Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: problem s USB kablom k MT

  1. #1
    Junior Member
    Založen
    26.12.2002
    Bydliště
    SVK -= T.NET =-
    Příspěvky
    97
    Vliv
    261

    Standardní problem s USB kablom k MT

    Zdravim vas. Prepacte ak som to zaradil do nespravnej kategorie ale myslim ze je to problem tykajuci sa dosky s tymto chipsetom.
    Mam USB kabel k MT a po pripojeni do USB slotu mi ho windows (winxpczsp2) vobec nenajde. Vobec si nevypyta drivery ani nic nezahlasi Bol som este predtym ako som to ksusal na mojom pc u znameho a uneho po pripojeni mi to slapalo uplne v pohode - vypytalo si to drivery a instalovalo sa to a siel bez problemov. On ma totiz taku istu dosku ako ja (SHUTTLE AN35N Ultra 1.1) a taky isty win ale iba sp1) a jemu to slape ale mne nie. Neviem ci nemozem mat zle nastaveny bios ale uz som pozapinal a poprepinal vsetko mozne co sa tyka USB. Nechapem kde moze byt pes zakopany. Skusal som aj nove drivery (momentalne mam 4.27) ale nic. Skusal som dokonca stary winxp ktory mam na starom disku este instalnuty a vnom to robi to iste cize vo win to asik nebude. Jedine zeby mi to posrala SP2 lebo tu som mal aj vtom starom win. Inak mam v USB pripojenu tlaciaren a ta fici v pohode. Prosim poradte ak viete. Som z toho zufaly
    Dakujem....

  2. #2
    Junior Member
    Založen
    26.12.2002
    Bydliště
    SVK -= T.NET =-
    Příspěvky
    97
    Vliv
    261

    Standardní

    Tak uz som to vyriesil. Ten BLBY kabel sa odpalil. Nechapem ako sa to mohlo stat ale proste odisiel. Nedalo mi to a tak som stym kablom na druhy den zabehol ktomu znamemu a zistil som ze ho vobec nenaslo. Proste ked som ho uneho predtym skusal tak v pohode siel a umna doma nic. Asi cestou kumne domov dostal infarkt

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •