Výsledky 1 až 16 z 16

Téma: Winamp - donucení číst jako první ID3v1 tag?? Jak?

  1. #1

    Standardní Winamp - donucení číst jako první ID3v1 tag?? Jak?

    Zdravim,
    mam Winamp 5.04 a potrebuji ho donutit, aby cetl ID3v1 TAG. Jak na to? Vzdycky mi to cte ID3v2 kde jsou vyplnene nejake blbosti a ID3v1 mam vyplnene v poradku...

    Nebo existuje nejakej program na prekonvertovani do ID3v2?

  2. #2

  3. #3
    Junior Member
    Založen
    15.03.2003
    Bydliště
    Severní Čechy
    Příspěvky
    28
    Vliv
    0

    Standardní

    Jestli chces,aby ti to cetlo ID3v1 TAG,tak si zrus fajfku u toho ID3v2 TAGu

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal Maruna
    Jestli chces,aby ti to cetlo ID3v1 TAG,tak si zrus fajfku u toho ID3v2 TAGu
    u 2500 pisnicek najednou Myslel jsem neco globalniho...

  5. #5
    Junior Member
    Založen
    15.03.2003
    Bydliště
    Severní Čechy
    Příspěvky
    28
    Vliv
    0

    Standardní

    tak jedine zkusit nejakej soft z linku od sebada...

    nebo zkus Mp3 Manazer,muzes v nem TAGy kopirovat

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    Kdyz to je takove... za prve mam kazdou skupinu v jedne slozce, takze delat ro pro kazdou zvlast je taky docela blbe, a za dalsi radsi bych to nejak udelal pres winamp aby cetl z ID3v1

  7. #7

    Standardní

    Nevi nekdo? Chtel bych to nejak udelat nejlepe primo pres Winamp. A nebo nejaky program co by mi prosel cele HDD/Slozku a nalezene MP3 upravil aby ID3v1 = ID3v2, ten program co mi tu sebad linkoval, to umi, ale jen slozku ve ktere jsou primoc MP3 a ne nejakou slozku ve ktere jsou slozky a az tam jsou MP3... proste nechci delat slozku po slozce...

  8. #8

    Standardní

    tak si všechny mptrojky hoď do jedný složky a máš to vyřešený

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    tak si všechny mptrojky hoď do jedný složky a máš to vyřešený
    ROLF! No ted na to zrovna nemam HDD, ale pristi tyden bude nove, tak bych mohl vyhledat vse co konci na MP3 a zkopirovat to do jedne slozky -> upravit, ALE JAK TO DOSTAT ZPET DO TECH SLOZEK?

  10. #10

    Standardní

    Skus http://www.helium2.com/eng/index.php

    je to velmi silny nastroj, ktory dokaze s tagmi divy

    Ina rada: http://www.mutschler.de/mp3ext/
    pridava sa ako zalozka v okne properties. Treba ho nakonfigurovat, aby zapisoval v2 tag a pritom cital udaje z v1 tagu. Ale neviem, ci sa da spracovavat davkovo vela mp3 naraz.
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

  11. #11

    Standardní

    A nejde prostě ve winampu zrušit upřednostňování ID3v2 tagu? protože když se v MP3 nachází v1 a v2, tak se použije v2, dá se to tam tušim někde nastavit, ale nejsem doma, takže nemůžu otestovat.
    ...všechno lze nějak udělat, otázkou je jak...

  12. #12

    Standardní

    Citace Původně odeslal Axel
    Ina rada: http://www.mutschler.de/mp3ext/
    pridava sa ako zalozka v okne properties. Treba ho nakonfigurovat, aby zapisoval v2 tag a pritom cital udaje z v1 tagu. Ale neviem, ci sa da spracovavat davkovo vela mp3 naraz.
    Jak to funguje naistaloval jsem to, ale jak to integrovat do Winampu? najek to nechapu

    Citace Původně odeslal Axel
    Skus http://www.helium2.com/eng/index.php
    je to velmi silny nastroj, ktory dokaze s tagmi divy
    Zkusim kdyz nepujde to predtim.

    Citace Původně odeslal Gappa
    A nejde prostě ve winampu zrušit upřednostňování ID3v2 tagu? protože když se v MP3 nachází v1 a v2, tak se použije v2, dá se to tam tušim někde nastavit, ale nejsem doma, takže nemůžu otestovat.
    To je to co prave potrebuji, ale nevim jak

  13. #13

    Standardní

    Tak to mam, je to TagScanner (http://www.download.com/TagScanner/3...ml?tag=lst-0-1) fakt super na upravu TAGu!! Hromadne prevadi do ID3v1;2. Meneni mezer na podtrzitka a naopak + dalsi + dalsi... a to vse v CZ!!

    EDIT: opraven nazev a pridan link

  14. #14

    Standardní

    Super, ten program musim taky zkusit. Ale zapomnel si poznamenat, kde ses o tom dozvedel .
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  15. #15

    Standardní

    Nemas to integrovat do WinAmpu.
    Integruje sa do do polozky Properties (normalne ALT+ENTER vo win exploreri).

    K tomu oznacovaniu vo winampe:
    niekde v prefereneces sa pametam na zaskrtavatko, ze ma citat aj v2 tagy. Ak to vypnes, bude citat iba jednotku. Pohladam doma, tu nemam moznost.
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

  16. #16

    Standardní

    Citace Původně odeslal Axel
    Nemas to integrovat do WinAmpu.
    Integruje sa do do polozky Properties (normalne ALT+ENTER vo win exploreri).

    K tomu oznacovaniu vo winampe:
    niekde v prefereneces sa pametam na zaskrtavatko, ze ma citat aj v2 tagy. Ak to vypnes, bude citat iba jednotku. Pohladam doma, tu nemam moznost.
    Jj, taky jsem na to prisel ale ten TagScanner je lepsi, tak uz jsem to ani nepsal.. to co jsi mi psal ty je takove neomalene...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •