5GB RAM (Geil), ATI X1950 Pro 256MB, DVD*RW Samsung 203, ATI TV Wonder VE, USB tuner Acer Volar Hybrid VX, DVD-ROM Toshiba M1712, 19" CRT, Iomega ZIP IDE, ADSL WiFi modem/router, backup:Microcom DeskPorte 56K, LPT: HP950, M$ Explorer 3.0 mouse, 500W Fortron BlueStorm II.
    STARY POCITAC:
    Abit BH6 v1.0(bios SS), Celer 850@952+redukce, 512MB RAM, GeForce neco, Samsung SpinPoint 160GB ATA a neco v supliku na radici Kouwell, DVD*RW LG, 17" ViewPoint 1795VCT, Microcom 10Mbit s(h)itovka, 350W Fortron, zvuk Media Forte FM tuner & Sound Galaxy Washington 16 ISA ;o)
    WORK: Dell Latitude D630

  3. #3

    Standardní

    Na tom polskym foru jsem byl taky a taky tam nic nevedi... Ja myslim ze na Chip CD aktualizace na NODa nejsou nebo jo? Ale spis mi jde o to ze v programu neni zadna moznost aktualizovat z adresare jako to je u AVG... Asi se budu muset na net pripojit pres kamose na siti...
    NTB MSI EX600, CPU Intel Core 2 Duo T5550@1,83Ghz, 2GB RAM, GF8400M-G 256MB, HDD 320GB...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •