Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: 400 - Bad Request

  1. #1

    Standardní 400 - Bad Request

    Kód:
    Bad Request
    
    Your browser sent a request that this server could not understand.
    Request header field is missing ':' separator.
    
    3Bi%3A1104347302%3B%7D
    V poslednom case mi hadze Firefox taketo hlasky. So ziadnym inym 4om nemam problem, len s OCG. Nejake riesenie?

  2. #2

    Standardní

    Zkus vycistit cache+cookies, nebo pouzit jiny browser. Tohle sem nikdy nevidel.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #3

    Standardní

    blba proxy, blbe nastavenej browser, blbej plugin.
    me vsechno funguje v poradku a kdyz jsem se te po icq ptal pri cem se ti to stalo taks nereagoval.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Zkus vycistit cache+cookies, nebo pouzit jiny browser. Tohle sem nikdy nevidel.
    Kua, to sa mi nexe... uz som si tam toho nazbieral privela Inac som zistil, ze ked browser zavrem a znova spustim, tak to potom uz ide OK, ale je to dost nepohodlne spustat prehliadac kazdy tyzden znova Asi budem musit updatenut 1.0PR na 1.0. Mozesm zase ukecavat adminov... waaa

  5. #5

    Standardní

    K cemu ti je bordel v cache?? A cookies smaz pouze ty tykajici se teto domeny, ne
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  6. #6
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele GABO
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    Košice / Slovensko
    Věk
    44
    Příspěvky
    5 188
    Vliv
    319

    Standardní

    2E1: viz. FOXova odpoved...
    Blue Alien II. Intel E5200 . NOCTUA NH-U12 . GAP35-DS3 . 2x2GB Mushkin 1066 . Galaxy 6800GT/256 . Seagate ES2 250GB x 2 . Seasonic S12-380 . Chieftec Dragon modrý . HP LP2475W
    Domáce na vode Intel E8400 @ 4.65 GHz . D-tek V2 . GAX38-DS4 . EK EK-NB/SB5 + Mosfet GA X38 . 2x2GB Mushkin 1066 . Gigabyte 8800GTS/512 . EK 8800GTS . 500GB . Seasonic S12-500W . Lian Li PC-V1010A - Silver . SONY SDM-HS75P . Black Ice GT 360 + Laing Ultra + Swiftech Mcres
    HTPC Xtreamer s chladením od Michala

  7. #7

    Standardní

    Nooo, ono to slo bez problemov nejake tri mesiace a zrazu... ale chyba je niekde v prehliadaci Skusim vyhladat cockies pre 4um. Dik za ochotu riesit problem.

    2Fox: kedy si mi pisal na ICQ? Totiz raz mi nieco doslo, ked som bol N/A a potom asi po pol dni som ti odpisal. O nicom inom neviem.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •