Výsledky 1 až 22 z 22

Téma: divne chovani ID 3G@L

  1. #1
    Senior Member mince
    Založen
    13.04.2003
    Bydliště
    LBC-mesto kde furt prsi nebo jdete do kopce
    Věk
    44
    Příspěvky
    696
    Vliv
    271

    Standardní divne chovani ID 3G@L

    Koupil sem od nej Case i zdroj Chieftec,to ze sem ho uhanel asi tyden,nez mi racil odpovedet,to bych prekousnul,ale to ze mi nedal kompletni baleni case-u,chybi mi tam ty nasadky na vetraky(i to bych ozelel),ale ze mi nedal ty listicky na pripojeni cd-romky mi dost vadi,kdyby je nemel nebo mi o tom rekl,to bych pobral a asi i nekoupil,ale to ze mi priznal,ze je ma doma a ze mi je posle a od te doby nereaguje na zadnou zpravu,ani nezveda telefon,nereaguje na icq. Davejte si na nej pozor
    C2D 6300 (default),Gigabyte 965P-DS3 ,4*1024 MB , 5770 512MB, WD 640Gb, LG H22L,Cambridge DTT 2200,HP w2207h,

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele MV
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Neratovice
    Příspěvky
    1 557
    Vliv
    289

    Standardní

    No abych se ho trochu zastal, kupoval jsem od nej desku a vsechno v pohode - vyzkouseni na miste, zarucak. Chybel sice manual, coz sem predem vedel, ale to je asi nejaka mistni tradice, ze OCckari ztraci manualy, protoze pri koupi dalsi desky ho prodavajici opet ztratil
    PC1: Core i5 750 2.66 GHz @ 3.4 - 4 GHz | Asus P7P55D PRO | Zalman Reserator1 @V2 Water | 8GB DDR3-1333 Kingston | Gigabyte GF GTX660oc 2GB | Seagate MomentusXT 750GB + Samsung F3 1TB | Pioneer DVR-111 | Audigy2zs + DTT2200 | TerraTec Dual DVB-T PCI-e | LIAN-LI case | Delta 700W PSU | HP LP2475w | Ultraportable: Toshiba Portégé R100 Centrino | Pentium-M ULV 1.0 | 768MB DDR | 1.8" MicroIDE -> ZIF IDE -> mSATA SSD Samsung PM830 32GB | Trident Cyber XP4 32MB | 12.1" XGA | 1.09kg/1.4kg (2hod/6.5hod) | Lenovo R61, C2D T8100, 2.5GB DDR2, 160GB, 15.4" WSXGA+ | Dell XPS M1330, T9300, 4GB DDR2, MomentusXT 500GB, GF 8400MGS /w Coppermod, 13.3 WXGA | Dell Latitude E6220, Core i5-2520M, 8GB DDR3, Samsung PM830 128GB SATA3.0 SSD, backlit kbd, 12.5" WXGA | Misc: Routerboard RB133, 2x WLAN | D-Link ShareCenter DNS-320 + 2x 2TB WD Green WD20EZRX @ RAID1

  3. #3

    Standardní

    Koupil jsem si u něj grafiku FX5600MSI 256RAM za 1900,-. Ani se nesnažil smlouvat a hned přikývl. Už na ní čekám 2 týdny a pořád nic. Ještě si 2x rozmyslím jestli dobírku (jestli dorazí) převezmu protože by taky mohla bejt prázdná
    PROJECT: Digital Fantasy
    Více projektů na mých www

  4. #4
    Senior Member mince
    Založen
    13.04.2003
    Bydliště
    LBC-mesto kde furt prsi nebo jdete do kopce
    Věk
    44
    Příspěvky
    696
    Vliv
    271

    Standardní re

    Citace Původně odeslal Jack O'Neal
    Koupil jsem si u něj grafiku FX5600MSI 256RAM za 1900,-. Ani se nesnažil smlouvat a hned přikývl. Už na ní čekám 2 týdny a pořád nic. Ještě si 2x rozmyslím jestli dobírku (jestli dorazí) převezmu protože by taky mohla bejt prázdná
    No tak podle jeho jednani si myslim,ze ti dorazi tak na pristi vanoce
    Jinak ja si pro to zajel osobne do Prahy,predani probehlo celkem v poho,krom toho,ze dorazil o "chvilku" dyl,nez bylo domluveno,takze sem pak nestihnul vyndat case z krabice kvuli kontrole,ale byl sem ujisten,ze je kompletni. Jinak zdroj pry funguje dobre-nebyl pro me,ale pro kamose.
    C2D 6300 (default),Gigabyte 965P-DS3 ,4*1024 MB , 5770 512MB, WD 640Gb, LG H22L,Cambridge DTT 2200,HP w2207h,

  5. #5
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní

    ode me par veci jiz koupil a bezproblemove. nemelo by se tohle resit jinde?

  6. #6
    Senior Member mince Avatar uživatele kecinzer
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Děčín - perla severu
    Věk
    40
    Příspěvky
    3 184
    Vliv
    304

    Standardní Re: divne chovani ID 3G@L

    Citace Původně odeslal mejla
    Koupil sem od nej Case i zdroj Chieftec,to ze sem ho uhanel asi tyden,nez mi racil odpovedet,to bych prekousnul,ale to ze mi nedal kompletni baleni case-u,chybi mi tam ty nasadky na vetraky(i to bych ozelel),ale ze mi nedal ty listicky na pripojeni cd-romky mi dost vadi,kdyby je nemel nebo mi o tom rekl,to bych pobral a asi i nekoupil,ale to ze mi priznal,ze je ma doma a ze mi je posle a od te doby nereaguje na zadnou zpravu,ani nezveda telefon,nereaguje na icq. Davejte si na nej pozor
    Jako promiň, ale to co bude case obsahovat sis měl domluvit s nim ne? Co tady s tim jako admini maj dělat?
    V bazaru je sekce nedůvěryhodné osoby
    MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
    ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
    iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2

  7. #7
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    no nez to resit takto, proc nedas vedet me nebo nejakemu jinemu modovi ( dle libivosti )?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  8. #8

    Standardní

    3G@L ? se mi nezda koupil ode me dost veci a zadny problemy spis naopak
    zivot je pes, trva nez se ho naucite zit

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    no nez to resit takto, proc nedas vedet me nebo nejakemu jinemu modovi ( dle libivosti )?
    a co by ten s tim mel delat? timhle chtel spis na tohoto uzivatele upozornit ostatni uzivatele a ne primo moderatory, protoze pochybuju ze ty by s tim ze prodava nekompletni veci neco zasadniho udelali...

  10. #10
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal 3lemen7
    Citace Původně odeslal mISHA
    no nez to resit takto, proc nedas vedet me nebo nejakemu jinemu modovi ( dle libivosti )?
    a co by ten s tim mel delat? timhle chtel spis na tohoto uzivatele upozornit ostatni uzivatele a ne primo moderatory, protoze pochybuju ze ty by s tim ze prodava nekompletni veci neco zasadniho udelali...
    hele ty vsevede, nechces si jit radit nekam jinam?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  11. #11

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    hele ty vsevede, nechces si jit radit nekam jinam?
    von chce do bazaru tak radi tady
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  12. #12

    Standardní

    myslel sem ze tohle forum je taky o tam aby si lidi navzajem radili ne , a jak se zda tak mISHA potrebuje poradit protoze se plete... ale to je trochu OT

  13. #13
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal 3lemen7
    myslel sem ze tohle forum je taky o tam aby si lidi navzajem radili ne , a jak se zda tak mISHA potrebuje poradit protoze se plete... ale to je trochu OT
    vis, mi tu na to mame thread. bazarove problemyu resime. ale to ty nejspis nevis, protoze sis ty pravidla v bazaru precetl jen z donuceni. vid.

    a neboj, s klukama ti offtopic prispevky promazeme, abys to nemel tak jednoduche do toho bazaru.

    btw dik za radu. rad si necham poradit od evidentne vseznaleho xteena
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  14. #14
    Senior Member mince
    Založen
    13.04.2003
    Bydliště
    LBC-mesto kde furt prsi nebo jdete do kopce
    Věk
    44
    Příspěvky
    696
    Vliv
    271

    Standardní Re: divne chovani ID 3G@L

    [quote="kecinzer"]
    Citace Původně odeslal mejla
    Jako promiň, ale to co bude case obsahovat sis měl domluvit s nim ne? Co tady s tim jako admini maj dělat?
    V bazaru je sekce nedůvěryhodné osoby
    Ano,to co by case mel obsahovat sem si s nim domluvil,bohuzel sem si to na zastavce neprekontroloval,nechtelo se mi cekat na dalsi bus,co jel za hodinu,uznavam moje chyba

    2Misha: no nez to resit takto, proc nedas vedet me nebo nejakemu jinemu modovi ( dle libivosti )?
    No muzu to dat vedet adminovi,ale co ten s tim poresi? ja mel za to,ze se k tomu dotycny vyjadri,asi sem ho mohl dat na BL-ale mel sem za to,ze tam davaji admini/moderatori

    K!ll3r: 3G@L ? se mi nezda koupil ode me dost veci a zadny problemy spis naopak
    Ano,jak tu hodne z Vas pise,pri jeho koupi neni zadny problem,ovsem z druhe strany-on jako prodavajici uz to bohuzel tak bezproblemove neni,na toto sem chtel prave upozornit,chtel sem to samo resit pouze s nim,ale kdyz ho nemuzu sehnat ...
    C2D 6300 (default),Gigabyte 965P-DS3 ,4*1024 MB , 5770 512MB, WD 640Gb, LG H22L,Cambridge DTT 2200,HP w2207h,

  15. #15
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní Re: divne chovani ID 3G@L

    Citace Původně odeslal mejla
    2Misha: no nez to resit takto, proc nedas vedet me nebo nejakemu jinemu modovi ( dle libivosti )?
    No muzu to dat vedet adminovi,ale co ten s tim poresi? ja mel za to,ze se k tomu dotycny vyjadri,asi sem ho mohl dat na BL-ale mel sem za to,ze tam davaji admini/moderatori
    uff PRAVE PROTO TO MAS DAT VEDET TOMU MODERATOROVI!!! ( a proc si stale pletete mody a adminy - vsak jejich funkce je uplne jina )
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  16. #16

    Standardní

    mISHA: No, tak už ses nám k tomu výše jasně vyjádřil svýma arogantníma kecama (viz. posty výše).
    Se z toho třeba posaď na zadeček, že to sem dal. Tak to buď lockněte nebo smažte, kolem každý triviální ptákoviny samý moudrý keci.

    Osobně jsem rád, že to sem dal, ať se aspoň něco dovíme. Je pravda, že to sem sice nepatří, ale svět se z toho nezboří.

    K tématu: mě by se taky nelíbilo, kdyby mi k tomu nedal kolejnice pro mechaniky, který tam nejsou jentak pro legraci. Když už něco prodávám, tak to řádně zkontroluju. Na druhou stranu se to stát může, třeba měl hafo práce a ani na to nepomyslel.
    ASUS Blitz Formula P35 | C2Q 9550 @3.41GHz | TR Ultra120 Extreme | 4GB Corsair 6400C5 | 2x Samsung F1 320GB | Samsung F1 640GB | WD My Book Home 1TB | ASUS GTX295 1.8GB | SB X-Fi Titanium Fatal1ty Champion PCI-E | Leadtek DTV2000H | Asus 2014L1T SATA | Logitech G9 | Logitech Illuminated Keyb. US | 24" HP DreamColor LP2480zx + X-Rite | LIAN LI A7010 HotSwap | Corsair HX620 | Genius HT 5.1 Foto: Miláškové Nikon D200 & D300 | Nikkor AF-S VR 70-200/2.8 | Nikon TC-14E | Nikkor AF-S 14-24/2.8 | Nikkor AF-S 300/4 | Nikon SB-800 | 2xCF Extreme IV 8GB

  17. #17

    Standardní

    Citace Původně odeslal 3lemen7
    myslel sem ze tohle forum je taky o tam aby si lidi navzajem radili ne , a jak se zda tak mISHA potrebuje poradit protoze se plete... ale to je trochu OT
    takze v tom pripade by nebylo od veci napsat sem jake ze to obchody vlastne vedes?
    na PCT uz jsi se projevil jako "netradicne" chovajici se uzivatel v bazaru a pokud bys tohle chtel aplikovat i na tomto foru, tak naprosto chapu to, co se Ti snazi mISHA vysvetlit
    nekamaradim s vama

  18. #18
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele sisi
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Auckland, NZ
    Příspěvky
    2 176
    Vliv
    280

    Standardní

    Citace Původně odeslal Pinďoureček
    mISHA: No, tak už ses nám k tomu výše jasně vyjádřil svýma arogantníma kecama (viz. posty výše).
    Se z toho třeba posaď na zadeček, že to sem dal. Tak to buď lockněte nebo smažte, kolem každý triviální ptákoviny samý moudrý keci.
    Vsetky tie "keci" boli k veci. Problemy v bazari sa riesia (v priemere niekolko za mesiac) mimo "verejnych" sekcii - staci poslat podnet nejakemu moderatorovi. To, ze to tu niektori nevedia je OK, ale nech potom nepindaju o niecom, o com ani len netusia (napr. 3lemen7). A podaktori by sa zase hodne divili, ako dokladne a zdlhavo sa niektore z tychto problemov rozpitvavaju. Takze prosim vsetkych, ktori maju nutkavy pocit prispievat do podobnych threadov, aby sa zdrzali pokial nemaju sajnu o tom, ako sa veci vlastne maju...
    Intel Core 2 Duo E6600 @ 3.2GHz (8 * 400MHz) @ 1.3V with Zalman CNPS9500 AT @ 1800RPM, ASUS P5B Deluxe/WiFi, 2x1GB Corsair Twin2X PC2-6400 DDRAM @ 400MHz (4-4-4-12) @ 2.1V, Leadtek 8800GT 512MB, WD Caviar SE16 250GB, Asus DRW-1608P3S, Creative SB Audigy Value, Logitech X-230 speakers, Enermax Liberty 400W, 2x120mm Thermaltake case fan @ 1800RPM, Thermaltake Aguila black case, HP LP2065 LCD, Logitech MX400

  19. #19

    Standardní

    Citace Původně odeslal sisi
    Citace Původně odeslal Pinďoureček
    mISHA: No, tak už ses nám k tomu výše jasně vyjádřil svýma arogantníma kecama (viz. posty výše).
    Se z toho třeba posaď na zadeček, že to sem dal. Tak to buď lockněte nebo smažte, kolem každý triviální ptákoviny samý moudrý keci.
    Vsetky tie "keci" boli k veci. Problemy v bazari sa riesia (v priemere niekolko za mesiac) mimo "verejnych" sekcii - staci poslat podnet nejakemu moderatorovi. To, ze to tu niektori nevedia je OK, ale nech potom nepindaju o niecom, o com ani len netusia (napr. 3lemen7). A podaktori by sa zase hodne divili, ako dokladne a zdlhavo sa niektore z tychto problemov rozpitvavaju. Takze prosim vsetkych, ktori maju nutkavy pocit prispievat do podobnych threadov, aby sa zdrzali pokial nemaju sajnu o tom, ako sa veci vlastne maju...
    Ano, byli k věci. O tom, že nebyli k věci jsem nic neřekl. Mě jen se.re ta jeho arogance. A jako jemu se nelíbí posty jiných a dává to najevo, tak proč bych to nedával najevo taky.

    Xima: Tady neni PCT forum, tak proč to sem taháš. Pokud vim, tak tady nic špatnýho neudělal a řeší se tu jiné téma, které je spjaté s OC bazarem, ne s PCT.
    ASUS Blitz Formula P35 | C2Q 9550 @3.41GHz | TR Ultra120 Extreme | 4GB Corsair 6400C5 | 2x Samsung F1 320GB | Samsung F1 640GB | WD My Book Home 1TB | ASUS GTX295 1.8GB | SB X-Fi Titanium Fatal1ty Champion PCI-E | Leadtek DTV2000H | Asus 2014L1T SATA | Logitech G9 | Logitech Illuminated Keyb. US | 24" HP DreamColor LP2480zx + X-Rite | LIAN LI A7010 HotSwap | Corsair HX620 | Genius HT 5.1 Foto: Miláškové Nikon D200 & D300 | Nikkor AF-S VR 70-200/2.8 | Nikon TC-14E | Nikkor AF-S 14-24/2.8 | Nikkor AF-S 300/4 | Nikon SB-800 | 2xCF Extreme IV 8GB

  20. #20
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal Pinďoureček
    mISHA: No, tak už ses nám k tomu výše jasně vyjádřil svýma arogantníma kecama (viz. posty výše).
    Se z toho třeba posaď na zadeček, že to sem dal. Tak to buď lockněte nebo smažte, kolem každý triviální ptákoviny samý moudrý keci.

    Osobně jsem rád, že to sem dal, ať se aspoň něco dovíme. Je pravda, že to sem sice nepatří, ale svět se z toho nezboří.

    K tématu: mě by se taky nelíbilo, kdyby mi k tomu nedal kolejnice pro mechaniky, který tam nejsou jentak pro legraci. Když už něco prodávám, tak to řádně zkontroluju. Na druhou stranu se to stát může, třeba měl hafo práce a ani na to nepomyslel.
    arogantni kecy? vsechny podnety jak uz psal sisi se resi. kazdy ze zucastnenych se muze vyjadrit ( a to uz sem to resil skrz forum, mail, icq i irc ). teprve posleze, pokud se dotycny nevyjadri pripadne nedojde vec ke zdarnemu reseni se dotycny objevi v threadu provinilcu.

    takze ti dekuju za oceneni nasi ( moderatorske ) spolecne prace. prave kvuli takovym prijemnym lidem to tu jen tak zadara delame...

    EDIT:

    Citace Původně odeslal Pinďoureček
    Xima: Tady neni PCT forum, tak proč to sem taháš. Pokud vim, tak tady nic špatnýho neudělal a řeší se tu jiné téma, které je spjaté s OC bazarem, ne s PCT.
    opravdu? jsem rad, ze ma nekdo s uzivatelskyma pravama a obcasnou navstevnosti takovy prehled o deni tuna na foru. jen vic takto znalych lidi. jen vic.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  21. #21

    Standardní

    Tak grafika ještě nepřišla takže 3G@l má smůlu, nepřevezmu ji
    Nevím jestli vám přijde normální čekat na zásilku už skoro 3 týdny a přitom mi 3G@l říkal při domluvě že to odeslal
    PROJECT: Digital Fantasy
    Více projektů na mých www

  22. #22
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    ja bych nedelal ukvapene zavery. tento problem je v reseni a nerad bych se k tomu vyjadroval driv, nez vsichni zucastneni.

    jelikoz je ted doba dovolenych/prazdnin, tak bych s takovou akci rozhodne pockal, az po.

    jinymi slovy > prosim, nereste to jako stado ovci bezici neurcito kam. pockejte na zucastnene!
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •