Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Výsledky 26 až 46 z 46

Téma: prihlaseni az na podruhy

  1. #26

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jezevec
    Citace Původně odeslal Spajdr
    Hergot tak bude se s tím něco dělat? hlásím se na 4um.ocguru.cz a furt guest a všechny nepřečtené příspěvky mám přečtené, fakt paráda.
    Podle me je problem v tvojem pripojeni. Neni tam cirou nahodou nejaka transparentni proxy ? Protoze jak vidno, je tu nekolik lidi, kterym to dela, ale drtiva vetsina zadny problem asi nema.
    Nevím jak to má CDMA zařízené, ale proč to na všech jiných fórech jede v pohodě, jenom tady né?
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

  2. #27

    Standardní

    Hele, zkus surfovat pres cproxy na tom cdma, jestli ti to bude delat taky.

    EDIT: A jsou ty ostatni fora "Powered by phpBB" ?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #28

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Hele, zkus surfovat pres cproxy na tom cdma, jestli ti to bude delat taky.

    EDIT: A jsou ty ostatni fora "Powered by phpBB" ?
    cproxy?
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

  4. #29

    Standardní

    Jojo, ja pres to surfuju na gprs, strasne to zrychli surfovani. Mas u sebe klientskou aplikaci, ktera dela lokalni proxy a ty jedes pres ni. Ona odesle tvuj pozadaveq na server, ten stahne stranku, zabali ji, posle, tvoje klientska aplikace to rozbali a posle browseru.
    Proste neco jako eurotel akcelerator, ale nezavisly na pripojeni. Muzes to pouzivat i na pevnej lajne, i kdyz to pak ztraci puvodni smysl.

    Ale me jde spis o to, ze timto zpusobem defacto nebudes browsit pres eurotel, ale jakoby pres jinou sit - pres jiny server. A kdyz to funguje me (ocguru), tak to bude fungovat i tobe.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  5. #30

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Jojo, ja pres to surfuju na gprs, strasne to zrychli surfovani. Mas u sebe klientskou aplikaci, ktera dela lokalni proxy a ty jedes pres ni. Ona odesle tvuj pozadaveq na server, ten stahne stranku, zabali ji, posle, tvoje klientska aplikace to rozbali a posle browseru.
    Proste neco jako eurotel akcelerator, ale nezavisly na pripojeni. Muzes to pouzivat i na pevnej lajne, i kdyz to pak ztraci puvodni smysl.

    Ale me jde spis o to, ze timto zpusobem defacto nebudes browsit pres eurotel, ale jakoby pres jinou sit - pres jiny server. A kdyz to funguje me (ocguru), tak to bude fungovat i tobe.
    Stejně nevím jak to přes Cproxy rozjet, nemohl bys to trochu upřesnit?
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

  6. #31

    Standardní

    Citace Původně odeslal Spajdr
    Stejně nevím jak to přes Cproxy rozjet, nemohl bys to trochu upřesnit?
    Na www.cproxy.com se zaregistrujes, dostanes ID uzivatele, stahnes si ten jejich klientskej programeq (primo na uvodni strane), spustis ji, objevi se ikona v systray, zadas v nastaveni svoje ID. Cproxy ti na tvem pocitaci bude delat takovy maly proxy server, jehoz adresa je localhost a port 3128. To zadas v browseru, takze browser se s pozadavkama na internetovy stranky bude obracet na tvuj proxy server a ne na eurotel. Cproxy ma jeste vselijaky nastaveni, ktery setri mnozstvi dat, ktere k tobe jdou. U pomalych pripojeni modem/gprs je to hodne znat. Lze nastavit uroven komprese obrazku, likvidaci reklamnich banneru. Mozna ta likvidace by se ti mohla hodit, ta komprese obrazku asi ne, protoze mas rychly pripojeni, tak abys nemel horsi obrazky.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  7. #32
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    342

    Standardní

    ne ze bych chtel byt hnidopich, ale nechcete si to doresit v threadu o cproxy pripadne skrz sz?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  8. #33

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal Spajdr
    Stejně nevím jak to přes Cproxy rozjet, nemohl bys to trochu upřesnit?
    Na www.cproxy.com se zaregistrujes, dostanes ID uzivatele, stahnes si ten jejich klientskej programeq (primo na uvodni strane), spustis ji, objevi se ikona v systray, zadas v nastaveni svoje ID. Cproxy ti na tvem pocitaci bude delat takovy maly proxy server, jehoz adresa je localhost a port 3128. To zadas v browseru, takze browser se s pozadavkama na internetovy stranky bude obracet na tvuj proxy server a ne na eurotel. Cproxy ma jeste vselijaky nastaveni, ktery setri mnozstvi dat, ktere k tobe jdou. U pomalych pripojeni modem/gprs je to hodne znat. Lze nastavit uroven komprese obrazku, likvidaci reklamnich banneru. Mozna ta likvidace by se ti mohla hodit, ta komprese obrazku asi ne, protoze mas rychly pripojeni, tak abys nemel horsi obrazky.
    To jsem včera zkoušel, je to pořád to samé
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

  9. #34

    Standardní

    Ano, vysvetleni funkcnosti cproxy sme mohli vyresit jinde, nicmene si myslim, ze to tak uplne ot neni, zajima me, jestli se to tim vyresi.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  10. #35

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    ne ze bych chtel byt hnidopich, ale nechcete si to doresit v threadu o cproxy pripadne skrz sz?
    klidně to promaž
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

  11. #36

    Standardní

    Ja preinstaloval system a problem odpadl, z cehoz vyvozuju ze chyba byla lokalni(=zadna chyba poskytovatele ci dokonce tohoto serveru). I kdyz jsem pri minule intalaci CTRL+F5 zkousel tak to bylo asi nekde jinde.

    Zkuste kdyz tak kompletne preinstalovat browser.

    Spajdr: Hehe ses mod tak si to promaz sam

  12. #37

    Standardní

    Citace Původně odeslal Spajdr
    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal Spajdr
    Stejně nevím jak to přes Cproxy rozjet, nemohl bys to trochu upřesnit?
    ...stručný návod na cproxy ... blablabla...
    To jsem včera zkoušel, je to pořád to samé
    To je divne. Jaky pouzivas browser? Zkousels to v jinych? A opravdu to jelo pres cproxy? Pokud nic nezabere, tak bych asi opravdu zkusil znovu nainstalovat browser.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  13. #38

    Standardní

    howard : ale na to se ti můžu vyprdnout abych něco reinstaloval, schválně jsem si našel jiné fóra co taky jedou přes phpBB a pokud jsem zavřel okno a nebo i prohlížeč a podíval se tam znova tak to šlo, tak co tady kdo s tím provedl?

    zkoušel jsem i jiné prohlížeče, smazat cookies, nic nepomohlo.
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

  14. #39

    Standardní

    Citace Původně odeslal Spajdr
    howard : ale na to se ti můžu vyprdnout
    ?/ Me to je uplne, ale uplne naprosto jedno. Delej si co chces.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  15. #40
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    266

    Standardní

    Tak mi to skoro 2 mesice perfektne bezelo, dokonce jsem tu i "moudre" rozdaval ponauceni, jak se lidi maj prihlasovat pres ocguru, aby nemeli problemy, a najednou, aniz bych cokoliv zmenil, mi zase prihlasovani funguje teprv na podruhy, samozrejme s obligatni ztratou oznaceni neprectenejch dredu a jeste jednou zduraznuju, pres http://4um.ocguru.cz

  16. #41
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    342

    Standardní

    no je to zajimave. ja doma jsem prihlaseny stale a neni v tom problem. a v praci skrz ie se prihlasuji take a take zadny problem. opravdu nemuzete mit problem na strane cookies napriklad?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  17. #42

    Standardní

    Divné že v práci to jde, no nakonec jsem to vyřešil tak že jsem si dal fórum jako homepage v prohlížeči a už se netřeba přihlašovat, divné ne?
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

  18. #43
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Spajdr: Odstranenie cookies a relogon si skusal Asi hej, ze ...
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  19. #44

    Standardní

    Citace Původně odeslal PiT
    Spajdr: Odstranenie cookies a relogon si skusal Asi hej, ze ...
    Jojo, psal jsem to výše, hlavně že to jde přes to homepage, už mi to totiž fakt začalo lézt na nervy.
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

  20. #45

    Standardní

    Ja uz sem se asi 4 mesice neprihlasoval.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  21. #46
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    266

    Standardní

    Citace Původně odeslal Ja
    Tak mi to skoro 2 mesice perfektne bezelo, dokonce jsem tu i "moudre" rozdaval ponauceni, jak se lidi maj prihlasovat pres ocguru, aby nemeli problemy, a najednou, aniz bych cokoliv zmenil, mi zase prihlasovani funguje teprv na podruhy, samozrejme s obligatni ztratou oznaceni neprectenejch dredu a jeste jednou zduraznuju, pres http://4um.ocguru.cz
    Dnes to zas nabehlo normalne
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •