S touto kartou mam velmi dobre skusenosti. Podarilo sa mi na nej vzdy sfunkcnit jak analog prijem tak DVB -T prijem. problemy vsak nastali pri prechode na Win7 64 bit.

Ovladace som nasiel co bol skvely predpoklad k uspechu. Bohuzial na analogovy prijem som ale nemohol pouzit ATV 2000 a ani ziadny z dalsich programov ktore su dostupne. Proste preto ze 64bitovy ovladac je iny a 32 bitove palikacie s tym nemusia suhlasit.

Co sa ale tyka DVB-T tak to fungovalo na Win7 jak v programe ProgDVB tak vo Windows Media center, pricom s kvalitou vysielania som bol ako tak spokojny. Problem je ale v tom ze kablovku doma mame analogovo tak som skusal presvedcit Windows Media Center aby skusil najst analogovy signal.

To sa nakoniec podarilo ale od toho okamihu ziadny dalsi software nevie najst DVB-T z tejto karty a media center tiez nie.

Mate niekto skusenosti s prijmom jak Analogoveho signalu tak DVB-T na Win x64? Pripadne ma zaujima ci sa niekomu stal podobny problem kedy sa hybridna karta chovala bud ako DVBT alebo analog tuner ale nikdy niee ako oba naraz. Dik.