Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: K čemu je Service pack do WinXP

  1. #1

    Standardní K čemu je Service pack do WinXP

    Mám perfektně fugující WinXP a dostal se mi do pařát Service Pack. Nevíte někdo co řeší - zkrátka k čemu to je dobrý (ale konkrétně - ne věci jako zvýšení stability a výkonu ...)
    Audiotrak Prodigy HD2 (2xOPA2134PA + LT1364) => Little Dot I+ (WE408A + AD8022) => Sennheiser HD555@595
    Asus Xonar D1 => Technics SU-A800 => Tesla 2xARN6608 + ARV-104

  2. #2

    Standardní Re: K čemu je Service pack do WinXP

    Citace Původně odeslal Caleb
    Mám perfektně fugující WinXP a dostal se mi do pařát Service Pack. Nevíte někdo co řeší - zkrátka k čemu to je dobrý (ale konkrétně - ne věci jako zvýšení stability a výkonu ...)
    Jestli mas PERFEKTNE fungujici WinXP, tak to radsi ani neinstaluj. Vetsinou to jsou opravy bezpecnostnich der (hehe, prave tuhle odpoved jsi nechtel co )
    Ja mam po instalaci SP1 akorat problemy.
    HW přichází a odchází, já zůstávám :-)

  3. #3

    Standardní

    U me SP1 funguje bez problemu. Pokud se pripojujes pres modem, tak je ti asi k nicemu. Pokud mas pevny pripojeni, tak je to vetsinou nutnost ...

    Seznam oprav je na: http://support.microsoft.com/default...SP1FixList.asp
    SOLTEK SL-75DRV5 (KT333), Athlon XP ThoroughBred JIUHB 1700+@2600+ (12.5*166) 1.75V, 256 MB DDR, IBM 120GXP 40 GB, ATI Daytona 9100 64MB, Artic Cooling CopperSilent, Microsoft IntelliMouse Explorer 3, Targa Proffesional 1796SL

    ASUS TUSL2-C, Intel PIII 1.13GHz@1133 ( 8.5*133 ), 512 MB RAM (APACER+takeMS), Maxtor 40 GB 7200RPM, Geforce 2 GTS 32MB (200-333), SB PCI512, CoolerMaster 7H53F, Microsoft IntelliMouse Explorer 3, Logitech Internet Navigator, SONY CPD-G220

  4. #4

    Standardní

    No mně se po instalaci sp1 zvýšila i stabilita a začaly mi chodit věco co jsem před tím nerozchodil Hlavně ty bezpečnostní díry
    A64 3700+,Dfi-LanParty UT nF3 Ultra-D,Gigabyte N66T128VP,,Hitachi 160GB,CDRW,CD,Levicom VisiblePower 500W,Hyundai F790D,

  5. #5
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    jj paac sem pripojenej pevnou, tag je to nutnost. Nemam zapotrebi, aby si naka lama sosla negde 100k softik kerej je zalozenej na znamy chybe woken a zadala tam moje IP a formatovala disk . Ostatne, paac si urcite 80% lidi ty opravy neinstaluje, tag se pak nemuzou divit, ze se jim negdo nabori do jejich oblibenych woken a nemusi tomu ani moc rozumet.

  6. #6

    Standardní

    no tak ja mam taky sp1 a musim si vynachvalit rozdily, mam Diva MP3man a kdyz sem ho driv pripojil (normalne pres usb) (kdyz jsem jeste nemel sp1) tak to zacalo hrat( misto aby naskocil jako vymenitelny disc), ted funguje skvele, i stabylitka mi pripada lepsi. Jo a ohledne her je to jasna volba...
    Pašák erda.

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele Snorri
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    36
    Příspěvky
    656
    Vliv
    269

    Standardní

    Citace Původně odeslal eraser
    no tak ja mam taky sp1 a musim si vynachvalit rozdily, mam Diva MP3man a kdyz sem ho driv pripojil (normalne pres usb) (kdyz jsem jeste nemel sp1) tak to zacalo hrat( misto aby naskocil jako vymenitelny disc), ted funguje skvele, i stabylitka mi pripada lepsi. Jo a ohledne her je to jasna volba...
    Ty vole, eraser ten twoj Avatar , to si robil brokovnicou?
    ASUS F3 series - powered by Core 2 Duo T5500 + Geforce Go 7300

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jezevec
    jj paac sem pripojenej pevnou, tag je to nutnost. Nemam zapotrebi, aby si naka lama sosla negde 100k softik kerej je zalozenej na znamy chybe woken a zadala tam moje IP a formatovala disk . Ostatne, paac si urcite 80% lidi ty opravy neinstaluje, tag se pak nemuzou divit, ze se jim negdo nabori do jejich oblibenych woken a nemusi tomu ani moc rozumet.
    Mam tiez pevnu - a bez SP by to bola samovrazda ...

    Aj ked ako poznam Billa urcite nejake nove diery pribudnu
    ABIT NF7-S 2.0 ||AMD Mobile Barton 2600+ ||Corsair TwinX 2x512MB ||Inno3D GF 6800 128MB ||
    WD 120GB JB ||NEC DVD-RW ||LG 17" 1710B LCD ||Thermaltake Silent Boost ||

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal Snorri
    Citace Původně odeslal eraser
    no tak ja mam taky sp1 a musim si vynachvalit rozdily, mam Diva MP3man a kdyz sem ho driv pripojil (normalne pres usb) (kdyz jsem jeste nemel sp1) tak to zacalo hrat( misto aby naskocil jako vymenitelny disc), ted funguje skvele, i stabylitka mi pripada lepsi. Jo a ohledne her je to jasna volba...
    Ty vole, eraser ten twoj Avatar , to si robil brokovnicou?
    LOL ty ses vtipalek, brokarnou jsem to nededelal, alë raspli. Nic moc co? Ale funguje to.
    Pašák erda.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Kolik typu je RAID? (1,3,5,0,...)
    Založil Lada Zuzjak v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 07.11.2002, 10:04

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •