Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Olympus mju mini digital 4.0 megapixel

  1. #1
    Banned
    Založen
    14.06.2003
    Bydliště
    vítkov
    Příspěvky
    37
    Vliv
    0

    Standardní Olympus mju mini digital 4.0 megapixel

    co rikate na tenhle dig. fotát ja ho mam a vubec si teda nemuzu stezovat!!!! mate ho nekdo ? sice fotky nejsou moc dobré do vnitrní místnosti ale když fotím neco venklu tak jsou to fakt krásný fotky!

  2. #2
    Senior Member
    Založen
    19.04.2004
    Bydliště
    Prešov
    Příspěvky
    1 738
    Vliv
    263

    Standardní

    OT:
    Citace Původně odeslal hekinen
    co rikate na tenhle dig. fotát ja ho mam a vubec si teda nemuzu stezovat!!!!
    Citace Původně odeslal hekinen
    sice fotky nejsou moc dobré...
    ROFL
    /OT
    sorry, ale nemohol som si pomôcť
    SILENT PC ▌Athlon TB 2100+ @ 200x11, PrimeStable ▌Zalman CNPS7000A-Cu & Tt Copper Shim & AS Céramique ▌Abit NF7-S 1.2, NB Zalman ZM-NB47J, SB passive ▌512MB TwinMOS 333 @ 400, 11-2-2-2 ▌Sapphire R9600PRO VIVO @ 477 core, 716 RAM, cooled by Athlon box cooler & Papst ▌WDC800JB ▌Maxtor 30GB ▌NEC ND-3500A ▌Yamaha CRW2200E ▌400W Maxpower - add fan control&monitor & Papst ▌NeonLight case & Papst ▌LCD 4x20, LCD 2x8 ▌4xFan & 8xTemp. controller ▌21\" CRT monitor ▌A4tech infra mouse ▌Microsoft Multimedia Keyboard ▌Samsung ML1520 laser printer ▌

  3. #3
    Banned
    Založen
    14.06.2003
    Bydliště
    vítkov
    Příspěvky
    37
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal PeterM
    OT:
    Citace Původně odeslal hekinen
    co rikate na tenhle dig. fotát ja ho mam a vubec si teda nemuzu stezovat!!!!
    Citace Původně odeslal hekinen
    sice fotky nejsou moc dobré...
    ROFL
    /OT
    sorry, ale nemohol som si pomôcť

    heh jo no az tetka koukm ze jsem to napsal fakt blbe! mno nic nebudu to premazavat at se aji ostatní pobaví!

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Marek
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Home - PU, Skola - TT
    Příspěvky
    1 076
    Vliv
    274

    Standardní

    Vonku na slnku ti odfoti pekne kazdy(skoro) fotak aj za par korun.Ale to co fotak vie sa ukaze prave ked fotis vnutri a pri zhorsenych svetelnych podmienkach.
    C2D @ 3GHz + Ninja || 2GB RAM || Wide 20" p-mva LCD || M-Audio revo 5.1 || Sennheiser HD595 || Logitech G5 mouse

  5. #5
    Banned
    Založen
    14.06.2003
    Bydliště
    vítkov
    Příspěvky
    37
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal Marek
    Vonku na slnku ti odfoti pekne kazdy(skoro) fotak aj za par korun.Ale to co fotak vie sa ukaze prave ked fotis vnutri a pri zhorsenych svetelnych podmienkach.

    no tak jako takhl když jsem to fotil v mistnosti z bleskem tak to bylo v pohode mozna jsme tam nedal ani nejakou funkci na byt ale fotky v pohode pri nejlepší kvalite fotky paradní jenze když se ti vleze na 128 MB kartu 80 snímku na nejlepší kvalitu tak jsem fotil radsi na zhorsenou! ale trebas jsem nejak nechapal když jsem dal nejlepší kvalitu a nejhorsí pak to hodil do PC tak jsem nemohl ani rozeznat nejak moc rozdíl... Samozdrejmě nekde prechzela nejak divne barva delalo to fleky ale to jsem musel dat na PC dosti velkem zoom a když jsem mel nejlepší kvalitu tak rpsote parada....já jsem sním spokojenej a to nenám jeste ani vsechny funkce vyskoušený!

    BTW mám ho stejnak jenom na hory tazke mistnosti moc nefotím

  6. #6
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    271

    Standardní

    hekinen je typ
    ta "kvalita" je zrejme v rozliseni proto ten zoom a divny cary a tak vubec vsechno

  7. #7

    Standardní

    hekinen rulezzz
    Full GAS...

  8. #8

    Standardní Re: Olympus mju mini digital 4.0 megapixel

    Citace Původně odeslal hekinen
    co rikate na tenhle dig. fotát ja ho mam a vubec si teda nemuzu stezovat!!!! mate ho nekdo ? sice fotky nejsou moc dobré do vnitrní místnosti ale když fotím neco venklu tak jsou to fakt krásný fotky!
    tak sem postni nejaky to foto z vnitrku a vnejsku
    Všeho chuť

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •