Výsledky 1 až 11 z 11

Téma: Dotaz k zadani ICQ do kontaktu

  1. #1
    Junior Member
    Založen
    11.09.2004
    Bydliště
    Praha, Přelouč
    Příspěvky
    8
    Vliv
    0

    Standardní Dotaz k zadani ICQ do kontaktu

    Prosim o radu, jak mam zadat ICQ. Kdyz ho normalne napisu do sveho nastaveni, nezobrazi se mi v kontaktech. Poradte prosim, v jakem formatu zadat (konkretne 200-766-176) ci co kde potvrdit, mozna jsem neco prehledl... Diky
    CPU: AMD Athlon XP-M2600@2,4Ghz (12*200Mhz)/1,625V, Chladič: Zalman 7000AlCu (normal 40stC, silent 45stC), MB: ASUS A7N8X-E Deluxe rev. 1.01 nForce2 400 Ultra MCP-T, BIOS ver. 1012 original, RAM: 2x512MB DDR433@200Mhz Kingmax 2-3-3-6 Dual Channel, HDD1: 120GB Maxtor DiamondMax9/8MB PATA, HDD2: 160GB Maxtor DiamondMax9 SATA, Grafika: LeadTek WinFast A350XT-TDH (FX5900XT) 390/700@450/850, TV/FM: LeadTek WinFast 2000XP-Deluxe, CD-RW: Teac W-540E/8MB, DVD: Teac DV-516E, Power: Nexus NX3500 (350W/idle 19,2dB), Case: Evercase ECE 4252 + 2x case fan Nexus 17,6dB krásné ticho

  2. #2
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    ICQ resp. UIN # sa zadava bez pomlciek (-) a mas ho zadane korektne.
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  3. #3
    Junior Member
    Založen
    11.09.2004
    Bydliště
    Praha, Přelouč
    Příspěvky
    8
    Vliv
    0

    Standardní

    Diky. Ted uz to jde, vcera mi to vyhazovalo hlasku, ze uzivatel neexistuje, chyba byla tedy jinde. EDIT:// tak uz zase... Muze to byt pomalym pripojenim?, kdyz jsem online a na strance mi to vyhodi, ze zadny takovy uzivatel nebyl nalezen? (Vim, ze uz to moc nepatri sem, ale za pripadnou radu diky).
    CPU: AMD Athlon XP-M2600@2,4Ghz (12*200Mhz)/1,625V, Chladič: Zalman 7000AlCu (normal 40stC, silent 45stC), MB: ASUS A7N8X-E Deluxe rev. 1.01 nForce2 400 Ultra MCP-T, BIOS ver. 1012 original, RAM: 2x512MB DDR433@200Mhz Kingmax 2-3-3-6 Dual Channel, HDD1: 120GB Maxtor DiamondMax9/8MB PATA, HDD2: 160GB Maxtor DiamondMax9 SATA, Grafika: LeadTek WinFast A350XT-TDH (FX5900XT) 390/700@450/850, TV/FM: LeadTek WinFast 2000XP-Deluxe, CD-RW: Teac W-540E/8MB, DVD: Teac DV-516E, Power: Nexus NX3500 (350W/idle 19,2dB), Case: Evercase ECE 4252 + 2x case fan Nexus 17,6dB krásné ticho

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Prokop
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Brno/Olomouc
    Příspěvky
    1 340
    Vliv
    280

    Standardní

    Citace Původně odeslal *jose*
    Diky. Ted uz to jde, vcera mi to vyhazovalo hlasku, ze uzivatel neexistuje, chyba byla tedy jinde. EDIT:// tak uz zase... Muze to byt pomalym pripojenim?, kdyz jsem online a na strance mi to vyhodi, ze zadny takovy uzivatel nebyl nalezen? (Vim, ze uz to moc nepatri sem, ale za pripadnou radu diky).
    to mi taky dela, staci zkopirovat cislo v odkaze a dat v icq hledat podle UIN
    .

  5. #5
    ex Warlord mince Avatar uživatele Miralis
    Založen
    30.01.2003
    Bydliště
    Holasice
    Věk
    45
    Příspěvky
    1 089
    Vliv
    272

    Standardní

    Citace Původně odeslal Prokop
    Citace Původně odeslal *jose*
    Diky. Ted uz to jde, vcera mi to vyhazovalo hlasku, ze uzivatel neexistuje, chyba byla tedy jinde. EDIT:// tak uz zase... Muze to byt pomalym pripojenim?, kdyz jsem online a na strance mi to vyhodi, ze zadny takovy uzivatel nebyl nalezen? (Vim, ze uz to moc nepatri sem, ale za pripadnou radu diky).
    to mi taky dela, staci zkopirovat cislo v odkaze a dat v icq hledat podle UIN
    to dela vsem
    HP Spectre x360 14-ea0002nc

  6. #6
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Citace Původně odeslal *jose*
    Diky. Ted uz to jde, vcera mi to vyhazovalo hlasku, ze uzivatel neexistuje, chyba byla tedy jinde. EDIT:// tak uz zase... Muze to byt pomalym pripojenim?, kdyz jsem online a na strance mi to vyhodi, ze zadny takovy uzivatel nebyl nalezen? (Vim, ze uz to moc nepatri sem, ale za pripadnou radu diky).
    Aha, ty mas na mysli, ze ti to pise offline na ikonke ICQ (cervena kvetinka) tu na 4e, aj ked si v skutocnosti online

    To je chyba ICQ servera. Je pretazeny, tak sa obcas stava, ze nas timeoutne a disconnectne skor, ako sa nacitaju udaje. Neviem, ako je to s novymi uzivatelmi ICQ, lebo mne bud blbli vsetci na stranke 4a, alebo mi to islo vzdy korektne... Drvivu vacsinu casu mam ale v nastaveniach ICQ zadane nezobrazovat moj status na web.
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  7. #7

    Standardní

    Ale to je tim, ze sis zakazal viditelny status na webu, povol si to ve svem icq klientovi a budes mit kytky zeleny. Ja jsem to vypnul, protoze mi chodil 1 "spim" denne.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  8. #8
    ex Warlord mince Avatar uživatele Miralis
    Založen
    30.01.2003
    Bydliště
    Holasice
    Věk
    45
    Příspěvky
    1 089
    Vliv
    272

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Ale to je tim, ze sis zakazal viditelny status na webu, povol si to ve svem icq klientovi a budes mit kytky zeleny. Ja jsem to vypnul, protoze mi chodil 1 "spim" denne.
    a ted uz nechodi? sakra tak to si taky vypnu
    HP Spectre x360 14-ea0002nc

  9. #9
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Ale to je tim, ze sis zakazal viditelny status na webu, povol si to ve svem icq klientovi a budes mit kytky zeleny. Ja jsem to vypnul, protoze mi chodil 1 "spim" denne.
    Keby to mal zakazane, tak ma ten kvietok sivy, nie cerveny...

    Ale myslim, ze mu to funguje korektne... aspon ja ho vidim obcas online, obcas offline...
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  10. #10

    Standardní

    Jo takhle, jo to je pravda. Ted ho vidim zelenyho, opravdu je asi pretizeny server. No zadny velky problem to ale neni.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  11. #11

    Standardní

    mne chodilo spamu cez ICQ tiez docela dost, ale nebuem to riesit tym, ze ma nebudu ludia vidiet, lepsie riesenie je odstranit z jazykov znalost anglictiny/nemciny a odvtedy som nemal ziadny, ti boti ci spamujuci uzivatelia hladaju asi skor podla jazyku ako statusu...
    Markoff
    Dennik z Ciny a jemu predchadzajuci trip po Azii 2010-2011

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •