Stránka 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Výsledky 51 až 75 z 97

Téma: Navrh: Ombudsman

  1. #51
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal Hynchenzo
    Podpisy a prezitek? Ja se pohybuji na hodne forech a vsude obrazky v podpisech jsou. - a pro ty ktere je to prezitek se daji vypnout. Ale proc mit o "starost" navic ze. Na co vlastne potrebujem graficky kabat, kdyz muzem mit textovou konzoli.
    sorry za OT.

    Pro ombudsmana jsem pro, ackoliv Zillu neznam, jevi se mi OK
    no ja na cizi fora zavitam cas od casu taktez. a musim rici, ze na tomto jsem jako doma. zadny prebyvajici bordel ( +- ). ale je to kazdeho vec. proste to berte jako fakt. kdo si chce hazet obrazky do podpisu anebo mit proste neco extra, muze se vyradit jinde.

    a pro dnesek pekny vecer vsem ( i alienovi )
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  2. #52
    Senior Member Avatar uživatele Hynchenzo
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Karlovy Vary, Plzen
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 188
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    no ja na cizi fora zavitam cas od casu taktez. a musim rici, ze na tomto jsem jako doma. zadny prebyvajici bordel ( +- ). ale je to kazdeho vec. proste to berte jako fakt. kdo si chce hazet obrazky do podpisu anebo mit proste neco extra, muze se vyradit jinde.

    a pro dnesek pekny vecer vsem ( i alienovi )
    Hezky vecer i tobe.
    Co clovek to nazor. Co takhle hlasovani v mise? Obrazky ano/ne?
    KVFREE.net - Freediving Karlovy Vary
    Olympus E-410 + Zuiko ED 14-42mm + Zuiko ED 40-150mm

  3. #53
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Citace Původně odeslal Hynchenzo
    Co clovek to nazor. Co takhle hlasovani v mise? Obrazky ano/ne?
    A kazdeho pol roka to budeme znovu a neustale otvarat a davat hlasovat opat a opat...
    Uz sa tu o tom X krat diskutovalo a debata skoncila na tom, ze obrazkove podpisy nebudu, je ale povoleny dostatocne velky pocet znakov, aby ste si spravili podpis lubovolne farebny...
    Preto sa nemozes divit niekolkym ludom, ktori tu napisali Aliencz-ovi, ze je v tomto pripade ako male dieta. Mam ten isty nazor ako mISHA. Viem, ze ma toho Aliencz v palici dost a mnohe jeho posty su velmi hodnotne, mohol by sa ale zamysliet podobne, ako navrhoval Zilla. Mne sa tiez nepaci velmi vela veci, ktore sa tu dohodnu aj ohladom fungovania samotneho 4a, ale respektujem ich.
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  4. #54
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    278

    Standardní

    Citace Původně odeslal Spajdr
    a nechcete rovnou udělat rank vyhazovač a dát to Darth Maulovi?
    Ovecka by byla lepsi vyhazovac

    BTW: Tahle zabomysi valka je super, to se ti Zillo zase neco povedlo.

    4um learned today an important lesson - don´t try to understant Zilla if You don´t know him

    Tolik k nasim oblibenym Monty Pythoonum.....

    Citace Původně odeslal Aliencz
    Normálně si v noci představuji, jak se forum alias server hroutí pod zátěží cca 100kb obrázků, které se asi tak 2x do roka sejdou naráz v jednom threadu.
    A to jsem si myslel ze mam uchylny sny....

    Fox: obrazkove podpisy jsou PREZITEK ? Zavitej nekdy treba na http://www.passionford.com/forum/index.php a povime si to.... A to uz vubec nemluvim o podpisech typu 520x340 500 kB co maj naky uchylove na jinejch forech... Uz jsem videl i 2 MB signaturu ale to uz neni pripustny ani z inteligencniho hlediska.... 25 KB nezabije ani mishovo GPRS jakkoli s nim ve vetsine souhlasim. Ja si picture signaturu nikdy neudelam, ale tohle je o pristupu a aspon trosku normalne ho uzivatelum objasnil zatim z adminu jenom PiT....

    Tohle jsou DOST velky signatury a utahne to i dial (zkouseno)









    Umyslne jsem jich nahodil tolik, vetsina jich ma od 15 do 25KB a schvalne si zmerte jak Vam to zabiji pripojeni....

    To je dukaz toho ze se da narvat s hodne datama i do dost malyho limitu.

    A tady je jeden datove vetsi kousek -

    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  5. #55

    Standardní

    no nechcem sa aj ja do toho rypat, dokopy ma do toho nic nie je, kedze obrazkovu signaturu nechcem mat, ale podla mna je vyhovaranie sa na modemarov dost chaba vyhovorka...
    sam mam doma modem, nim sa sice pripajam asi tak 0.01% z celkoveho casu straneho na nete, ale aj tak:
    ak otvorim na fore daky thread (ale aj vseobecne o www strankach to plati), co sa stiahne prve? TEXT... takze ja si mozem citat thready a ked sa obrazky budu tahat dalsich 5 minut, moze mi to byt jedno, lebo za tych 5 min som uz precital polovicu stranky
    preto ja som za obrazky v signature (samozrejme nie 640*480 ), mnohi useri su urcite dost kreativni na to, aby tam mali nieco oku lahodiace

    a teraz on-topic: tu vidno, ze ombudsmana netreba, my sa z modmi a adminmi pohadame aj sami
    tak mi napada... nemohli by pre nas userov lobovat VIP? (samo, nie zadara ) Predsa: su viac ako useri a predsa nie su modi ani admini... takze su niekde medzi...
    ked som bol na fore aktivny, tak som doma chladil toto:
    DEEDEE: Asus P4C800-E Deluxe, Intel P4 Prescott 3.0GHz@3.72GHz + Zalman 7000B Cu, DDR 2x256 MB Twinmos 400MHz CL 2.5, Asus 8420 (GF4 Ti4200) 250/445@350/580 with Zalman ZM80D-HP, iiyama LS902 Vision Master 1451, CD-RW Asus CRW-5224A, Seagate Barracuda 7200.7 SATA 160GB + 7200.10 SATA 320GB, case Enermax CS-B031-TBB, power supply Enermax Liberty ELT500AWT, cooling rodinka Nexusov... v lete netaktim, kurit treba v zime...
    Thunderbird: Asus P4G8X Deluxe (Granite Bay chipset), Intel P4 NW B 2.4GHz@2.8 GHz + Titan TTC-CW7TB, a tak dalej...

  6. #56
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    343

    Standardní

    2Dawe: vyborna ukazka. diky. tak takovehle satoractvi, to je opravdu unikat. doufam, ze to aspon vsichni vidi. ta predstava, ze na strance mam 15 takovychto banneru me dovadi k extazi
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  7. #57

    Standardní

    ruku na srdce. co je pro vas prednejsi ?
    a) informacni hodnota tohohle fora
    b) moznost se graficky vyradit tak aby to vsichni videli a nejlip aby to uzasne blikalo

    pokud nekdo odpovidate za b) tak se muzem rovnou rozloucit.

    jinak z myho pohledu
    a) obrazky v tuhle chvili tvori 1/3 provozu serveru a myslim si ze neni dobrej napad to nejak dal zvedat.
    b) obrazky by prinejmensim v podani nekterych byly maximalne na obtiz
    c) obrazky by vyzadovali specialni pravidla a pravdepodobne admina navic kterej by se zabejval jen tim ze se o ne bude starat, protoze uz to vidim jak po tomhle halu tady bude kazdej user chtit mermomoci megovej obrazek do podpisu.
    d) uprimne me nenapada uzitna hodnota obrazku v podpise.
    e) porad plati ze podpis tu ma mit informacni hodnotu, ne umeleckou.


    obtw. Dawe: jen tak zbezne jsem kouknul na ten passionford ... opravdu me maximalne oblazuje kdyz na jedny strance vidim 10krat obrazek jednoho auta a 5 krat obrazek auta druhyho. (ani jeden neni hezkej a ani jeden nic nerika (kazdej 20kb))
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  8. #58
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    seberte decku hracku a takhle to dopada.
    obrazkovy podpisy jsou zbytecnej prezitek a nema smysl se dal o tom bavit.
    Nejčastější argument pana nejvyššího, dá se totiž přilepit naprosto ke každé diskusi, která je nějak proti srsti "druhé straně. Copak se k tomu dá vůbec ještě něco napsat?
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  9. #59
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal Hynchenzo
    Co clovek to nazor. Co takhle hlasovani v mise? Obrazky ano/ne?
    Proč zrovna hlasování? Naprostá většina users obrázky v podpisu nepreferuje, takže hlasování je absolutně neobjektivní. Přesto tento fakt nevidím jako důvod, obrázky prostě zakázat (dofám, že každý chápe, že jsou myšlené obrázky splńující určité kriteria)
    Leda by byla otázka směřována tak, jestli ZAKÁZAT, NEBO NE.

    Zde je hračka, která devastovala vývoj nedospělých userů, kazila oči scrolujícím čtenářům, přehřívala systém i server a nedala spát adminům i moderátorům ..... proto musela být zlikvidována:



    Podle mého úsudku je 10x méně nápadný a neškodný, než vybarvičkovaný textový podpis nezpočetné řady userů, proti kterým však i tak nic nemám, neboť je plně respektuji. takovýto podpis má výhodu v tom, že se nemění podle velikosti obrazovky popř. okna, je neustále stejně čitelný a přehledný a na rozměr splňuje ty nejpřísnější kriteria co k podpisu vůbec lze vymyslet, díky své konstantní výšce i šířce.

    Nikdy mi nešlo o hračku, svým podpisem mi šlo zejména o efektivitu, textové podpisy mají určité fyzické vlastnosti, které se mi nezamlouvají.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  10. #60
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    a jinak k vlastnimu tematu > ano. ve meste je povoleno 50. ale protoze ja zrovna nemam chut to dodrzovat, tak co kdybychom to zvedli na 70?
    Tohle přirovnání je kulhající jako stará kráva Vážený. Spíš bych to viděl takhle: Někdo zneužil InternetBanking k vytunelování účtu, tak se InternetBanking zruší a zase budeme všichni chodit do banky, páč správci serveru budou mít klidnější spánek. Nebo - k té Vaší rychlosti: 50tka je z nějakého rozumného důvodu v obci schválena. Pochybuji, že byste byl naprosto v poklidu, kdyby byla schválena i na dálnici, když jinde ve světě se jezdí od 130 - nekonečno. ATD ATD. každý si prostě najde ten svůj pádný argument že?

    Citace Původně odeslal mISHA
    vis aliene, driv jsem te bral a dnes v urcitych nazorech te uznavam stale. ale v tomhle, v tomhle se chovas vazne jako umineny ... ci spise ukrivdene decko.
    Tuhle odpověď od Vás nečtu poprvé, v podstatě mi ji předkládáte pokaždé, když máme spor a takhle ho vždy uzavíráte. Výsledek je neustále stejný, nechodit do sporu s "panstvem", nemá to nejmenší cenu.

    Citace Původně odeslal mISHA
    a timto s tebou koncim na tema podpis. jakekoliv dalsi invektivy na toto tema prosim smeruj trebas .... no trebas na urad ministra grosse. on rychly pocitac i net ma.
    Tohle chápu jako naprosté pohrdání nějakým názorem druhé strany. Má to být pokus o výsměch z Vaší strany ke mě? Proč? Že jsem jiný a mám na některé věci jiný názor? Někdy z Vás mám pocit, že co se mé osoby týče, tak bychom se asi neshodli ani na tom, že je tráva zelená, protože už z principu byste mě odbyl, že jsem zase dětinský.

    Teď už čekám jen na to, jak to tu LOCKNETE a jako hlavní a jediný důvod bude AlienCZ, to už tu taky jednou bylo.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  11. #61
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    2Dawe: vyborna ukazka. diky. tak takovehle satoractvi, to je opravdu unikat. doufam, ze to aspon vsichni vidi. ta predstava, ze na strance mam 15 takovychto banneru me dovadi k extazi
    A to je přesně ten EXTRÉM, kterým argumentujete. Tohle tu nikdy nebylo, ani v dobách největšího boomu s obrázkovými podpisy. Opakuji znovu. Bylo jich tu pár a setkaly se v jednom threadu tak 2x do roka. Prosím hledejte argumenty pro dospělé lidy a ne pro hlupáky.

    Obrázky v podpisech měly tvrdý limit a byl dodržován. A každý ví, že jich bylo málo. Ke zrušení došlo v podstatě náhodou přesunem fora a tím pádem znepřístupnění zdroje bývalých podpisů. Vedení se nechtělo to znovu aktivovat (dát do pořádku) tak se obrázkové podpisy jednoduše a rychle zrušily (písemnou informaci jsem o tom dodnes nenašel). Osobně jsem na tuto problematiku dostal odpověď, že sice v tom problém není a zakázáno to taky není, ale bohužel AlienCZ není ten pravý, pro kterého by se chtělo něco udělat nad rámec. Tohle nemá nic společného s nějakým rozumným a oprávněným nařízením, jakým je třeba 50ti km rychlost v obci.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  12. #62
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER

    b) moznost se graficky vyradit tak aby to vsichni videli a nejlip aby to uzasne blikalo

    c) obrazky by vyzadovali specialni pravidla a pravdepodobne admina navic kterej by se zabejval jen tim ze se o ne bude starat, protoze uz to vidim jak po tomhle halu tady bude kazdej user chtit mermomoci megovej obrazek do podpisu.

    d) uprimne me nenapada uzitna hodnota obrazku v podpise.

    e) porad plati ze podpis tu ma mit informacni hodnotu, ne umeleckou.

    obtw. Dawe: jen tak zbezne jsem kouknul na ten passionford ... opravdu me maximalne oblazuje kdyz na jedny strance vidim 10krat obrazek jednoho auta a 5 krat obrazek auta druhyho. (ani jeden neni hezkej a ani jeden nic nerika (kazdej 20kb))
    Tady to máte. Samé nesmysly, nebo snad rovnou účelové lži? Posuďte sami, Ti co máte v hlavě mozek. Ať koukám jak koukám, můj podpis nebliká, nesvítí, nevyžaduje žádnou starost od administrátorů, žádný nával na obrázkové podpisy nehrozí a nikdy ani nebyl (daly by se spočítat na prstech), kriteria nastaví snadno a rychle i školák páté třidy, informační hodnotu má (uměleckou jen jako druhotnou záležitost) a přirovnání k postu DAWEHO, kterej to tam hodil jako příklad zátěže a ne jak by to mohlo vypadat.........
    ..............to už je opravdu nouze o argumenty jako dům.

    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  13. #63

    Standardní

    Citace Původně odeslal Aliencz

    Tady to máte. Samé nesmysly, nebo snad rovnou účelové lži? Posuďte sami, Ti co máte v hlavě mozek. Ať koukám jak koukám, můj podpis nebliká, nesvítí, nevyžaduje žádnou starost od administrátorů, žádný nával na obrázkové podpisy nehrozí a nikdy ani nebyl (daly by se spočítat na prstech), kriteria nastaví snadno a rychle i školák páté třidy, informační hodnotu má (uměleckou jen jako druhotnou záležitost) a přirovnání k postu DAWEHO, kterej to tam hodil jako příklad zátěže a ne jak by to mohlo vypadat.........
    ..............to už je opravdu nouze o argumenty jako dům.

    Moje argumenty o obsahu a velikosti obrazku jsou minimalne stejne dobre jako tvoje argumenty o tom jak to bylo kdysi. jak mi zarucis ze to tak bude do budoucna (ze se ted nezvedne vlna 300 zadosti o obrazkovy podpisy).
    Ja se proste vyhejbam zbytecnejm hadkam, sporum a tomu ze se o to nekdo bude muset starat.

    ano tvuj podpis ma informacni hodnotu a stejnou informacni hodnotu by mel i kdyby nebyl obrazkovej a byl by i citelnejsi. (tj. forum neziska nic navic tim ze to budes mit v obrazku (krom toho ze useri musej stahovat dalsi nekomprimovatelny data navic)).

    jinak ad. rychlost. sedim ted ve skole a protoze je nas tu v ucebne vic a skola nema nijak extremne rychlou linku, natazeni tohohle threadu trva kolem 15sec z toho cca 12 sec obrazky. (docela opruz)

    takze zatim jsem od tebe neslysel jedinej (a uz vubec ne rozumnej) duvod proc to nezakazat. (a to ze to bylo povoleny neni duvod)

    a jeste. ad internetovy bankovnictvi. to nikdo nezakaze protoze to MA NEJAKOU UZITNOU HODNOTU. obrazek v podpise JI NEMA!
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  14. #64
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    311

    Standardní

    Citace Původně odeslal Aliencz
    Citace Původně odeslal Fox!MURDER

    b) moznost se graficky vyradit tak aby to vsichni videli a nejlip aby to uzasne blikalo

    c) obrazky by vyzadovali specialni pravidla a pravdepodobne admina navic kterej by se zabejval jen tim ze se o ne bude starat, protoze uz to vidim jak po tomhle halu tady bude kazdej user chtit mermomoci megovej obrazek do podpisu.

    d) uprimne me nenapada uzitna hodnota obrazku v podpise.

    e) porad plati ze podpis tu ma mit informacni hodnotu, ne umeleckou.

    obtw. Dawe: jen tak zbezne jsem kouknul na ten passionford ... opravdu me maximalne oblazuje kdyz na jedny strance vidim 10krat obrazek jednoho auta a 5 krat obrazek auta druhyho. (ani jeden neni hezkej a ani jeden nic nerika (kazdej 20kb))
    Tady to máte. Samé nesmysly, nebo snad rovnou účelové lži? Posuďte sami, Ti co máte v hlavě mozek. Ať koukám jak koukám, můj podpis nebliká, nesvítí, nevyžaduje žádnou starost od administrátorů, žádný nával na obrázkové podpisy nehrozí a nikdy ani nebyl (daly by se spočítat na prstech), kriteria nastaví snadno a rychle i školák páté třidy, informační hodnotu má (uměleckou jen jako druhotnou záležitost) a přirovnání k postu DAWEHO, kterej to tam hodil jako příklad zátěže a ne jak by to mohlo vypadat.........
    ..............to už je opravdu nouze o argumenty jako dům.

    aliene, ty jsi opravdu jaja. rekni mi jediny duvod PROC tam ty obrazky mit? abysme mohli uspokojit svoje grafomansky choutky? me tvuj obrazek nevadi, ale nejsem na nej nijak zvedavej; nicmene je tu spousta jinych individui, jejichz obrazky (umerne veku a podle projevu zde) by mi mohly po graficke strance navstevu fora jen znechutit. jestli je pro tebe tvuj graficky vytvor tak podstatny nebo jestli se chces grafickymi vytvory realizovat, tak jsou i jine prostredky (treba panelove zdi )

    ja si nemuzu pomoct, ale jeste jsem neslysel jediny rozumny duvod proc ano
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  15. #65

    Standardní

    2Aliencz: Teda několik tvých posledních příspěvků sem přeskočil, je to pořád o tom samém.. Proč se na to nevykašleš? Nemáš jiný problémy? Musíš prostě pochopit, že jak by tobě povolili obrázkový podpis, každý moc dobře musí tušit, jaká by se tady ztrhla lavina. to aby si pak admini vzali dovolenou.. Jestli tohle nechápeš, tak se na to tím spíš konečně vykašli.
    Citace Původně odeslal PiT
    Mne sa tiez nepaci velmi vela veci, ktore sa tu dohodnu aj ohladom fungovania samotneho 4a, ale respektujem ich.
    Takhle to chodí všude.. nebo ty nežiješ ve světě jako my? (hmm... alien )
    CPU Athlon XP-M 2500+@2300MHz(1.575V), AC Copper Silent 2 TC rev.2, MB Abit NF7-S rev.2 + Zalman NB47J, RAM 1536MB DDR400, GK Sapphire Radeon 9600 128MB, HDD Samsung SpinPoint (P80 160GB + T166 500GB), CD/DVD LG GSA-4160B, DVD-ROM Pioneer 106S, další DVB-T Technisat Airstar, VFD Noritake 20x2, MSI Bluetooth, ICY BOX čtečka 8in1, skříň Logic Q11 + Fortron FSP350-60PN(PF), monitor LCD Dell 2007FP, LCD Samsung 32" LE32A457, repro Genius SW-5.1 HT, OS Windows XP + Media Portal, Dell D630, SE Vivaz Pro

  16. #66
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    (ze se ted nezvedne vlna 300 zadosti o obrazkovy podpisy).
    Tomu sám nevěříte, tak proč to předhazujete jako hypotetickou variantu kdyby coby a jakby kdyby.

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    ano tvuj podpis ma informacni hodnotu a stejnou informacni hodnotu by mel i kdyby nebyl obrazkovej a byl by i citelnejsi. (tj. forum neziska nic navic tim ze to budes mit v obrazku (krom toho ze useri musej stahovat dalsi nekomprimovatelny data navic)).
    Pokud má informační hodnotu a já vím, že obrázkový podpis prostě může mít tuto hodnotu, pak je nutné jednou pro vždy skončit s argumentem, ŽE JI NEMÁ. Kdejaký textový podpis s bleším písmem, přebarveným celou stupnicí barev je hůře čitelný, než třeba ten můj. Tohle taky neberu.

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    jinak ad. rychlost. sedim ted ve skole a protoze je nas tu v ucebne vic a skola nema nijak extremne rychlou linku, natazeni tohohle threadu trva kolem 15sec z toho cca 12 sec obrazky. (docela opruz)
    Po odsouhlasení obrázkového podpisu by to pak vypadalo asi tak, že by Vám to netrvalo 15sec. ale 15.2sec, protože by v tom threadu přibyl jen můj podpis a možná ještě dva další, které by se zcela vyjímečně setkaly na jedné stránce, kde je definovaný počet postů. Když pak někdo do postu vloží nějaký velký obrázek k postu samotnému, celou tu situaci anuluje nakvadrát, takže se s tím vůbec nedá argumentovat jako s důvodem, proč to zakázat.

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    takze zatim jsem od tebe neslysel jedinej (a uz vubec ne rozumnej) duvod proc to nezakazat. (a to ze to bylo povoleny neni duvod)
    Zkuste číst a ne poslouchat (hlavně sám sebe).

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    a jeste. ad internetovy bankovnictvi. to nikdo nezakaze protoze to MA NEJAKOU UZITNOU HODNOTU. obrazek v podpise JI NEMA!
    Jakou užitnou hodnotu mají AVATARY, barvičky v textových podpisech, malované ikonky webu a různé blbinky? Žádnou a přesto jsou a s tím isouhlasím. Nevím čí podpis užitnou hodnotu má, podle mě žádný, ten Váš tedy určitě ne, ale informační hodnozu má i obrázek, můj je toho důkazem.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  17. #67
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal Croog
    2Aliencz: Teda několik tvých posledních příspěvků sem přeskočil, je to pořád o tom samém.. Proč se na to nevykašleš? Nemáš jiný problémy? Musíš prostě pochopit, že jak by tobě povolili obrázkový podpis, každý moc dobře musí tušit, jaká by se tady ztrhla lavina. to aby si pak admini vzali dovolenou.. Jestli tohle nechápeš, tak se na to tím spíš konečně vykašli.

    Jenže tady obrázky v pospisech normálně fungovaly, bylo jich pár, měly přísná pravidla a žádná lavina tu nikdy nebyla a ani nikdy nebude. To jsou ty bludy úřední obludy. To jako bys lidi odsoudil k tomu, že jsou to permanentní blbci, protože je to teoreticky možné. Já mezi takové patřit nechci a nepatřím.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  18. #68

    Standardní

    Citace Původně odeslal Aliencz
    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    (ze se ted nezvedne vlna 300 zadosti o obrazkovy podpisy).
    Tomu sám nevěříte, tak proč to předhazujete jako hypotetickou variantu kdyby coby a jakby kdyby.
    Tomu teda věříme..

    Citace Původně odeslal Aliencz
    Po odsouhlasení obrázkového podpisu by to pak vypadalo asi tak, že by Vám to netrvalo 15sec. ale 15.2sec, protože by v tom threadu přibyl jen můj podpis a možná ještě dva další, které by se zcela vyjímečně setkaly na jedné stránce, kde je definovaný počet postů. Když pak někdo do postu vloží nějaký velký obrázek k postu samotnému, celou tu situaci anuluje nakvadrát, takže se s tím vůbec nedá argumentovat jako s důvodem, proč to zakázat.
    Toto bych zhodnotil jako že už seš vážně v nouzi a vymýšlíš kraviny.

    Pochop to, vyjímky se určitě dělat nebudou a jak by se to zaneslo do pravidel, rozhodně bys nebyl s obrázkem sám...
    CPU Athlon XP-M 2500+@2300MHz(1.575V), AC Copper Silent 2 TC rev.2, MB Abit NF7-S rev.2 + Zalman NB47J, RAM 1536MB DDR400, GK Sapphire Radeon 9600 128MB, HDD Samsung SpinPoint (P80 160GB + T166 500GB), CD/DVD LG GSA-4160B, DVD-ROM Pioneer 106S, další DVB-T Technisat Airstar, VFD Noritake 20x2, MSI Bluetooth, ICY BOX čtečka 8in1, skříň Logic Q11 + Fortron FSP350-60PN(PF), monitor LCD Dell 2007FP, LCD Samsung 32" LE32A457, repro Genius SW-5.1 HT, OS Windows XP + Media Portal, Dell D630, SE Vivaz Pro

  19. #69
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal riksa
    me tvuj obrazek nevadi, ale nejsem na nej nijak zvedavej; nicmene je tu spousta jinych individui, jejichz obrazky (umerne veku a podle projevu zde) by mi mohly po graficke strance navstevu fora jen znechutit. jestli je pro tebe tvuj graficky vytvor tak podstatny nebo jestli se chces grafickymi vytvory realizovat, tak jsou i jine prostredky (treba panelove zdi )

    ja si nemuzu pomoct, ale jeste jsem neslysel jediny rozumny duvod proc ano
    Mě se Váš podpis taky vůbec nelíbí a Vaše kreativita v něm vložená ať raději zůstane zde, než na zdech našich příbytků. Individua, o kterých tu píšete si dávají sakra záležet, aby ta textová část byla hodně do očí bijící, přesto to toleruji (musím) a vstup na forum mi to neznechutí a Vám by můj podpis taktéž neměl nic pokazit, pokud jste normální člověk. Marně pátrám jaký důvod by pro Vás mohl být asi rozumný, existuje takový vůbec?

    To Croog: obrázky už byly a nikdy ani v době nejhoršího stavu (před pravidly pro obrázky) to nevypadalo na foru tak, jak to popisujete. Tak proč to pořát honíte do nesmyslných extrémů? To zase není argument pro mě.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  20. #70
    Senior Member Avatar uživatele SajmoN
    Založen
    21.06.2003
    Bydliště
    live@nDca
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 391
    Vliv
    276

    Standardní

    nechapete ze alien ma proste jeden ciel ?? moct si napisat vybojoval som obrazkove podpisy!! coze? par ludi ? vspametaj sa, vlez do misy, do bazaru a vlastne do vsetkych ostatnych sekcii a pozri sa ake su tu individua .. nechapes situaciu ... prosim vas admins napiste sem niekto ze obrazkove podpisy NEBUDU, a pls vymazte vsetok tento offtopic co tu vznikol po alienovom malom vystupe .. dakujeme alien ze si tu zasvinil thread ? nevies spravit vlastny ? caf
    | intel i3 12100f | noctua NH-U12F | asus TUF Z690-plus | kingston 32GB 3600 | gigabyte RTX2070 super
    | samsung SSD 860 EVO 250GB | wd 20earx | benq cosi 27"| logitech G600 | microsoft X6
    | seasonic
    S12-430 | diy acrylic ikea kallax case
    | “The future is already here—it is just unevenly distributed.”

  21. #71
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal SajmoN
    nechapete ze alien ma proste jeden ciel ?? moct si napisat vybojoval som obrazkove podpisy!! coze? par ludi ? vspametaj sa, vlez do misy, do bazaru a vlastne do vsetkych ostatnych sekcii a pozri sa ake su tu individua .. nechapes situaciu ... prosim vas admins napiste sem niekto ze obrazkove podpisy NEBUDU, a pls vymazte vsetok tento offtopic co tu vznikol po alienovom malom vystupe .. dakujeme alien ze si tu zasvinil thread ? nevies spravit vlastny ? caf
    Vážený pane/mladíku, já se alespoň snažím postovat i argumentovat slušně, což Vám tedy rozhodně chybí. Nevnucujte mi něco, co byste možná na mém místě udělal Vy. Nepotřebuji se někde vychloubat s tím, že se mi něco podařilo prosadit. Vy ano? Pokud reakce na odpovědi na jiné odpovědi a reakce považujete za ZASVIŇVÁNÍ, nechápu jak vůbec můžete postovat na tomto foru a nepřipadat si jako ono uvedené zvířátko.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  22. #72

    Standardní

    Citace Původně odeslal Aliencz
    Jenže tady obrázky v pospisech normálně fungovaly, bylo jich pár, měly přísná pravidla a žádná lavina tu nikdy nebyla a ani nikdy nebude. To jsou ty bludy úřední obludy. To jako bys lidi odsoudil k tomu, že jsou to permanentní blbci, protože je to teoreticky možné. Já mezi takové patřit nechci a nepatřím.
    On ten příklad s tou sedmdesátkou co psal mISHA nebyl zase tak špatnej.. Ale jinak ok, na tebe v argumetnech nemám. Jen jsem další z řady těch, co si myslí, že je to kravina, promiň.. Máš tu vůbec někoho stejně smýšlejícího nebo seš na světě s tímto názorem sám?
    CPU Athlon XP-M 2500+@2300MHz(1.575V), AC Copper Silent 2 TC rev.2, MB Abit NF7-S rev.2 + Zalman NB47J, RAM 1536MB DDR400, GK Sapphire Radeon 9600 128MB, HDD Samsung SpinPoint (P80 160GB + T166 500GB), CD/DVD LG GSA-4160B, DVD-ROM Pioneer 106S, další DVB-T Technisat Airstar, VFD Noritake 20x2, MSI Bluetooth, ICY BOX čtečka 8in1, skříň Logic Q11 + Fortron FSP350-60PN(PF), monitor LCD Dell 2007FP, LCD Samsung 32" LE32A457, repro Genius SW-5.1 HT, OS Windows XP + Media Portal, Dell D630, SE Vivaz Pro

  23. #73

    Standardní

    Aliene muzu se zeptat co by te presvedcilo ze nemas pravdu?

    Jestli je tva odpoved "nic" nebo "nejaky padny argument" tak si myslim ze se tu uz nema cenu bavit

    Napr. Dawuv argument mi neprijde jako dobry, ptz v tamtom foru jde prece taky dost o vzhled auta a to uz opodstatneni je, ale davat textovy podpis jako obrazek

  24. #74
    Senior Member Avatar uživatele SajmoN
    Založen
    21.06.2003
    Bydliště
    live@nDca
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 391
    Vliv
    276

    Standardní

    aliencz vidis nazov threadu ? zillov pokus o nieco rozumne si uz dvoma stranami blabolov posunul niekam inam ? vies co to je OFF-TOPIC ?? zaloz si na to vlastny thread .. tento som sledoval a nemam chut sem liezt pre tvoje vylevy ... btw vysvetlis mi kde som bol neslusny ?? napisal som ti T.R.H.N.I.S.I. ?? a ton mojho prispevku je dany cisto tym ako ma tato debata nebetycne otravuje ...
    | intel i3 12100f | noctua NH-U12F | asus TUF Z690-plus | kingston 32GB 3600 | gigabyte RTX2070 super
    | samsung SSD 860 EVO 250GB | wd 20earx | benq cosi 27"| logitech G600 | microsoft X6
    | seasonic
    S12-430 | diy acrylic ikea kallax case
    | “The future is already here—it is just unevenly distributed.”

  25. #75
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal Croog
    Máš tu vůbec někoho stejně smýšlejícího nebo seš na světě s tímto názorem sám?


    .... ZDE LEŽÍCÍ IRONICKÝ TEXT NEBYL POCHOPEN, MAŽU HO ......
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •