Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Výsledky 26 až 50 z 53

Téma: Návrh - pouzivat skupiny ako balcklist (a podobne)

  1. #26

    Standardní Re: Návrh - pouzivat skupiny ako balcklist (a podobne)

    Citace Původně odeslal Spec
    Citace Původně odeslal e1
    Ked ich tu uz mame, nemohlo by sa spravit, ze by tu boli aj skupiny "Slepejs", "Na ciernej listine" a podobne? Prihadzovali by sa tam uzivatelia ktori nejaky podobny rank maju. Fungovalo by to ako nejaky blacklist (az nato, ze by ich bolo podla typu viac). Mohlo by to aj taq trocha zastrasit neposlusnych uzivatelov, lebo by boli na VEREJNOM ZOZNAME

    PS: ja osobne si myslim ze rankovanie je dost neucinne, sledujem ich len v bazari, ci ho neikto nema...

    PS2: Tiez viem ze by to bola praca navyse pre adminov, ale ked by to uz bolo a nedajboze by sa do phpBBcka doprogramovala nacata funkcia preva uzivatelskych skupin, bolo velmi lahke zakazat pristup napr. nedoverihodnym osobam napr. do sekcie bazar.

    Co vy nato?
    Je to dobrý nápad, ale v současné době je jen těžko realizovatelny. Pokud nechceme rýpat do PhpBB, tak by to bylo těžko ukočírovatelné, ta administrace je dost složitá a nedokážu si dost dobře představit situaci kdy bude každý členem nějaké skupiny, ručně každého uživatele někam přiřazovat. Do budoucna je to jednoznačně plus, aby rank nebyl jen nápis v avataru, chce to praktické postihy
    Další otázkou je, jak by se k tomu postavili uživatelé k této možnosti a jestli nastavit úplný přístup do sekce nebo jen zákaz přispívat.
    Uvidíme co přinese nové PhpBB nebo jestli se s ostatními adminy domluvíme na koupi nového engine oc 4a
    Nie kazdy, len ti co su na ciernej listine a podobne. Normalny user by nemusel mat special rank. Faqt ide iba o to, ze nebola do phpBB 2.0.x doprogramovana funkcia udelovanie/zakazovanie pristupov (moznost hlasovat, editovat prispevok, atd.) zvlast kazdej skupine. Jedina vec ktora je momentalne mozna, je pridat skupine prava moderovat nejaku sekciu. Nic viac, aj ked tabulka v admin sekcii uz nato pripravena je... no co uz. Neostava nic ine, len cakat, cakat, a cakat...

  2. #27
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Maxik
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Luziny
    Příspěvky
    2 285
    Vliv
    290

    Standardní

    to nastavovani prav v soucasny verzi funguje ! (akorat zpusobem totalne uhozenym na palici) - vytvoris sekci, nastavis ji jako soukromou, pak k teto sekci muzes nastavovat skupinam/uzivateli jakej tam ma mit pristup - to je jaksi nepouzitelny pro cely forum a pro nase pozadavky...

    PC - Pentium G3258 - 4.5GHz, Gigabyte GA-Z97P-D3, DDR3 3x8GB 1866, MSi GTX970 Gaming 3.5G, nejaky to 256GB SSD a par tera HDD, case Zalman Z9 U3
    NTB - HP EliteBook 8470p - Core i5-3320M (2.6GHz), 8GB RAM, ATi 7570M 1GB, 500GB+250GB HDD a dalsi serepaticky okolo
    Bike - Honda VFR 800 V-tec, 80kW/10500, 244Kg, obuti Michelin Pilot Road, mist k sezeni: 2, SVO faktor = stredni (zalezi na pilotovi)


  3. #28

    Standardní

    Takymto sposobom sa to da ojebat, ale naco si komplikovat zivot... Snat v phpBB 2.2 uz nebudu iba prazdne tabulky.

  4. #29
    Senior Member mince Avatar uživatele kecinzer
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Děčín - perla severu
    Věk
    40
    Příspěvky
    3 184
    Vliv
    304

    Standardní

    Na webu už sou ke stažení bety phpBB novýho a je to tam fakt líp řešený
    MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
    ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
    iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2

  5. #30

    Standardní

    Citace Původně odeslal kecinzer
    Na webu už sou ke stažení bety phpBB novýho a je to tam fakt líp řešený
    Ale betu ako forum davat nebudeme... alebo ano?

  6. #31
    Senior Member Avatar uživatele MaWa
    Založen
    29.11.2003
    Bydliště
    Ústí nad Labem
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 102
    Vliv
    268

    Standardní

    Citace Původně odeslal Maxik
    to nastavovani prav v soucasny verzi funguje ! (akorat zpusobem totalne uhozenym na palici) - vytvoris sekci, nastavis ji jako soukromou, pak k teto sekci muzes nastavovat skupinam/uzivateli jakej tam ma mit pristup - to je jaksi nepouzitelny pro cely forum a pro nase pozadavky...
    co je na tom nepoužitelnýho ? my to na PCT takhle dělámě běžně...prostě omezení uživatelé nemohou psát do sekcí. mohou jen číst. to je řekl bych jediný a vysoce účinný trest pro všechny takové osoby
    Oficiální distributor AlphaCool pro ČR a SR...

  7. #32

    Standardní

    Taq na tom PCT mate poriadny bordel...

  8. #33
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal e1
    Taq na tom PCT mate poriadny bordel...
    Co to je za komentář, pane MOD ...??
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  9. #34

    Standardní

    Citace Původně odeslal Aliencz
    Citace Původně odeslal e1
    Taq na tom PCT mate poriadny bordel...
    Co to je za komentář, pane MOD ...??
    Na toto ti co mam odpovedat. Neviem ci chodis na PCT, ale ja som sa tam dnes rano pozrel a cely system fungovania fora sa mi neluby. Zvysovanie rankov sa schvaluje a podobne haluze. To na OC vsetko musi ist automaticky a jednoducho (hlavne ked sa to neda robit automaticky). Taqze riesenie akym to o par postov vyssie niekto napisal, nie je pre toto 4um vobec ralne. Uz vidim adminov ako sa tym babru cely den, a denne schavluju niekolo desiatok ziadosti o zmenu ranku...

    Debatu o PCT koncim. Sorry za OT

  10. #35
    Senior Member mince Avatar uživatele kecinzer
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Děčín - perla severu
    Věk
    40
    Příspěvky
    3 184
    Vliv
    304

    Standardní

    Citace Původně odeslal e1
    Citace Původně odeslal Aliencz
    Citace Původně odeslal e1
    Taq na tom PCT mate poriadny bordel...
    Co to je za komentář, pane MOD ...??
    Na toto ti co mam odpovedat. Neviem ci chodis na PCT, ale ja som sa tam dnes rano pozrel a cely system fungovania fora sa mi neluby. Zvysovanie rankov sa schvaluje a podobne haluze. To na OC vsetko musi ist automaticky a jednoducho (hlavne ked sa to neda robit automaticky). Taqze riesenie akym to o par postov vyssie niekto napisal, nie je pre toto 4um vobec ralne. Uz vidim adminov ako sa tym babru cely den, a denne schavluju niekolo desiatok ziadosti o zmenu ranku...

    Debatu o PCT koncim. Sorry za OT
    V tom případě by se mohl najít někdo, kdo se s tím babrat bude a bude na to mít čas nemyslíš?
    Tenhle přístup, nemám na to čas, nikdo se s tím babrat nebude se mi už jaksi znechutil, zvlášt když vidím uživatele, kteří zde tráví celé dny.
    Takže mi neřikej, že by se někdo schopný nenašel.
    MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
    ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
    iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2

  11. #36
    Senior Member Avatar uživatele SajmoN
    Založen
    21.06.2003
    Bydliště
    live@nDca
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 391
    Vliv
    276

    Standardní

    nebolo by vhodnejsie uvazovat o nakupe V-Bulletinu ? viz bit-tech & extremesystems napriklad ... 160$ za owned licence imho nieje az taka palka .. ako sa tu dohadovat na veciach ktore sa tam daju robit
    | intel i3 12100f | noctua NH-U12F | asus TUF Z690-plus | kingston 32GB 3600 | gigabyte RTX2070 super
    | samsung SSD 860 EVO 250GB | wd 20earx | benq cosi 27"| logitech G600 | microsoft X6
    | seasonic
    S12-430 | diy acrylic ikea kallax case
    | “The future is already here—it is just unevenly distributed.”

  12. #37
    Senior Member Avatar uživatele MaWa
    Založen
    29.11.2003
    Bydliště
    Ústí nad Labem
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 102
    Vliv
    268

    Standardní

    Citace Původně odeslal e1
    Citace Původně odeslal Aliencz
    Citace Původně odeslal e1
    Taq na tom PCT mate poriadny bordel...
    Co to je za komentář, pane MOD ...??
    Na toto ti co mam odpovedat. Neviem ci chodis na PCT, ale ja som sa tam dnes rano pozrel a cely system fungovania fora sa mi neluby. Zvysovanie rankov sa schvaluje a podobne haluze. To na OC vsetko musi ist automaticky a jednoducho (hlavne ked sa to neda robit automaticky). Taqze riesenie akym to o par postov vyssie niekto napisal, nie je pre toto 4um vobec ralne. Uz vidim adminov ako sa tym babru cely den, a denne schavluju niekolo desiatok ziadosti o zmenu ranku...

    Debatu o PCT koncim. Sorry za OT

    LOL

    na našem foru je cca 5400 uživatelů, zde je 6400 uživatelů. na našem foru řešíme jednu žádost na povýšení za týden, a to maximálně. a žádné babrání to neni. takže se prosimtě uklidni s tim tvym "niekolko desiatok ziadost dennei".... ...nenuť mě abych se válel smíchy po zemi....rofl.
    a jinak souhlasím s tim, co psal kecinzer

    edit: a taky končim s OT.
    Oficiální distributor AlphaCool pro ČR a SR...

  13. #38

    Standardní

    No neviem. Podla mna to dlhodobo nie je udrzatelny stav. Malo by to byt automaticke a prehladne, a samozrejme lahko kontrolovatelne. jednoducho sa mi to nezda by prakticke. Ale pockajme si na vyjadrenioe adminov.

  14. #39
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal e1
    Na toto ti co mam odpovedat. Neviem ci chodis na PCT, ale ja som sa tam dnes rano pozrel a cely system fungovania fora sa mi neluby. Zvysovanie rankov sa schvaluje a podobne haluze. To na OC vsetko musi ist automaticky a jednoducho (hlavne ked sa to neda robit automaticky). Taqze riesenie akym to o par postov vyssie niekto napisal, nie je pre toto 4um vobec ralne. Uz vidim adminov ako sa tym babru cely den, a denne schavluju niekolo desiatok ziadosti o zmenu ranku...

    Debatu o PCT koncim. Sorry za OT
    Na PCT jsem velmi často, no ještě jsem doposud nepostřehl žádné potíže o tom, co se v tomto threadu rozebírá. Posoudit funkčnost cizího fora hodinovým průletem je docela legrace
    Myslím, že kritizovat způsob rankování takhle hrubou a jedinou větou je velmi sprosté, zvláště v případě, když tento způsob funguje ke spokojenosti obou stran. Do očí bys jim to neřekl., hrdino.
    Zautomatizovat tento způsob povede k jedinému a to je vzrůstající chybovost uplatnění, automatika je totiž v každém případě "blbá" a nedovede posoudit sovyslosti.

    Add: "Uz vidim adminov ako sa tym babru cely den, a denne schavluju niekolo desiatok ziadosti o zmenu ranku... "

    ..... velmi tipické strašení uživatelů a časté zdůvodňování různých "zajímavých" kroků vedení TOHOTO FORA. Vždy se použije nejextremější varianta a ještě se pro jistotu 2x znásobí. Realita je v 99% vždy přesně opačná a snadné použití tohoto způsobu na jiném foru to jen dokazuje. Bylo by načase, aby si "vedení" uvědomilo, že tu nevede "stádo krav" ale jen o málo "blbější" část populace, než jsou oni sami

    For All: Vaše výše uvedené komentáře já osobně nepovažuji za OT, protože se vztahují k problematice tohoto threadu.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  15. #40
    Senior Member Avatar uživatele MaWa
    Založen
    29.11.2003
    Bydliště
    Ústí nad Labem
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 102
    Vliv
    268

    Standardní

    Citace Původně odeslal e1
    No neviem. Podla mna to dlhodobo nie je udrzatelny stav. Malo by to byt automaticke a prehladne, a samozrejme lahko kontolovatelne. jednoducho sa mi to nezda by prakticke. Ale pockajme si na vyjadrenioe adminov.
    nj, vždycky je to kompromis...svět neni ideální.

    buď to bude jednoduché a automatické, a pak se budou "pyšnit" vyšším rankem i lidi, kteří na to nemají, anebo to bude trochu složitější a bude se to muset udělat manuálně, ale každý user bude mít rank, který mu skutečně náleží.

    každý má jiný názor, toť vše. jen jsem musel reagovat na těch několik desítek žádostí denně...

    konec OT.
    Oficiální distributor AlphaCool pro ČR a SR...

  16. #41
    Senior Member Avatar uživatele SajmoN
    Založen
    21.06.2003
    Bydliště
    live@nDca
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 391
    Vliv
    276

    Standardní

    co keby ste si svoje vylevy ohladne fora preslaveneho poriadnou davkou blbcov a spam teamom riesili prebars cez SZ??

    inak taketo su moznosti konverzie z phpbb na vbulletin
    http://www.vbulletin.com/forum/showp...06&postcount=2
    | intel i3 12100f | noctua NH-U12F | asus TUF Z690-plus | kingston 32GB 3600 | gigabyte RTX2070 super
    | samsung SSD 860 EVO 250GB | wd 20earx | benq cosi 27"| logitech G600 | microsoft X6
    | seasonic
    S12-430 | diy acrylic ikea kallax case
    | “The future is already here—it is just unevenly distributed.”

  17. #42
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal SajmoN
    co keby ste si svoje vylevy ohladne fora preslaveneho poriadnou davkou blbcov a spam teamom riesili prebars cez SZ??

    inak taketo su moznosti konverzie z phpbb na vbulletin
    http://www.vbulletin.com/forum/showp...06&postcount=2
    Pro jistotu ale neváháš přiložit svoje hanlivé komentáře, misto toho, abys šel sám příkladem. Pokud tedy máš nějaké výhrady proti PCT, řeš to v SZ a neraď co máme dělat.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  18. #43
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 011
    Vliv
    341

    Standardní

    Zase to byla vcelku normalni diskuze, ale zapoji se urciti jedinci a.....vsak vy vite koho myslim

    Imho v tomhle stavu je to nepouzitelne, je to neohrabane, jedina realna sance je vBulletin, takze dokud nebude, tak podle mne tahle diskuze nema smysl.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  19. #44
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    vbulletin nebude, pokial nebude vyriesena cesta, ktorou sa 4um and|or main page poberu. Na dobre slovo to kupovat na osobu (Carlosa alebo mna) nemozeme, nakolko ludia odchadzaju a prichadzaju a tymto javom 4um v minulosti velmi trpelo. (a vdaka tomu prislo aj o domenu)

    Preto nam v momentalnom stave neostava nic ine, ako cakat na phpBB2.2.

    Ked vyjde skor, ako sa vyssie spominana vec vyriesi, pravdepodobne prestupime nan, ak nie, bude sa pravdepodobne zvazovat vbulletin pripadne ostatne komercne/nekomercne boardy.

    PCT forum to ma z tohto hladiska lepsie, pretoze zakladnu ma vyriesenu.
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  20. #45

    Standardní

    Citace Původně odeslal Aliencz
    Citace Původně odeslal e1
    Na toto ti co mam odpovedat. Neviem ci chodis na PCT, ale ja som sa tam dnes rano pozrel a cely system fungovania fora sa mi neluby. Zvysovanie rankov sa schvaluje a podobne haluze. To na OC vsetko musi ist automaticky a jednoducho (hlavne ked sa to neda robit automaticky). Taqze riesenie akym to o par postov vyssie niekto napisal, nie je pre toto 4um vobec ralne. Uz vidim adminov ako sa tym babru cely den, a denne schavluju niekolo desiatok ziadosti o zmenu ranku...

    Debatu o PCT koncim. Sorry za OT
    Na PCT jsem velmi často, no ještě jsem doposud nepostřehl žádné potíže o tom, co se v tomto threadu rozebírá. Posoudit funkčnost cizího fora hodinovým průletem je docela legrace
    Myslím, že kritizovat způsob rankování takhle hrubou a jedinou větou je velmi sprosté, zvláště v případě, když tento způsob funguje ke spokojenosti obou stran. Do očí bys jim to neřekl., hrdino.
    Zautomatizovat tento způsob povede k jedinému a to je vzrůstající chybovost uplatnění, automatika je totiž v každém případě "blbá" a nedovede posoudit sovyslosti.

    Add: "Uz vidim adminov ako sa tym babru cely den, a denne schavluju niekolo desiatok ziadosti o zmenu ranku... "

    ..... velmi tipické strašení uživatelů a časté zdůvodňování různých "zajímavých" kroků vedení TOHOTO FORA. Vždy se použije nejextremější varianta a ještě se pro jistotu 2x znásobí. Realita je v 99% vždy přesně opačná a snadné použití tohoto způsobu na jiném foru to jen dokazuje. Bylo by načase, aby si "vedení" uvědomilo, že tu nevede "stádo krav" ale jen o málo "blbější" část populace, než jsou oni sami

    For All: Vaše výše uvedené komentáře já osobně nepovažuji za OT, protože se vztahují k problematice tohoto threadu.
    Ok, ked si myslite ze to nie je OT...

    Kazdopadne je rozdiel medzi PCT 4om a OC 4om. Myslim ze by stacilo spocitat kolko sa u vas postuje na PCT a kolko na OC. Bohuzial tento udaj som na PCT 4e nenasiel. Ze preco, to nech si kazdy domysli sam. Co sa tyka poctu uzivatelov (6296:5467): napriek tomu ze tam pravidelne premazavate "mrtve duse" je tam 808 uzivatelov s bez postu. Len pre objektivnost uvadzam, ze na OC ich je viac ako 1000. Potom som si pozrel ze ako to je s uzivatelmi co tych postov uz maju viac. 50 alebo menej postov ma na PCT 5026 uzivatelov, na OC 5119. Co je tiez viac u OC. Ale "aktivnych" uzivatelov je na tomto fore uz ovela viac a to 777 ku 441. Taqze to by boli kratke statistiky, kazdy o tom moze mat svoj vlastny nazor

  21. #46
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal e1
    Kazdopadne je rozdiel medzi PCT 4om a OC 4om. Myslim ze by stacilo spocitat kolko sa u vas postuje na PCT a kolko na OC. Bohuzial tento udaj som na PCT 4e nenasiel. Ze preco, to nech si kazdy domysli sam. Co sa tyka poctu uzivatelov (6296:5467): napriek tomu ze tam pravidelne premazavate "mrtve duse" je tam 808 uzivatelov s bez postu. Len pre objektivnost uvadzam, ze na OC ich je viac ako 1000. Potom som si pozrel ze ako to je s uzivatelmi co tych postov uz maju viac. 50 alebo menej postov ma na PCT 5026 uzivatelov, na OC 5119. Co je tiez viac u OC. Ale "aktivnych" uzivatelov je na tomto fore uz ovela viac a to 777 ku 441. Taqze to by boli kratke statistiky, kazdy o tom moze mat svoj vlastny nazor
    Teď už se mi to zamlouvá více. Asi jsi měl začít tímhle a ne přímo osočováním PCT. Navíc je přeci jasné, že ani Tebou uvedené výsledky, ať už se zakládají na jakémkoliv zjišťování, nemohou být žádným důkazem toho, že je jedno forum špatné a druhé sqelé. Osobně jsem taktéž 100x častěji na tomto forum, nikoliv ale proto, že je PCT snůška blbců, nebo bordelářů, jak je uváděno výše - to považuji za ostudné, nic víc.

    Pak mě ještě trochu mrzí to Tvoje podsouvání "Ze preco, to nech si kazdy domysli sam", to jako by sis tím chtěl omluvit Tvůj unáhlený výrok směrem k PCT. Nevěřím, že si každý domyslí ty důvody, které tu byly naznačeny.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  22. #47
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    343

    Standardní

    2Aliencz: me by zajimalo, proc ty vlastne na oc4um vubec chodis kdyz je to tady tak na 99% a to jeste dvojnasobne vic spatne? extremni, uzivatelsky neprijemne atd...

    a vubec nechapu, proc to tu s tim srovnavas. MaWa pouze rekl, ze to u nich takhle funguje a ma to sve vyhody. tady to proste nejde tak jednoduse. to je debata.

    zacit srovnavat tyhle dve fora je vic nez podle. asi jako kdybys srovnaval dva druhy jablek. proste kazde je jine ackoliv je to stale jablko ( forum o pocitacich ).

    takze laskave ZANECH OTckareni. PROSIM! a zaroven tim zadam i dalsi. DEKUJI.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  23. #48

    Standardní

    Citace Původně odeslal e1
    Taq na tom PCT mate poriadny bordel...
    Msylis na toto? Tym som nemyslel samotne forum a jeho obsah. Nikdy som ho totiz necital. Tato poznamka sa tykala systemu rankovania. Ked si teraz este raz recitas moje prispevky v tomto drede, zistis ze som o PCT ani jendo slovo nepovedal, len som napisal, ze ten system administracie je podla mna neprehladny - je to bordel Uz s tym faqt skoncime Ok?

  24. #49
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal e1
    Citace Původně odeslal e1
    Taq na tom PCT mate poriadny bordel...
    Msylis na toto? Tym som nemyslel samotne forum a jeho obsah. Nikdy som ho totiz necital. Tato poznamka sa tykala systemu rankovania. Ked si teraz este raz recitas moje prispevky v tomto drede, zistis ze som o PCT ani jendo slovo nepovedal, len som napisal, ze ten system administracie je podla mna neprehladny - je to bordel Uz s tym faqt skoncime Ok?
    A na co jsem se asi ptal v tom mém prvním postu? "co že to je za komentář" Abys mi odpověděl to, co píšeš až teď po asi 10-ti OT?? dalších usersposts a MODposts. Ty sám jsi tam odpověděl něco úplně jiného, vždyť si to po sobě proboha přečti a další se už jen přidali na tu - či onu stranu. A FW je na světě.

    Čus e1, konec hádek, vyjasnili jsme si to.

    1.All-MOD: nechápu, proč někomu může vadit, že jsem se chtěl zastat jiného způsobu nějaké činnosti, něž může být přijatelná pro jiného. Jestli tohle někdo nechápe, pak je to .......Pit sám okomentoval, že jejich způsob má něco do sebe a že je dotažený do konce.

    2.All-MOD: Ale já přece fora mezi sebou nesrovnával? Moje příspěvky byly směrem k obhajobě versus napadání způsobu ranks na PCT. Žádné srovnávačky jsem tu nedělal, srovnávací resumé tu popisuje e1 viz jeho detailní post.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  25. #50
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    343

    Standardní

    protoze tenhle thread je o pouzivani skupin nikoliv o srovnavani pct a oc.

    2Aliencz: modem c.3 myslis zrejme me. i ty nas jeden mucednicku upozornil jsem vsechny.

    ---

    ohledne systemu. proste je to tu tak jak to je. proc se mermomoci snazite o milion zmen v systemu ( on to proste nekdo udelat musi, ale to je vedlejsi ), kdyz se stejne pocita s migraci na dalsi engine?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •