Výsledky 1 až 13 z 13

Téma: Vodní chlazení - chladič CPU, GPU a CHIPSETU

  1. #1

    Standardní Vodní chlazení - chladič CPU, GPU a CHIPSETU

    Dobrý den všem,
    jsem tu nový a v oblasti vodního chlazení jsem newb.
    Pročetl jsem skoro celé fórum a skoro všechny vás už znám.
    Podle toho co jsem si tu zjistil jsem si chtěl objednat tělesa
    na vodní chlazení pro CPU, GPU a CHIPSET. Chtěl jsem si je
    objednat na adrese www.aquacool.cz, ale tam bohužel netuší,
    kdy budou mít tělesa na GPU a CHIPSET, které nemají. Brzy to
    prý nebude.

    Jsem spíš typ člověka, co do kvalitní věci rád zainvestuje, ale
    není moc zručný. Chtěl bych tělesa ve stylu těch na aquacool.cz,
    ale žádná podobná (celou sadu), která by šla kompletně a jednoduše
    někde objednat jsem nesehnal.

    Nevíte prosím o nějaké alternativě? Moc vám všem děkuji za rady
    a případné linky.
    AMD Athlon XP-2800+ (2.083GHz, Barton), 2x DDR 512 MB PC400MHz CL3 KINGMAX, DFI KT600-AL, Excalibur Radeon 9800Pro IceQ, 160GB ST3160023A, Philips 190S5FS 19\"LCD 12ms, SB Audigy LS

  2. #2

    Standardní

    Takže už pracuju na WC Faqu kde to všechno bude ale...

    Existuje spousta mnohem lepší variant než aquacool nebo co to chceš tím toho moc neuchladíš takže se nato vykašli jestli si rád připlatíš tak doporučuju sadu od Radka-B (Uživatel zde na foru) nebo eRty (Uživatel zde na foru) Galaxi (Taky..) prostě se jich zkus poptat určitě je tu najdeš taky se můžeš podívat na test vodníků na PCtuningu (vyhrála Radkova sada) určitě žádným s těchto sad neuděláš chybu! aquacoolem tu chybu uděláš!
    Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to výzva. Nemožné je nevyužitá síla. Nemožné je dočasný stav. NEMOŽNÉ NEEXISTUJE. Muhamad ali

  3. #3

    Standardní

    Citace Původně odeslal Ladron
    aquacoolem tu chybu uděláš!
    aquacool se na rozdíl od aqcool umístil v testu velmi dobře. je jen na menší hadičky

    www.sweb.cz/erty
    http://www.galaxi.cz
    MB: DFI LanParty UT Ultra-D, CPU: AMD® Athlon X2 3800+@280*10, Thermaltake Tower 112+80mm RAM: ADATA DDR500 2x1GB 3-4-4-8- 1T, 9/10, 2.8v
    VGA: HIS x800GT 256MB GDDR3Audio: SB Live! 5.1,Inspire 5300 HDD: WDC600JB DVD: Toshiba SD-M1612,Case: NitroAX, Monitor: LG Flatron 1915s
    NET: 5+5mbps www.volyne.net ROUTER: PII 400MHz, 128RAM, CF flash, StarOS


  4. #4

    Standardní

    Mám blok od ertyho a chladí super chce to rozhodně homemade vodníka
    PROJECT: Digital Fantasy
    Více projektů na mých www

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal karf
    Citace Původně odeslal Ladron
    aquacoolem tu chybu uděláš!
    aquacool se na rozdíl od aqcool umístil v testu velmi dobře. je jen na menší hadičky

    www.sweb.cz/erty
    http://www.galaxi.cz
    www.ertyh2o.net
    můj nový web : www.ertyh2o.net Athlon XP 2500+@2300MHz (200*11,5) Barton AQZEA 0331 UPMW, SOLTEK 75FRN2-RL, DDR 512MB/333Mhz, Gainward GeForce 4Ti4200 (300@600), 4x HDD Seagate Bar7200.7 8MB cache 120GB, Hercules Fortissimo III, CDRW Teac 52*32*52, Hyundai ImageQuest F790D Flat,(vodní chlazení:CPU,Chipset,GPU,4xHdd)

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele Snorri
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    36
    Příspěvky
    656
    Vliv
    270

    Standardní

    Citace Původně odeslal eRTY
    Citace Původně odeslal karf
    Citace Původně odeslal Ladron
    aquacoolem tu chybu uděláš!
    aquacool se na rozdíl od aqcool umístil v testu velmi dobře. je jen na menší hadičky

    www.sweb.cz/erty
    http://www.galaxi.cz
    www.ertyh2o.net
    erty, mal by si tam hodit normalne fotky
    posielas aj na Slovensko? kolko stoji posta?

    sorry za OT
    ASUS F3 series - powered by Core 2 Duo T5500 + Geforce Go 7300

  7. #7

    Standardní

    2erty: chci taky koupit vodnika. Nebudes delat novou revizi wb cpu pro A64 sc939. Myslim ze by to chtelo o trosku vetsi stycnou plochu s procesorem. Jo a mohl by vypadat trosku ala KPcool rev1.5 Koupil bych od tebe selou sadu CPU+NB+GPU

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal quasi
    2erty: chci taky koupit vodnika. Nebudes delat novou revizi wb cpu pro A64 sc939. Myslim ze by to chtelo o trosku vetsi stycnou plochu s procesorem. Jo a mohl by vypadat trosku ala KPcool rev1.5 Koupil bych od tebe selou sadu CPU+NB+GPU
    pro A64 je to otázka spony, není problém. nejsem KPcool, nechci nikde hliník.
    můj nový web : www.ertyh2o.net Athlon XP 2500+@2300MHz (200*11,5) Barton AQZEA 0331 UPMW, SOLTEK 75FRN2-RL, DDR 512MB/333Mhz, Gainward GeForce 4Ti4200 (300@600), 4x HDD Seagate Bar7200.7 8MB cache 120GB, Hercules Fortissimo III, CDRW Teac 52*32*52, Hyundai ImageQuest F790D Flat,(vodní chlazení:CPU,Chipset,GPU,4xHdd)

  9. #9
    Senior Member
    Založen
    11.02.2003
    Bydliště
    Žižkov
    Příspěvky
    520
    Vliv
    264

    Standardní

    OT: Jen tak z nudy a diky ziskani novych kontaktu ve firme s CNC na vyrobu licich forem jsem s jednim kolegou zacal pracovat na bloku na s939 a 6800U/GT. Blok bude z kombinace medi, akrylonu a nerezu... takze stejne jako eRTY... zadnej hlinik!

  10. #10

    Standardní

    Snorri: quasi: pro dotazy tohoto typu je to privátní komunikace!
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  11. #11

    Standardní

    Citace Původně odeslal Pirs
    OT: Jen tak z nudy a diky ziskani novych kontaktu ve firme s CNC na vyrobu licich forem jsem s jednim kolegou zacal pracovat na bloku na s939 a 6800U/GT. Blok bude z kombinace medi, akrylonu a nerezu... takze stejne jako eRTY... zadnej hlinik!
    Muzeme tomu rozumet tak, ze bude i volna omezena serie ? Mohl by jsi sem hodit foto nebo aspon nakresy? Uvazujes i o variante na 6600GT, ta je a bude urcite rozsirenejsi diky jeji cene?

  12. #12
    Senior Member
    Založen
    11.02.2003
    Bydliště
    Žižkov
    Příspěvky
    520
    Vliv
    264

    Standardní

    Citace Původně odeslal quasi
    Citace Původně odeslal Pirs
    OT: Jen tak z nudy a diky ziskani novych kontaktu ve firme s CNC na vyrobu licich forem jsem s jednim kolegou zacal pracovat na bloku na s939 a 6800U/GT. Blok bude z kombinace medi, akrylonu a nerezu... takze stejne jako eRTY... zadnej hlinik!
    Muzeme tomu rozumet tak, ze bude i volna omezena serie ? Mohl by jsi sem hodit foto nebo aspon nakresy? Uvazujes i o variante na 6600GT, ta je a bude urcite rozsirenejsi diky jeji cene?
    Na prodej nebude nic, jedine, ze by se toho nekdo ujal a zacal to prodavat. Ja na tohle nejsem a po predchozich zkusenostech s prodejem do toho rozhodne nejdu...

  13. #13

    Standardní

    No ja sam mam ty maly bloky AQCOOL (ted jeste budu pridelavat treti na NB) a sem spokojen chladi to pekne..gregorius ma ty masivni bloky od Pirse a ten by to snad chladil i bez vody kdybych na nej jen foukal ventilatorem poradny kousek...

    Nak
    Athlon XP-M 2,4GHz
    Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •