Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: modre smrti

  1. #1

    Standardní modre smrti

    Po instalaci sp2 mam tuto velice prijemnou vec nekolikrat denne. Pry byly zjisteny nake potize a system se rozhodne, ze si da reset, abych neztratil data (ze pritom ale prave ztratim spoustu nervu a prace ho nezajima - btw tohle pisu podruhe, poprve sem nak nedopsal). Jenze ja zadne potize nemam, vse jede jak ma, no problemo. Pravidelne se to stava u rutinnich scanu jako ad-aware, system optimizer ci norton windoctor. Obcas se to na chvili zastavi na nake scanovane polozce a za chvili blik a cau. To co slo se SP1 v pohode, SP2 asi vyhodnoti jako chybu nebo nevim. Da se to jeho dedukovani nak vypnout?
    ASUS A7V600 | AMD AthlonXP 2100+@10,5x210=2205MHz AIUHB | 512MB DDR400 | Hercules 3D Prophet 9700 Pro @ 351,351 | SB Live 5.1 Player | 120GB Maxtor DMP9 | DVD Pioneer 106S | CD-RW Plextor 24/10/40A

  2. #2

    Standardní

    Kdyz naskoci BSOD tak se casto zobrazi i ktery napr. ovladac tuto chybu zpusobil. Co to pise tobe?

    Pokud ti automaticky restartuje tak to se da vypnout Vlastnosti systemu - Spusteni a zotaveni systemu - Automaticky restartovat.

  3. #3

    Standardní

    jo taky se mi to stalo asi 3X za tu dobu co SP2 mam..
    Vždy byla chyba v ovladači PCMCIA karty ale starší ani novější nepomáhá...
    Každopádně jsem vypnul Automaticky restartovat a je to

  4. #4

    Standardní

    Prave kvuli tomu jsem dnes v noci zrusil wokna, na kterych jsem mel SP2. Mel jsem to asi tyden, wXP+SP2. Predtim jsem mel jen SP1, nechal jsem se zblbnout a nahodil jsem na to SP2. Pak BOSD tak 5x za hodinu. I provedl jsem format c:, dal cista winXP a k nim SP2. Prvni den OK, pak to zaclo tak 2-3x za den a nakonec jsem to vzdal - opet neustale modra smrt. A to jsem krome Office skoro nic nenainstaloval, takze konflikty ovladacu nemely jak nastat. Stacilo treba jen pohnout myskou, dokonce to skoncilo v BOSD i kdyz jsem byl mimo, zadny program nebyl spusten a pocitac nic nemusel delat. Jedina pochopitelna informace z te obrazovky byla win32k.sys. A z toho nezjistim nic blizsiho. Prepsani starsi verzi nepomohlo.
    Takze ted jedu opet jen s SP1 a (zatim) bez problemu. Z toho vseho vyplyva, ze asi jeste hoooodne dlouho pockam, nez MalyMekky vymysli nejaky rozumny SP.

  5. #5

    Standardní

    Jak "jen s SP1"? To neni zadny "jen".
    Dalsi duvod, proc si nenainstalovat SP2. Cekam na SP2SE.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  6. #6

    Standardní

    Tak uz vim cim to asi bylo, mel sem na disku par chybnych sektoru i v mp3kach, tak jak mi hrala hudba, tak windows nahlasil problem....nainstalil sem si posledni ovladace k sata a to jen na chvili zaseklo a jelo dal (tim sem zjistil ze je to asi diskem). Po scandisku vse opraveno a jede to zas v pohode.
    ASUS A7V600 | AMD AthlonXP 2100+@10,5x210=2205MHz AIUHB | 512MB DDR400 | Hercules 3D Prophet 9700 Pro @ 351,351 | SB Live 5.1 Player | 120GB Maxtor DMP9 | DVD Pioneer 106S | CD-RW Plextor 24/10/40A

  7. #7

    Standardní

    me to dela tyky tak 1x denne, tak sem chtel ten SP2 odebrat, ale hlasi me to ze ty vsecky programy co sem instaloval se SP2 nemusi pak zpravne fgungovat, mate s tim nekdo zkusenosti? Prece jenom preinstalovavat se me zatim nechce
    Barton 2500+, AC Copper Silent 2, Gf4 Ti4200, Assus A7V880, Kingston 512 DDR, WD 800JB 80GB, DVD-RW NEC 3500, LCD Samsung 710T, Creative I-Trique 3200, PSU 400W, ATI Remote Wonder

  8. #8
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    287

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jusuf
    me to dela tyky tak 1x denne, tak sem chtel ten SP2 odebrat, ale hlasi me to ze ty vsecky programy co sem instaloval se SP2 nemusi pak zpravne fgungovat, mate s tim nekdo zkusenosti? Prece jenom preinstalovavat se me zatim nechce
    Zkousel jsem je taky odebrat, strasilo me to uplne stejne, ale vysledek byl takovej, ze vsechny programy bezely bez problemu, takze se toho neboj...
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal Zilla
    Citace Původně odeslal Jusuf
    me to dela tyky tak 1x denne, tak sem chtel ten SP2 odebrat, ale hlasi me to ze ty vsecky programy co sem instaloval se SP2 nemusi pak zpravne fgungovat, mate s tim nekdo zkusenosti? Prece jenom preinstalovavat se me zatim nechce
    Zkousel jsem je taky odebrat, strasilo me to uplne stejne, ale vysledek byl takovej, ze vsechny programy bezely bez problemu, takze se toho neboj...
    jj to potvrzuju taky jsem to jednou dělal a OK

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •