Stránka 4 z 4 PrvníPrvní 1234
Výsledky 76 až 97 z 97

Téma: Navrh: Ombudsman

  1. #76

    Standardní

    Aliene ja to vyjadrim tvymi slovy.
    T.R.H.N.I - S.I. UŽ MÁM AFÉRY OKOLO PODPISŮ PO KRK
    chovas se jak maly decko.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  2. #77
    Senior Member Avatar uživatele SajmoN
    Založen
    21.06.2003
    Bydliště
    live@nDca
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 391
    Vliv
    275

    Standardní

    toto odkladam pre mishu do hall of fame >

    A i kdybych byl sám, tudíž jediný s obrázkovým podpisem na foru, pořád nevidím ten opravdový důvod proč NE a NE a NE. Jediný obrázkový podpis ..... nikomu nevadí, ani Vám, že ne? Prostě mi to tam povolte (oni) a ukončeme to. Všichni budeme spokojení, Já, Vy i oni. Vždyť o obrázkové podpisy tu stejně kromě mě nikdo nestojí.
    najprv radoby argumenty, potom invektivy a nakoniec absolutna detinskost .. super a uz ZMIZNI preboha niekam PREC[/code]
    | intel i3 12100f | noctua NH-U12F | asus TUF Z690-plus | kingston 32GB 3600 | gigabyte RTX2070 super
    | samsung SSD 860 EVO 250GB | wd 20earx | benq cosi 27"| logitech G600 | microsoft X6
    | seasonic
    S12-430 | diy acrylic ikea kallax case
    | “The future is already here—it is just unevenly distributed.”

  3. #78

    Standardní

    Citace Původně odeslal Aliencz
    NE a NE a NE
    Ty musíš mít jinak vážně spokojený život...
    CPU Athlon XP-M 2500+@2300MHz(1.575V), AC Copper Silent 2 TC rev.2, MB Abit NF7-S rev.2 + Zalman NB47J, RAM 1536MB DDR400, GK Sapphire Radeon 9600 128MB, HDD Samsung SpinPoint (P80 160GB + T166 500GB), CD/DVD LG GSA-4160B, DVD-ROM Pioneer 106S, další DVB-T Technisat Airstar, VFD Noritake 20x2, MSI Bluetooth, ICY BOX čtečka 8in1, skříň Logic Q11 + Fortron FSP350-60PN(PF), monitor LCD Dell 2007FP, LCD Samsung 32" LE32A457, repro Genius SW-5.1 HT, OS Windows XP + Media Portal, Dell D630, SE Vivaz Pro

  4. #79
    Moderátor Avatar uživatele daso
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Ceska Lipa
    Příspěvky
    2 462
    Vliv
    290

    Standardní

    Citace Původně odeslal Aliencz
    A i kdybych byl sám, tudíž jediný s obrázkovým podpisem na foru, pořád nevidím ten opravdový důvod proč NE a NE a NE. Jediný obrázkový podpis ..... nikomu nevadí, ani Vám, že ne? Prostě mi to tam povolte (oni) a ukončeme to. Všichni budeme spokojení, Já, Vy i oni. Vždyť o obrázkové podpisy tu stejně kromě mě nikdo nestojí.
    to nemyslis vazne?!
    to mi fakt uz pride jak umineny decko. hlavou zed neproboris...uz mi to pride docela i vtipny.
    ver, ze i na ty obrazky jednou dojde, ale ted sakra respektuj situaci. ses dospelej chlap, tak se podle toho chovej.
    ASRock ALiveNF6P-VSTA | AMD Athlon64 (Orleans) 1,8@2,4 GHz 1,4 V | 2,5 GB DDR2 | nVIDIA GeForce 7600 GS | MAXTOR DM10 250 GB | LG GSA-4165B
    ---
    ◄ ΔΑςΙΔ ΒΟΩΙΕ ►
    On the 8th day God created David Bowie.

  5. #80
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    276

    Standardní

    Citace Původně odeslal SajmoN
    toto odkladam pre mishu do hall of fame >

    A i kdybych byl sám, tudíž jediný s obrázkovým podpisem na foru, pořád nevidím ten opravdový důvod proč NE a NE a NE. Jediný obrázkový podpis ..... nikomu nevadí, ani Vám, že ne? Prostě mi to tam povolte (oni) a ukončeme to. Všichni budeme spokojení, Já, Vy i oni. Vždyť o obrázkové podpisy tu stejně kromě mě nikdo nestojí.
    najprv radoby argumenty, potom invektivy a nakoniec absolutna detinskost .. super a uz ZMIZNI preboha niekam PREC[/code]
    To byla IRONIE páni chytří, příště to tam tedy doplním.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  6. #81
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    310

    Standardní

    Citace Původně odeslal Aliencz
    Mě se Váš podpis taky vůbec nelíbí a Vaše kreativita v něm vložená ať raději zůstane zde, než na zdech našich příbytků. Individua, o kterých tu píšete si dávají sakra záležet, aby ta textová část byla hodně do očí byjící, přesto to toleruji (musím) a vstup na forum mi to neznechutí a Vám by můj podpis taktéž neměl nic pokazit, pokud jste normální člověk. Marně pátrám jaký důvod by pro Vás mohl být asi rozumný, existuje takový vůbec?
    dekuju za formalne vyjadrenou uctu, nicmene uz jsme si x-krat potykali, takze u toho zustanu
    necetl jsi poradne: nemluvil jsem o tvem obrazku, mluvil jsem o obrazcich, ktere imho prijdou
    za dalsi: neodpovedel jsi mi: jaky je padny duvod pro to, aby byly obrazky povolene? horim zvedavosti!


    jo, a jeste si rypnu: kdyz uz tady prezentujes tak formalne okazale odpovedi, zajisti taky jejich gramatickou korektnost, ktera je v tomto pripade do oci byjici
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  7. #82
    Senior Member Avatar uživatele -=HaDeS=-
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    44
    Příspěvky
    708
    Vliv
    277

    Standardní

    mno uz ma tento dred vazne stve ... riesilo sa to tu.
    Teraz neviem, ale myslim ze bolo aj hlasovanie .... useri si zvolili NIE. tak co sa tu este riesi.

    dnes chce alien vynimku na obrazok v podpise... co bude zajtra ? hmmm nechajte ma porozmyslat ... hmmm hmmmm hmmmm.... ano mam to !
    zajtra zalozim dred a poziadam o zmenu ranku .... mozem mat rank "generalny riaditel mliecnej drahy a prilahlych galaxii" ? idealne by som k tomu chcel aj adminovske pravomoci, ale to nemusi byt hned, na to zalozim dred o tyzden ..... a idealne bude ked sa necha spravit hlasovanie, a ked dopadne v moj neprospech, tak este jedno a potom mozno este jedno...lebo bolo neobjektivne, kedze mi nebolo vyhovene...


    mno toto ma fakt ale fakt dojalo....
    Naprostá většina users obrázky v podpisu nepreferuje, takže hlasování je absolutně neobjektivní.
    aha takze by podla teba bolo lepsie hlasovanie moze mat "Aliencz v avatare obrazok ?" to by bolo objektivne ? alebo bolo by to objektivne keby si mohol v tom hlasovat len ty ?

    lebo teraz neviem, podla coho posudzujes objektivitu, ci podla toho co si vyberu useri, alebo podla toho ako dopadne pre teba hlasovanie...

    EDIT: zle som sa vyjadril, nie cely dred... to by som krivdil Zillovi, na tom som sa pobavil celkom dobre, akurat som nevedel ci som nahodou neni v mise
    1)Damned CPU: 3930k@4.8Ghz HT ON; MoBo: Asus Rampage 4 Gene ; RAM: 16GB ; HDDs: Samsung PRO 256GB, VelociRaptor 300GB, WDC WD15EADS 1.5TB ; Graphic adapter: Asus GTX 580; Asus HD 5850
    2)Mobile Dell XPS 1730 CPU: T8300 ; RAM: 4GB ; HDDs: 2x 160GB Graphic adapter: 8800 GTX SLI

    Slave 1: i7 920@3.9GHz Slave 2: i7 920@3.7GHz, Slave 3: AMD 1055T@4GHz Slave 4: AMD 1055T@3.9GHz Slave 5: i7 930@3.9GHz Slave 6: i7 930@3.9HGz Slave 7: i7 920@3.8HGz

  8. #83
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    276

    Standardní

    Citace Původně odeslal riksa
    dekuju za formalne vyjadrenou uctu, nicmene uz jsme si x-krat potykali, takze u toho zustanu
    necetl jsi poradne: nemluvil jsem o tvem obrazku, mluvil jsem o obrazcich, ktere imho prijdou
    za dalsi: neodpovedel jsi mi: jaky je padny duvod pro to, aby byly obrazky povolene? horim zvedavosti!


    jo, a jeste si rypnu: kdyz uz tady prezentujes tak formalne okazale odpovedi, zajisti taky jejich gramatickou korektnost, ktera je v tomto pripade do oci byjici
    Není zač, přesto si korepetitorku najímat nebudu jen proto, abyste mě nemohl napadat za nějakou OFFTOPIC hrubku, to je zde na foru dost časté, když už není co dodat, tak se hledají chyby v textu. Ale jste se nahledal co? Mě to nevadí a počítám, že ani většině.

    Pádný důvod je prostý. NENÍ UŽ DŮVOD, PROČ TO ZAKÁZAT. Takhle mají věci fungovat. Zakazovat se má jen a pouze to, co je z nějakého důvodu velmi nežádoucí a to není případ podpisů takového druhu, jaký jsem měl já.

    Povolení barev a velikosti a druhu písma v podpisech taky nemá žádný pádný důvod, NENÍ VŠAK DŮVOD TO ZAKÁZAT, tak to tam je. Stejně by to mělo být i s obrázkovými podpisy, splňujícími určitá kriteria.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  9. #84
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    310

    Standardní

    Citace Původně odeslal Aliencz
    Není zač, přesto si korepetitorku najímat nebudu jen proto, abyste mě nemohl napadat za nějakou OFFTOPIC hrubku, to je zde na foru dost časté, když už není co dodat, tak se hledají chyby v textu. Ale jste se nahledal co? Mě to nevadí a počítám, že ani většině.
    ne, nenahledal. skutecne to bije do oci. za to, ze to nevadi tobe a jinym, by ses spis mel stydet, nez tim argumentovat. to je ale OT, takze k veci:

    Citace Původně odeslal Aliencz
    Pádný důvod je prostý. NENÍ UŽ DŮVOD, PROČ TO ZAKÁZAT. Takhle mají věci fungovat. Zakazovat se má jen a pouze to, co je z nějakého důvodu velmi nežádoucí a to není případ podpisů takového druhu, jaký jsem měl já.
    takze predne: jestlize uz vychazis z premisy, ze co neni zakazano, je dovoleno (coz lze aplikovat i na duvody k tomu vedouci), je skutecne jeden ze zakladnich principu demokraticke spolecnosti. nicmene existuji take principy, ktere do teto myslenky zasahuji, a to dost durazne. zakladni charakteristikou principu jako takoveho je, ze i pri stretu s jinym, protikladnym principem neni jeho podstata nerusena a muze byt zachovan (narozdil od pravidel - precti si treba Hayeka: Pravo, zakonodarstvi a svoboda). jednim z techto principu je princip smluvni volnosti, ktery se take odviji od "co neni zakazano, je dovoleno". v ramci tohoto principu smluvni volnosti pak muzes klidne zasahovat do prve receneho, kazdy, opakuji KAZDY smluvni vztah, ktery jde nad ramec zakonne upravy nebo obsahuje odlisnou upravu, do tohoto principu zasahuje a nejde to upravit jinak.
    co tim sleduju neni obtizne uhodnout. kdyz ses registroval do fora, uzavrel jsi tim smlouvu, kde se provozovatel zavazal ti umoznit pristup na forum do vsech sekci s pravy sem prispivat. ty jsi se zavazal dodrzovat podminky, SOUHLASIL JSI S NIMI. takze tvoje argumentace s odkazem "neni duvod proc by to byt nemelo" tady neobstoji, protoze provozovatel fora neni povinen ti to umoznit, protoze se k tomu nezavazal; naopak ty ses zavazal dodrzovat podminky, ktere byly a jsou stanoveny.
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  10. #85

    Standardní

    A ještě bych k tomu dodal, že není zakázáno se zeptat, jestli by to nešlo změnit. Tos udělal a hned si dostal dost jasných odpovědí. Ptal ses proč.. protože tak rozhodl admin. A zde to končí, netřeba se ptát dál.. (viz opět post od riksy) Rozumíš?
    CPU Athlon XP-M 2500+@2300MHz(1.575V), AC Copper Silent 2 TC rev.2, MB Abit NF7-S rev.2 + Zalman NB47J, RAM 1536MB DDR400, GK Sapphire Radeon 9600 128MB, HDD Samsung SpinPoint (P80 160GB + T166 500GB), CD/DVD LG GSA-4160B, DVD-ROM Pioneer 106S, další DVB-T Technisat Airstar, VFD Noritake 20x2, MSI Bluetooth, ICY BOX čtečka 8in1, skříň Logic Q11 + Fortron FSP350-60PN(PF), monitor LCD Dell 2007FP, LCD Samsung 32" LE32A457, repro Genius SW-5.1 HT, OS Windows XP + Media Portal, Dell D630, SE Vivaz Pro

  11. #86
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    276

    Standardní

    UKONČUJI TENTO ROZHOVOR ZDE NA FORU A DÁLE JE MOŽNÉ SI PŘEČÍST MOJE NÁZORY NA TOTO TÉMA V ODKAZU V MÉM SOUČASNÉM (dočasném) PODPISU. bylo by vhodné, abyste v tom ani Vy už nepokračovali, ať nemusím i nadále odpovídat na Vaše další posty.

    P.S: Výše uvedené podmínky, stanovené forem, se neustále mění a vyvíjejí ve prospěch uživatelů, či fora samotného. Řeší se tu kde co bez ohledu na to, jestli je to někde striktně a jasně stanoveno (což u podpisů není) nebo ne. Celá věc taktéž začala tím, že byl předložen nějaký návrh s tím, že by bylo vhodné přehodnotit dnes již dost omezené argumenty pro zákaz, který se údajně připravuje. To se zvrhlo v jednostrannou řež vůči návrhu změny, avšak nepodloženou ničím pádnějším, než jen dohady. Přirovnávání k výkladu právní hodnoty smlouvy se Vám hodí právě proto, že jste na straně druhé. Být na mém místě, resp. mít názor opozice, mluvili byste naprosto opačně, což je jen nebohé pokrytectví.

    Veškeré podmínky vstupu na forum přesně dodržuji. Jinak to ani nejde. Jen se snažím dopátrat, proč nelze udělat změnu tam, kde to není problém.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  12. #87
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    310

    Standardní

    Citace Původně odeslal Aliencz
    UKONČUJI TENTO ROZHOVOR ZDE NA FORU A DÁLE JE MOŽNÉ SI PŘEČÍST MOJE NÁZORY NA TOTO TÉMA V ODKAZU V MÉM SOUČASNÉM PODPISU

    P.S: Výše uvedené podmínky, stanovené forem, se neustále mění a vyvíjejí ve prospěch uživatelů, či fora samotného. Řeší se tu kde co bez ohledu na to, jestli je to někde striktně a jasně stanoveno (což u podpisů není) nebo ne. Celá věc taktéž začala tím, že byl předložen nějaký návrh s tím, že by bylo vhodné přehodnotit dnes již dost omezené argumenty pro zákaz, který se údajně připravuje. To se zvrhlo v jednostrannou řež vůči návrhu změny, avšak nepodloženou ničím pádnějším, než jen dohady. Přirovnávání k výkladu právní hodnoty smlouvy se Vám hodí právě proto, že jste na straně druhé. Být na mém místě, resp. mít názor opozice, mluvili byste naprosto opačně, což je jen nebohé pokrytectví.
    abych rekl pravdu, docela jsem to cekal. je rozhodne jednodussi nahazet sve argumenty nekam, kde nemuzou byt zpochybnovany (to jest na svuj web). ani me neprekvapilo, ze sis na tom "argumentacnim webu" vzal do ust tez muj podpis (skutecne dustojny zpusob debaty a argumentace). jinak vzhledem k tvym poslednim dvema vetam vazne pochybuju, jestli jsi kdy pochopil zaklady nejake diskuze, protoze to je perla primo sita na miru mISHOve hall of fame.
    btw, jestli si chces nekdy vecer podebatovat, icq mam uvedeny dole
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  13. #88
    Senior Member Avatar uživatele SajmoN
    Založen
    21.06.2003
    Bydliště
    live@nDca
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 391
    Vliv
    275

    Standardní

    dovol aby som ta citoval
    4. Protiargument – kdyby se to povolilo, bylo by tu 300 obrázkových podpisů.
    Toto taktéž není pravda. Opět hypotéza.Pokud se to povolí, jako že už to i povolené bylo, budou opět platit přísná pravidla, která se Však dají zformulovat do jedné věty. Dodržení těchto pravidel nejen že odradí drtivou většinu těch, kteří o obrázkovém podpisu vůbec uvažují, ale taktéž znemožní řadu kreací vůbec realizovat. Výsledek bude ten, že pár nadšenců si se svým podpisem opravdu vyhraje a zbytek zůstane tam kde je, protože je tam spokojen.
    kto bude kontrolovat dodrziavanie tychto pravidiel ? zase sa najde taky posuk ktory sa bude sa tu hadat na 10 stran, ze on pravidla neporusil a jeho obrazok je v pohode ... ale toto je najlepsie >>

    odradí drtivou většinu těch, kteří o obrázkovém podpisu vůbec uvažují, ale taktéž znemožní řadu kreací vůbec realizovat

    takze vlastne tvrdis ze TY xces podpis v obrazku ... a btw k tvojej stranke a tym podpisom ktore si si navyberal .. podpis so zostavou je aj tak uplne zbytocna vec .. z jedneho prosteho dovodu .. ked niekto nieco riesi a napise zostava viz podpis, problem vyriesia a on potom zostavu zmeni tak je cely thread na howno ... ako to pekne povedal tehla, je to proste honenie e-penisu

    mam pre teba navrh ... kludne si to narvi do avataru tak to nevadi nikomu
    | intel i3 12100f | noctua NH-U12F | asus TUF Z690-plus | kingston 32GB 3600 | gigabyte RTX2070 super
    | samsung SSD 860 EVO 250GB | wd 20earx | benq cosi 27"| logitech G600 | microsoft X6
    | seasonic
    S12-430 | diy acrylic ikea kallax case
    | “The future is already here—it is just unevenly distributed.”

  14. #89

    Standardní

    Minimalne v jedne veci ma Alien pravdu at je umineny jak chce. Nelze preci povedet "Ridicum zakazeme, jezdit vozidly protoze je to nebezpecne a mnozi z nich dokonce nedodrzuji rychlost cimz muzou vzikat nehody." Protoze i tady jak je zrejme auta jezdily.
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

  15. #90
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    276

    Standardní

    Citace Původně odeslal riksa
    abych rekl pravdu, docela jsem to cekal. je rozhodne jednodussi nahazet sve argumenty nekam, kde nemuzou byt zpochybnovany (to jest na svuj web). ani me neprekvapilo, ze sis na tom "argumentacnim webu" vzal do ust tez muj podpis (skutecne dustojny zpusob debaty a argumentace). jinak vzhledem k tvym poslednim dvema vetam vazne pochybuju, jestli jsi kdy pochopil zaklady nejake diskuze, protoze to je perla primo sita na miru mISHOve hall of fame.
    btw, jestli si chces nekdy vecer podebatovat, icq mam uvedeny dole
    Tak nejdřív jsem napadán, že tu zasírám thread a řeším tu kraviny a abych s tím vypadl a když to tedy přesunu jinam, tak je to taky špatně ..... myslím, že v tomto případě je špatně všechno, co udělám já. Další zpochybňování už přeci není nutné, tady se to zpochybnilo už docela hodně. Zveřejnil, resp. umístil jsem jen svoje názory tam, kde by to nemuselo nikomu vadit.

    Nebuďte vztahovačný, vybral jsem narychlo pár příkladů a vůbec se nedíval na majitele, protože jejich vlastnictví je irelevantní. Jde tu o princip argumentace.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  16. #91
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    276

    Standardní

    Citace Původně odeslal SajmoN
    kto bude kontrolovat dodrziavanie tychto pravidiel ? zase sa najde taky posuk ktory sa bude sa tu hadat na 10 stran, ze on pravidla neporusil a jeho obrazok je v pohode ...
    Obrázkové podpisy tu fungovaly tak, že je nejprve zkontroloval admin a potom byly umístěny na web fora. Jednoduchá a jasná kontrola. Jiný, než schválený podpis se na foru tudíž ani nemůže objevit. Tento proces provede admin cca 10-20x za rok, víc obrázkových podpisů nebude, tak jak to uvádím výše.

    S kontrolou textových podpisů je víc práce a podílí se na tom řada moderátorů.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  17. #92
    Senior Member
    Založen
    22.07.2003
    Bydliště
    Ostrava - Homeless putující světem
    Příspěvky
    731
    Vliv
    261

    Standardní

    NEchápu ! Jak souvisí SFS obrázkové podpisy s tím, že chce být Zilla ombudsmanem fora
    Autor tohoto příspěvku je zpráskaná LAMA. Absolvoval 6 tříd ZŠ. Proto berte obsah příspěvku s rezervou.

  18. #93
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    286

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kon
    NEchápu ! Jak souvisí SFS obrázkové podpisy s tím, že chce být Zilla ombudsmanem fora
    Puvodne jsem sice napsal, ze uz sem nehodlam prispivat, ale vzhledem k tomu, ze muj thread o funkci Ombudsmana se do slova a do pismene zmenil na okupovane uzemi v pasmu Gazy (dulezite je to slovicko OKUPOVANE), tak se musim podle meho celkem opravnene ptat - co konkretne ma funkce ochrance lidskych prav spolecneho s grafikou v podpisech? V tomto pripade prece nikdo nikomu zadna prava neupira, jelikoz v pravidlech fora, ktera tu museli vsichni debatujici odsouhlasit, je jasne stanoveno, jak to s temi podpisy je...
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  19. #94
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 011
    Vliv
    340

    Standardní

    Vzhledem k tomu, ze je to tvuj thread, bych te pozadal o to jestli souhlasis se zamknutim, protoze vse co jsi chtel rict, uz bylo receno(aspon si to myslim), zaroven by si svym souhlasem alespon na chvili plnil funkci ombudsmana, ktery by vsechny usery techto vylevu urcite s radosti usetril
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  20. #95
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    276

    Standardní

    Citace Původně odeslal Zilla
    V tomto pripade prece nikdo nikomu zadna prava neupira, jelikoz v pravidlech fora, ktera tu museli vsichni debatujici odsouhlasit, je jasne stanoveno, jak to s temi podpisy je...
    Bohužel zatím není, to je asi i jeden z důvodů vzniku tohoto FW. Teprve se to připravuje, takže diskuse před rozhodnutím jak to nakonec bude, snad není trestná.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  21. #96
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    286

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Vzhledem k tomu, ze je to tvuj thread, bych te pozadal o to jestli souhlasis se zamknutim, protoze vse co jsi chtel rict, uz bylo receno(aspon si to myslim), zaroven by si svym souhlasem alespon na chvili plnil funkci ombudsmana, ktery by vsechny usery techto vylevu urcite s radosti usetril
    Thread urcite zamknete, byl bych opravdu nerad, kdyby se moje snaha o zlepseni komunikace mezi uzivateli fora pozdeji spojovala s aferou kolem obrazkovych podpisu, se kterou nema opravdu vubec nic spolecneho...
    Dekuji.
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  22. #97
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 011
    Vliv
    340

    Standardní

    S laskavym svolenim zakladatele threadu zamykam
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •