Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Poradte, jak nejjednoduseji udelat z XP Home XP Pro ?

  1. #1

    Standardní Poradte, jak nejjednoduseji udelat z XP Home XP Pro ?

    Zjistil jsem,ze sdileni se zabezpecenim je u Home katastrofalni a proto bych rad presel z Home na Pro. Kdysi jsem nekde cetl, ze se to vpodstate da provest zmenami v registrech a doplnenim souboru. Nenasel jsem vsak o tom uz nic.

    Proto bych potreboval vedet, jak nejlepe prejit z Home na Pro, aby vsechno zustalo nainstalovane. Jde udelat update pri vlozeni Pro CD, jako to slo udelat treb z 98 na XP ?

  2. #2

    Standardní

    Ano jde. Ale pochopitelne musis mit licencni cislo na Pro
    MB:GIGABYTE UD3R, CPU:C2D E8400, RAM 2x 2048 MB A-DATA EE, GK: ASUS Matrix 4850, ZK: SB Audigy + CR Inspire 5300, HDD: Hitachi 250Gb + 500Gb + 640Gb, DVD Pioneer 106, CD-RW Teac 552E, Liteon 1693s, Monitor: Samsung 970p
    NTB: HP nc 6320

  3. #3

    Standardní

    To mam. Tzn. muzes poradit, jak to udelat ?

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal ms
    To mam. Tzn. muzes poradit, jak to udelat ?
    nejjednodussi je zaplatit M$ a on ti jedno prideli

    Elnath : HP Compaq 2510p | Intel Core2 Duo U7600 (@1.2GHz) | Micron 4GB DDR2 667MHz CL5 (@533MHz CL4) | Intel GMA X3100 | RunCore Pro IV 128GB PATA Zif SSD | Matshita UJ-842S | Analog Devices AD1981HD | Intel 82566MM 1Gb | Intel Wireless WiFi Link 4965AGN | Broadcom BT 2.0 | Microsoft Wireless Notebook Presenter Mouse 8000 : Windows 8

  5. #5

    Standardní

    2pipp: asi neumis cist, kazdopadne, proc lezes do diskuse, kdyz jsi uplne sjetej...

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal ms
    2pipp: asi neumis cist, kazdopadne, proc lezes do diskuse, kdyz jsi uplne sjetej...
    fakt sorry. asi jsem si to spatne procetl
    myslim, ze by to melo jit pokud mas vcetne licencniho cisla i instalacni CD XP Pro, tak ze z nej nabootojes a das opravu systemu. pripadne to mozna jde i primo z XP home, ale za to bych krk nedal.
    jeste jednou sorry. fakt jsem to jen nejak prelit ale sjetej jsem nebyl

    Elnath : HP Compaq 2510p | Intel Core2 Duo U7600 (@1.2GHz) | Micron 4GB DDR2 667MHz CL5 (@533MHz CL4) | Intel GMA X3100 | RunCore Pro IV 128GB PATA Zif SSD | Matshita UJ-842S | Analog Devices AD1981HD | Intel 82566MM 1Gb | Intel Wireless WiFi Link 4965AGN | Broadcom BT 2.0 | Microsoft Wireless Notebook Presenter Mouse 8000 : Windows 8

  7. #7

    Standardní

    2pipp: Ok.

    Uz jsem to udelal. Jde to jako Update z Home na Pro. Jedinej zadrhel byl v tom, ze na Home jsem uz mel SP2 a tak to odmitalo provest, ze je na PC novejsi verze.

    Tak jsem musel do bodu obnoveni az pred instalaci SP2. Pak uz to slo uplne v pohode...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •