Výsledky 1 až 16 z 16

Téma: JAK VYNUTIT ZMĚNU CDKEY WIN_XP??

  1. #1
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní JAK VYNUTIT ZMĚNU CDKEY WIN_XP??

    Jak se dostanu do části aktivace, kde můžu změnit CD-KEY (product-key) WIN XP? Systém je již aktivován, potřebuji změnit KEY a nevím jak. Díky za pomoc i na SZ.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  2. #2

    Standardní Re: JAK VYNUTIT ZMĚNU CDKEY WIN_XP??

    Citace Původně odeslal Aliencz
    Jak se dostanu do části aktivace, kde můžu změnit CD-KEY (product-key) WIN XP? Systém je již aktivován, potřebuji změnit KEY a nevím jak. Díky za pomoc i na SZ.
    ...preco SZ ved to je normalne a legalne navod na to je na strankach supportu MS -> http://support.microsoft.com/default...d=kb;cs;328874
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

  3. #3
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní Re: JAK VYNUTIT ZMĚNU CDKEY WIN_XP??

    Citace Původně odeslal .:::iGor:::.
    Citace Původně odeslal Aliencz
    Jak se dostanu do části aktivace, kde můžu změnit CD-KEY (product-key) WIN XP? Systém je již aktivován, potřebuji změnit KEY a nevím jak. Díky za pomoc i na SZ.
    ...preco SZ ved to je normalne a legalne navod na to je na strankach supportu MS -> http://support.microsoft.com/default...d=kb;cs;328874
    Díky příteli ze Slovenska, přesně tohle jsem hledal, ale nedařilo se. Ještě jednou díky. IMHO k SZ .... tady je Fšechno WAREZ, i když se ptáš na to kolik stojí kopeček jahodové ..... tak raději beru zpátečku. Ještě jednou díky. V poslední době se vůbec ptám co nejméně, protože ať se jedná o cokoliv, odpověď je na 90% stejná: "HLEDEJ ŠMUDLO", "OT", "NASTUDUJ SI", "WAREZ - LOCK" a to pořád dokola jako kolovrátek.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  4. #4

    Standardní Re: JAK VYNUTIT ZMĚNU CDKEY WIN_XP??

    Citace Původně odeslal Aliencz
    Díky příteli ze Slovenska, přesně tohle jsem hledal, ale nedařilo se. Ještě jednou díky. IMHO k SZ .... tady je Fšechno WAREZ, i když se ptáš na to kolik stojí kopeček jahodové ..... tak raději beru zpátečku. Ještě jednou díky. V poslední době se vůbec ptám co nejméně, protože ať se jedná o cokoliv, odpověď je na 90% stejná: "HLEDEJ ŠMUDLO", "OT", "NASTUDUJ SI", "WAREZ - LOCK" a to pořád dokola jako kolovrátek.
    ...njn, kazdopadne som rad ze ti ta rada pomohla
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

  5. #5
    Member
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Praha Libeň/Loket , okr. SO
    Příspěvky
    116
    Vliv
    264

    Standardní

    A co to same pro W2k3 server standart?
    Asus P5GDC Deluxe - Intel 915P, Intel Pentium 4 530J 3,0GHz 1MB 800MHz BOX 775pin, Leadtek Winfast PX6600GT TD Extreme 128MB PCI-E, SB Live! 5.1 digital, 10/100/1000 Mbit integrovaná na MB, WD 15 GB (7200/2MB), DVD-ROM Plextor, DVD+-RW BTC (8x), Genius Superrior Mouse, Creative Inspire 2.1 2400 a nejaka ta vetes kolem.

  6. #6

    Standardní Re: JAK VYNUTIT ZMĚNU CDKEY WIN_XP??

    Citace Původně odeslal Aliencz
    Citace Původně odeslal .:::iGor:::.
    Citace Původně odeslal Aliencz
    Jak se dostanu do části aktivace, kde můžu změnit CD-KEY (product-key) WIN XP? Systém je již aktivován, potřebuji změnit KEY a nevím jak. Díky za pomoc i na SZ.
    ...preco SZ ved to je normalne a legalne navod na to je na strankach supportu MS -> http://support.microsoft.com/default...d=kb;cs;328874
    Díky příteli ze Slovenska, přesně tohle jsem hledal, ale nedařilo se. Ještě jednou díky. IMHO k SZ .... tady je Fšechno WAREZ, i když se ptáš na to kolik stojí kopeček jahodové ..... tak raději beru zpátečku. Ještě jednou díky. V poslední době se vůbec ptám co nejméně, protože ať se jedná o cokoliv, odpověď je na 90% stejná: "HLEDEJ ŠMUDLO", "OT", "NASTUDUJ SI", "WAREZ - LOCK" a to pořád dokola jako kolovrátek.
    a to je to tak strasne moc tezky zeptat se toho pitomyho googla ?
    http://www.google.com/search?hl=cs&c...tnG=Hledat&lr=
    a totez Gorak
    http://www.google.com/search?hl=cs&c...tnG=Hledat&lr=



    a jen abyste tomu rozumeli, tohle forum si nezaklada na tom ze tady bude kazda ptakovina vyresena (a pokud mozno 20krat). zakladame si to hlavne na tom ze poresime opravdovy problemy. ne problemy ktery jsou minimalne 30krat vyreseny na 200 ruznejch webech. a minimalne 10 znich najdete po zadani 3 klicovejch slov do googlu. az budes mit opravdovej problem (napr. ani jeden z tech 5ti zpusobu co nasel google nebude fungovat) tak to res tady. ale to, ze ses maximalne nechopnej nebo pravdepodobneji neuveritelne linej, sem na forum nepatri.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  7. #7

    Standardní

    Jojo, vcera vysel ViewKeys Product Key Editor 1.0, staci sledovat naky qrko a vite vsechno.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  8. #8
    Member
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Praha Libeň/Loket , okr. SO
    Příspěvky
    116
    Vliv
    264

    Standardní

    ad Google: holt jsem proste zadaval spatny dotaz. Me to nic nenachazelo. A hlavne - hledal jsem to na webu MS, kde jsem to take nenasel. Takze mi klidne rikejte lamo. Me to totiz nevadi neb mam vystudovano tak odhadem 10 hodin vypocetni techniky a pres to delam co delam.

    ad fundovany dotaz: co treba toto:
    http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=70903&highlight=

    PS. Take ne vsichni lidi maji cas a chut procitat vselijake FAQy a fora. Mel jsem za to, ze se zde mohu normalne zeptat.
    Asus P5GDC Deluxe - Intel 915P, Intel Pentium 4 530J 3,0GHz 1MB 800MHz BOX 775pin, Leadtek Winfast PX6600GT TD Extreme 128MB PCI-E, SB Live! 5.1 digital, 10/100/1000 Mbit integrovaná na MB, WD 15 GB (7200/2MB), DVD-ROM Plextor, DVD+-RW BTC (8x), Genius Superrior Mouse, Creative Inspire 2.1 2400 a nejaka ta vetes kolem.

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal Gorak
    ad Google: holt jsem proste zadaval spatny dotaz. Me to nic nenachazelo. A hlavne - hledal jsem to na webu MS, kde jsem to take nenasel. Takze mi klidne rikejte lamo. Me to totiz nevadi neb mam vystudovano tak odhadem 10 hodin vypocetni techniky a pres to delam co delam.

    ad fundovany dotaz: co treba toto:
    http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=70903&highlight=

    PS. Take ne vsichni lidi maji cas a chut procitat vselijake FAQy a fora. Mel jsem za to, ze se zde mohu normalne zeptat.
    jenze zadani klicovejch slov do googlu vubec neni o hodinach informatiky to je o tom ze clovek zapoji sedou kuru mozkovou ...
    obtw. na strankach ms http://search.microsoft.com/search/r...ws+2003+server
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  10. #10
    Member
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Praha Libeň/Loket , okr. SO
    Příspěvky
    116
    Vliv
    264

    Standardní

    No vidis a ja zadaval: změna registračního čísla windows server 2003 a prdlajs mi to naslo.
    Asus P5GDC Deluxe - Intel 915P, Intel Pentium 4 530J 3,0GHz 1MB 800MHz BOX 775pin, Leadtek Winfast PX6600GT TD Extreme 128MB PCI-E, SB Live! 5.1 digital, 10/100/1000 Mbit integrovaná na MB, WD 15 GB (7200/2MB), DVD-ROM Plextor, DVD+-RW BTC (8x), Genius Superrior Mouse, Creative Inspire 2.1 2400 a nejaka ta vetes kolem.

  11. #11
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal Gorak
    PS. Take ne vsichni lidi maji cas a chut procitat vselijake FAQy a fora. Mel jsem za to, ze se zde mohu normalne zeptat.
    sice to sem nepatri a je to silne offtopic, ale...

    ne vsichni lide maji cas a chut znovu a znovu psat temto lidem...
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  12. #12
    Member
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Praha Libeň/Loket , okr. SO
    Příspěvky
    116
    Vliv
    264

    Standardní

    OK, tak jsme se schodli, ze jsem blb a co mi ted skusit pomoci s tou otazkou v tom odkazu (TS)?
    Asus P5GDC Deluxe - Intel 915P, Intel Pentium 4 530J 3,0GHz 1MB 800MHz BOX 775pin, Leadtek Winfast PX6600GT TD Extreme 128MB PCI-E, SB Live! 5.1 digital, 10/100/1000 Mbit integrovaná na MB, WD 15 GB (7200/2MB), DVD-ROM Plextor, DVD+-RW BTC (8x), Genius Superrior Mouse, Creative Inspire 2.1 2400 a nejaka ta vetes kolem.

  13. #13
    Member
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Praha Libeň/Loket , okr. SO
    Příspěvky
    116
    Vliv
    264

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    [sice to sem nepatri a je to silne offtopic, ale...

    ne vsichni lide maji cas a chut znovu a znovu psat temto lidem...
    Presne tak, at mi nepisi, ale take nenadavaji do "maximalne nechopnej nebo pravdepodobneji neuveritelne linej" lidi. Proste nemam rad, kdyz nekdo nekoho schazuje jen proto, ze si ten nekdo s nejakym problemem neporadi kdyz on ano. Nikdo z nas neni dokonaly a jiz vubec ne kazdy vsechno vi. Mel jsem za to, ze se zde na foru mohu zeptat i na takovou blbost, navic jsem mel jeste snahu dat to do nejakeho jiz zalozeneho prispevku a nezakladat stale "nove a nove se opakujici" thready. Jeste bych rad rekl, ze napr. ja nejsem s anglictinou user-friendly neb jsem se ji nikdy neucil a nekdy proste na ty EN stranky nestacim.
    Takze co rici na konec? Dekuji Fox!MURDERovi - opravdu pomohl.

    PS. Pokud me chcete dat na BL kvuli urazeni, tak me rovnou smazte.
    Asus P5GDC Deluxe - Intel 915P, Intel Pentium 4 530J 3,0GHz 1MB 800MHz BOX 775pin, Leadtek Winfast PX6600GT TD Extreme 128MB PCI-E, SB Live! 5.1 digital, 10/100/1000 Mbit integrovaná na MB, WD 15 GB (7200/2MB), DVD-ROM Plextor, DVD+-RW BTC (8x), Genius Superrior Mouse, Creative Inspire 2.1 2400 a nejaka ta vetes kolem.

  14. #14
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    ty Goraku, ja nevim o co ti jde. odkaz jak to provest tu uz mas a je dokonce v cestine. takze?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  15. #15
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Extrem OT:

    Koukám že můj podzimní dotaz (září) tu nedá někomu spát? Nechápu proč, dostal jsem pomocnou odpověď obratem tak nevím, co tu řešíte. FOXE si Goráku nevšímej, máš to tam jasně napsáno pod jeho Avatarem!!!. Proč to tam asi má, co myslíš? Abychom si ho nevšímali, no ne Já se toho tedy držím přímo striktně.

    P.S.: Goraku: měl jsi napsat rovnou na SZ a byl by klid.

    mISHA: o co jde Gorakovi, je poměrně jasný, otázku položil zřetelně, o co jde ale panu nejchytřejšímu z nejchytřejších s těma urážkama to tedy není jasné ani mě. Asi se blbě vyspal, taky se mi to stává.

    Sorry za Extrem OT, už se to nestane.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  16. #16
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    2Aliencz: prosimte mlc, ty sam mas co povidat. a protoze si napsal, ze se to nebude opakovat, tak uz to nekomentuj.

    2Gorak: hmmm no jo, tak uz vim, v cem je chyba. dotaz na neco v dotazu na neco jineho... to se pak lehce prehledne. a to, ze neumis anglinu je chaba vymluva, kdyz mrkvosofti web ma cesky ekvivalent. nicmene si to nenapsal, tak se pak nediv, kdyz ti nekdo hodi anglickou odpoved. to jen tak pro priste.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •