Stránka 6 z 18 PrvníPrvní ... 234567891016 ... PosledníPoslední
Výsledky 126 až 150 z 431

Téma: Vsetko o NF4 doskach

  1. #126

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Jenze my se tu uz delsi dobu bavime o Fatal1ty a ta to pridavne napajeni nema
    To sice chápu, ale kvůli nějakýmu Q3 "mamlasovi" nebudu za desku sypat o 1500 víc, ještě díky RealTek zvukovce, která vždycky vytěžovala CPU o dost víc než jakákoliv Creativka.

    Synology DS213j - 2x2TB WD Red
    MacMini, 8GB RAM Crucial / Intel 330 180GB
    MacBook Pro 13 (mid 2012), 8GB RAM Crucial, Crucial m4 256GB
    iPad Pro / iPhone SE

  2. #127
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 011
    Vliv
    340

    Standardní

    Citace Původně odeslal BeachKEN
    Citace Původně odeslal Masster
    Jenze my se tu uz delsi dobu bavime o Fatal1ty a ta to pridavne napajeni nema
    To sice chápu, ale kvůli nějakýmu Q3 "mamlasovi" nebudu za desku sypat o 1500 víc, ještě díky RealTek zvukovce, která vždycky vytěžovala CPU o dost víc než jakákoliv Creativka.
    Tady nejde o to, ze ta deska ma jmeno Fatal1ty, ale o to, ze z cele rady ji byla venovana asi nejvetsi pece A primo k tehle zvukovce jsem snad recenzi jeste nevidel....jestli ty ano, budem urcite vsichni radi, kdyz se s nami o ni podelis.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  3. #128

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Tady nejde o to, ze ta deska ma jmeno Fatal1ty, ale o to, ze z cele rady ji byla venovana asi nejvetsi pece A primo k tehle zvukovce jsem snad recenzi jeste nevidel....jestli ty ano, budem urcite vsichni radi, kdyz se s nami o ni podelis.
    Neviděl taky, ale soudím dle všech "světoborných" RealTeků, kdy vždy byl děsnej hype, jak konečně bude přímej konkurent Creativu a ono to tak nakonec moc nebylo. Další můj pesimismus pramení z Fatal1ty desky pro LGA775, kde ač to mělo pěkný OC možnosti a určitej punc kvality navíc jako bonus (samo že zaplacenej), tak se nejednalo o nic zázračného.

    Synology DS213j - 2x2TB WD Red
    MacMini, 8GB RAM Crucial / Intel 330 180GB
    MacBook Pro 13 (mid 2012), 8GB RAM Crucial, Crucial m4 256GB
    iPad Pro / iPhone SE

  4. #129

    Standardní

    Na www.anandtech.com vysla nova recenze DFI Nforce4 desek. Nevim jak vy, ale ja mam jasno do ceho jdu - LANParty UT nF4 Ultra-D
    http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2337&p=1

  5. #130
    Junior Member
    Založen
    10.06.2003
    Bydliště
    Hlučín
    Příspěvky
    80
    Vliv
    254

    Standardní

    Dneska jsem prines domu to co mam v podpise...z desky i procaku jsem dost sklamany (( Pritom na webu bylo porad jak skvele MSI taktuje..prdy... Nastavim CPU napet na 1.5V a nic...porad ma default, pomaha jen to preocentuelni zvyseni..suxx, procak i pres veskere snahy nedostanu vic nez na 220 FSB a ani tak neni stabilni...a to jsem pameti srazil abych je vyloucil, HT bezi na 4x tak uz nevim...je to hruza hruzouci... Myslel jsem ze se dostanu v pohode aspon na tech 235-240 FSB ale ani prdy... Poradte prosim jestli mate nekdo tuhle desku..zkousel jsem tenjejich live bios update a je tam asi nejnovejsi, nic to nenaslo... tak nevim proc jsem kupoval ULL pameti, kdyz s touhle frekvenci by mi stacily kdejake trapne nonamy, se na to muzu vyprdnout
    K8N Neo4 Platinum, AMD X2 4600+ @2.6GHz, 1GB HyperX PC3200 Kingston ULL, Gainward 6600GT 500/1000@550/1150, 320GB WD YS, NEC 1300A, NEC 5800, LG 900P, Chill Innovation 510W, MS IE 3.0

  6. #131

    Standardní

    Citace Původně odeslal quasi
    Na www.anandtech.com vysla nova recenze DFI Nforce4 desek. Nevim jak vy, ale ja mam jasno do ceho jdu - LANParty UT nF4 Ultra-D
    http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2337&p=1
    Svatá pravda. Ten článek jsem taky četl. A navíc: v pondělí jsem desku objednal,dneska v poledne jí dali do pošty, takže asi zítra nebo pozítří bude doma. I spoštovným za 4628,-.

  7. #132
    Member
    Založen
    23.10.2002
    Bydliště
    Praha 4 - Michle
    Věk
    43
    Příspěvky
    176
    Vliv
    262

    Standardní

    já bych to videl na ty pameti presne tak se chovala ta meho kamarada 100% mam otestovany 433MHZ KINGMAX a jen tak pokusně KINGSTON 512MB DDR400 CL3 KVR400X64C3A/512
    ohledně napětí je to bohuzel tak - nastaveno 1,55 a 8 % ov ale buh vi kolik to dava (doufam v novy BIOS), jinak ta kamosova deska ma jeste v prdeli creative zvukovku takze je z toho nadsen, prijit na to ze je to tou RAM nam trvalo 8h takze silna kava
    AMD Phenom 9500 250*11 2750MHz/TESTING Freezer 64 PRO 4x1024-1066 KINGMAX Gigabyte MA790X-DS4 ATI 3870 1xRAPTOR 150GB 2xSAMSUNG 500GB YESICO FL550TMS-2 LCD 22"LG L226WTQ-SF

  8. #133
    Junior Member
    Založen
    10.06.2003
    Bydliště
    Hlučín
    Příspěvky
    80
    Vliv
    254

    Standardní

    Citace Původně odeslal Julian
    já bych to videl na ty pameti presne tak se chovala ta meho kamarada 100% mam otestovany 433MHZ KINGMAX a jen tak pokusně KINGSTON 512MB DDR400 CL3 KVR400X64C3A/512
    ohledně napětí je to bohuzel tak - nastaveno 1,55 a 8 % ov ale buh vi kolik to dava (doufam v novy BIOS), jinak ta kamosova deska ma jeste v *** creative zvukovku takze je z toho nadsen, prijit na to ze je to tou RAM nam trvalo 8h takze silna kava
    no jo..ale kdyz mi to ani nepostne tak nevim ? a ty 4 ledky ukazujou dle manualiu ze jak to zamrzne tak na procesor...zkousel jsem uz kde co...a vcera sem dokonce jel na uzasnych 220FSB :/ a otestoval jsem 3Dmark01 a hele..nadhernych 14tisic bodu, pritom v defaultu vseho mam 19tisic...jako tohle uz je na me opravdu vic nez dost...zlaty tualatin..nic jineho nez FSB a napeti se tam ani nedalo nastavit..zvedl jsem napeti nastavil fsb a jelo to...

    OT: k te zvukovce mohu rict ze je urcite lepsi...chtel jsem taky to SLI kvuli tomu creativu, ovsem nemeli, a je o litr drazsi :/ Jinak ten ALC hraje jak posrany...hnus...zvuk je uplne plochy jak fosna a to mam ekvalizer nastaveny skoro jak to jen de, predtim jsem mel jak mi bracha rika vykopavku SB Live 256 Value ..uplne ten prvni live co byl a ten teda hraje o dost lip, aspon dle me..zvuk ma docela lepsi..myslim barvu zvuku a celkove. Jinak asi co se kvality a sumu tyce to bude asi tak stejne...jsem z te desky DOST sklamany... a pripada mi to jako kdysi kdyz MSI melo desky uplne nahovno a taktovat se nedalo ani boha (za dob Coppermine..to sem si rikal, ze si MSI vzivote nekoupim, a ja debil si koupil znova, jestli se stim neco neprovede s tim taktovanim, tak je to hruza hruzouci, potreboval bych nekde aby me nekdo rekl, jak mam presne nastavit bios)
    K8N Neo4 Platinum, AMD X2 4600+ @2.6GHz, 1GB HyperX PC3200 Kingston ULL, Gainward 6600GT 500/1000@550/1150, 320GB WD YS, NEC 1300A, NEC 5800, LG 900P, Chill Innovation 510W, MS IE 3.0

  9. #134

    Standardní

    Citace Původně odeslal quasi
    Na www.anandtech.com vysla nova recenze DFI Nforce4 desek. Nevim jak vy, ale ja mam jasno do ceho jdu - LANParty UT nF4 Ultra-D
    http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2337&p=1
    Tak já už jí mám doma (objednáno v pondělí), 4628,- i s poštovným.
    Koukni na www1108.digisoft.cz

  10. #135

    Standardní

    kurva ja som kupil MSI K8N SLI, ale nema este pamate(2x512 A-DATA 566) tak cakam co to da ale moc ma to nepotesilo co som si precital. MSI som doteraz vobec nedoveroval, dokonca som touto znackou pohrdal ale mali len Ašus a tak som zobral tu MSI.
    A64 3000+ s939@(8x287), MSI K8N Neo4, 2*512MB 600MHz A-DATA , Asus NX6600 128 300/550@525/714 Samsung 120GB ATA100 8MB , CD RW Asus,CD ROM Teac 52x, zdroj DTK 400W pasiv PFC,

  11. #136

    Standardní

    Citace Původně odeslal Gentle Giant
    Citace Původně odeslal quasi
    Na www.anandtech.com vysla nova recenze DFI Nforce4 desek. Nevim jak vy, ale ja mam jasno do ceho jdu - LANParty UT nF4 Ultra-D
    http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2337&p=1
    Tak já už jí mám doma (objednáno v pondělí), 4628,- i s poštovným.
    Koukni na www1108.digisoft.cz
    LOL - ja ji objednal vcera taky tam Dnes mi ji pry poslou, tak doufam ze zitra prijde, skladem UT totiz uz nemaji, ale maj porad SLI

  12. #137
    Member
    Založen
    23.10.2002
    Bydliště
    Praha 4 - Michle
    Věk
    43
    Příspěvky
    176
    Vliv
    262

    Standardní

    ty ledky ukazovaly presne to same, je to urcite tema RAMkama ja to taky nechapu proc ale je to tak
    AMD Phenom 9500 250*11 2750MHz/TESTING Freezer 64 PRO 4x1024-1066 KINGMAX Gigabyte MA790X-DS4 ATI 3870 1xRAPTOR 150GB 2xSAMSUNG 500GB YESICO FL550TMS-2 LCD 22"LG L226WTQ-SF

  13. #138

    Standardní

    Citace Původně odeslal Gentle Giant
    Citace Původně odeslal quasi
    Na www.anandtech.com vysla nova recenze DFI Nforce4 desek. Nevim jak vy, ale ja mam jasno do ceho jdu - LANParty UT nF4 Ultra-D
    http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2337&p=1
    Tak já už jí mám doma (objednáno v pondělí), 4628,- i s poštovným.
    Koukni na www1108.digisoft.cz
    Uz to mas zkompletovany? Co na ti na tom bezi za konf? Napis nam prvni dojmy z toho DFI, ja jsem hrozne natesenej, uz aby byla doma, od pulky prosince jedu na shitovym celeronu. COD-gamezone rullez

  14. #139
    Banned
    Založen
    10.07.2003
    Bydliště
    Teplice-Praha-C.Budejovice
    Příspěvky
    824
    Vliv
    0

    Standardní

    BeachKEN: Proc mas v podpisu tu desku DFI kdyz ji nemas? Nebo mas? kde jsi ji vzal,mam Asusku SLI a je skvela ale chci jeste druhou a nevim co vybrat,jestli jeste jeden Asus a nebo treba Gigabyte(ten jsem nikdy nemel) cekat nemuzu potrebuju ji hned.

  15. #140

    Standardní

    Citace Původně odeslal OBR
    BeachKEN: Proc mas v podpisu tu desku DFI kdyz ji nemas? Nebo mas? kde jsi ji vzal,mam Asusku SLI a je skvela ale chci jeste druhou a nevim co vybrat,jestli jeste jeden Asus a nebo treba Gigabyte(ten jsem nikdy nemel) cekat nemuzu potrebuju ji hned.
    Pokud vydržíš tejden, měla by mi dojít nová ASUS deska (reklamace výměnou). DFI mi dorazí zítra, nakonec jsem sáhnul po DFI SLI, Ultru nakonec nechám pro kolegu.

    ASUS má bohužel furt nejlepší layout, na taktění je zase DFI, takže je to takovej začarovanej kruh.

    Synology DS213j - 2x2TB WD Red
    MacMini, 8GB RAM Crucial / Intel 330 180GB
    MacBook Pro 13 (mid 2012), 8GB RAM Crucial, Crucial m4 256GB
    iPad Pro / iPhone SE

  16. #141
    Banned
    Založen
    10.07.2003
    Bydliště
    Teplice-Praha-C.Budejovice
    Příspěvky
    824
    Vliv
    0

    Standardní

    Ja moc takteni nepotrebuju,chci tam dat 3500+ takze FSB budu zvedat maximalne na 220-230,i vzhledem k tomu ze chci MEM udrzet na CL2.5,me by se ta DFI ultra nonSLI libila,kdes ji vzal,taky bych ji koupil.

  17. #142

    Standardní Jak udelat z Nforce4 ULTRA Nforce SLI!

    Pro ty kteri si toho jeste nevsimli. Na anadtechu vysel navod jak udelat z Nforce4 ULTRA verzi Nforce SLI. Jedna se totiz o shodny cipset. Ultra ma jen preruseny jeden mustek, ktery kdyz spojite tak se vam chipset detekuje jako SLI verze. Samozrejme to chce taky vybrat spravnou desku s 2 16xPCIe sloty, treba DFI ULTRA

    http://www.anandtech.com/cpuchipsets...oc.aspx?i=2322

  18. #143
    Banned
    Založen
    10.07.2003
    Bydliště
    Teplice-Praha-C.Budejovice
    Příspěvky
    824
    Vliv
    0

    Standardní Re: Jak udelat z Nforce4 ULTRA Nforce SLI!

    Citace Původně odeslal quasi
    Pro ty kteri si toho jeste nevsimli. Na anadtechu vysel navod jak udelat z Nforce4 ULTRA verzi Nforce SLI. Jedna se totiz o shodny cipset. Ultra ma jen preruseny jeden mustek, ktery kdyz spojite tak se vam chipset detekuje jako SLI verze. Samozrejme to chce taky vybrat spravnou desku s 2 16xPCIe sloty, treba DFI ULTRA

    http://www.anandtech.com/cpuchipsets...oc.aspx?i=2322
    To je stary

  19. #144

    Standardní

    Citace Původně odeslal OBR
    Ja moc takteni nepotrebuju,chci tam dat 3500+ takze FSB budu zvedat maximalne na 220-230,i vzhledem k tomu ze chci MEM udrzet na CL2.5,me by se ta DFI ultra nonSLI libila,kdes ji vzal,taky bych ji koupil.
    Problém je, že Ultry už zase nejsou a díky oslavám (nového roku) v Číně nebudou asi zase tak nějakej tejden.

    Synology DS213j - 2x2TB WD Red
    MacMini, 8GB RAM Crucial / Intel 330 180GB
    MacBook Pro 13 (mid 2012), 8GB RAM Crucial, Crucial m4 256GB
    iPad Pro / iPhone SE

  20. #145

    Standardní

    Citace Původně odeslal OBR
    Ja moc takteni nepotrebuju,chci tam dat 3500+ takze FSB budu zvedat maximalne na 220-230,i vzhledem k tomu ze chci MEM udrzet na CL2.5,me by se ta DFI ultra nonSLI libila,kdes ji vzal,taky bych ji koupil.
    Precti si par threadu nazpet, tam se je odkaz na eshop digitech.cz. Verzi ULTRA ale uz nemaji skladem, uz maji jenom SLI obe varianty

  21. #146
    Junior Member
    Založen
    10.06.2003
    Bydliště
    Hlučín
    Příspěvky
    80
    Vliv
    254

    Standardní

    Citace Původně odeslal Julian
    ty ledky ukazovaly presne to same, je to urcite tema RAMkama ja to taky nechapu proc ale je to tak
    budu zkouset..nic jineho me nezbyva
    K8N Neo4 Platinum, AMD X2 4600+ @2.6GHz, 1GB HyperX PC3200 Kingston ULL, Gainward 6600GT 500/1000@550/1150, 320GB WD YS, NEC 1300A, NEC 5800, LG 900P, Chill Innovation 510W, MS IE 3.0

  22. #147

    Standardní

    Citace Původně odeslal OBR
    Ja moc takteni nepotrebuju,chci tam dat 3500+ takze FSB budu zvedat maximalne na 220-230,i vzhledem k tomu ze chci MEM udrzet na CL2.5,me by se ta DFI ultra nonSLI libila,kdes ji vzal,taky bych ji koupil.
    www1108.digisoft.cz

  23. #148

    Standardní Pro quasi

    donesl jsem jí asi před hodinou a zjistil jsem, že tam je jen jeden round IDE cable ( mají být dva), takže jsem volal majiteli, který slíbil nápravu,
    montáž nechám asi na zítřek, dneska mám dost jiné práce, jakmile budu něco mít, dám to sem

  24. #149

    Standardní Re: Pro quasi

    Citace Původně odeslal Gentle Giant
    donesl jsem jí asi před hodinou a zjistil jsem, že tam je jen jeden round IDE cable ( mají být dva), takže jsem volal majiteli, který slíbil nápravu,
    montáž nechám asi na zítřek, dneska mám dost jiné práce, jakmile budu něco mít, dám to sem
    určitě to nechám pár dní zahořet na defaultních hodnotách, není dobré hned začít železo tejrat....

  25. #150
    Banned
    Založen
    10.07.2003
    Bydliště
    Teplice-Praha-C.Budejovice
    Příspěvky
    824
    Vliv
    0

    Standardní

    jakej je v tech trech deskach rozdil? cenovej je podstatnej ale co dal?

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •